Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MaKaReNa-23

----------MARZEC 2010--------------

Polecane posty

Hej dziewczeta:) Chce sie tylko zameldować;) U Nas po chrzcinach, uroczystość udała się:) Wieczorkiem nadrobie zaleglości w czytaniu i pokomentuje;) miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wnika ja sobie cenie kazda opinie a zwlaszcza osob bardziej zaufanych :) bo jestem z Wami juz tu jakis kawal czasu :) Czytam w necie o tym i niestety przewazaja negatywne opinie, ale zdarzaja sie tez osoby zadowolone.. Moja fryzjerka mi rok temu powiedziala zebym tego nie robila. Ale chodzi za mna jakas radykalna zmiana ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ja też już po chrzcinach :) Samuś jak aniołeczek była w kościele spokojniutki :) . Poczytam was w wolnej chwili. Później opisze co i jak było. Buźka dla wszystkich, na dobry początek tygodnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ja dużo myślałam o mojej diecie i o Kubusiu .Postanowiłam zmienić lekarza .Nawiasem mówiąc już dawno powinnam to zrobić. Niestety moje wygodnictwo przeważyło (przychodnia jest pod moim blokiem ). Wiecie czasem jak się długo żyje z czymś to nie zauważa się niektórych rzeczy .Słowem , przyzwyczaję się do czegoś. I tak rozmawiając z koleżanką i narzekając na lekarkę młodego ona zwróciła mi uwagę ze mogę przecież znaleźć lekarza przez internet .Więc poszukałam i niewiele znalazłam (mieszkam w Siemianowicach).Ona tez z czystej ciekawości chciała sprawdzić lekarkę Kubusia .Jak wbiła jej nazwisko na necie to ,aż się zdziwiła ze ja jeszcze do niej chodzę. http://www.znanylekarz.pl/29464/gabriela-marcickiewicz/pediatra/siemianowice-slaskie Nawet w opiniach o tej lekarce jakaś matka pisze, ze błędnie zdiagnozowała alergie na podstawie anemii u jej dziecka. Nie mówię ,że akurat u nas będzie podobnie . Jednak wole iść do lekarki ,która ma pojecie co robi i słucha co się do niej mówi. Tak więc postanowione. 17 ostatnie szczepienie u tej znachorki .18 zmieniamy przychodnie. Dodatkowo inna koleżanka podsunęła mi myśl ,żeby iść do jej lekarki na konsultację . Podobno super specjalistka i wspaniały człowiek (oczywiście prywatnie).Podobno ona pracuje na Ligocie . http://www.znanylekarz.pl/20119/dr-n-med-malgorzata-muchacka-bianga/pediatra-diabetolog/katowice Powiedzcie mi jak u was wyglądała kupa po jabłku ?U nas była taka jasno brązowa ,mazista z jednym bobkiem. Nie na następny dzień tylko na 2.Na trzeci była bardzo brzydka ciemno- zielona :( . Oczyswiście to jabłko było podane przed dietą wtedy ,co ta mega znająca sie lekarka tak zaleciła :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lwina jasnobrazowa kupka to jest ok kolorek. to ze byl tam jakis bobek to wiesz dzieci teraz beda badziej geste kupki robic po owocach i warzywach co do tego zielonego odawalas w miedzyczasie cos jeszcze? pierwsza kupka po jablku byla ok (zreszta one najrzadziej uczulaja) co do lekarza ja akurat mam fajna lekarke tylko bardzo ciezko sie do niej zapisac :( i niestety czesciej jestem u takiej drugiej.. z ktorej jestem srednio zadowolona ale moze dlatego ze kobieta ma zerowe poczucie humor u :D ale na opieke medyczna z jej stony nie moge narzekac :) Bywasz czasami na spacerach na zabich dolach? :D bo to w sumie nie tak daleko siemianowic ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sawana nie bywam.Wiesz ja nie pochodze z tych ston.Tak ,że nawet nie wiem gdzie to jest :P.Może mnie już spotkałaś :P . Pracowałam na stoisku sery wedliny,gorący punkt w cerefure w chorzowie jakoś 2 lata temu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
savanna moze zrob same pasemka. fale mozesz zawsze zrobisc prasowalnica- prostownica do wlosow. jest to baaaardzo prosty i szybki sposob. sa tylko dwa warunki, prostownica musi byc stosunkowo wazka (ta moge polecic, jest swietna) http://www.google.at/imgres?imgurl=http://www.negozio.pl/data/gfx/pictures/medium/6/5/156_1.jpg&imgrefurl=http://www.negozio.pl/product-pol-156-Prostownica-WAHL-CUTEK-CERAMIC-ceramiczna-mala.html&usg=__kgZFWVI3SmShvRHX0EJtJZmJr0I=&h=280&w=234&sz=7&hl=de&start=6&tbnid=Ai4-ZCDy8gXvvM:&tbnh=114&tbnw=95&prev=/images%3Fq%3Dwahl%2Bcutek%2Bprostownica%26um%3D1%26hl%3Dde%26tbs%3Disch:1&um=1&itbs=1 LINK JEST ZABOJCZY :) i jak masz cienkie wlosy, albo blond to konieczny jest preparat chroniacy wlosy przed wysoka temp. i jeszcze jedno, gdybys zdecydowala sie jednak na trwala to nie rob bron Boze pasemek do tego!!!! bedziesz mogla wtedy zapakowac swoje wlosy do siatki i pomaszerowac do domu.... nie wiem niestety jak wygladasz i jakie masz wlosy, bo moze bardziej bym pomogla ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny melduje sie caly czas jestem w pl jest super i nie mam czasu poczytac wszystkiego, a jesli ktos o mnie pytał to dzieki za pamiec i wszystko u nas ok pobieznie przejrzalam co piszecie i widze sprawa zwierzatek, wyobrazcie sobie wlasnie wczoraj z moją siostrą poszlysmy na popoludniowy spacerek pod las, nagle siostra mowi stój! tam jakis pies duzy stoi i patrzy na nas, nie wiedzialysmy czy tylko sobie hasa po lesie czy uwiązany, szybko wróciłyśmy bo byłysmy z wózkiem i strach, a za chwile siostra wziela samochod i pojechala tam z mezem, okazało się ze piekny wilczur, nie mogli go znalezc bo juz lezał i nie mial sił:( oczywiscie okazało sie ze UWIAZANY a wokol drzewa juz sciezke wydeptał musiał tam dlugo glodowac, szybko nagotowalysmy jedzenia i razem z piciem zawiezli psu, nie za duzo zeby nie zwymiotowal na takim głodzie, dzis rano znowu, nie odcieli go jeszcze bo nie wiadomo w jakim stanie i czy nie zaatakuje z tego wszystkiego, ale pojechali do sołtysa a to bardzo dobry człowiek i na pewno znajdzie mu dom, jak na razie to tylko jezdzą i dokarmiają podsumuję niestety ludzie są czasem gorsi od zwierząt tyle moge powiedziec, jak mozna w 21 wieku skazac znane komus i ufne zwierzę na śmierc głodową w męczarniach przeciez:( :( :( nie mogę dziewczyny co za swiat:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sawanna wiem ze marzysz o kolosalnej zmianie ..ale trwala..eh mozesz żałować ..nie od razu ale po jakimś czasie.. najlpiej zenij włosy i ufarbuj na inny odcien..zobaczysz jaka zmiana bedzie:P moja znajoma sobie zrobiła piękne loczki...nie za długo bo jak tylko jej włosy zaczeły odrastac to na czubku były proste a konce 'siano' no ale zrobiła bo też marzyła i teraz przynajmniej wie że juz wiecej nie zrobi;) Lawina pierwsza kubka po jabuszku byla dobra a to ze tam cos bylo to i teraz mojej malej sie tak zdarzy po obiadku.. co do zmiany lekarza, rób kochana jak uważasz..niektorzy lekarze sie gucio przejmuja..przeciez nie ich problem.. no i ze maly taki alergik to trzeba uwazasz na wszystko, nawet na te najmniej uczulajace pokarmy jak jabłko..tak mi sie wydaje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izabell dla mnie to sie w głowie nie mieści:O..ty wiesz ze mojego Babcia M oddala suczke swojemu synowi do warszawy(od niej jest jakies 90km) a ta zwiala i na piechotee wróciła! po tym juz zostala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pilne pytanko mam
dziewczyny mam pytanie do tych co karmią mlekiem modyfikowanym też mam dzieciaczka z marca od kiedy podajecie mleko z numerem 2 niby jest od 6 miesiąca i nie wiem czy jak się zacznie 6 czy jak się skończy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny dzis moja mala poszalala...2h spala ..nakarmilam ja i dalej poszla spac na godzinke...szok...moze kurcze zacznie mi dluzej sypiac ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już wiem po czym ta kupa zielona.Kupiłam w wekend inny chleb niż zwykel (tego co kypuje na codzień nie było.Zgadałam sie ze sprzedawczynią i ona mi mówi że w tym co kupiłam jest serwatka ,a w tym co zwykle kupuje to nie ma .Jak tu trzeba na wszystko uważać :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :0 my po szczepieniu, mały wazy równe 8 kg ładnie przybiera itp. pytała nas się o witaminę D a my że czasami zapominamy, kazała kategorycznie podawać gdyż możemy doprowadzić do krzywicy. a mały tylko przy ukłuciu zagrymasił i dalej uśmiech na twarzy. kolejne szczepienie dopiero za rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie u nas z kupkami też się pozmieniało, kiedyś codziennie a teraz co 2 - 3 dni, za to bączki stały się baaaardzo śmierdzące:)))) Nie wiem czy ja coś jem innego niż zawsze czy co savanna, sama mam falowano-kręcone włosy naturalnie i zawsze chcialam mieć proste i lejące:)))) nawet naturalnie kręcone są suche niestety:((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi wystarczy trochę wody morskiej i odrazu mi się kręcą, momentalnie, myslę że to kwestia wody trochę słońca wiaterek i kręcone mam bo w domu nie wychodza tak jak bym chciała. a prostowanie też mnie męczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jacie a u nas remonty i pakowanie i tak w kolko, ale jest fajnie cos sie dzieje, a ja to uwoelbiam;) zaczelam podawac malemu najpierw owoce i chcialam kasze zaczac podawac, okazalo sie ze juz tylko lyzeczka wchodzi w gre, kupilam specjalny smoczek do kaszy, ale nie chcial i tu mam info dla mam dzieci aventu...do tych butelek pasuje duzy smoczek canpolu za ok 4 zl, no ale moj maly powiedzial bleeeeee, no to jade z lycha:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pilne pytanko mam
karmelek99999 dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do wit D3. zwiekszacie dzienna dawke w zaleznosci od wagi bobasow? bo u nas lekarze zalecaja po jednej kropli do ukonczenia 1 roku. moja mama mowi, ze mnie i bratu podawala najpierw 1, potem 2 az w koncu 3 krople- takie byly zalecenia. a natomiast w PL nasi sasiedzi na dzialce maja 1,5 roczna coreczke i ta mala od urodzenia nie dostawala D3, bo lekarka prowadzaca poinformowala rodzicow, ze jak sie karmi piersia to nie trzeba i mala nie chodzi bo ma za miekkie kosci. podobno nawet zebra jej sie uginaja, jak sie ja podnosi... teraz jest w instytucie pediatrii w krakowie na rechabilitacji :/ biedactwo wiec ja juz jestem glupia, nie dawac to oczywista glupota- a ta lekarke to ja bym pobila i to NIE w ciemnej ulicy, zeby wiedziala od kogo dostala ;) ale czy zwiekszac?????? pytalam na ostatniej wizycie i moja dr uparcie twierdzi, ze jedna kropla jest ok. z gory dziekuje! :) a naturalnie krecone wlosy sa zawsze suche, taka ich natura :) odpowiednie kosmetyki do wl. i zniknie problem siana ;) ja w tej materii jestem skarbnica wiedzy!!!!! pytajcie! dobrej (spokojnej) nocki zycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wnika_s ja podaje teraz 2 krople ,mam zalecane przez dwa iesiące bo mały bardzo dużo urósł od ostatniej wizyty i lekarka kazała mu podawać większą dawkę przez ten czas żeby kości wzmocnic. Olena już koniec szczepień? Ja mam się zgłosić we wrześniu na 4 jakieś bezpłatne .(mają takie być dwa ,tak mi ostatnio powiedziała pielęgiarka) Krismam co do lini ja i szef :) narazie cisza ,pozew zaniesiony więc myslę że na rozprawę poczekam ze 2 miesiące!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny nie nadrobie czytania, bo jest tego kilkanascie stron;) Odnosnie wit.D3 to ostatnio pediatra kazał mi podawac co 2 dzień, a daje vita D, w sumie nie wiem dlaczego nie codziennie. W zeszlym tygodniu bylam też na szczepieniu i mala 2 dni byla marudna, apatyczna, miala stan podgoraczkowy:( Co do chrzcin, to mala cala msze przespała:) pozniej byla zaciekawiona bardzo tym co sie dzialo przy ołtarzu;) Teraz zaczynam przygotowania do pracy, dokumenty, badania, rozmowa kwalifikacyjna (na nowo w tej samej firmie;)) Także, będę pojawiała sie z doskoku. Goyek dziękuję za rady co do żłobka, zgadzam się z Tobą, trzeba być miłym dla Pań tam pracujących;) Ważka zapomniałam, ze karmisz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a badania na obecnosc tej witaminy mozna zrobic, podobno wiekszej dawki lepiej pochopnie nie podawac i widze ze co lekarz to inna opinia i zalecenia:O iwogole przedawkowanie podobno gorsze jest.. i niby w czasie karmienia powinno sie podawac wit. D3 a tu prosze co wyczytalam .. Stwierdza się obecnie, prawdopodobnie ze względu na duże rozpowszechnienie karmienia piersią wyraźne zmniejszenie zapadalności na krzywicę.. Wyraźny spadek rozpoznawanej krzywicy być może spowoduje w najbliższej przyszłości wprowadanie profilaktyki przeciwkrzywiczej u dzieci karmionych piersią (i bez problemów zdrowotnych) od 5 miesiąca życia. Coraz częściej też widuje się ostatnio samoistne hiperkalcemie spowodowane nadwrażliwością na wit D3 (czasem przedawkowaniem wit D3 lub Wit A). Spotyka się też czasami rozpoznawanie krzywicy u dzieci, u których kształt czaszki nie jest wynikiem krzywicy lecz rodzinnej budowy czaszki. ehh mozna zglupiec.. zadzwonie teraz do mamy aby mi wyslala ta wit. i chodz jedna krople dziennie bede jej podawac w razie woo..badz moze kupie zestaw witamin jak abdidec czy multicebion tu...jak myslicie..szymkowi tylko d3 do roku podawalam..hmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wnika wlasnie nosze sie z zamiarem kupna prostownicy babyliss pro sleek expert :) troszke droga, ale ponoc po niej wlosy sa sliczne :) jest tez inna tej formy wzbogacona dodatkowo o funkcje pary wodnej i dzieki temu po jej stosowaniu wlosy sa bardziej nawodnione czyli widac prostoanie wlosow nie ejst juz takie szkodliwe :) obecnie mam zwykla z Zelmera a ogolnie prostuje wlosy codziennie od ponad 2 lat :( meczy mnie to strasznie dlatego myslalam o loczkach, ale moze jak kupie lepsza prostownice to efekt wyprostowanych wlosow bedie sie trzymal dluzej bo jak na przyklad wychoze od fryzjera to mam wlosy proste przez 5 - 6 dni az do mycia :) blondynka nie jestem, mam jasno brazowe wlosy, wlosy nie sa super cienkie ale grube tez nie wiec takie pomiedzy no i bardzo geste :) ale niesforne wiec musze prostowac ;/ aha i wszystkie te prostownice babyliss sa tez przystosowane do krecenia bo niektore sa nawet specjalnie zaokraglone. Moja nie za bardzo mi to wychodzi :P Koja bo tak juz jest ze jak masz naturalnie proste to marzysz o falach a gdy masz krecone chcesz w koncu odpoczac od tego i miec prosciutkie :D to jet chyba normalne ;/ Ogladalam dzisiaj spacerowki na allegro bo chce kupic Arturkowi jakis super pojazd :D i strasznie podobaja mi sie takie zgrabne trojkolowe z mala iloscia materialu :P jak to okresla moj M "takie kosmiczne" :D Przegieciem byl woozek z Jeepa ktory mial wbudowany glosniczek i licznik do joggingu a kolka zeby bylo latwiej truchtac byly w ordzaju malych kol rowerowych :D czego to ludzie nie wymysla.... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiedzialam ze czegos zapomnialam co do witaminki d3 ja podaje jedna kropelke jak zalecila pediatra. wole nie przeginac z ta witamina zwlaszcza ze teraz jest lato i duzo slonca gdzie dodatkowo zachodzi naturalna synteza tej witaminy. przy przedawkowaniu witamina d3 gdzies sie odklada (nerki czy cos ale moge sie mylic bo daaaawno o tym czytalam) i potem mozna miec problemy dlatego nie eksperymentowalabym na wlasna reke chyba ze lekarz mowi inaczej :) no to mykam spac dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak sawanna , nerki na tym traca co do prostownicu ja mam philipsa tresemme juz 2 lata..60f kosztowala , dla mnie rewelka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i krecic tez sie da;) dzis weszlam na wage bo spodnie cos mi z tylja zjezdzaly i szok..56,3 pieknie ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×