Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KIKI09

Historia podobna do mojejnadzieja na dziecko

Polecane posty

Czesc dziewczyny! U mnie tez dzisiaj troche lepsza pogoda. Popstrykalam sie troche z mezem. Mam dzisiaj isc w sprawie pracy ale kobieta jakas dziwna i musze jechac godz.na drugi koniec miasta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki :) Wpadłam tylko an chwilkę zobaczyć co u Was, bo mam straszny zapiernicz w pracy. Szkoda, katarynka, że nie poszłaś do fryzjera, bardzo ciekawa jestem efektu. Ja jutro ide do gina i w przyszłym tygodniu na insemke. Całuję Was serdecznie👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to Nulla życzę Ci owocnej inseminacji :D :) Asha mam nadzieję,że dostaniesz tę pracę!Sama również usilnie poszukuje i wysyłam CV,ale niestety telefon milczy :( Sisi zrobilam chine-rewelacja,mój ulubiony smak-slodko-kwaśny-dodałam 2 łyżki miodu!!Nie sądziłam,że jedzenie z torebki może być takie pyszne:) Dodałam też warzywa do chinszczyzny!naprawdę miodzio smak i szybko się robi:)Dzięki za przepis. Co do oliwki,to na razie jeszcze mam wilgotne włosy,tak więc nie stwierdzę efektu,ale tak jak Sisi powiedziała-jakieś takie grubsze są!Dzwoniłam do szpitala-już są moje wyniki histo-pato,ale nie chcieli mi powiedzieć.Myślicie,że jakby był to rak,to by powiadomili mnie? Aha-wiecie co?Mieli do mnie przyjechać znajomi,ale powiedziałam im delikatnie,że bez pieska,to stwierdzili,że muszą się zastanowić i raczej nie przyjadą.Myślicie,że popelniłam "fo pa"? Beznadziejnie się zachowałam??Ale przecież ja wynajmuję to mieszkanie,a piesek jest malutki,mógłby coś pogryżć,podrapać drzwi!!Sama nie wiem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja maseczka została mi na włosach-mam tłuste :( Ale są ładne i świecące! Nie mniej jednak nie jest chyba na mój typ włosa-mam takie jak Asha-przetłuszczające się i delikatne! Sisi napisz jak tam w pracy bylo-przyjechał Turek..hahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny. Ja znow tylko na hwile w przerwie w pracy. Widze, ze nie tylko ja popalam znaczy popalałam bo od 4 tygodni odkąd M dowiedział sie o słabych plemnikach przestałam palic razem z nim. Wiecie taką grupę wsparcia sobie robimy :P. Łatwo mi było bo od ok 7 miesiecy to palilam tak z 5 tygodniowo moj ma gorzej strasznie go nosi choć wcale nie palił tak duzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć laseczki - ja nie palę i ogólnie jak czuję dym tytoniowy w powietrzu to zaraz bierze mnie na kaszel i oczy szczypią, tak więc długie przebywanie w barach to nie dla mnie. Ja też z pracy piszę, jeszcze godzinka i wracam do domku :) Nulla też idę jutro na wizytę do gina, więc mam nadzieję, że będzie owocna tzn dostanę skierowanie na histeroskopię jeszcze w tym cyklu... oby Fragolinka kurcze no to może się zesiusiali ci twoi zanjomi w łóżku przez sen - jenki co za masakra :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za godzine ide na rozmowe kwalifikacyjna:( Katarynka skonczyly cie sie uplawy? Jestes tez w 14 dniu,bo ja kurcze jeszcze plamie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj robilam nalesniki z serm i rodzynkami;) Ale nie wiem czy przed rozmowa cos przelkne. Fragola ja tez teraz nie mam sentymetöw do gosci. Tesciowa möwi-gosc jak ryba,po 3 dniach smierdzi:) Odezwe sie wieczorem jak wröce.pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asha kochana to mój 13 dc i jeszcze mam małe,ale plamienia. Czekam i czekam na te dni płodne,ale coś nie przychodzą.Do tej pory dwukrotnie miałam później niż w 8-10 dc,więc jeszcze mam nadzieję:) Asha 3mam kciuki za Twoją pracę!!! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nulla trzymam kciuki by inseminacja poszla jak po masle ...i na tescie pojawily sie 2 krechy:) Katarynka nie mart sie na zapas tym plamieniem po zabiegu to normalne poza tym endo ci sie odbudowuje ,wruci do normy w 2 cyklu zobaczysz🌼 Fragolinka bidulo nie pracuj jak wol,jak tam samopoczucie? testujesz czy jak?:P do 10 -go juz nie daleko Ascha napisz jak tam praca...udalo sie czy jak...bylo by super :) zawsze to nie caly dzien w domu:P Kiki juz nic nie pisze...:( Zadra a jak twoje badania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane!Moi znajomi stwierdzili,ze nie przyjadą do Nas.Powiedziałam im wczoraj o tym,że nie chcę pieska i boję się,że się na mnie obrazili!Ale to nie moje mieszkanie i nie chciałabym tu czegoś popsuć! Czuję się winna,ale co ja mogę??Ja bym w życiu do kogoś z psem nie pojechała! Fragolinko Ty powinnaś dostać medal dla najlepszej żony:D Dajcie mi kochane przepis na coś.Dziś miałam chinę.Macie jakieś pomysły?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sisi jak w pracy?Był Turek :D:D Laski musimy zrobić sobie jakieś spotkanie-wiecie alkohol,tańce,smichy-chichy:D Ale bym się upiła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to powinnam dostać medal za największego smutasa !!!! Czesc laseczki.chciałam wam życzyć dobrej nocki i trzymam za was wszystkie aby w najbliższym czasie wszystko wam sie udało :) jak was czytałam to mi przyszlo do głowy że powinnyście się zbadać w kierunku endometriozy nie wszystkie.... dzisiaj trochę lepiej u mnie z samopoczuciem może przez to że piękna pogoda;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..... i nie ma nikogo?? w piątek znowu mały wydatek mam wizyte u gina czas tak szybko leci -ja juz będę 3 zastrzyk za niedługo brala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super kiki ze sie odezwalas:) Ja tez smutas i pesymistka jestem. A praca niepewna.Troche mnie wkurzyli bo pisali ze otwieraja w polowie pazdziernika a teraz möwia za dwa miesiace:( To ma byc Konditorei-cos w stylu cukierni. Powiedziala ze da mi odpowiedz za 2 tyg,bo ma duzo cv ale mam duze szanse. Dziewczyny nie smiejcie sie ze mnie,moglybyscie powiedziec z pod jakiego znaku jestescie? Ja jestem byk,ale niespokrewniony z kargulem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HE;he fragola dobra jestes. Ja dzieki Bogu endometriozy nie mam. Niby wszystko ok i hormony w normie a ovulacji nie ma i plamienia non stop i böl przy stosunku:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halloo :D KIKI KIKI KIKI nareszcie się odezwałaś. Już 3 zastrzyk?Rzeczywiście czas leci. Asha no to nic tylko uzbroić się w cierpliwość i czekac..Oby tylko oddzwonili:)Co do Twojego pytanka-ja jestem spod znaku lwa-lwisko:D Dziewczyny ja też raczej jestem pesymistką:( Ciągle złe myśli!Dobrze,że chociaż mój jest optymistą! Fragolcia ahh Ty nasz pracoholiku.. Powinni Cię na rękach nosić! Ale tak to już jest-ludzie nie doceniają,co się dla nich robi! Kiki mój poprzedni gin,który robił mi laporo-stwierdzil,że jedynym ogniskiem był ten torbiel,tak więc jak dotąd nie odnowił się i dzięki Bogu. Poza tym nie mam żadnych bóli ani nic niepokojącego,więc myslę,że nie będę się na razie tym choróbskiem zamartwiać!!! buziaczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nulla trzymam kciuki za inseminacje! Nastepna sisi z in-vitro w kolejce. Fragola z Katarynka dzialaja naturalnie. Ja czekam na opinie lekarza. Kiki czeka Mania ma nadzieje ze tym razem dobrze sie zakonczy. Zadra chyba tez czeka? Widac ze my wszyscy w poczekalni;) Ale niedlugo zaczynamy dzialac i testy pöjda w ruch:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fragolka bardzo cie przepraszam za ten test...po prostu nadzwyczajnie w swiecie zapominialam:( troche dzis mam stresa kloce sie ze swoim ....jest nie zbyt ciekawie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie wiem czy to juz lata razem robia swoje czy co...jestesmy tacy nieczuli az mi sie wyc chce ale staram sie wytrzymac...on teraz bierze kapiel wiec moge poklikac.. dobrze ze wy jestescie 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×