Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość minutka ciszy

jestem kochanka ,nie wiem jak długo jeszcze tak wytrzymam

Polecane posty

Gość fanka kerish 5
nie ma naszej kerish bo pewnie poszła na skwerek zaczerpnąc nowego słownictwa......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanka kerish 2
Nie ma jej bo pewnie pojechała gdzieś swoją furą :D :D :D - traktorem!!!! w pole !!!!! :D :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanka kerish 2
ubrana w leginsy i gorset z kwiatem na szyi :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość workowata
Oj dziewczyny, toć ona maliny zbiera, żeby nie być na utrzymaniu kochasia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanka kerish 5
co wy? maliny w gorsecie????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanka kerish 2
Brzuch mnie boli od śmiechu!!!!!!!!! :D :D :D :D :D Normalnie szał!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanka kerish
Gorset zdjęła...w bikini zbiera....toć tak pisała...i pieknie sie opala i jeszcze ma 50 zika dniówki i fajna jest "bo w zyciu nie mozna zyc tylko chamstwem" ;):) To jej slowa. No naprawdę za nią tesknię:(:( Ciekawe czy test ciązowy już zrobiła?:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj chyba
Kerish medal sie nalezy :) za wyjatkowa glupote! :D :D przebija nawet alexandrie i magamke z watku o boskich egipcjanach oraz agatke co uwodzila zonatego araba :D /niestety agatka potem ten watek usunela/ dziewczyny z fan clubu: robimy skladke na nagrode specjalna dla kerish? ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanka kerish
Robimy!!!!! A co jej kupimy? Nowe baletki?:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanka kerish 2
Może kupimy jej płaszcz albo tego kwiata na szyję :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanka kerish
Opłaćmy jej wizytę w poradni zdrowia psychicznego może:):) hihi Umarłam ze smiechu :):):):P:P Dziewczyny....ale ona sie jeszcze tu pojawi co? Chyba nas tak nie zostawi,nieutulone w żalu?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanka kerish 2
Ona musi się tutaj pojawić i pojawi się :D Nie załamujmy się kobietki, ona tu jeszcze wróci :D:D:D:D Może teraz ćwiczy i dlatego jej nie ma??? Jak myślicie?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fanka ....9999
A moze napiszmy cos milego to przyjdzie...no i zaczernijmy nicki bo z pomaranczkami nie rozmawia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
".....ale wiesz...widac po tobie zjadliwa zmijo ze mi zazdroscisz..bo tobie sie taka hhistoria nie przydarzyla...oj bidulka..pewnie jestes skazana na jazde autobusem i chodzenia na wlasnych lapach a nie na auto tak jak ja dostalam..chetnie bys sie ze mna zamienila co???a taiego ch*ja!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!powiedzialam ci juz raz-mozesz mnie w d**e pocalowac pod warunkiem ze sobie najpierw morde wymyjesz...." też tak chce, kurde jak ci zazdroszczę... mordę już umyłam nawet WRÓÓÓÓÓĆ!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też się poświęciłam i zrobiłam na czarno :D:D:D:D Dziewczyny, przestańcie bo ja przez łzy od śmiechy nie widze co pisze :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też ,ja tez!!!!! Wszystko kerishuniuniu for you :):) I mordy "pomylim" i nicki "poczernilim....Ty tylko wróć!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez jestem fanką ale nicka nie zmieniam..... dziewczyno ostatnie tygodnie ciągle tu siedziałas a teraz co? Pisz dalej, klawiatura wszystko przyjmie....no chyba, że na Majorke Cie Mario zabrał nowym traktorem- jak tak to wybaczamy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczyny dlaczego nie macie
za grosz honoru? Kochanki stoja nizej od dz iwek bo u nich to chociaz sytuacja jasna i nikt nikogo nie oklamuje. Ja rozumiem,ze mozna sie zakochac w zonatym, moja kolezanka odpuscila sobie taka milosc i sie przemeczyla. Przeszlo, nie rozwalila rodziny, moze spojrzec w lustro... Ja nigdy sie w zajetym facecie nie kochalam, bo dla mnie zwiazek ludzi to swietosc, nie przejdzie mi przez mysl,zeby rozwazac zajetego goscia jako kochanka. Jesli sie zakochalyscie z zonatym z wzajemnoscia (przypuszczam,ze wiekszosc z Was nie, bo jestescie tylko odskocznia, rozrywka na rowni z bilardem z kumplami), to czemu nie zalatwicie tego jakos sensownie? Zeby zaczac jakis etap trzeba poprzedni skonczyc, po co kogos oklamywac. Jesli chcecie byc z zonatym, to czemu nie zaproponujecie albo ja albo ona. Jesli odejdzie od zony, to znaczy ze Was traktuje serio. Zalatwia rozwod a pozniej sobie zaklada nowa rodzine,albo zyje z wami na kocia lape i juz. To samo w druga strone - macie meza, po co zdradzac, rozejdzcie sie jak kulturalni ludzie, a potem sobie ukladajcie zycie, bez klamstw i upokorzen. Klamstwo ma krotkie nogi a rozmiar krzywd z czasem rosnie lawinowo. Nie bylam kochanka i nie bede, bylam zdradzana, ale wtedy od razu jak sie dowiedzialam, zrywalam bezwarunkowo. Zaden z 2 facetow, ktorzy mnie zdradzali po tym jak zerwalam nie jest z kochanka, mimo, ze to byly wolne kobiety... Miejcie szacunek do siebie, miejcie szacunek do czyichs zwiazkow, rodzin. Najbardziej zal dzieci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak myślicie????? ja uważam że gotuje obiad i tyle :D:D:D Mario leży a ona go karmi!!!!! i nie piszcie już, że ona jest gruba....................................ONA JEST UBITA po prostu :D:D:D:D:D sama tak napisała!!!!!!!!! :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jeszcze jeszcze prosze
Dziewczyny no upss .Taki topik nie może zginąć . Bardzo martwię się o dziecinki ,przepraszam dziewczynki ,przepraszam ,dojrzałe kobiety :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Topik nie zginie, nie pozwolimy na to:P Kerish wróci i bedzie jak dawniej..A dzisiaj to mario ma przecież katar i pewnie go na oddzial intensywnej opieki zabrali,a kerish z obiadem poleciala i dlatego jej nie ma:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myśle, że resztki godności nie pozwolą im już tu przywędrować ze swoimi pięknymi wyznaniami i psalmami pochwalnymi dla swych mężczyzn;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny nie martwmy się ona po leginsy poleciała i po kwiata do skrzydlewskiej .... zaraz wróci... no chyba, że nowy topik założyła :( dziewczyny ZNAJDZIEMY JĄ!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może ten zasmarkany mario laptoka jej zabrał? A może zalała go łzami rozpaczy??? Poważnie się zamartwiam, to do niej nie podobne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×