Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość minutka ciszy

jestem kochanka ,nie wiem jak długo jeszcze tak wytrzymam

Polecane posty

Gość oj chyba
A co Ty taka strachliwa? :P Kerish po prostu ma zamilowanie do porzadkow i sprzatania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie kretynki. Moze jeszcze adresu i numeru telefonu poszukajcie! Jak dorosle osoby moga sie tak zachowywac??? Nasmiewacie sie z osoby kompletnie jej nie znajac. A przyszlo wam do glowy, ze moze jest jej teraz zle i maprawde mozecie ja zranic. Pewnie niepotrzebnie wogole to napisalam. Przeciez rozsadni ludzie tak sie nie zachowuja..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj chyba
Nie klocic sie, baby, bo odkurzacz przyniose! :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
''..przegladam nasze foty i mam dziwne skojarzenia..no..pamietam jak raz sie kochalismy w deszczu,...masakra....albo jak jechalismy trasa gorzow wlkp-lublin i w polowie drogi nie wytrzymal wyciagnol koc i......no wiecie co bylo w lesie .... albo ten pierwszy raz w gorach...zima.....jak mnie na narty zabral.....albo jak chcial kupic krolika tylko nie mial pudelka zeby go trzymac.....'' pamiętacie toooo???????????? :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj chyba
Malenkaaa, to ty i twoje rozsadne kolezanki nas bawia :D No, ale to z pewnoscia juz zauwazylas. Rzecz jasna, dzieki swemu wrodzonemu rozsadkowi :P A watek jest przeswietny. I az tyle krynic madrosci w jednym miejscu! ;) Az mnie, skromna i niepozorna pomaranczke oniesmielacie ;) Ale ucze sie pokornie u stop mistrzyn :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tamte to swoją drogą i tak Kerish pobija je wszystkie swoją mądrością i inteligencją :D:D:D jest boska!!!!!!!!!!!!!!!!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj chyba
Tak, az mowe mi odbiera od bogactwa jej doswiadczen zyciowych, glebi przezyc i przemyslen oraz zlotych mysli ;) Chlonmy zatem pokornie kazde jej slowo, oddajac zarazem nalezna czesc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszły_uczeń
jeśli Cię nie chce zapłodnić to znaczy, że nie chce byś była matką jego dzieci a jedynie se chce por00chać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszły_uczniak
zreszta zeby nie sluby koscielne czy cywilne to nie byloby pojec zfradzanych zon czy kochanek wtedy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj chyba
Malenkaaa, pytasz - odpowiadam. Zabawny jest wasz: infantylizm, tani sentymentalizm, zaciecie melodramatyczne, naiwnosc. Oraz nastepujace po nich wielkie zdziwko, ze rzeczywistosc jest jakby inna od swiata bajek o ksiezniczce i krolewiczu, harlekina i telenowel :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malenka t y
sobie z zona kochanka,wrazliwa dziewczynko popalcz .Rozumiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poplacz malo byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mialo
A tak nie na temat.Macie jakis program,ktory pozwoli mi pisac z polskimi znakami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj chyba
Fanka kerish 2, nie ma za co :) Watek jest dlugasny, ale z pewnoscia znajdziesz wiele ulubienic ;) Troche im jednak brakuje do Twojej idolki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj pomaranczki..wszystkie pierdolicie bez srensu tutaj:)...widze topic przezyl uzdrowienie...ale macie racje..pjezdzilam traktorem...w gumiakach....z grabiami i widly mialam za pasem i dobrze mi bylo:)ehh..szkoda ze wy tak nie macie bidulki.ojojojoj....nie mam na was juz siely. ew moge jescze wam dogodzic ta rura od odkurzacza..widze ze ja tak czesto wspominacie.... nadisha u mnie....mozna powiedziec ze dopiero dzis pod wieczor sie ulozylo:)za dlyugo nie mogfe klikac bo mario sie bulwersuje ale...chociaz ta nowinke wam doniosklam ze po 2 dniach udalo nam sie dojsc do porozumienia.moze uz nie bede az tak entuzjastyczna ale..o tym co bylo w tym telefonie lepiej nie wspominac a forum:)mysle ze tzreba zalozyc nowy topic bo chyba bez tego sie nie obejdzie;)paulinko jak tam u ciebie????nadisha jak tam?Opowiadajcie:)jak znajde chwilke odezwe sie,.bo....delikatnie mowiac wzajemnie sie "docieramy:):P malenka wracaj do mnie na gg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joleen
Jest!!! Jest!!! Wrocila!!! Nasza gwiazdeczka forumowa, ponad 90 kg madrosci, taktu i kultury! ;) Jedyna, ktora ''pierdoli'' z sensem :D A powiedz jeszcze: 1. czy gumiaki byly z kwiatkami? 2. czy widly na pewno mialas za pasem, a nie gdzie indziej? :) 3. skad sie domyslilas, ze wszystkie bidulki ci tak zazdroszcza? 4. czy i czym nacierasz Mario po docieraniu? czy sie wtedy mniej bulwersuje? :D /Jola Rutowicz tak robi ze swoim Slaweczkiem/ Z czolobitnym poklonem i nadzieja, ze odpowiesz na moje pytania, mimo, ze ich nie czytasz :D - twoja wierna czytelniczka Joleen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lejdi gaga
no i co, wy wszyzdkie zazdrosne baby? kerisz ma znowu faceta a wy co, jusz myslalyscie rze ta chistoria sie skonczyla? piszcie laski co u was nieh te mochery zobaczom rze prawidziwa milosc zafsze wygra :D pozdro dla odwarznych dziewczyn co idom za glosem milosci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×