Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KIKI09

Historia podobna do mojejnadzieja na dziecko

Polecane posty

Fragolinko..ja do nauki tanca nie nadaje sie wogle! ale w noc sylwestrowa wszystko dozwolone,no nie?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dolacze chetnie. Möj tez nie lubi tanczyc. Teraz siedzi w wannie z piwkiem zmieszanym ze spritem i slucha muzyki w lazience:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ascha to jest fajny pomysl ...i pojedziemy autostrada prosto do Wloch:D fragolka przygotuje makaron i takie tam.... a ile km do waszej miesciny jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak sie nie myle to ja mam dwa razy dluzsza droge od sisi. Ode mnie jest chyba 1150km-11 godz czystej jazdy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak,ale widze ze ty piszesz ze do Wiednia masz 850,no to sie pogubilam gdzie dokladnie mieszkasz. I wychodzi na to ze do mnie masz 1300 km,czy ile?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki:) ja dzis czytalam was dwa razy ale nie mialam czasu napisac bo bylam u rodzicow i tylko w przelocie wlaczalam kompa:P Agnieszka a @ jak nie bylo tak nie ma:/ Ale dzis zauwazylam jakies brazowawe plamienie wiem mysle ze pewnie przyjdzie za jakies dwa dni:/ Pewnie tak bo taka wsciekla jestem ze masakra:( Zrobilam sobie wlasnie herbatke mietowa i czekam az mi wloski wyschna i ide nyny bo jutro znow na 12 h do pracy;P Trzymajcie sie cieplo:) aaaa Fragola fajne zdjatka, super masz fryzurke:):D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fragolinko ..dla ciebuie pokonamy te droge hi hi,Ascha ...a wy mozecie u nas odpoczac ,bedzie akurat okolo polowy drogi:) tak na powaznie to moze za rok cos wyjdzie? masz tyle pracy w domu ze my bedziemy tylko pogarszac sprawe...ale przy tesciu moge pomoc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja sie juz calkiem pogubilam wyglada na to fragola ze mieszkasz nizej niz myslalam:( No to bedzie chyba ze 1450 km

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wychodzi 1300 km. Möj maz möwi-o,to nie daleko;) Ja to przechodzilam z mieszkaniem-remont,meble raz mi wystarczy. I przeprowadzek tez nie lubie. No chyba ze sie zmienia na wieksze,ladniejsze mieszkanie to sa motywacje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fragola ja zrozumialam i ogladalam dawno temu cos podobnego. U nas jest program super nany i czesto 5-8 letnie dzieci sa grzeczne ale dzialaja na nerwy rodzica. Chca sie bawic i przytulic do matki a ona je odpycha. Po prostu wolala by zeby tych dzieci wogöle nie bylo. Czasem sobie mysle ze chcialabym w takiej chwili poswiecic möj czas takim niechcianym dzieciom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Möj maz wie z kim pisze,czasem mu opowiadam jak cos smiesznego napiszemy. Pokazywalam mu tez zdjecia i möwilam ze niektöre mieszkacie zagranica. On tylko nie zna tematu topiku. On nie lubi na ten temat z nikim rozmawiac-chodzi o niespelnione macierzynstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedynie co möj wie ze katarynia wyslala mi ziola i ze mieszka w Polsce;) Dzieki za odpowiedz na nk:) Ta super niania to chyba to samo co u nas. Czesto rodzice siedza przy komputerze i nie maja czasu dla dzieci. Ja möwilam mojemu ze siedze z nudöw przy kompie. Jak pracowalam to zagladalam na krötko wieczorem i nawet nie codzien. Möwilam mojemu ze mam nadzieje ze te czysy wröca gdy wracalam wieczorem zmeczona po pracy i nie mialam nawet czasu na tv.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde ja myslalam ze moja malpa sie rozkreci i dzwonilam do kliniki a tu sie zatrzymalo!:( Zycze wszystkim milych snöw!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej laseczki! Ja juz gotowa do pracy, zaraz wyruszam,ale ciężko było wstać :( Życzę Wam kobietki miłego dnia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fragola przykro mi z tego powodu:( Wyglada na to ze jeszcze musisz sie pomeczyc i poczekac. Ale kochana twöj czas jeszcze nadejdzie,glowa do göry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fragola jeszcze dluga droga przed toba! Jeszcze sie nie przebadalas i nie zostalo stwierdzone co jest nie tak. Ja sprawdzalam non stop hormony,2 razy droznosc jajowodöw. Kilka cykli bralam tabletki i zastrzyki. 5 razy robilam inseminacje i nic! Po tylu latach zabiegan i niepowodzen mozna naprawde dostac na glowe. Fragola byc moze myslisz inaczej ale ty jestes mlodziutka i nie masz jeszcze powodu sie zalamywac! I byc moze naprawde ten progesteron jest winowajca? I wystarczy jego poziom podniesc i wszystko bedzie ok! Dziewczyny a teraz z innej beczki. Stosowala ktöras irygacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Fragolinko kochana nie przejmuj się!Asha ma rację-musi gdzieś być przyczyna,niekoniecznie duża!Może malutka jakaś i trzeba tymi badaniami ją wykryć i usunąć!Głowa do góry! Sisi borowiny nie dostaniesz w aptece-może w zielarskim,ale najpewniej byłoby zamówić teraz przez Internet na adres w POlsce-niech ktoś Ci odbierze i będziesz już miała!Mówię Ci to,bo będzie Ci ciężko ją dostać!!! Asha ja mam już boro na 1 raz,góra dwa!Dokupię teraz z 2 wiaderka!!Może więcej,bo mojemu na dwugłowy będę przykładać-on miał tyle kontuzji,że w zasadzie powinnam na całe ciało robić.. Jeśli dostanę@ robię to ponownie z 10 razy,bo czuję,że to naprawdę wnika wgłąb! Malutka nie masz jeszcze @? No to fajnie,oby nie przyszło!Do Aschy również niech nie przyjdzie,i do Sisi i Fragoli i Agi:D I WSZYSTKICH..i do mnie ...:( Dziewczyny ja nie mam n-k -nie wchodzi mi i NIC nie mogę obejrzeć:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katarynkaa daj namiar na te strone gdzie ty borowine zamawialas? musze zaplacic przed zamowieniem czy moge to zrobic gdy paczka przyjdzie? my bedziemy w polsce wiec sama bym mogla odebrac. Fragolka naprawde nie zalamuj sie ,dopiero byliscie na konsultacji...a wiadomo ze tak z dnia na dzien nie udaje sie wszystko ...potrzeba troche cierpliwosci..ja wierze tak jak dziewczyny ze u ciebie winowajca jest tylko progesteron:) Dziwi mnie ze te ziola tak skutecznie przeciagaja cykle? My wybieramy sie dzis pograc w ping-ponga,zrobie tylko spagetti i uciekamy. Milego dzionka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sisi ja czytalam o röznych firmach i ze röznia sie w wygodzie podczys obslugi. Tak chodzi o irygacje dowcipne. Czytalam ze dobrze jest czasem przplukac,ale rözne sa opinie. Niektörzy uwazaja ze nie powinno sie zaklöcac flory bakteryjnej. Dziewczyny ja dostalam @na dobre. Dzisiaj dzwonil do mnie facet w sprawie pracy,mam sie jutro zglosic. Ogladalam ten lokal w internecie za szykowny nie jest ale moze bedzie ok;) Katarynia to podczas @niepowinno sie robic boro boro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.domzdrowia.pl/73031,borowina-plus-1-kg.html Asha nie powinno,bo to chyba rozluznia wszystko w srodku i moze dojść do krwotoku!Także w 5-6 d.c zacznij kochana okłady:D Asha ja nie robiłam nigdy irygacji,nie wiem co Ci podpowiedzieć w tym temacie. Sisi jak temperaturki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Fragola nie zamartwiaj sie wszystko bedzie dobrze. Ascha ma racje młoda jeszcze jestes, masz jeszcze czas na nie jedno a kilkoro dzieci :) Zobaczysz jak tylko wszystko ustalą co jest nie tak i będziesz zdrowa to dzieciaczki polecą jedno za drugim ile bedziesz chciala :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie wybieramy sie do miasta popatrzec prezentów na swieta. Chyba już wiem co bym chciala tylko jak zwykle moj M nie zdecydowany bo twierdzi, ze on wszystko ma. Czy wy tez macie taki problem z kupowaniem prezentów dla waszych M?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A möj chcialby i super perfumy i maly,przenosny telewizor na baterie. Ale ja mu tylko doloze troche;) Ja chcialam tez zestaw do robienia zelowych paznokci ale jeszcze sie zastanawiam i zrobie sobie najpierw tipsy ze wzorkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc :) Ascha ja robiłam irygacje jak wyszly mi złe badania bakteriologiczne Fragola szkoda że wyszła jedna krecha :( Pozdrawiam wszystkie kolezanki i życzę miłego popoludnia i wieczorka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×