Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KIKI09

Historia podobna do mojejnadzieja na dziecko

Polecane posty

hejka lask :) wczoraj mnie nie było bo nie miałam czasu najpierw praca potem wizyta u gina a na koniec złapałam doła z M się pokłuciłam i poszłam wkurwiona spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój gin nam przepisał leków za prawie 1000zl nic tylko się pociąc!!!w dodatku pytam go ile miesięcy będę brała te zastrzyki powiedział 4miesiące a potem się zastanowi czy nie dłużej? :) :( Zadra mozemy sobie podać ręce mamy podobny problem żeby tylko z tobą było ok bo jak się obydwoje ma problem to już jest kiszka-trzymam za ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sisi muszę wyprubować tego twojego przepisu na to ciasto ale powiedz mi czy mogę to wlac na blache czy musi być tortownica(i jaka duza ta blacha)a tak na marginesie potzebuje jakiegoś przepisu na szybki i wydajny placek jak by któraś miała to piszcie....:) Ascha ale ci fajnie ja w tyyyyym roku na wakacjach nie bylam ale na przyszły rok jak dożyjemy to sobie gdzieś fundniemy wczasy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:)) Zadra przykro mi,ale nie poddawaj się!!! Dawaj męzowi witaminki,Salfazin,warzywka,owoce...zero stresu..może się uda-wystarczy 1!!!!!!!!!zdrowy plemniczek dla dzidzi!!!!!! Kiki ja jestem..:P buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiki pyszny placek: jakies owoce-np mrozone truskawki ja dalam, 1 szklanka krupczatki 1 szkl mąki zwykłej pszennej 4 jajka 3 łyżki śmietany 1 szkl cukru margaryna lyzeczka proszku do pieczenia Wszystko wymieszja,a z bialek ubij piane...na koniec poloz owoce...1 godz w piekarniku 180 st...mniam Ide na rolki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zadra przykro mi z powodu wyniköw.Twierdze jak dziewczyny ze wszystko jest mozliwe.Ja slysze co miesiac ze u mnie i meza wszystko ok i ze teraqz to musi sie udac,i co ?tez kicha! Wiec nie martw sie bo nie ma reguly. Dzieki za zyczenia dla meza,napewno przekaze;) On sie pyta na jaki temat piszemy a ja mu nie chce powiedziec. Kiki ja tez jak fragola liczylam zera;Nic tylko sie pochlastac. lekarz chyba wie co robi i bez potrzeby nie narazil by was na takie koszty. Katarynka ja tez jestem zdania ze lepiej o prace ubiegac sie osobiscie,mozna troche rzesami potrzepac przed szefem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczyny za slowa otuchy. Ja to jestem pesymistka a moze raczej realistka dobrze, ze moj M jest optymista jak wyszlismy od lekarza to powiedzial tylko "o 6% to zawsze cos a juz balem sie , ze jestem bezplodny" . Dobrze, ze teraz poszedl grac w pilke to moge sobie w koncu poplakac bo caly dzien trzymalam fason zeby nie robic mu przykrosci. Super dziewczyny, ze jest ten topik bo poprostu nie mam z kim o tym pogadac a nawet nie chce. Rodzinki nie bede martwic a kolezanki dzieciate to az mi sie nie chce zalow przed nimi wylewac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie Zadra..ten topik to ulga dla takich jak my :(( Nie przejmuj sie,kiedyś i my doczekamy się potomstwa..Przecież medycyna poszła tak do przodu..nie wierzę,że nic się nie da zrobić... :D Buziaki...kochane idę na spacerek z mężuciem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katarynka dzieki za przepis muszę spróbować bo wiecie że ze mnie to taka piekarka że pożal sie boże!!!! dobrze że już weekend? ;) ide coś pooglądać :)TV do jutra nie mogę sie jeszcze otrząsnąć po tych wydatkach w aptece;gin to takie medykamenty wyszukuje dla facetów w leczeniu nasienia i to takie ceny tych wynalazków??? :)że hej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KIKI09 jak te lekarstwa daja nadzieje na spelnienie marzenia to kij z ta kasa zycze Wam zeby tylko zadzialaly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak zadra ale nie wiem na ile to może się poprawić mówie o moim M i tak nie powiem bo poprawaa jakaś tam jest ale jestem też ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na poczatek ja musze sie przebadac i jak wszystko bedzie ok(mam nadzieje) to zglosimy sie do jakiejs prywatnej kliniki nie wiem czy takie nasienie nadaje sie na inseminacje czy tylko na invitro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie bylo mnie bo moj M zabral mnie dzis po meble do pokoju:D 2 lata minelo a my jeszcze sie nie urzadzilismy,ale juz poskrecane a ja na przeziebienie wypilam juz 3 lampki wina i czuje sie jak nowo narodzona:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ku ku jest tam kto??? Zadra z tego co wiem to na in Vitro wystarczy ale przed inseminacja zawsze odwirowuja nasienie wiec moze jest nadzieja:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a cos ty:P nie mielismy czasu ale jutro jak nigdy moj mezus ma wolne wiec z samego rana malowanie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ascha juz pewnie w drodze:) do Hiszpani:D ,fragolka pakuj sie i jedziemy za nimi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moj teraz sobie spiewa:Tralinka...Zarlinka ...Sisi ..ha ha i mowi ze my jak mafia jakas ha ha:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz nie ,przed dwoma laty jeszcze wynajmowalismy ,ale dostalismy przydzial ze spoldzielni:D sasiedzi sa fajni ogolnie jest dobrze tylko balkonu brak:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×