Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KIKI09

Historia podobna do mojejnadzieja na dziecko

Polecane posty

Hej DZiewczyny. Chwilę mnie tu nie było. Tzn byłam od czasu do czasu was czytałam, ale nie miałam co pisać, bo u mnie nic ciekawego. Ide w czwartek do gina. Zrobi mi usg i sprawdzi czy ta cholerna endometrioza mi się nie wraca. No a poza tym zmierzy mi pęcherzyk. Nic mi się nie chce. Siedzę w pracy, nie mogę się zabrać za robotę, a już pracuję prawie 4 godziny. Tylko się zastanawiam co robić, żeby wyglądało, że jestem bardzo zapracowana :P A strasznie mi zimno, już pozamykałam koleżankom wszystki okna i klimę wyłączyłam i dalej siedzę jak zmarzluch ostatni :( Dziewczyny się na mnie drą, że im gorąco a ja wszystko pozamykałam :) Trudno. W piątek byłam u teściów. Raz na jakiś czas wypada się do nich wybrać. Ostatnio byłam w lipcu :classic_cool: A dodam, że mieszkamy w jednym mieście. Samochodem jakieś 10 minut dorgi. A poza tym mieszkają na tym samym osiedlu co moi rodzice, a u rodziców jestem zdecydowanie częściej. Przynajmniej 2 razy w tygodniu. Ale jak to się mówi, teściowie to nie rodzina :D No to teraz jak rypię w tą klawiaturę to rzeczywiście wyglądam na baaaaardzo zapracowaną :P HAha :) Najgorzej jak mnie informatycy sprawdzą jakie strony odwiedzam w czasie pracy :P To sobie trochę poczytają :) Buźka Dziewczynki zaglądnę później. Pozdrawiam was serdecznie 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie ze sie w koncu choc na moment z domu wyrwalas:D a zakupy poprawiaja nam nastroj wiec nie zaluj sobie fragollinka:P Ja juz po pracy ,mam chec pojezdzic dzis po sklepach :)a i pogoda dopisuje...wiec wybywam z domu na jakis czas:D Zajrze oczywiscie zaraz po powrocie buzka kochane :D nulla pracusiu...dobry bajer to polowa sukcesu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już moje leniuchowanie się skończyło, teraz mnie zawalili robotą, żebym tylko do 15 zdążyła, bo po godzinach nie będę siedziała :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny!W czoraj troche pojezdzilismy,bylismy w meksykanskiej restauracji i pöznym wieczorem zaprosili nas niespodziewanie znajomi na event i troche winka popilam. No wlasnie z ta endometrioza,pojawia sie i znika czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy endometrioza wraca:( kiki powinna wiedziec. Ja tez cie mam na nk,wejdz na ten profil to zobaczysz kto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi sie cos zdaje ze ja wysylalam na maila w tlenie ..ale to bylo wtedy cos my sie zapraszaly:) napewno nie teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktos mi wyslal link z NK.Ale nie wiem jak sie do tego zabrac,wiem tylko jak nazywa sie dziewczyna ale znalazlam 33 co sie tak nazywaja.Mysle ze to chyba nie z forum bo nie mam tylko zadry na NK a ona pisala ze skasowala tam konto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak sisi wiem i dzieki za zaproszenie.Ja sobie was wszystkie podpisalam wedlug pseudonimu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kiedys tak cudowalam z paznokciami.Jest duzo pracy.nie wiem czy uzywalam klej czy nie ale pamietam ze najpierw malowalam paznokcie np.na bialo,na mokry lakier kladlam cyrkonie i czekalam az wyschnie ,potem malowalam 1-2 razy lakierem bezbarwnym. Fragola a co ty tak experymentujesz ostatnio?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam czasu tu w ogole zagladać taka jestem zapracowana a tak szczeerze mówiąc to jestem zmęczona i mi się nie chce :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tyle popisałyśćie przez niedzielę że musiałam poczytać żeby być w temacie :) ja byłam na chrzcinach u szwagierki wiecie jakie imie dali ALAN na złość tesciom(tzn -ona)tak chciala/////

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak oglądam!!!ale mnie nudzi już ten film!!! :( to co zostane sama?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki fragola za rade.Ja cos tam robie ale potem jestem zla ze zachrzaniam i potem jestem zdechla i nikt tego nie docenia. W zasadzie nic sie nie stalo.Möj maz pyta o co chodzi a ja möwie o caloksztalt.Chyba mam przez ta tarczyce rozchwiany nastruj. Czasem mysle ze faceci maja lepiej bo nie maja takich hustawek jak kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktoraś z was pytała wczoraj o endometrioze czy to sie nawraca? tak to jest paskudna choroba zaleczasz ją poprzez zastrzyki i masz spokój na rok to zależy najleprzym lekarstwem na powstrzymanie tej choroby jest ciąża............ nulla nie rozumiem jednak jak gin może ci sprawdzić na usg czy ci się nawrócila czy odnowila tego się nie da widziec na usg to tak samo jak nie wykryjesz jej na usg tylko musisz mieć laparoskopie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mam taki podły dzisiaj dzień że najchętniej to bym komuś przyd..... halo dziewczynki jest tu kto bo zaraz mnie nie będzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobiety ja już zaraz ide się położyć bo jestem jak z krzyża zciągnięta a glowa to mnie tak boli jak bym byla po jakiejś imprezie....a imreza jużżnowu za tydzień w sobote :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze macie dzid dola :(eh takie zakichane zycie,jutro bedzie lepiej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie cos zoladek boli...kupilam dzis sobie torebke ale juz nie jestem zadowolona:P wiesniacza troche no ale trudno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie jak pracuje to nie myslę o tych moich życiowych problemach.....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po wyplacie dokupie wiesniacze buty i bedzie GIT:D Glowy do gory laseczki...musimy byc dzielne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sisi to nie mozesz oddac jak ci sie nie podoba? Ja tak czesto robie.No moze nie czesto ale zdarza sie,möj maz jest tak kochany i idzie oddac. Kiki zazdroszcze ci pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sisi ty to yak jak ja tęż coś kupie przyniose do domu i dupa nie podoba mi się leży w szafie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×