Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KIKI09

Historia podobna do mojejnadzieja na dziecko

Polecane posty

Fragolinka ja wierze ze ty sobie poradzisz, i nie bedziesz na 100% tyle czekala:D,na poczatku jest super zapal itd....wiec teraz masz najlepszy czas:) i niczym sie nie zamartwiaj:) Ja ide na wizyte do kliniki 2 pazdziernika:) Zobaczymy co doktor powie...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na pewno nie tyle co ja:D dobranoc dziewczyny jeszcze raz...a wogle to na smutne tematy wchodzimy....jutro na wesolo co? pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musi sie udac.....predzej czy pozniej....:D Fragolinka i Katarynka nastepne rok bedzie owocny hi hi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ty mnie bron B... nie urazilas oj fragolka....dupe ci spiore:D Wogle nie pomyslalam nawet,chodzilo o to ze na pewno nie bedziesz czekala tak dlugo jak ja ha ha:D Bo ja wam mowie ze ze rok 2010 nalezy do nas:D:D no teraz juz naprawde ide pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fragolinka ja sie nie obraziłam!!:p Sisi powiedz mi jak to było z Twoją kuzynką??Miała te polipy i nie mogła zajść w ciążę czy jak?Małe miała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego co wiem to miala przed ciaza bo sie na nie wlasnie leczyla...ale jakiej wielkosci to ci teraz nie odpowie,musiala bym sie z nia skontaktowac:) Poszla do lekarza z dolegliwosciami i zobaczyc co i jak z tymi polipami a wtedy lekarz zrobil usg i ZONG Nawt nie wiedziala co sie dzieje:P Wiem ze duzo lezala na podtrzymaniu ale urodzila w terminie zdrowego chlopca ma na imie marcel:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katarynka ja tez slyszalam ze jak sa male to nie szkodzi ...a zwlaszcza w 1 tygodniach ciazy,dopiero pozniej gdy dzieciak rosnie przeszkadzaja mu polipy.....co moze prowadzic do plamien itd... Tak ze wiesz, ty kochana uwazaj na siebie tak czy owak.....,bo na usg pokarza ci sie oczka,glowka i nozki a nie Polip ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hihi ja zawsze wieczorem łaże po kilka razy do wc!! Norma u mnie.. Do tego -piję i jem w nocy-dziwoląg ze mnie.. Dzięki Sisi...U mnie są duże polipy,które blokują zajście w ciążę..Ale gin sam powiedział,że nie musi być tylko ta jedna przyczyna!!Modlę się jednak,by tak było.Dobranoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fragolinka to mi tylko jedno na mysl przychodzi......:D:D:D albo zapalenie pecherza albo.....:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość albo cewki moczowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dzieweczki :) Dawno mnie nie było. A tyle napisałyście, że nie mam czasu tego przeczytać. Jak będę miała chwilkę to nadrobię zaległości. Miłego dzionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc :D o nulla sie odezwala:D fragolinka na zakupach...:) pewnie kurtke dzis dostanie:) dziewczyny juz mnie zoladek od duphastonu boli...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak by to byla cewka to razem z "Pieczeniem",jak nie to pewnie pecherz,nic ci nie bedzie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Fragolinka jestem ciekawa co tam się wydarzyło,że jesteś przybita :o Sisi napisz mi o co chodziło Ci z tym,że masz krwawienia międzymiesiączkowe,czy długo trwają,często są,czy są obfite.Boję się,gdyż wczoraj mi się piewrszy raz coś takiego zdarzyło,ale może przez ten lek na gronkowca,gdyż biorę tylko do operacji-niby w ulotce napisali,że może być krwawienie.Lekarza mojego nie ma teraz w Polsce,więc nie będę mu zawracać głowy!Troszkę się zmartwiłam tą krwią,ale dziś już jakby nic się nie stało.Myślicie,że to ta trucizna tak działa? Nulla pisz u nas częściej.Ashy brakuje :( A Kiki już nie ma czasu dla Nas :( Zadra też pewnie.. Miłego popoludnia Laseczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katarynka ja mam plamienia najczesciej okolo polowy cyklu ,po jajeczkowaniu i przed miesiaczka 3 dni przewaznie. Choc ostatnio nasililo sie bo mialam 11 dnia(jeden dzien,i 19 dnia (trwaly 2 dni),nie sa obfite,przewaznie tylko podbarwione krwia lub brunatne przed miesiaczka,no i jeszcze czesto zdarza sie po stosunku wlasnie w okolicy srodka cyklu,czesto razem z bolem kregoslupa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co bierzesz na tego gronkowca ,antybiotyk? katarynka ale to moze byc u ciebie zwykle plamienie zwiazane z polipem....nic sie nie martw Fragolinka ty nie lap dola...bo co my tu bez ciebie zrobimy....:( Rozweselaczu:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewuszki ;) katarynkaa nie narzekaj ze nie mam czasu dla was wy się świetnie czujecie i bawicie w swoim towarzystwie beze mnie!ja faktycznie malo tu teraz zaglądam wczoraj taką epopeje napisałam ale mi się strona zawiesiła i kurwa dowidzenia poszłam w cholerę!! dziewczyny nie mam normalnie co pisać pierdol wam nie będę pisala bo to nie ma sensu......... nie mogę się doczekac kiedy wróci Ascha :) ja w weekend wybieram się do kina w koncu a w piątek na piwko i na plotki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiki ale czy to był zazrzut,że świetnie czujemy się we własnym towarzystwie?Przecież wszystkie nas łączy to samo :o Ja też nie mam co pisać,bo NIC!!sie u mnie nie dzieje,nie zmienia,ale jakoś jak z Wami pogadam nawet o pomidorówce,to mi lepiej:) Kochane ja dziś się nażarłam chipsów i brzuch mnie boli-a co nie ma mojego,to se mogę pozwolić,bo On krzyczy,że jem takie świństwa,a normalnych rzeczy nie lubię :p Poza tym nic-dziś po krwi nie ma śladu-ciekawa jestem czy to polip-ale w sumie ani razu jeszcze mi się coś takiego nie zdarzyło!!!Mam nadzieję,że to ten lek-Sisi ja nie wiem co to jest,to jest na wiele różnych bakterii-E coli i takie jakieś nazwy!! W ulotce pisało,że może spowodować krwawienia,plamienia,ale po 8 tabletce?? To by wcześniej się to przytrafiło i nie 1 dzień,a ciągle.Sama już nie wiem.Zapytam lekarza jak wróci! jadę zawieżć CV do jednej firmy! Zobaczymy co to z tego wyjdzie.BUZIAKI Kiki pisz nawet o M jak miłość :p :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fragolinkaaaa
Dziewczyny ja dzis z tych nerwow i tego wszystkiego to cala lazienkie wyszorowalam,wszystkie fugi :D Ja jak jestem zla to musze cos robic.A teraz padnieta jestem ze szok :o Ale mam czysciutko chociaz :D Sisi bardzo bym chciala sie pochwalic kurta ale jak? KIKI a ty pisz nawet o pierdolach :D Bedzie weselej :) Co tesciowa Ci gotuje na obiad jak wracasz z pracy? :D Ja wlasnie otowrzylam piwko i popijam,a co staran jeszcze nie zaczelam to moge :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katarynkaaaaaaaa a o Brzyduli moze być? sluchaj tak mi sie napisalo że dobrze wam razem nic nie zarzucaalam tak napisałam bo nie mam co pisać ;) wczoraj wam napisałam jaką jestem czarownicą ale niestety zawiesiła mi się stronka i nie chcialo mi sie juz na nowo pisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fragola ale zapierdolilaś jak dzik w sosne :) :-D Moja tesciowa nigdy w zyciu nie ugotowala mi obiadu i ani razu nie zap[rosiła na obiad!!!!!jakby mogla to jeszcze zjadla by u mnie jak bym jej dała to taka suka!!!!!!!! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak mnie wkurwiają moi tesciowie ze brakuje mi słów aby ich określić!!!😠nienawidze tych ludzi pierdolone zgredyyyyyyyyyyyyy przepraszam ale mam nerwy 😠 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znowu was nie ma juz jeste zla bo jak jestem to zaraz znikacie !a ze nie jest straszny nerwus mój M nazywa mnie cwaniarą(a ja takie niewiniontko)? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moi to wyglądem juz nie sympatyczni.Jak idziemy do pracy to robi przegląd u mnie w lodówce w pokojach itp szuka kwadratowych jaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
may osobne wejscie ale co z tego jak pokój mają u góry i lazienka wspólna nie chcą sie wynis=esc na dól tam sa warunki na to żeby sobie zrobili pokój i łazienke -TO NIE! bo zgregy muszą wiedzieć kiedy seź kiedy sie klucimy kiedy szkło leci wszystko!!a jacy skąpi !!kobieto-dobrze że moj M jest całkiem inny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katastrofa!!:(ja nie nawidze byc sama w domu bo ona zaraz przychodzi do mnie i wywiad przeprowadza a ja i tak jej gowno mowię ode mnie nic sie nie dowie-taka już jestem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×