Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość minutka ciszy

jestem kochanka ,nie wiem jak długo jeszcze tak wytrzymam

Polecane posty

"Czy widły miałaś na pewno za pasem , a nie gdzie indziej"? :P:P Joleen....normalnie na kolana mnie rzucilas tym zdaniem...hihi szacuneczek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ga ga
odwarznych czy odważnych???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ga ga
o jeszcze IDOM!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow!pomarancze umiecie czytac!!zamienilyscie sto na ponad 90....jestem wsruszona...co nie zmienia faktu ze nadal mysle o sobie jak mysle!!!!ale juz niedlugo. malenka napisalam ci na gg tylko tyle bo..pamietam jak mowilas mi ze jak jest .....mam nie p[isac;)jutro popiszemy po 18:D ja..nie zdazylam ci odpisac a ty juz zniklas:(buuu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ga ga
cały wpis gagi musiałabym skopiować,byk na byku.Wstyd,beee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lejdi gaga
pszestancie siem smaic z mojej bochaterki a jak nie to ja wam te widly wsadzem tam gdzie czeba!!! znajccie sobie lepiej takiego faceta jak ma kerisz, bo wy tak fszystko z zazdrosci piszecie rze was nikt nie koha ani nawet nie hce! kerisz ja tesz lubiem z gorsecie hodzic bo mi sie ftedy tak zajefajnie cycki ukladajom i kazdy facet mnie klepie ftedy po tylku i hce mi pokazadz swojom fure :D a nie pomyslom rze w ciemnosciah to tej fury i tak nie widac :D :D ale ja i tak wiem o co hodzi i jest zajefajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomarancza..wolasz o pomste do nieba.....ale co mi tam:)ide mojego miska dopiescic..a wy sobie reszte dolozcie paulinka nadisha gdzie wy jestescie??????? hm..malenstwo poszlo do miska wiec i ja zmiatam..mam dnadzieje ze sie idezwiecie i opowiecie jak u was:Dbuziaki i spokojne nocy. ja jutro znowy traktor,gumofilce,widly pod pache i heja w pole;)hehehheh papa trzymajcie sie dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joleen
kerish-1989 wow!pomarancze umiecie czytac!!zamienilyscie sto na ponad 90....jestem wsruszona... **** Przeczytala! Naprawde przeczytala moj wpis! :D O matko z corka! Ale na pytania nie odpowiedziala... :/ A ja ciebie sloneczko lubelskie czytam bardzo dokladnie. Kazdym slowem, jak perla sie delektuje, napawam sie jego ksztaltem, brzmieniem i semantyka ;) Jakzesz moglabym nie zauwazyc twoich postepow w traceniu wagi? Wszak twoja wierna czytelniczka jestem, wiem, ze niegodna odpowiedzi na moje smiale pytania ;) Ale prosze, prosze, prosze odpowiedz mi przynajmniej o tym nacieraniu. Naucz mnie arkanow swej subtelnej ars amandi! Moze i mnie kiedys spotka takie szczescie, ze poznam jakiegos Mario i wtedy taka wiedza bedzie jak znalazl :) Otrzyj zatem lzy ''wsruszenia'' i naucz mnie, twa wierna czytelniczke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lejdi gaga
kerisz dlaczego nie hcesz byc mojom pszyjaciulkom???!!! ja przeciesz robiem fszystko tak samo jak ty... :( :( nie hcesz rzebym ciebi nasladowala, tak? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lejdi gaga
keirsz a jakie ty masz paznogcie, bo ja takie niebieskie w zlote centki ale jak hcesz to mogem zmienic rzeby nie byly takie jak tfoje .... a wlosy mam na bląd ale tesz mogem inaczej zrobidz rzebys nie myslala rze nasladujem ciebie :) a wogule to mi pszykrosc zrobial bo ja ciem tótaj broniem pszed tymi idiotkami a ty mnie krytykójerz... :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joleen
Gratuluje Kerish, grono twoich wielbicielek powieksza sie w tempie expressowym ;) I widze, ze wobec takiej Lejdi to ja nie mam zupelnie szans na to, bys mnie zauwazyla... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj chyba
Gratulacje naleza sie jedynie i wylacznie Kerish. Jej smiale w tresci i nowatorskie w formie wpisy wzniosly ten watek na niebotyczne wyzyny, nadajac mu zarazem niezwyklej glebi i wysublimowanej prostoty ;) :D :D Malo kto potrafi dokonac takiego kunsztu, zatem nieustajace oklaski dla najbardziej wyrazistej wspoltworczyni tego dziela! ;) :D No, i jak bedzie z ta nagroda od czytelniczek dla Kerish? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śmiem się nie zgodzić
Ta od araba była lepsza .Wprawdzie i tam niespójności się zdarzały ale jak na harlekin nie było tak żle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj chyba
A ktora konkretnie masz na mysli? Bo tam caly tabun wielbladow sie przewinal, sypiac czytelnikom piaskiem w oczy ;) Czy chodzi Ci o te od wirujacych piramid? :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a cóż to za topic
Czy wy sobie zdajecie sprawę jakie jesteście żałosne? Jedne i drugie. I te głupiutkie naiwne dziewczyny co się zakochały w starych żonatych draniach a dla nich są zabaweczkami. I te bidne zdradzone kobieciny którym się chyba wydaje że są taaaakie dowcipne a walą tak prymitywne teksty że można je skomentować tylko jednym słowem - żenada. A już ta bidula co się popisała udawaniem analflabetki - wielbicielki tej kerish... to mialo być śmieszne? No to "gratuluję" poczucia humoru:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A skąd to wiesz kochaniutka , że my zdradzane?Na podstawie ,ktorych naszych wpisow wyciagasz takie wnioski? ....Zenada ...hehe:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj chyba
Fanka kerish, ta Pani ''coz to za topic'' Powazna ;), to chyba sama zdradzana i dlatego tak powaznie podeszla do tematu. Albo emerytowana nauczycielka. A moze i jedno i drugie? :P Tak czy inaczej musi to byc osoba, ktorej rzadko sie przydarza usmiechnac... OK, czyli robimy zrzute dla Kerish :) Masz pomysly, co jej za to kupic? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W euro-gabkach można taki wirtualny przesłać.... kebab w bułce nawet jest;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj chyba
Miss M, boj sie Boga! Kebab???!!! To chyba dla tej od piramid ;) :P A nie maja wirtualnych ciasteczek milosci? :D :D Niech Kerish zobaczy, jakim uczuciem ja darzymy ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A pożre kebaba? ..Bo cos pisała, że na diecie jest:P:P To co jej kupimy dziewczyny?...Może motykę , do tych grabi,coby komplet miała:) Albo nieee,bo jeszcze bedzie chciala nas tą motyką po głowach tłuc:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj chyba
Fanka, no wlasnie, co kupic osobie, ktora juz wszystko ma??!! Fura odpada, york tez /tesciowa nie ma miejsca/, komplet ogrodniczy i traktor, gumiaki i gorset juz sa... Hmmm... a moze gustowny waciak z kwiatkami, zeby sie nam Perla Lubelska nie przeziebila w tych gorsetach? ;) Bo to chlody juz ida, jeszcze ja zawieje i co? Kto nam bedzie o Mariuszku pisal? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uchowaj Boże ! I nie dopuśś , zeby nam się dziewczę przeziębilo:P Na waciak sie skladam oczywiście i do tego proponuję chustkę wełnianą ..z fredzlami...coby sie i mariuszkowi podobała:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj chyba
Fanka, to jestesmy zgodne :D Zdrowie najwazniejsze! :P Kto jeszcze za waciakiem w komplecie z chusta? ;) Ale czy w oczach misia Mariusza taki ubior bedzie wystarczajaco sexi? ;) :D Trzeba by sie go zapytac, ale jak??? Bo jak skonczy sie sex appeal Perelki, to skonczy sie cala love story. Nie mozemy do tego dopuscic! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no nie wiem nie wiem
dziewczyny czy ode mnie też przyjmiecie składkę ? - mogę nawet dychę dać na k. bo i zdradzaną żoną i kochanką w życiu byłam... ale kiedyś! okresy głupoty przytrafiają się nawet tym mniej naiwnym co prawda nie waliłam takich tekstów jak gwiazda tego topicu, ale zainwestuję w nią...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A perfium
może jaki , coby nie capiała ino pachniała jak będzie leżała i czekała na Pana M? ...pani waleska...może?....:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj chyba
Do No nie wiem, nie wiem: kazdy grosik na wage zlota :) Nasza gwiazdka zasluzyla na jak najwiecej, dostarczajac nam wielkiej porcji zdrowego smiechu :D :D A ze bylas i zdradzana, i kochanka - coz, takie jest zycie... Co proponujesz na nagrode specjalna dla Perly Roztocza? ;) Do Perfium: oooo, to dobry pomysl! :D :D Pani Walewska moze byc! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze Wam coś wrzucę, bo nadisha też ma sporą wyobraźnię!!!!!!!!! cyt. ".... Nadisha Oj Kerish, Kerish Wierzę, że teraz się uda!!! Poważnie w Lublinie słonecznie??? A w Łodzi taka ciemnica, niebo zachmurzone całe i strasznie leje deszcz... Jak skończysz słońce z tortem to zapraszam na forum ..." A później pisze, że ją całował o 3 w nocy a mieszka w małej mieścinie .... A od kiedy Łódź jest małą mieściną?????? Ja mieszkam w Łodzi i nigdy nie sądziłam, że to mała mieścina, może się mylę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×