Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość minutka ciszy

jestem kochanka ,nie wiem jak długo jeszcze tak wytrzymam

Polecane posty

Gość do nich to nie dociera
Dziewczyny dlaczego nie macie za grosz honoru? Kochanki stoja nizej od dz iwek bo u nich to chociaz sytuacja jasna i nikt nikogo nie oklamuje. Ja rozumiem,ze mozna sie zakochac w zonatym, moja kolezanka odpuscila sobie taka milosc i sie przemeczyla. Przeszlo, nie rozwalila rodziny, moze spojrzec w lustro... Ja nigdy sie w zajetym facecie nie kochalam, bo dla mnie zwiazek ludzi to swietosc, nie przejdzie mi przez mysl,zeby rozwazac zajetego goscia jako kochanka. Jesli sie zakochalyscie z zonatym z wzajemnoscia (przypuszczam,ze wiekszosc z Was nie, bo jestescie tylko odskocznia, rozrywka na rowni z bilardem z kumplami), to czemu nie zalatwicie tego jakos sensownie? Zeby zaczac jakis etap trzeba poprzedni skonczyc, po co kogos oklamywac. Jesli chcecie byc z zonatym, to czemu nie zaproponujecie albo ja albo ona. Jesli odejdzie od zony, to znaczy ze Was traktuje serio. Zalatwia rozwod a pozniej sobie zaklada nowa rodzine,albo zyje z wami na kocia lape i juz. To samo w druga strone - macie meza, po co zdradzac, rozejdzcie sie jak kulturalni ludzie, a potem sobie ukladajcie zycie, bez klamstw i upokorzen. Klamstwo ma krotkie nogi a rozmiar krzywd z czasem rosnie lawinowo. Nie bylam kochanka i nie bede, bylam zdradzana, ale wtedy od razu jak sie dowiedzialam, zrywalam bezwarunkowo. Zaden z 2 facetow, ktorzy mnie zdradzali po tym jak zerwalam nie jest z kochanka, mimo, ze to byly wolne kobiety... Miejcie szacunek do siebie, miejcie szacunek do czyichs zwiazkow, rodzin. Najbardziej zal dzieci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie dotrze do pustaków
do nich to nie dociera Dziewczyny dlaczego nie macie za grosz honoru? Kochanki stoja nizej od dz iwek bo u nich to chociaz sytuacja jasna i nikt nikogo nie oklamuje. Ja rozumiem,ze mozna sie zakochac w zonatym, moja kolezanka odpuscila sobie taka milosc i sie przemeczyla. Przeszlo, nie rozwalila rodziny, moze spojrzec w lustro... Ja nigdy sie w zajetym facecie nie kochalam, bo dla mnie zwiazek ludzi to swietosc, nie przejdzie mi przez mysl,zeby rozwazac zajetego goscia jako kochanka. Jesli sie zakochalyscie z zonatym z wzajemnoscia (przypuszczam,ze wiekszosc z Was nie, bo jestescie tylko odskocznia, rozrywka na rowni z bilardem z kumplami), to czemu nie zalatwicie tego jakos sensownie? Zeby zaczac jakis etap trzeba poprzedni skonczyc, po co kogos oklamywac. Jesli chcecie byc z zonatym, to czemu nie zaproponujecie albo ja albo ona. Jesli odejdzie od zony, to znaczy ze Was traktuje serio. Zalatwia rozwod a pozniej sobie zaklada nowa rodzine,albo zyje z wami na kocia lape i juz. To samo w druga strone - macie meza, po co zdradzac, rozejdzcie sie jak kulturalni ludzie, a potem sobie ukladajcie zycie, bez klamstw i upokorzen. Klamstwo ma krotkie nogi a rozmiar krzywd z czasem rosnie lawinowo. Nie bylam kochanka i nie bede, bylam zdradzana, ale wtedy od razu jak sie dowiedzialam, zrywalam bezwarunkowo. Zaden z 2 facetow, ktorzy mnie zdradzali po tym jak zerwalam nie jest z kochanka, mimo, ze to byly wolne kobiety... Miejcie szacunek do siebie, miejcie szacunek do czyichs zwiazkow, rodzin. Najbardziej zal dzieci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochanice-bezmózgowce
do nich to nie dociera Dziewczyny dlaczego nie macie za grosz honoru? Kochanki stoja nizej od dz iwek bo u nich to chociaz sytuacja jasna i nikt nikogo nie oklamuje. Ja rozumiem,ze mozna sie zakochac w zonatym, moja kolezanka odpuscila sobie taka milosc i sie przemeczyla. Przeszlo, nie rozwalila rodziny, moze spojrzec w lustro... Ja nigdy sie w zajetym facecie nie kochalam, bo dla mnie zwiazek ludzi to swietosc, nie przejdzie mi przez mysl,zeby rozwazac zajetego goscia jako kochanka. Jesli sie zakochalyscie z zonatym z wzajemnoscia (przypuszczam,ze wiekszosc z Was nie, bo jestescie tylko odskocznia, rozrywka na rowni z bilardem z kumplami), to czemu nie zalatwicie tego jakos sensownie? Zeby zaczac jakis etap trzeba poprzedni skonczyc, po co kogos oklamywac. Jesli chcecie byc z zonatym, to czemu nie zaproponujecie albo ja albo ona. Jesli odejdzie od zony, to znaczy ze Was traktuje serio. Zalatwia rozwod a pozniej sobie zaklada nowa rodzine,albo zyje z wami na kocia lape i juz. To samo w druga strone - macie meza, po co zdradzac, rozejdzcie sie jak kulturalni ludzie, a potem sobie ukladajcie zycie, bez klamstw i upokorzen. Klamstwo ma krotkie nogi a rozmiar krzywd z czasem rosnie lawinowo. Nie bylam kochanka i nie bede, bylam zdradzana, ale wtedy od razu jak sie dowiedzialam, zrywalam bezwarunkowo. Zaden z 2 facetow, ktorzy mnie zdradzali po tym jak zerwalam nie jest z kochanka, mimo, ze to byly wolne kobiety... Miejcie szacunek do siebie, miejcie szacunek do czyichs zwiazkow, rodzin. Najbardziej zal dzieci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezmózgowe dupsztale
do nich to nie dociera Dziewczyny dlaczego nie macie za grosz honoru? Kochanki stoja nizej od dz iwek bo u nich to chociaz sytuacja jasna i nikt nikogo nie oklamuje. Ja rozumiem,ze mozna sie zakochac w zonatym, moja kolezanka odpuscila sobie taka milosc i sie przemeczyla. Przeszlo, nie rozwalila rodziny, moze spojrzec w lustro... Ja nigdy sie w zajetym facecie nie kochalam, bo dla mnie zwiazek ludzi to swietosc, nie przejdzie mi przez mysl,zeby rozwazac zajetego goscia jako kochanka. Jesli sie zakochalyscie z zonatym z wzajemnoscia (przypuszczam,ze wiekszosc z Was nie, bo jestescie tylko odskocznia, rozrywka na rowni z bilardem z kumplami), to czemu nie zalatwicie tego jakos sensownie? Zeby zaczac jakis etap trzeba poprzedni skonczyc, po co kogos oklamywac. Jesli chcecie byc z zonatym, to czemu nie zaproponujecie albo ja albo ona. Jesli odejdzie od zony, to znaczy ze Was traktuje serio. Zalatwia rozwod a pozniej sobie zaklada nowa rodzine,albo zyje z wami na kocia lape i juz. To samo w druga strone - macie meza, po co zdradzac, rozejdzcie sie jak kulturalni ludzie, a potem sobie ukladajcie zycie, bez klamstw i upokorzen. Klamstwo ma krotkie nogi a rozmiar krzywd z czasem rosnie lawinowo. Nie bylam kochanka i nie bede, bylam zdradzana, ale wtedy od razu jak sie dowiedzialam, zrywalam bezwarunkowo. Zaden z 2 facetow, ktorzy mnie zdradzali po tym jak zerwalam nie jest z kochanka, mimo, ze to byly wolne kobiety... Miejcie szacunek do siebie, miejcie szacunek do czyichs zwiazkow, rodzin. Najbardziej zal dzieci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chyba inna sytuacja
Wiem, teraz już zgadzam sie z powyższą wypowiedzią . Ale póki same tego nie przezyja nie zrozumieja...... dodam, ze to bardzo smutna sytuacja....nikomu nie zycze...a byłam taka szczesliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już chociaż tych biednych kochanek nie wkręcajcie bo to wcale nie jest ta osoba która podaje się za 'chyba inna sytuacje' :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest kolejny wątek
o kochanicach pewnie tam uciekły http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=4207885 piszą pod pomarańczkami zgadujemy które to?? ja już widze ,że keirish pisze hahahaha jako pomarańczka albo maleńka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj chyba
Zwyzywac? :D Zaproponuje Ci standardowa kuracje kijem od miotly lub zelazna rura z piwnicy ;) :D Chociaz kto wie? Moze widok Mario w plaszczu i baletkach, i w dodatku na traktorze w malinach poszerzyl horyzonty jej wyobrazni? :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj chyba
traktor, rzecz jasna po tuningu, a Mario w gustownym irokezie na tone zelu - co sie znakomicie komponuje z baletkami :D :D Kerish, wiem, ze jestem niegodnym ciebie pomaranczowym nickiem, ktorego oczywiscie nie czytasz, ale blagam: wroc! Dziewczyny juz nagrode dla ciebie szykuja. A ja umieram - nie z tesknoty :D, ale z ciekawosci czy Mario juz ci wybaczyl. Nie pozwol mi czekac zbyt dlugo na kolejny odcinek twojej telenoweli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zara sie ze śmichu zleje
no dobra może by tak każdy topik tam dawała taka kurwa atomówka 21 na tym drugim ,że jest kochanką i sie nie wstydzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma żartów 15:15 a Mario bez obiadu.... no pisała w sumie, że będzie w pracy ale się poważnie zamartwiam, żeby nas tak zostawić... żal mi jej, mogła nie dotykać tego telefonu.... byłaby taka szczęśliwa... i Mario nie chodziłby głodny :( a tak nie zdążyła se zgrać piosenek i jeszcze miłość utraciła......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja , kurde, nie mogę się powstrzymać, żeby tu nie wejść.. Powiem wam, że jak czytałam co te laski wypisuja to mi normalnie oczy na wierzch wychodziły ze zdumienia nad ludzką głupota.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj chyba
A z czego tu sie smiac? :P Toz to dramat, a nie komedia! Okrutnice, zero empatii!! :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyznam, że to na mnie była ta rura... :( tera mi wstyd jak cholera ".......tak sie sklada ze kazdy mnie lubi.podczas gdy ty bedziesz siedziala w domu przed tv...moj misio zdazy mnie zabrac na spacer wieczorem z psiakiem..zabierze do parku,do zoo....albo na pokazy lotnicze...albo do hotelu gdzie maja zywe konie ,kroliki.kotki psy i owieczki zebym sobie mogla cos wybrac z tamtad...i widzsz ile mozna dac szczescia temu "wielorybowi?"a zapomnialabym...ten wieloryb dostal ostatnio w prezencie samochod...bo narzeczony ma troszke pieniazkow..maly opelek tigra......... " kuźwa ja bym se wybrała owcę a wy?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj chyba
Ale jedynie taka owce, co potrafi zrobic ciasteczka milosci i pizze w ksztalcie serca ;) No, i zeby nie meczala za bardzo :D :D PS. A gdzie mozna kupic gorsety dla owiec? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"....on woli eleganckie i drogie auta .. ja tuningowane....wlasnie to nas polaczylo..pasja do opla calibry..." czytam i tęsknię, aż łza się kręci w oku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie wytrzymam już;) :) :) :) :) też gdzies mam swój ulubiony kawałek, jak wróce do domu to napisze ;) :) :) :) a tak na marginesie to jej wypowiedzi kojarząmi się z Kononowiczem.... czy któraś zauważyła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też wracam do jej postów,czytam i żal mnie straszny za serce bierze:P:P:P No ,żesz...Dziewczyny ..nie wytrzymam...cha cha cha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....popatrzcie jak je to razi.....normalnie im galy z orbit wylaza....dziwio ich fakt ze ich "wieloryb" ytrafil na bogatego..buu jaka to szkoda prawda pomaranczki??nie jedna z was by mu do lozka wskoczyla....pewnie za samochod albo pierwsza lepsza blysklotke..blachary pie**olone...co razi was ze ja hipcio mam bogatego narzeczonehgo????a...az wam jad miedzy zebami wyplywa..pewnie dlatego ze maja w nich tyle szpar....pamietacie gdzie wyslalam kostuche??Polecam wam to miejsce.bardzo tam milo :P:P:P:P I blacharami nas nazwała:(:( hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki,a myslicie , że jak się wkliknę do niej na gg, to mi napisze co u niej,czy rurą od odkurzacza postraszy?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×