Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KIKI09

Historia podobna do mojejnadzieja na dziecko

Polecane posty

Czesc dziewczyny! Przykro mi fragola ze tak wyszlo ja to przezylam z normalnym ginem,w klinice sa szybciejsi. A ty mialas 2 ginöw starego i nowego,pytalas tego innego czy moze cos das na progesteron? Dziewczyny my to mamy nie dosc ze los I kölko sie zamyka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka8479
Fragolinkaaa sprobuj sie tak nie denerwowac... Wiem ze sluzba zdrowia to jest jedna wielka tragedia ale my szaraczki nic z tym nie zrobimy:( Pewnie masz racje co do lekarza...co ich obchoidzi ze czekamy jak glupie na dwie kreseczki...a zeby je zobaczyc to niestety musimy sie leczyc:((... Paranoja... Ale mam nadzieje ze spotka Cie za to nagroda w postaci cudnej fasoleczki:) Zycze Ci tego z calego serduszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka8479
Nie dostalam jeszcze @. Bralam luteine 5 dni po 2x dziennie. Zawsze tak bralam i po 3 - 5 dni przychodzila@. A teraz nic. Ale chociaz do 30 bo juz tyle razy sie zawiodlam negatywnym testem:( Wiem ze to byc moze jakas paranoja i byc moze cos sobie wmawiam ale czuje sie tak inaczej... I taka mila jestem dla meza:D jak nigdy przed @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka8479
Fragolinkaaa o moim nieszczesnym PCO dowiedzialam sie rok temu od lekarza, ale tak naprawde zmagam sie z tym cholerstwem juz ok 5 lat:(( Sama to u siebie stwierdzilam, a lekarz potwierdzil moje obawy. Poczatkowo bralam Diane 35 zeby uregulowac cykl, ale strasznie przytylam po tym i wogole nie mialam ochoty na przytulanie:/ Teraz ciagle jade na Luteince i tak jak pisalam zawsze dostawalam @ po luteinie a teraz jest jakby inaczej. Do lekarza ide w styczniu zeby zmienil mi tabletki. Slyszalam ze Metformax jest dobry. No i jeszcze musze sie wybrac do apteki zielarskiej po ziolka:) Mam nadzieje ze w koncy sie uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka8479
Wlasnie najgorsze jest to czekanie na @!!!! Najpierw nie przychodzi, a kiedy juz mamy jakas nadzieje to jakby nigdy nic sie pojawia...Ehhh...zycie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc malutka moja historia jest podobna. Podejrzewalam u mnie pco ,ktöre lekarze potwierdzili dopiero po latach. Dlugo bralam diane 35,po ktörej polepszyla mi sie cera:) Mam za duzo meskich hormonöw i brak owulacji. Nigdy nikt nie zaproponowal mi luteiny czy cos podobnego. Choc cykle mam nieregularne i wydluzone:( Po 2 inseminacji zaszlam w ciaze ale stracilam w 8 tyg. pomimo brania progesteronu dowcipnie. Malutka a ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobietki, ja właśnie wybijam do pracy, będe wieczorkiem :) Jak dziś humory? Mnie dziś tak brzuch bolał, myślałam że już @ nadejdzie ale jeszcze trochę czasu. Miłego dnia życze kochane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej moje UKOCHANE LASECZKI:)Dopiero wstałam-duzzzzzzzzzzzzzo wypilam wczoraj i byly śmiechy,aż mnie gardlo dziś boli(ja się bbbb głośno śmieję :)) Ale zeszło mi na poczytaniu WAS:) Asha czekam na Twoje ziółka,jak tylko przyjdą,lecę na pocztę wysłać je do Niemiec;)) Głuptasie nie potrzebnie się krępowałaś mnie zapytać!fakt,że nigdy nie kupowałam przez Internet,ale jakoś poszlo!:))) Fragolinuś kochana a ja se myśle tak,że może najpierw byś HSG zrobila?No bo laporo jest mimo wszystko inwazyjne!Ale ja nie wiem,może przy laporo od razu by coś pousuwali,ale jeśli masz ładnie w środku,to po co?Ale ja sama nie wiem.W sumie widzę dziewczyny,że my powinnyśmy same lekarzy instruować,a tu nie o to chodzi:( Asha jestem w szoku jakie ładne wyniki miał Twój,a tu nagle jakie slabiutkie.Ale dziwne to wszystko. Agnieszko kiedy powinnaś dostać@? Dla mnie też najgorszy jest 2 połowa cyklu-normalnie ciągle myślę czy dostanę,ciągle szukam ukłucia, bólu,ciągnięcia itp!! :( Malutka witaj w klubie staraczek.Niestety tylko Agnieszka ma 1 dziecko,a reszta z Nas długo i bezeefektownie starają się.. Maniu no to myślę,że @ tuż tuż!Kochana jest to całkowicie normalne,że czasem cykl się przesunie.MI w ciągu 11 cykli 28 dniowych przesuneły się 3 na 34 dniowe!!!!:) Co z Sisi????Kiki dziękuję za /życzenia :*** Nulla,Zadra odezwijcie się;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka8479
Czytalam na stronie Nasz Bocian o ziolach regulujacych prace jajnikow. Zapisalam to gdzies na kartce jak znajde to napisze wam co to za ziola:) Co do owulacji to dopiero zaczynam mierzyc temperature i bede mogla to okreslic, kiedys wczesniej odczuwalam bole okoloowulacyjne ale od jakiegos czasu nie...dopiero ten cykl jest inny... Dlatego tak sie niepokoje. Nie mialam jeszcze monitorowanych cykli wiec nie mam pewnosci czy rzeczywiscie kazdy cykl jest bezowulacyjny:(( Szczerze mowiac wczesniej bylo mi z tymi nieregularnymi @ bardzo wygodnie, dopiero jak poznalam Tego Jedynego(mojego meza heheheh), to zrobilo sie to niefajne. Tak jak pisalam tylko przez jakis czas bralam tablety anty, a poza tym przytulamy sie bez zabezpieczen i...nic:( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka8479
Ascha 33 wlasnie przeczytalam na forum wypowiedz kobitki ktora tez miala PCO i jest szczesliwie w ciazy... Poprostu przyszla owulka i ..udalo sie:) Boshe...mam nadzieje ze wszystkim nam sie uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka8479
Fragolinkaaa slyszalam ze laparoskopia przynosi bardzo dobre efeky. Badzmy dobrej mysli... napewno Ci sie uda A byc moze to ze musisz czekac umocni cie jakos wewnetrznie... Oby tak bylo...i zebys mogla cieszyc sie juz niedlugo potomkiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka8479
Fragolinkaa mam 25 lat i jestem ze Slaska:) A co do tych ziolek to na tamtym forum czytalam ze dziewczynom ulatwialy zafasolkowanie:) Wiadomo ze to nie jest regula ale moze rzeczywiscie cos w tym jest. Musimy dbac o siebie!! A wy kochane staraczki w jakim wieku jestescie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutka ja jestem najstarsza-mam 33 lata:( Fragola katarynia zamöwila mi ziola na swistaku. Chyba cie naprawde zlapalo ze idziesz do lekarza,my po kolei cos chorujemy. Katarynia wczoraj wyslalam list na ten adres:) Ja mam duzo stresu z urzedem pracy-przez miesiac jeszcze bede bezrobotna i ciagaja mnie ze mam pokazywac gdzie wysylalam cv:( I inne rzeczy.Jutro i w poniedzialek jade do urzedu pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka8479
Ascha 33 z urzedami pracy jest tragedia...zamiast pomagac wszystko utrudniaja:( ja 3 miesiace temu przeprowadzilam sie wiec musialam zrezygnowac z dotychczasowej pracy... no i zostalam na lasce urzedu:( Zero ofert pracy i tylko comniesieczne stanie w kolejce:( teraz przez internet znalazlam prace na uwowe zlecenie na miesiac heheh... smiechu warte:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny:) w koncu dostalam dzis sukienke:D Juz mam wekendzik..co tam u was slychac?? wczoraj nie pisalam wiele bo wieczorem moja deprecha wziela gore:O Juz 9 dzien a @ dalej trwa...wykonczyc sie idzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj nie w sosie:( Sisi usmialam sie z twojego komentarza na nk do fragoli. Choc uwazam ze nie sasluzyla na te baty,bo naprawde ladnie wygladasz he,he!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem fragola z ta kasa,suma nie byla duza i jak diabli wezma to jeszcze raz wysle. Masz racje ze sisi ma fajna figurke tylko smialam sie z jej pogrözek;) Ze spusci ci baty:) Ide myc glowe bo jutro musze wczesnie byc w urzedzie:( Fragola u nas taki luxsus ze za leki place tylko 5 euro,obojetnie czy kosztuja 10 czy 100:) Ostatnio antybiotyk dostalam za darmo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fragola ale o co biega?Nie masz przecież zdjęć na n-k??? Asha kochana myślałam,że dziś zioła przyjdą,a tu lipa.Pewnie jutro będą! Sisi ja też mam 9 d.c:) Co porabiacie?? Mi popsuł się ostatni kontakt ze światem-antena i niestety miałam tylko 2 programy,a teraz nie mam nic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisalam tak bo Fragolinka ma jobla na punkcie swojej figury ,nie widzi dobrych stron tylko wciaz mysli o kilogramach:O Kochanie ty nie "myslaj "tyle bo cie "zjedzom" motyle:D Brzydula juz sie zaczyna;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fragola ja tak samo mialam jako nastolatka,glodzilam sie ,nawet herbaty nie slodzilam a bylam najgrubsza w klasie:( Zmienilo sie jak dostalam pierwsza@ Teraz tez moja waga waha sie mocno. Ale spalam wszystko bo jestem nerwus i wszystko zamykam w sobie i mnie zrzera, Fragola nie jestes gruba tylko masz kobieca,wloska:) figure. A ja nawet cycköw nie mam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hellow, a ja dziś 3-ci dzień mam plamienia i 3-ci dzień tempka 36,8 aż się wkur..ć idzie... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie gdzie kiki,nulla i zadra. Katarynka nie ma tv i pomimo nie pisze:( Ja szykuje sie na jutro do urzedu,otwieraja o 8.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fragola ja jako bezrobotna musze zglaszac sie co jakis czas i pokazac gdzie szukalam pracy i z jakim skutkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to Asha bidulo rano musisz wstać.Ale chociaż państwo daje Ci kasę;) Fragola dobrze wyglądasz,nie masz na co narzekać;) Jesteś naprawdę zgrabna!! :) Ja zaraz 5 raz borowinkę robię! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja borowina napewno przyjdzie jutro poczta. Ciekawa jestem czy maz nie bedzie sie darl jak cos pobrudze albo wanne zatkam,bo nie wiem czy da sie inaczej pozbyc? Fragola jak robisz teraz pazurki,jaka metoda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki ale tu głośno!!!Jakie tematy gruba chuda ? Czesc dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba muszę pooglądać te fotki bo na nk bo zdaje się nie jestem na bierząco :) fragolka lepiej ci po tym jak już łyknełaś ten antybiotyk? Ja jutro urlopik bo wyjeżdżam na weekend na te Andrzejki mam nadzieję że będę się dobrze bawila ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ląską to ja bylam jak mialam 20lat Fragola!!teraz to kawł sadła i grube uda zresztą zawsze je mialam grube a ty kochana przynajmniej masz czym oddychać a ja się duszę!!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jutro się napije i mam nadzieję że towarzystwo mi będzie odpowiadalo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×