Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MaKaReNa-23

----------MARZEC 2010--------------

Polecane posty

Minea - ja na kartce od położnych ze szkoły rodzenia mam tak: ubrania dla dziecka (w zależności od pory roku): koszulka, kaftanik sweterek pajacyk bawełniana lżejsza lub cieplejsza czapeczka kombinezon kocyk piluszka jednorazowa lub tetrowa (tertową trzeba na bank, żeby na twarz zarzucić dziecku) fotelik samochodowy lub nosidełko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie brzuchatka, dziś mój dzień, a Karol ma to gdzieś - nie spieszy się. A takie miałam wielkie plany urodzić przed terminem hihihi :) Jeszcze okaże się, że się przeterminuję i tyle z tego będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sisipolenta - :D też bym chciała przed terminem hehehhe ale widząc Twój przykład nie zawsze się ma co się chce....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qrcze właśnie mam zastój w piersi. Trochę boli, lekki stan podgorączkowy.. okropne uczucie niemocy.. Za to mały głodomorek pożera dużo :) i przybiera też ładnie, więc się nie stresuje przynajmniej tym, że się nie najada. ok, idę się położyć póki starsza córka jeszcze się sama bawi a młody śpi. A co u Was? wykluły się jakieś brzuszki przez noc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mala_31 ja miałam cykle jak w mordę strzelił zawsze co 30 dni ;) i małemu się nie spieszy :) ja też miałam nadzieję że urodzę szybciej i w sumie położna powiedziała że mogła by mi wywołać wcześniej bo mają sposoby ale przekonała mnie że organizm wie co robi i lepiej poczekać te pare dni przy takich długich cyklach no więc czekamy a dziś jedziemy na ktg mamula pewnie tuli maluszka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi się biodra bardzo poszerzyły:-( niestety ale każde majteczki mi się w ciałko wrzynają i to coraz bardziej i też mam takie bóle bioder i pachwin szczególnie nad ranem ale i w ciągu dnia czasami się zdarzają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak to jest dziewczyny jak się miało nieregularne cykle bo u mnie to było zupełnie rozregulowane co miesiąc to inaczej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny :) Wiem ze kiedys juz padła nazwa, ale jej nie zapisałam. Co polecacie na hemoroidy? Bo mnie to niestety tez dopadlo :( Pojscie do WC to dramat po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepszy jest moim zdaniem posterisan bez recepty mi pomógł i teraz mam spokój już ok miesiąc a miałam takie hemoroidy że nawet cieżko było mi lezeć czy siedzieć a co dopiero skorzystać z wc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulek cos w tym chyba jest Zawsze miałam długie cykle co 30-35 dni no i małej nie śpieszy się na świat, dziś już 8 dzień po terminie :( wczoraj z desperacji okna myłam, a jest ich trochę i nic tylko jak zwykle kręgosłup mnie pózniej bolał Bóle bioder i pachwin zwłaszcza w nocy to normalka, jeszcze mała rozpycha się niesamowicie i to jest już kosmos, po prawej stronie tak mi poobijała żebra aż boli jak dotykam ehh oby do czwartku w piątek będę ją mogła już tulić ;) tylko to karmienie mnie przeraża, zawsze zresztą się tego bałam a jeszcze jak czytam jakie dziewczyny mają przeboje to boję się bardziej :( Dziś brat przywozi mi z pl resztę naklejek z Kubusiem na ścianę i już nie mogę się doczekać Mam już kilka i pokój małej wygląda tak słodko :) wymyśliłam sobie jeszcze, że muszę mieć różowy rożek dla naszej księżniczki bo mam brązowy ale trochę mi się gryzie z tymi wszystkimi różowymi ciuszkami;) no i sis zakupiła i też dziś będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania20203 - jeżeli chodzi o termin porodu przy nieregularnych okresach, to niestety nie ma reguły - nie jesteś w stanie jednoznacznie określić terminu. Musisz czekać, a ja razem z Tobą ;) bo też miałam jak w kalejdoskopie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki tak wpadłam do Was z sentymentu:) jestem marcówką 2009,chciałam tylko napisać że mnie na hemo pomogła zwykła niedoceniana kora dębu,po porodzie miałam straszne,wizyta w kibelku to był koszmar,tak samo jak siedzenie,stanie chodzenie... na mnie żadne posterisany akurat nie działały... zaparzcie sobie w miseczce korę,ze dwie torebki,poczekajcie aż ostygnie i hajda na kibelek i przykładać do zadka:) u mnie podziałało w 100% ,hemoroidy po kilku takich seansach zniknęły i nie wróciły więcej:)chociaż i przed ciążą zdarzało im się wyskoczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sisipolenta zwariować idzie, jedna wielka niewiadoma z tymi naszymi porodami. Ja liczę na to że maksymalnie za 4 tygodnie będę miała już małego w ramionach to będzie już i tak 2 tygodnie po terminie więc myślę że dłużej mnie trzymać nie będą w dwupaku,chyba że moje maleństwo się zlituje nade mną wcześniej:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania20203 - ja liczę na 4 dni :) A tak na serio, uważam, że 2 tygodnie po terminie to maksymalna długość przenoszenia ciąży. Moim zdaniem potem to staje się już niebezpieczne dla maleństwa. Powiem szczerze, że tak cichutko liczę na to, że jak jutro pojadę do szpitala, to już tam zostanę i urodzę naszego maleńkiego Karolka. Ale jak już wiemy, z planów często nici wychodzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj dziewczyny jak kazda z nas juz by chciała swoje malenstwo przytulac :) mi dzis tesciowa powiedziała ze meza mojego urodziła w dniu terminu a tak to pozostałe rodzenstwo przed badz po terminie :) ja mam na 24 marzec ale mam tez cicha nadzieje ze w tym tyg juz urodze :) a jak by mnie dzis jeszcze wzieło to bym była happy :) ( dzis mam moja siostra urodzinki )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Ja również dalej czekam jeszcze tydzień do terminu, a potem jakby nic się nie działo to najpóźniej 30 mam się zameldować w szpitalu czyli max 2 tygodnie :) I powiem że im bliżej tym bardziej się boje chociaż już nie samego porodu tylko o to żeby wszystko było dobrze. Już sie pomału przyzwyczajam do nocnych bóli brzucha i częstego wstawania do wc. Już poprasowałam ostatnią partię ciuszków i wycinam metki. Torba też już czeka. Teraz tylko cierpliwości więcej na mnie trzeba. A tak z innej beczki chciałam sprzedać samochód a on się chyba buntuje i chce zostać:D bo dziś na przeglądzie pękł przewód od płynu chamulcowego i jak pieczątki nie dostałam ale chyba dzięki brzuszkowi nie musiałam płacić za sprawdzenie. I na to wygląda że kaski nie przybędzie ze sprzedaży tylko dołożyć trzeba jeszcze :/ to się poskarżyłam i ide dalej metki wycinać. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak myslicie dziewczyny moze ja urodze wnajblizszym czasie bo odszedł mi chyba ten czop po trochu taka wydzielina brazowa i dzis juz 2 raz biegąłam do lazienki mam rozwolnienie ! moze to juz organizm sie przygotowuje???? a moj mały dzis rano tak sie ruszał ze szok !!!! moj brzuch był w kazda strone wygienty !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny :) Przynosze dobre wiesci :) Mamula urodziła wczoraj o 19:10 Maksia 3650g/56cm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sisipolenta też tak myślałam, że dwa tygodnie po terminie to masakra jakaś i mnie to w życiu nie spotka tym bardziej, że w rodzinie kobietki rodzą przed terminem a tu klops już 42 tydz leci i nic! mała zabarykadowała się na dobre i sama za nic nie chce się ruszyć i jeszcze urządza dzikie harce w brzuchu! Trzymam za was kciuki oby wam się poszczęściło urodzić w terminie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania i Pomidorówka dzieki :) o tej masci czytalam wlasnie i ponoc dobra. Pewnie z wygody z niej skorzystam, ale jak to nie pomoze to na pewn sprobuje tej kory :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
savanna - to BARDZO dobre wieści, cieszę się ogromnie :) Mamula serdeczne gratulacje dla Ciebie, m. i Maksia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michalka26.....26.......01.06......08.03.....Irlandia... .....dziewczynka? natka23........23........30.05.....10.03......kuj-pom... ........chłopczyk krismam........34.........06.06....13.03... ..wielkopolska.............????? LATTE ..........26.........08.06....15.03....... wawa.............chłopczyk Minea777......35.........14.06.....15.03.......cieszyn... .......chłopczyk saskiana.......29.........12.06.....19.03......zach.gran .....plec piekna mala_31........32.........13.06.....20.03....wielkopolsk ie...dziewczynka Izabell1982....26........10.06.....20.03...wroclaw/lond yn.dziewczynka Gosiaaa ........29........14.06.....21.03....podkarpackie........... .????? inowa...........29........15.06.....22.03.......śląskie .................????? Gwiazdkagda89..20.....16.06.....23.03.....pomorskie..... .dziewczynka mloda..........23.........16,06.......23,03....Olsztyn... .....chłopiec monikadd.....23..........18.06.....25.03......podlasie.. .......chłopczyk asiulek29.......29........19.06.....26.03.....Białystok . .....dziewczynka mała brzuchatka 27.....18.06.....26.03.....Wrocek........niespodzianka andzia-26........26.......22.06.....29.03...pomorskie.... ..dziewczynka Biało-czarna...32.........23.06....30.03.....Białystok .. .............????? Goyek...........31.........23.06....30.03....kuj-pom.... .........chłopczyk Almeria35......35..........24.06....31.03...świetorzyski e ....chłopczyk Ania20203......20.........23.06.....30.03...podkarpackie. .....chłopczyk chyba Natka tez tuli swojego maluszka, a co tam Latte u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mamusie i dwupaczkowe mamusie :) savanna89 ja na hemoroidy tez polecam posterisan maść i czopki, masc z kory dębu + nasiadówki. W końcu mogę normalnie usiąść ale i tak jeszcze ze 2 tygodnie leczenia :( Mój maluszek szaleje, ja nie mam żadnych objawów, boli mnie tylko krocze, a chciałabym już, bo rozstępy pójdą mi do szyi zaraz, przez te dwa tygodnie zrobilo sie najgorzej ;( ale złożyliśmy łózeczko, wczoraj w końcu przyszykowałam część rzeczy do szpitala (nie mieszczę się w walizkę a to 3/4 rzeczy jakie trzeba mmieć ze sobą!). sciskam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick............D.P....T.C....poród.....imię..........w aga....wzrost Majek123...10-02.......?......?..........Kacperek ........3210......54 wnika_s ......17.02.....37......sn......Dawidek.........2420.......4 6 wazka85....19-02.....37.......sn......Amelka............3 730.......52 eluska85....21-02.....37.......sn......Amelka............ .2870.......51 nowa marcówka..21.02...38...sn.......Lena..............3300.... ..55 kamelle........26.02....39......cc.....Xenia Christine....3355......51 kaczynka.....26.02....36/37...cc......Radzio............3 000.......55 marcellina....27.02.....39.......sn......Matylda......... ..3540.......52 joanna84.....02.03......39......sn.....Szymonek.........3 840........59 koja21........02.03.....40......sn.......Filipek......... ...3230.......53 riterka........02.03.....?........?.........Lenka........ .....?...........? motylek_85...03.03....39.......sn......Julia Liwia........3350.......54 Kotunia.....03.03.......?.........cc.....Julek........... ....3540.......56 savanna89....04.03.....40......sn.......Arturek.......... 3850.......54 Qassandra....04.03.....?........cc......Mateusz.......... 3990.......56 badka.......09.03.......39........sn......Bartuś........ ...2620........51 Agaa159....09.03.......?.........cc......Antoś.......... ....3008.......54 megan990..09.03......40.........cc......Igusia........... .3320........55 Nikamo.....11.03.......41.........cc.....Michałek....... ..3830........59 Olena119...11.03......38.......sn......Jaś.............. ...3500.........53 nika34......11.03.......40.......cc......Dominika........ .3210........52 Kas1ek26..12.03........41.......cc......Leon............. .3560........56 Ola_26.....12.03........?........sn.......Tomeczek....... .3190........54 tina.........12.03.......?.........sn......Liliana Maria.....3250........52 asians......12.03......40.........sn...........Filipek... ....3220........54 Mamula.....15.03.......?..........?........Maksymilian......3650.......56

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamula gratulacje! Monikaddd to może już coś się u Ciebie rozpocząć. Ja też już dziś dwa razy byłam w wc i oczywiście przeanalizowałam wszystko co jadłam i nie bardzo ma mnie po czym przegonić. Ach mam malutką nadzieję, chociaż do terminu jeszcze daleko. Pierwsze dzieciątko urodziłam 11 dni przed to liczę że to też będzie przed. Ale to chyba nie ma reguły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
almeria terminami się nie sugeruj, ja miałam zobacz na 26.03 a mały już ma 5 dni :) eh przez to nacięcie i szwy mam stracha chodzić do wc ( no nic czopki i heja hihi )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×