Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KIKI09

Historia podobna do mojejnadzieja na dziecko

Polecane posty

Sisuś nasz piękny-WSZYSTKIEGO NAJ NAJ NAJ NAJ NAJ NAJ LEPSZEGO:d DUZZZZZZO ZDRÓWKA,spełnienia marzeń,i 2 najpiękniejszych kresek na świecie :P Sisi no to owulka była,bo z tego co pamiętam tempki miałaś w 1 fazie ok 36,5??Mierz codziennie,to zobaczymy,bo tak po kilku nie wiem jak to zinterpretować? Co do boro-kup sobie na zaś 2 pudełeczka,będziesz miała na długo! Ja kupiłam dziś borowinę-7 kg!!Ciężka jak cholera:)ALe z moim razem się okładamy,więc starczy nam na pół roku! Ja byłam dziś w Uzdrowisku i lekarz mi powiedział,że borowina owszem wspaniała na niepłpdność,ale oni nie robią tego tak profesjonalnie-jak w Połczyne Zdrój(tam też przed 28 laty moja mama się leczyła-"Chcesz mieć syna,jedź do Połczyna":) ),gdyż nie mają tamponów borowinowych!!!Ale powiedział,że na pewno nie zaszkodzi i od jutra idę na zabiegi-a później będę w domku sobie robić!!!Niemniej jednak 29 stycz idę do ginka i będę miała pewnie w lutym-marcu HSG,jeśli będzie źle-jadę do Połczyna:D Mam już zaplanowane wszystko:) Także działam! Ale się rozpisałam.... Agnieszka wspaniała wiadomość-ja bym się nie zastanawiała ani sekundy nad tą szkoła!Ja w ogóle też bym jeszcze chciała się douczać,ale starania o dziecko zasłaniają mi wszystko-nie mam ochoty na NIC:( Jestem pozbawiano wszelkich motywacji do jakichkolwiek działań:( Miłego dnia kochane,kafe swiruje i to bardzo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aa 3mamy kciuki!!!!!!!!!!!!!!!! :) Na pewno dobrze wypadniesz! P.S.Miałam wielki problem żeby cokolwiek tu wpisać!!Kafe wariuje na maxa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sisi ja również pragnę złożyć Tobie najserdeczniejsze życzenia: Zdrowia, Miłości i Spełnienia Najskrytszych Marzeń z okazji Twoich 30 urodzin 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kolezanki!:) Zima na maxa! SISUNIA wszystkiego najlepszego dużo zdrówka no i oczywiscie spelnienia tego jednego jedynego marzenia-buzka:) :-D Wczoraj was nie odwiedzilam bo bylam u gina po recepty myslałam ze powie ze może już nie muszę brac tego ostatniego zastrzyku ale powiedział że mam wziąsc no i tyle zbadał mnie i tyle życzył Wesołych Świąt:-D Także kobiety dopieo zacznę staranka od lutego po okresie jak dostanę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem co sie dzieje z tą Kafeterią?wariuje coraz częsciej!!!!!!!! Wiecie co ?ten topik to powinien mieć tytuł-Kiedy ostatnio nie miałam doła???? :-D :-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Ja po pracy i po fastfoodzie;) W pracy bylo ok,nie za duzo klientöw i dobrze wypadlam. Tylko szefostwo siedzialo non stop w biurze i nie mialam okazji sie spytac czy mnie przyjma do pracy czy nie. Pojechali do drugiej restauracji i powiedzieli ze zadzwonia kiedy mam przyjsc:( A na dodatku na weekend odszedl kucharz i maja nowego,mlodziutkiego. Skröcili godziny otwarcia restauracji czyli bedzie mniej pracy. Juz mi wszystko jedno zebym tylko troche dorobila. Sisi pewnie opija okragle urodzinki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiki ja chyba tez w tym okresie zaczne intensywne starania. Jak maz oczysci sie z nikotyny a ja opije ziölkami i obloze borowina. A propo kataryniu,specjalistko od borowiny. Tego nie mozna przedawkowac?bo czytalam ze jest naturalna albo oczyszczona. I jak jest nieoczyszczona to obciaza organizm. Tylko jak ma obiazac jakimis szkodliwymi skladnikami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje wam za zyczenia:D Widze ze mam nowa ksywke? hi hi hi jak sisiorek:D brzuch juz mnie boli coraz...coraz ...coraz mocniej. Dziewczyny dzis nic nie pije siedze sama w domu bo moj ma kolacje swiateczna w firmie i wlasnie jakies pol godz temu wyjechal,tak wiec chata pusta i gotowa na imprezke;) Katarynko dobrze ze dzialasz i nie siedzisz z zalozonymi rekoma,my przez takie nic nie robienie stracilismy prawie 4 lata! A teraz bardzo chce je spowrotem...ale juz nie da rady!. Kiki ..lekarz zbyl cie tak samo jak mnie na koniec zyczac wesolych swiat:P Byc moze zyja juz swietami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ascha chodzi o osłabienie organizmu,ale to dotyczy całkowitych zawijań-od stóp po cycki!!(nie można wyżej jak za cycki nakładać)! Jest wiele przeciwskazań do boro-nadciśnienie,miażdżyca,niewydolność krążenia,gruźlica,cukrzyca, itp. To osłabia,zdarzają się nawet omdlenia(mama mi opowiadała,że w Połczynie mnóstwo omdleń było,ciągle lekarz przychodził) Sisi nic straconego,po @ działaj kochana!!Pewnie jest już tuż tuż! A macie torta???Ale bym zjadła kęsa :P Fragolinko,Maniu ,Agnieszko,Kiki i reszta co z Wami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po raz pierwszy zamöwilam sobie sama przez internet:) 2 kg borowiny za 8 euro;) Fragola gdzie sie podziewasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fragolinko a może po prostu główka Cie bolała od zmęczenia-wtedy też wzrok zawodzi.. Ja z kolei muszę iść do gastrologa,bo mnie teściowa nastraszyła,że od wrzodów może zrobić się rak:(:( A ja już mam dosc konowałów! Wystraczą mi konowały ginekolodzy:( Sisi to ja polewam! Wypijemy za Twoje zdrówko.Ktoś jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Ja dopiero wróciłam z pracy, u nas też biało i ślizgo na drogach. Sisi wszystkiego najlepszego, dużo zdrówka, szczęścia, spełnienia marzeń i cierpliwości w staraniach :) Buziole dla Ciebie!!! Ja jutro ide do gina, bedzie chwila prawdy, czy była owulka czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Ja dopiero wróciłam z pracy, u nas też biało i ślizgo na drogach. Sisi wszystkiego najlepszego, dużo zdrówka, szczęścia, spełnienia marzeń i cierpliwości w staraniach :) Buziole dla Ciebie!!! Ja jutro ide do gina, bedzie chwila prawdy, czy była owulka czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katanyniu a czytalas w necie cos na temat wrzodöw? Moze czego nalezy w pozywieniu unikac i co jest wskazane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kataryniu a czytalas moze w necie cos na temat tych wrzodöw? Co nalezy unikac w pozywieniu i co jest wskazane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piepszona kafe,jak juz sie ma czas i ochote na klikanie to ona nie dziala!:( Ja wypile ziola i tez ide niedlugo spac! Do jutra!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jeszcze raz dziekuje wam za zyczenia:) Wczoraj moj mezus wrocil o 5 nad ranem(znaczy sie dziasiaj) a mam tyle roboty ze nie wiem jak sie wyrobie a mial mi pomoc. Milego dzionka wpadne pozniej pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, wczoraj was podczytywałam a rano pojawiłam się, żeby złożyć życzenia dla Sisi kochanej:) Ja miałam straszny sen, śniło mi się, ze zrobiłam badanie beta hcg które potwierdziło ciążę, a za chwilę zaczęłam mocno krwawić i "rodzić" różne dziwne rzeczy... straszne to było , ale czuję że to przez moją podświadomosć... bo wczoraj stwierdziłąm że jak będę czuła że zaszłam w ciążę to nie zrobię bety bo jest to dla mnie zbyt stresujące... Życzę miłego dzionka, ja siedzę w pracy, ale nie mogę się już doczekać godz. 16 kiedy to wyjdę stąd i nie wrócę aż do poniedziałku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Ja to mam znowu pecha. Dzwonili ze tej borowiny nie ma ale moga mi zamöwic o 6 euro drozsza i przesylke moge dostac dopiero za 10 dni. No to musze dalej szukac:( A chcialam w pon ja miec! U nas napadalo sniegu jak nigdy. Fajnie tylko bardzo zimno,tu nie ma takich mrozöw jak w Polsce. Dzisiaj ma byc do -12 stopni. Juz chyba z 10 lat nie bylo tak zimno w dzien!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fragolinko, ja już i tak staram się tak intensywnie nie myśleć, a ten sen to jakieś głupoty, nie biorę go na serio :) i też nie liczę w tym cyklu dni !!! i cieszę sie z tego ale mniej więcej wiem że przeszło 20 dni juz tego cyklu. A dziś się cieszę, bo ostatni dzień antybiotyków :) hurra:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katrynkaaaaa
Witam moje Panie;) Wróciłam z zabiegu,czuję się dobrze. Zmęczona. Zużyli na mnie taczkę borowiny:D Szok.Było cieplutko,spociłam się -nie wiem jak to działa??Wyssało ze mnie całą energię!Ale jakoś lekko się czuję! Jutro mam zabieg na 12.45. Maniu ale to zleciało-dopiero co zaczynałaś brać antybiotyki! Ascha jak ziółka??Masz jakąś poprawę,coś czujesz? Sisiorku :D przyszła @??? Mierz tempki koniecznie:p Dziewczyny od ok tygodnia mam wielkiego doła,nie wiem co się dzieje!NIC mnie nie cieszy,męczy mnie obecność innych-nawet rodziców,najchętniej bym się zamknęła w domu i cały dzień ryczała!Nie wierzę w moje staranka,wiem,że za miesiąc znów ta piz...da przyjdzie!!Ja nie mam już siły,bałagan w domu,nie mam nawet ochoty wziąć odkurzacza i posprzątać mamie w domu! Jestem do niczego,im bliżej Świąt i do spotkania z rodziną Męża,tym jestem bardziej nerwowa i niespokojna! ma któraś z was to?musiałam się wyżalic :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha kochane-co się dowiedziałam dziś na zabiegach- borowinkę zmywajcie tylko wodą!!!! Nie płynami żadnymi,bo zmywają się cenne wartości:) Ja wypiję krople na nerwy-te co Fragolka polecała-bo chyba wyjdę dziś z siebie! Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ascha co do Twoje pytanka-ja mam od 3 tygodni dietę! Niestety na wrzody,to więcej nie można niż można jeść:( Tylko takie papkowate rzeczy i jałowe..paskudztwo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katarynka a ty masz wrzody na zoladku? ja mam kupe roboty bo jutro imprezka i przyjda goscie. A narazie zrobilam tylko golabki i jedno ciasto...a gdzie resta? Mierze temperature dzis chyba zaczyna sie @ na calego...ale potwierdzi sie do jutra.Nic sie nie martw wizyta u rodziny meza! Badz spokojna usmiechaj sie a czas szybko minie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarynkaaaaaa
Sisi mam wrzody na dwunastnicy!!!Okropny ból nad ranem! Sisi a jakie ciacho zrobiłaś?:) Wiem Sisuś,ale ta moja szwgiera przyjedzie z bachorem i będę musiała maślić i podziwiać dzieciora:( Już tym rzygam...Tym bardziej,że jak ona miała doła-bo aż do rok temu nie miała faceta,to trzeba było chodzić przy niej i uważać na słowa.Jak wpadła,to cała wielka rodzina milczała.Jak nie zadzwoniłam jej pogratulować narodzin bachora(bo nie wiedziałam czy juz mozna się odezwać na ten temat czy nie),to były zdziwienia i pretensje!Ale jak już komuś innemu jest smutno,to nic sobie z tego nie robią!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×