Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KIKI09

Historia podobna do mojejnadzieja na dziecko

Polecane posty

No wlasnie choccie uknijemy plan przeciwko trenerowi;/ Ma ktöras doswiadczenie jak komus przemöwic do rozsadku,bo ja nie:( Fragola ja jeszcze nie pije,bralam niedawno to clo i chyba na dniach bedzie owulka bo mnie jaja bola.I cos nie mam smaka na alkohol. Ale wy nie paczcie na mnie .na zdröwko! Ja sie tez Katarynce nie dziwiw bo niespelnienie zawodowe odbija sie na zyciu rodznnym a my jestesmy podwujnie obciazone.Nie dosc ze psycha zryta przez wredna matke nature to jeszcze przez trenera.Pewnie jakis stary pierdola co sie uczepil stolka i nie ma rady na niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka;:) nadrobilam lekture,katarynka nie ma sprawiedliwosci na tym swiecie...nie denerwuj sie tak bo zloscv pieknosci szkodzi:D komp dziala ale dzis nie mialam czasu...robilam porzadki:) awieczorkiem poszlismy z moim M do kina na oszukac przeznaczenie 4.Wlasnie wrucilismy i pijemy piwko...wiec sie dolaczam do picia:P Ale nie wiem czy juz nie spicie laseczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak spicie to wypije wasze zdrowie🌼 Aby trener po rozum do glowy poszedl:D aby asche gin wysluchal:D aby fragolka dziadkowi popalic dala:D aby Nulla i zadra czesciej zagladaly:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hii dzieki kochane;))) Dzia Sisi,że wypiłaś,by ten tępak oprzytomniał :D Ja ostatnio nie mogę spać...pewnie już Was kochane nie ma?? Asha fajnie,ze masz owulejszyn-działaj kochana :** Całuje Was moje drogie:** 3majcie się..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wam kochane sisi powiedz mi czy doby był ten film?bo my też sie wybieramy ale czy warto? wszystkie czesci oglądalam :) katarynka jak samopoczucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w niedzielny poranek:) tak Kiki warto isc,3 czesc nie byla najlepsza i myslalam ze bedzie lipny ale 4 o wiele lepsza ,i ogladalismy w 3D...jak sie stracha najadlam.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katarynka i fragollinka wczoraj pewnie dluzej posiedzialy...i dzis leniuchuja:D....wsumie ja tez wstalam jakies 30 minut temu;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! ja tez dzisiaj pospalam,pogoda u nas pod psem:( Zaraz ide zrobic wlosy i po poludniu pojezdzimy troche po miescie.U nas dzisiaj duzo sklepöw pootwieranych ale jakos nie mam ochoty na noc.Cos leniwa ostatnio jestem. Musze zrobic mezowi zastrzyk w pupe z vit.b12 bo on nie przyswaja. Zycze milej niedzieli! pa,pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fragolka to masz teraz wolne od tabsow:D:D:D ascha to ty jak pigula:P rowniez milej niedzieli wam zycze 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny przepraszam, ze sie nie odzywalam. Byli u nas tesciowie a potem jakos nie moglam sie zebrac. Musze Was poczytac i nadrobic zaleglosci bo widze, ze niezle naklikalyscie pod moja nieobecnosc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc zadra jak tam po wizycie tesciow?:D fragolka daj sprobowac kroliczka...jeszcze nigdy nie jadlam:P my juz po obiedzie ...jak to w niedziele schabowe. Kiki kiedy idziecie do kina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sisi Wizyta tesciow byla udana dobrze, ze tylko tydzien to nie mielismy czasu sie soba znudzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A gdzie katarynkaaaaaaaaaaa? Mam nadzieje ze nie poszla bez nas kopac jajka trenera;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jak zadra robilas juz jakies badania? katarynka pewnie dzis z mezem dzionek spedza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ze swoja tesciowa dnia nie moge wytrzymac a co dopiero tydzien:P my najlepiej dogadujemy sie na odleglosc:) wtedy potesknumy za soba itd...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No sisi,dzialamy ale co 2 dni.Möj maz kupil zel ale jakis dziwny czekoladowo-poziomkowy w sexshopie.Möwilam mu zeby kupil durex ale jakos zlakomil sie na czekolade,a taka super nie jest.Przypomina bardziej olej niz zel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tych zapachowych nie probowalismy,a tego niebieskiego durexa kupuje w drogeri DM w niemczech tez powinny byc,jest bezzapachowy i prawie identyczny jak naturalny sluz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak to jest jak facet idzie do sex shopu:)moj po ostatniej wizycie wrocil ucieszony ,pytam sie co jest a on na to ze :dostal upust 30%:D i panie takie mile ha ha ha,pewnie chowal sie miedzy polkami i przegladal gadzety:D...az w koncu ktoras musiala sie spytac czego potrzebuje:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka kochane...ja do 3 w nocy nie moglam z tych nerwów zasnąć,ale dziś już lepiej...Wstaliśmy o 12,śniadanie i znów w kimke,a teraz trezeba wyjść do ludzi :D ja marzę skopać gościowi jaja i znajdę się z nim w ciemnej uliczce,to z pewnością to zrobię.. Ale tu romantycznie sie zrobiło!! Ja muszę zakupic prezerwatywy..haha :D Zadra witaj po dluuugiej nieobecności:) Fragolka ma królika-skąd ona to bierze??? :)) Asha no to działajcie ostro :p BUZKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to milego i owocnego wieczorku skoro wyruszacie do ludzi:D nie popij za duzo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sisi pytalas o moje badania powiem , ze przez wizyte tesciow troche to stanelo. Przyslali do nas list z patologii, ze sa nieprawidlowosci w badaniu nasienia i trzeba zrobic jeszcze raz. W piatek M zaniosl probke i ma za tydzien wizyte. Mam nadzieje, ze bedzie ok choc watpie zeby byla to pomylka. W zasadzie nieciekawie jest i znowu zalamka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zadra kochana-3mam kciuki,by jednak było u meża wszystko ok!!! Daj znać co i jak! Fragolcia Ty nasza Włoszko :D Fajnie masz z tymi tańcami;)) Sisi kochana nie piłam nic :D Dziewczynki jeszcze 16 dni do operacji-tznaczy do przyjęcia do szpitala,bo operację mogę mieć po 3 dniach :D Teraz jemy kolacyjkę i w sumie już nie wiem co dalej... :P BUZIAKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zadra puki co to jeszcze nie martw sie na zapas:) byc moze falszywy alarm🌼 fragolka napisz jutro jak bylo na tancach i cos ciekawego wypatrzyla na tym ryneczku:D(dla nas po prezenciku):P Katarynka no to pozostaje przytulanko:D Ja przysnelam na kanapie ...ide do lazienki i spac...milego wieczorku i nocki pa pa kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh Sisi właśnie zaczynamy pić winko...nie wiem co będzie dalej :pp noc pokaże.... Śle buziaki dla Sisi,Fragolki,Ashy,Kiki,Zadry,Nulli..... Miłego wieczorku!!!!raczej nocki :D pappa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×