Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KIKI09

Historia podobna do mojejnadzieja na dziecko

Polecane posty

Przepraszam, że w ogóle zapytałam, ale nie byłam w stanie śledizć tego co piszecie dokładnie, a na gadu mi nie odpowiedziałaś.....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ładne macie te paznokietki-to znaczy Fragolinka,bo Aschy nie widziałam,ale na pewno też :P Fragola-na maxa zdolna jesteś!!!Otwórz salon:)) Ja mam podobnie jak Ascha-strasznie chudne przez nerwy i przygnębienie-potrafię 1-2 kg w ciagu 3 dni schudnąć(jak w szpitalu przed histero)... Sisi co się dziś nie odzywasz?? :p Co u Was dziewczyneczki?? slę buziaczki wielkie! paa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszka mam nadzieje ze sie nie obrazilas ze nie wyslalam Ci na nk moich zdjec? Ja potrafie tylko na maila wysylac:( Sisi gdzie jestes? Napisalabys cos smiesznego:) Fragola ja nie wiedzialam ze maz ma 2 braci;) Möglby czesciej zostawac z tesciem no ,nie? Wkoncu to jego ojciec. Nie moja sprawa ale powinni pamietac ze mloda jestes i chcesz czasem gdzies wyjsc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Ascha ja sie nie gniewam ;) dodzwoniłam sie do gina i juz mi kazał jutro przyjść, szok! Tak szybko, dopiero 5 dc cyklu ale jak kazał to ide, zobaczymy. Fragola Ty sie marnujesz, takie pazurki robisz jak profesjonalistka, piekne są. pomyśl o tym .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny,co z wami?! Ja dzisiaj na obiad mialam barszcz czerwony z biala falola:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz jestem wszoku fragola ze ty dzisiaj zmieniasz kolor pazurköw. Ja sie zastanawiam czy mi by sie chcialo co 1-2 tyg robic? Cos mi sie wydaje ze my wszystkie ostatnio jestesmy nerwowe. Ja tak sobie mysle caly czas ze inseme odloze na pözniej. Jak dostane @ to pöjde jak gin chciala zbadac meskie hormony z obciazeniem. Pookladam sie borowina,popije ziola i na wiosne zobacze. Chyba ze möj calkiem rzuci pety i bedzie sie zachowywal to sie zastanowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc:) dziewczyny nie mam o czym pisac ,nic sie nie dzieje:P Ale czytam was....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiec ogorkowa na obiad,i kurczak. Juz mam weekend,tak mi sie spodobaly twoje pazurki ze zaraz w czasie emisji Brzydulki cos przy moich pomajstruje:) Maz dzis oznajmil ze kupi mi walizeczke na bezwstydne przybory ha ha.... i ma nadzieje ze mnie to pobudzi:O Jutro jedziemy na zakupy ,mezus buciki potrzebuje,a ja przy okazji zawsze go zdolam na cos naciagnac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fragola ja tak cos czulam ze pazurki dzis beda czerwone:) A te biale wzorki to tez zwykly lakier? Sisi a co to za bezwstydne przybory??????????? Zabawki dla doroslych czy kosmetyki,czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Fragolinko spoko ja cie rozumiem, bo ja sama nie chcę gadać o moich staraniach ani o testach, jak już się wkońcu zdecydujemy się z mężem to chyba będzie to wielką tajmemnicą :) w każdym razie nie ma pośpiechu, wiec już zero pytań o testach :) a pisałam do Ciebie wczoraj jak rozmawiałyśmy. Ja dalej dziwnie się czuję, niby już nie wymiotuję, leki działają, ale jeździ mi w brzuchu, w glowie się kręci, dziś 2 razy spałam za dnia, przed chwilą wstałam a tu fragolka kwiatki mi wystyła :) a ja nie umiem, bo mi kasuje, ale spróbuję. Dziewczyny ślę (usta) (kwiat)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i ja piszę w nawiasie < > to mi w ogóle kasuje :( spróbuję jeszcze 🌻 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dziewczyny domyslcie sie o jaki kuferek chodzi hi hi:D:D:D paznokcie mam bardzo grube ale sredniej dlugosci,ja nie mogla bym jeszcze na moje tipsow naklejac bo naturalnie sa wypukle a co dopiero z tipsem:P Ale wiadomo pracuje fizycznie i nie sa jakies extra zadbane ,wogle mi sie nie podobaja,a do tego paluchy male i grube:( Zadra napisz cos....jak tam sprawy sie maja? Dzis nasz ulubiony serial..LONDYNCZYCY:) A tak wogle to wszystko mnie denerwuje...za 2 tyg 30-stka a ja nic w zyciu nie osiagnelam...dno:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj sisi dzieciaku! Mloda jeszcze jestes,ladna ,masz meza i prace:) Nie chce sie przekomarzac ale ja mam gorzej:( Chyba wiem co twöj luby chce zamknac w kuferku:) Möj mi moja zabawke wyrzucil!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to nie dobry...a ja chce sie przekonac do mojej ale...k...wa :D nie moge:P...no ale jak dostane piekny kuferek? to bede zagladac i konserwowac ha ha:P maz wziol sie za kolacje ...a tam 2 kromki chleba...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze dziewczyny szaleja ze zdjeciami;) Ja juz 2,5 miesiaca nic nie dawalam na nk. Nie mam ciekawych nowych zdjec,moze beda ze swiat badz sylwestra:) Ja po 3 lampkach wina jestem pijana i mam böl glowy i kaca na drugi dzein:( Ale po piwie nie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heja! Nie wiem o co biega z tymi przyborami Sisi??To jakieś malowidla?Asha też to masz? hmm Fragolka Ty nawet jak się wkurzasz,to jest to zabawane;)Jesteś takim naszym dobrym duszkiem:D:D zarcik 👄 Dziewczyny ja też chcę pić,ale mam wrzody i postanowiłam ograniczyć również alkohol.Najciężej zrezygnować mi ze smażonych,chipsów i frytek:(( Ja dopiero 3 dni po owu!Nic mnie nie boli,nie kłuje w cyckach!Ach...znowu pewnie lipa.Jedyne co-chodź zawsze tak mam,ale nie tak mocno-bardzo bolą sutki! Poza tym nic nic nic nic! Za 10 dni dopiero rozwiązanie :p Zadra jestem bbbb ciekawa co mowili w klinice!! Odezwij się!Nulla pewnie ma nowe staranka :P A Kiki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc moje słodkie Panie;) Asha przeslij mi swoje pazurki:)) Malutka jak tam u Ciebie-przyszła ta @ czy jeszcze nie:D Oby nie-zyczę Wam wszystkim moje kochane,a tymczasem ja również udaję się na odpoczynek:) BUZKA,słodkich snów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok Katarynia przesle Ci mailem ale powtarzam paznokcie calkiem normalne. Dobranoc dziewczyny!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie wybieram po prezent mikolajkowy dla meza,kupie mu jakis kosmetyk:) On mi fundnal te kosmetyki z Oriflame tylko ze przyjda po mikolaju:( Zastanawiam sie co by tu upiec bo mam kupe jajek w domu;) Kupie sobie pilniczek do sciagania zelu na wszelki wypadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki fragola za checi z pazurkami:) Mi by wystarczylo 2 razy w miesiacu;) Fragola ale ten niebieski i czerwony to lakier czy akryl? Ja sie nie obrazilam za wczoraj,spodziewalam sie podobnego komentarza. Najwazniejsze ze nie tylko ja tu jestem zboczona:) Widze ze ze stresu i nerwöw piszemy rözne rzeczy. No i dobrze! Kupilam sobie pilnik ale narazie szkoda mi tego zelu bo wyglada jeszcze ok. Fragola napisz mi na nk na jakim topiku bylas wczesniej z mania? Ja tez bylam na innym,ale po tygodniu ucieklam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my posprzatalismy w mieszkaniu i zaraz ruszamy do centrum...skoro jutro mikolajki ...czas zaszalec:D Fragolinka ja tez sie nie obrazilam ha ha;) Ascha jak masz duzo jajek narob kotletow jajecznych..sa pycha no i moga byc rowniez na kolacje. Katarynia co u ciebie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sisi kochana mikolaj jest w niedziele nie jutro. Nigdy nie slyszalam o kotletach jajecznych:( Na obiad mam ten barszcz z wczoraj i chcialam cos slodkiego,nie tlustego i zeby pare dni postalo zrobic. Jutro jedziemy poogladac jak jest miasto przybrane na swieta wiec napewno bedziemy jesc po za domem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×