Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KIKI09

Historia podobna do mojejnadzieja na dziecko

Polecane posty

przesrane mieszkac z kims....zwlaszcza tesciami....no zalerzy jak sie trafi:P Ja na szczescie z tesciowa nie mieszkalam, ale z moja babcia tak i wtedy to byly przeboje ho ho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak jeszcze nie bylismy malzenstwem to Tesciowa zadzwonila do mnie ....i oskarzyla ze jej syn u mnie za duzo przebywa:D:D ze tak nie mozna bo on ma dom itd....i jeszcze takie rozne obrazliwe...do konca zycia nie zapomne. No ale teraz to jej powinno byc wstyd.....ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe ale spiskiem powiało:D Ja nic złego powiedzieć nie mogę prócz tego,że roodzina męża ma noski zadarte do góry..Kazdy z nich jest najlepszy i najpiekniejszy :)a jest ich razem piecioro plus rodzice..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe no niby tak,ale oni nigdy nie zagadajá,nic nie powiedzá do mnie,nawet pewnie nie zauwazá,ze tam jestem..Zawsze tak jest.Juz nauczylam sie unikac ich jak ognia,ale na swieta trzeba jezdzic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ma 4 rodzenstwa!Kazdy przyjezdza ze swoja druga polowka plus bachory,to se pomyslcie jaki tam cyrk,a ja jedyna,ktora marzy by ten cyrk dobiegl konca!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kargul
Wspaniałe to doprawdy , zazdroszczą innym dzieci , mieszkają z teściami których nienawidza , chcą zajśc w ciąże i na sam koniec szukają pracy , boskie ! czytam dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahhahahah A Ty kargul bez aspiracji,ambicji i pomyslu na zycie-jedynie by innym poczytac topik i skomentowac cos z pomaranczowego niku :D To dopiero wypas,co:)) laseczki ja jade z kumpela polazic po Galerii,bo moj bedzie pooooozzzno i nam sie troszke nudzi. Aha ja nie zazdroszcze innym bachorow-jedynie nie lubie obcych dzieciakow :D Tylko moje bede kochac i podziwiac,inne dzieciaki sa brzydkie :p Dziewczynki mam nadzieje,ze rozumiecie o co mi chodzi :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz jeszcze cos do powiedzenia Kargul to wal smiało!!!i tak nikt cię tu nie słucha :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiecie czemu on jest Pomaranczowy? Bo mu sie z dziecinstwa oranzadka odbija ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kargul z pawlakiem
no , nie teraz czytam , piękne to takie hmmmm rzecby sie chciało małe rozdwojenie jaźni , chcą dzieci , a jak ktos je ma to mówia ze to bachory .....cudne Ale tak na margineisei to podoba mi się okreslenie "zaprzeć drzwi przed teściami " ,ta semantyka , to słowotwórstwo rzec można perełka jęzka-yyyyyyyyy tylko chyba nie polskiego.lol pozdro kargul i pawlak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisz kargul o swoim pieknym zyciu....ze jestes sam jak kolek w dupie....godzinami sleczysz przy kompie podczytujac innych,a na koniec komentujesz bo nic sensownego w glowie nie masz....ze wszystkich postow jestes wykopywany ot takie byle CO! Ty wstretny pryszczaty brzydalu:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wstretny i Pryszczaty ...ale potrafi sklepac zdanie i w dodatku poprawne gramatycznie hi hi hi dobry jestes:D:D:D Bist du nur Blede Hund ,du Arschloch:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karugl pawlak poszedl po chips
generalnie , to czytam tak od czasu do czasu w ramach relaksu , dobre , na prawde czasmi przy piwie idzie boki zrywać . Nie tylko tematyka ale wypowiedzi , sama ich forma i duzo ,duzo jadu , piszcie bo to fantastyczne , a moze FUN-tastyczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak sie wysterylizujesz Kastracie to zapraszamy na Topik!!! Fragolka ma racje: Ich habe kein lust Ihr "wypociny " lesen🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty i twoje "generalnie" pryskajacze pryszcze zwisaja mi totalnie:D:D:D Dziewczyny ja tez ogladam Ule:) kiedy mam czas ...ale bardzo lubie ten serial:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kargul
dein ehermann ist arschloch , and you are quite stupid and uneducated but I love to read your bullshits LOL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co to mialo byc? ha ha ha ale dobre...boki zdzieram hi hi hi Twoje polkule nic wiecej nie wypoca ???hi hi hi To jeszcze napisz w jakim to jezyku /jezykach.......ha ha ha:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sisi no wlaśnie po jakiemu to napisane ha ha! masz racje byla u mnie przed 5 minutami i oczywiscie mi podniosła cisnienie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz cie przeswietlilam...ty dawno jestes Kastratem:D:D:D Rozgoryczony brzydal ....co nigdy szczescia nie zazna ha ha ha Wcale nie bylo trudne no nie Pryszczaty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny nie wytrzymam ze smiechu tu jest zabawnie ale ten KTOŚ pomaranczowy mnie denerwuje i to bardzo!!😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kargul bez jaj
dajcie cos o @ albo dniach plodnych albo o piciu oleju , lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny znikam juz ....dzis wstalam razem z "kurami" na TVN7 jest fajny film:) Do jutra milej nocki Kiki.Katarynka.Fragollinka.Nulla.Zadra.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×