Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość minutka ciszy

jestem kochanka ,nie wiem jak długo jeszcze tak wytrzymam

Polecane posty

dziewczyny , ja już nie mogę od rana czytam i pękam ze śmiechu, dobrze, że sama jestem. Dorzucam się na bank!!!!!! Ja bym jeszcze dokupiła jakieś filcaki bo jak się chłodno zrobi to od ziemi ciągnie, w zwykłych gumiakach nie wytrzyma :) Ej albo jakieś dowe szpile do tej Wawelskiej??? Co sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj chyba
Fanka kerish 5: :D :D Przestan sie paskudnico czepiac zakochanej Nadishy ;) Dziewczynie facet w glowie zawrocil, to i perspektywa spojrzenia na wlasne miasto sie jej zmienila :P A zamiast cytatow wrzuc lepiej cos do skarbonki :), bo na prezent dla Twojej idolki zbieramy! :D :D Masz jakies inne propozycje na nagrode dla K.? :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj chyba
Fanka kerish 5: sorki, zwracam honor, bo odpisalas, kedy ja jeszcze pisalam :) :D A smiech to zdrowie! :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no nie wiem nie wiem
autko ma od chopa, to może breloczek autodestrukcji z takim guzikiem czerwonym jak na walizeczce prezydenta USA Mario powie,że koniec - to wciśnie i już, po kłopocie ja swojej teściowej kupiłam kiedyś pierdzącą poduszkę, od tamtej pory była dla mnie milsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj chyba
Filcaki to dobry pomysl :D Musimy dbac o zdrowie naszej idolki :P A szpilki? Czemu nie? Ale moze lepiej koturniaki, no bo szpilka moglaby sie zlamac :P Tylko czy nam funduszy starczy na tyle prezentow? ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj chyba
No nie wiem nie wiem: eeee tam.. a po co gwiazdeczke od razu destruowac? Nie bedzie Mario, to bedzie inny ;) Pierdzaca poduszka? Tylko w ksztalcie serduszka! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja bym tak rzuciła się na zestaw harlekinów z antykwariatu.... a co?????? A może lepiej z allegro? Bo w sumie to miłość do allegro ją z Mario połączyła.... to będą wspomnienia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja wiem a ja wiem
spojrzcie na jej opis gg, cos mi sie zdaje ze mario-srario ja rzucil;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj chyba
A ja nie mam gg :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja wiem a ja wiem
,,zabijasz mnie kiedy mowisz, ze dzis odchodzisz......ble ble ble cos tam............a taki wieli lov byl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj chyba
Dziex :) Ale wiecie co? Juz na zupelnie powaznie, to nawet mi sie szkoda Kerish zrobilo :( Bo sprawiala wrazenie, ze byla naprawde szczesliwa... O ile oczywiscie cala historia byla prawdziwa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie napisze pod stałym nickiem
Zastanowcie sie...dziewczyny nikogo nie obrazajac...czy widzialyscie kiedykolwiek dziewczyne ktora wazy 100 kg? Ja widzialam...nawet moja tesciowa tyle nie ma choc bylam pewna;) I taki nadziany koles przyjezdza i porywa ja z domu...po kilku dniach oswiadcza sie na kolanach i kupuje zajefajne auto....realia sobie chyba dziewczyna pomylila......... bo niby kto pracuje 3 godziny dziennie......tez mi jej szkoga a le ciesze sie ze nia nie jestem amen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie napisze pod stałym nickiem
albo ktoras tam gowniara sie cieszy ze jej kochas ma drogi tel w kiblu schowany przed zona....taka radocha ze tylko pozazdroscic...boooszeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no nie wiem nie wiem
:D ok, masz rację, w sumie nie robiłabym sobie jaj z cudzego nieszczęscia, nawet totalnej idiotce nie życzę źle ja po prostu nie kupuję tej historii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj chyba
No, i masz pewnie racje :D :D Ale byla przynajmniej szczesliwa piszac to ;) I widac na tyle sugestywna, ze nawet mnie - ironicznej i z lekka zlosliwej kobitce zrobilo mi sie przez sekundke zal :D Zal o tyle, ze jesli Kerish nie jest nudzaca sie malolata, a naprawde zakompleksiona grubaska, ktorej nic nie chce. I przynajmniej na forum budowala sobie swoja bajeczke, dajaca jej kilka chwil uludnego szczescia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj chyba
* ktorej NIKT nie chce - tak mialo byc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie napisze pod stałym nickiem
Nie bede pouczac w stylu ,,jak ja bylam w jej wieku,, ale jesli ma sie juz te 20 lat to w mozgownicy powinno sie juz cus miec a nie tylko sieczke..chyba se takich historyji nie bedzie cale zycie wy,yslac.... moja rada....zrzucmy sie na ten waciak, kalosze, perfume i co tam jeszcze a ja ja po ip na gg namierze i jej osobiscie zawioze;) bo posmiac sie posmialam ale teraz to mnie juz sumienie ruszylo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj chyba
OK, to na jaki nr konta mamy wplacac? :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie napisze pod stałym nickiem
Nie jestem taka, jak kupie to wysle rachunek- jakos sie rozliczymy, ale bardzo dziwne ze ona juz nie pisze...przeciez tak nie zwracała uwagi na pomaranczki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabrakło jej języka w gębie
a taką miała niewyparzoną:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podłe jesteśmy naprawdę, ona bidulka tyrała jak mogła Małą Tigrą zajeżdżała maliny zbierać w bikini.... co by to na utrzymaniu Mario nie być a on jej nie docenił... smutne to:( Ona legginsy, baletki, szpile, gorsety i kwiaty na szyi dla niego nosiła i co? Nawet jej swojego tela nie pozwolił dotknąć oj smutne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tela nie pozwolił dotknąć
bo by mu durnota nieznająca się na sprzęcie wszystkie jego umc.umc.umc....przeboje wykasowała:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj chyba
Mysle, ze warto, zebysmy daly sobie spokoj z akcja ''Prezent''. Poki byly to zarty na forum, to OK. Ale po co mieszac wirtual z realem? Nie ma o co miec wyrzutow sumienia, bo w koncu co zlego zrobilysmy :) Kerish nie jest ani pierwsza ani ostatnia osoba, ktora w wirtualu kompensuje sobie swoj nieciekawy, i pewnie tez niezbyt mily real. Mi takich osob naprawde szkoda, ale nie jest to naszym forumowym problemem. Jesli ktos wchodzi w wirtual, tworzac sobie kompensacyjne projekcje i traktuje ich recepcje przez innych jako real - trudno. Realne problemy innych nie sa problemem bytow wirtualnych, jakim sa uczestnicy forow. Mimo tego, ze staramy sie zrozumiec ich przyczyny i mechanizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie napisze pod stałym nickiem
pewnie, ze nie bedziemy mieszac rzeczywistosci z .... ale co sie nasmialam to mam... dziewczyny zajrze tu jeszcze kiedys, jakbyscie znalazly nasza kolezanke K to zostawcie linka..pozd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi też jest jej szkoda.............śmiać się śmiejemy a nie wiemy z kim piszemy!!!!!!!! różne są osoby na świecie i nie chciałabym aby sobie coś przez nas zrobiła...........................................................................................................................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e tam zrobi
sobie kąpiel z bąbelkami i będzie git:D noże założymy nowy temat: Co się z tobą dzieje KERISH 1989 ??!!Pomarańczka sie o ciebie martwią:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj chyba
Fanka kerish 2: spoko, bez paniki. Wiemy, ze ma kontakt z malenka - to raz. Dwa - nic sobie nie zrobi, a jesli to z pewnoscia nie przez nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×