Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KIKI09

Historia podobna do mojejnadzieja na dziecko

Polecane posty

Doszłam do wnosku że szkoda kasy na nie lepiej kupić coś trwalszego niż się bez przerwy fukać Coś tutaj pustki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fragola to przez to tak często oglądałaś moje fotki? Ta fryzura nie do konca jest taka jak ma być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak tylko doła giganta nie chwycimy to będzie i stronka no nie fragola :-D Grunt to się nie dać !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fragola ja sobie wlasnie zamöwilam perfumy,zel i balsam,pomadke ochronna,zel do mycia twarzy,mydelko i krem do stöp-ktörego nie dostalam:( W gruncie to bym wolala kosmetyki z avonu ale chcialam dac zarobic dziewczynie zwlaszcza ze byla 2 razy u mnie z katalogiem i towarem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny:) Ale wczoraj wesolo mialyscie:D Bylam wczoraj u lekarza,od stycznia zaczynam monitoring cyklu ,jesli owu bedzie ok to zabieramy mrozaczki,mam wiec jeszcze troszke czasu by nastawic sie odpowiednio. Jedziemy po lozko bede wieczorem ,milego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wam wszystkim! Poczytałam zaległości i patrze, że ominął mnie jakiś dołujący okres :P Ja to mam falami najczęściej przed @ a potem to jakoś rozchodzi się po kościach i można żyć dalej :) W ostatnim tygodniu też mialam nerwy bo M chciał iść do lekarza zeby dopytać sie gdzie ma zanieść próbke do badania bakteriologicznego a tu lipa jak on mogł to lekarza nie bylo i tak na zmiane. Te krowy z recepcji nie chciały go puścić do gabinetu nawet na moment bez umowionej wizyty a jak chciał sie umówić to nie było miejsca w godzinach, ktore mu pasowale. Tak wiec musimy czekac do nastepnego tygodnia. Oszalec mozna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak wogule to dzis mam lekkiego kaca bo wczoraj z M wydoilismy 2 bytle winka na rozwianie trosk. Oj mozna wpasc w alkoholizm przy takim nerwowym trybie życia ;) Mysle, że mnie zrozumiecia bo wszystkie tu jedziemy na tym samym wozku. pozdrawiam miłego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kochane! Zadra dobrze to ujęłaś :-D "na tym samym wózku" chodzi mi o alkohol żadna z nas sobie nie odmówi :-D U nas troszkę nasypało śniegu i jest biało lekko przymroziło żeby wigilia byla ze śniegiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczęta My dziś robiliśmy zakupy - prezenty dla rodziców :) ale jeszcze dla chrześniaków trzeba coś pokupować i ja dla męża, bo mój mi już kupił na 6 grudnia srebrne naszyjnik i bransoletkę , ale jutro jest niedziela handlowa więc jutro dam radę :) Co do porządków, my pomału je współnie robimy, ale jeszcze treochę zostało, Fragolinko ja też dziś zobaczyłam że już choinki obok nas w brico Marche sprzedają i chyba jeszcze dziś zakupimy, dopóki nie dokończymy porządków to będzie stała na balkonie i w tygodniu ją ubierzemy, żeby mieć świateczny nastrój. Dziewczyny ja tez miewam straszne kryzysy, już Fragoli pisałam ,że czasem chcę w ogóle zrezygnować z korzystania z internetu, zeby nie czytać, nie wchodzić, nie myśleć, nie wypełniać wykresów, nie mierzyć tempki, bo marzę o tym żeby móc żyć jak kiedyś...sprzed starań........ Dziś jak się obudziłam to mnie natchnęło żeby kompleksowo zbadać wkrótce tarczycę, łącznie z antyciałami przeciwtarczycowymi... mam przeczucie że ureaplazma nie była jedyną przyczyną moich poronień... Buziaki :*******

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejooo! Bylam na zakupach-mężusiowi kupiłlam zestaw-perfumki i kulkę. Mi kupiłam krótkie spodenki do rajstop/getrów. Poza tym chciałam coś z Diora/Chanel do malowania,ale żal mi bylo kasy,wolę wydać na zabiegi borowinowe, które już pewnie za ok tydzień:)Najpierw muszę isć do lekarza w Uzdrowisku,który mnie pewnie przebada,bo boro jest ciężkie na serce i można zasłabnąć,ale ja mam serce jak dzwon:D:D Kochana Fragolko-czuję się lepiej-psychicznie,fizycznie fantastycznie,ale mam obsesję-bylam dziś w tym centrum handlowym i ciągle gapiłam się na małe dzieciaki w wózkach,bądz na rękach!Jestem szurnięta!Fragolka bidulko nasza,dobrze,że już posprzątałaś! Agnieszka cieszę się,że wyniki mężą się aż tak polepszyły!! Sisi również 3mam kciuki,by tym razem transfer się powiódł! Ja w poniedziałek ruszam w kujawsko-pomorskie ,do domku- na święta:))) Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co dziewczynki-lubię święta u siebie w rodzinie,bo nie ma takiej napinki na dzieci! Nie nawidzę jeździć do rodziny męża-tam zawsze przyjeżdżaja z dzieciakami i wszysycy się radują-prócz mnie,nie mogę znieść,że znów jako jedyni przyjechaliśmy sami!!!I te życzenia z opłatkiem-każdy z każdym-ryczeć mi się chce!!!Nie mogę mieć dzieci :(((((((((((((((((((((((((((((((((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! My dzis robiliśmy świąteczne porządki, okna umyte, firanki wyprane, w szfkach czysto i takie tam. Niby człowiek sprząta często ale jak tak generalnie to tyle kurzu się znajduje.A alkoholu też więcej pije, ato piwko a to winko. Ale to przez te nerwy, innego wytłumaczenia nie znajduje na to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katarynie ja też tego nie nawidze przy opłatku, wszyscy mówią i jeszcze tego dzidziusia a ja mam ochote uciekać!!!!!!!!!!! W pracy też mam wigilie i oczywiście wszystkie mnie z ciąża wyprzedziły i się śmieją że kolejka moja znowu minęła a ja nadal nic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Dzisiaj bylam do 16 30 w pracy,po drodze kupilam talerz z miesem,frytkami i salata dla mnie i meza. Mam nadzieje ze zarobie na bilet t fastfoody;) Myslalam ze dzisaj zaplaca mi za te 3 dni,ale szefostwo sie zmylo przede mna do drugiej restauracji ktöra prowadza. Dzisiaj bylo u nas wesele:) Ale muzyka smetna ave marija i tym podobne. Nie mam nic przeciwko ave marija ale nic weselszego tam nie slyszalam. U nas dzisiaj tez padal deszcz ze sniegiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak ja jestem to nikogo nie ma:( Ide zrobic borowine;) Ale sie ciesze ze w koncu sie wyspie! Nie zebym ostatnio tak wczesnie wstawala ale bylam tak zmeczona ze nie zdazylam odpoczac w nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga wielkopolskaaa
heja ktos mi mówił o Waszym topicu więć postanowiłam poczytać , ale smęty , pare stron przeczytałam , i muszę przyznać ,że straszanie tu depresyjnie . Ja też sie staram o dziecko , juz długo ale depreseja to chyba największy wróg , dolów takich nie miewam , bedzie to będzie próbowac trzeba a jak nie będzie to sa inne sposoby. Szału z powodu @ tez nie robię , nie chce żebyście mnie źle zrozumiały , wpsierajcie sie oczywiście , ale nie wiem czy jest sens w takim przeżywaniu . ok paap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszko, sorki ze ja tak pesymistycznie odpisuję na twoje pytanie ale ja właśnie sobie płaczę :( i ubolewam nad tym, ze nie mam dziecka oraz nad tym, że straciłam w jednym roku dwójkę moich małych zarodeczków i zastanawiam się, ile razy jeszcze przez to będę przechodzić, bo ja już nie chcę, to tak bardzo boli, a życie jest takie brutalne i trzeba przez nie kroczyć z głową podniesioną do góry. A swoją drogą Aguś, przecież masz już dziecko więc ludziom możesz mówić, że na razie nie planujesz kolejnych dzieci... zresztą kogo to do cholery obchodzi... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Mania nie wiem jak cię pocieszyć, sama też często płacze, choć mam już dziecko to i tak mi ciężko. Bardzo pragne dzidziusia zresztą jak każda z Was. Chyba trzeba czasem popłakać, wylać żale, a jutro będzie lepiej. Mania i reszta Głowa do góry!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszko, ja nie chciałam przez to powiedzieć, ze skoro masz dziecko to Tobie jest łatwiej, bo tak nie sądzę. Każda z nas ma inne problemy. Dziwię się tylko tym ludziom, że Ciebie pytają, skoro masz już synka... niektórzy to się lubią tylko czepiać...jakby nie mieli swoich problemów :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×