Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KIKI09

Historia podobna do mojejnadzieja na dziecko

Polecane posty

Czesc kochane:) Normalnie czuje tutaj na kafe zapach swiat, kazda cos piecze gotuje przygotowuje:) Fragolinkaaa pogodzilam sie z mezem:) Dzis bylismy na zakupach, a teraz on wiesza kule ze swiatelkami przed domem a ja jem lody;);) A co...na przekor zimie:) jutro do pracy a potem pieke sernik i pakuje prezenty i w czwartek jedziemy do rodzicow:) Staram sie nie dopuszczac zlych mysli do siebie...dzis tytlko taka jedna byla cwila jak robilismy te zakupy... Przechodzilismy kolo sklepu z zabawkami i tak sobie pomyslalam kiedy ja bede robila tam zakupy:(:( no i w drugie swieto czeka nas zlot rodezinny bo brat ma urodziny...juz widze te spojrzenia na moj brzuch... To jest najgorsze:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katrynkaaaaa
Maluka jak fajnie,że się pogodziliście. Ja jutro robię rafaello,miałam robić czerwony barszczyk,ale teściowa najpierw mówiła,że tak,a wczoraj powiedziała,że mam nie robić.Smutno mi się zrobiło,ale co..nic na siłę! Malutka ja robiłam wczoraj zakupy dla chrześniaków,kupowałam malutkie sweterki,bluzeczki i normalnie płakać mi się chciało,bo ciekawe kiedy będę robić takie zakupy dla własnego maluszka:(( Takie ładne ciuszki dla dzieci:( Ahh aż serce boli!! No i Święta..brrrrr w czwartek przyjedzie ta histeryczka szwagierka ze swoim owocem minionego SYlwestra i będą wszyscy szczęśliwi,a mi serce pęknie:(((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Katarynia ja też nakupowałam malutkich ubranek, dżinsy, bluzeczki prześliczne dla swoich chrześniaków i też jak stałam w sklepie to myślałam kiedy dla swojego dzidziusia??? Ale wszystkie gotujecie, widać, że święta idą dużymi krokami. My na wigilie jedziemy do mamy a później na drugą do męża babci, tam się spotyka cała rodzina męża, na szczęście oni nie wiedzą o naszych problemach, więc nie będą nic gadać, jedynie przy dzieleniu opłatkiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fragolka dzieki wielkie za piekna karteczke:) chyba tylko ja nie gotuje...nie mam czasu:( Zmuszona jestem przygotowac wszystko w czwartek rano...ale niewiele bo w piatek z zamego rana juz wyjezdzamy. Dzis rowniez kupowalismy ciuszki dla dzieciaczkow...jutro popakuje. Malutka fajnie ze z mezem juz wszystko oki;) nie ma to jak wspolna radosc:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eewka
Cześć dziewczyny, ja też usiłuje czynić jakieś przygotowania do swiąt ale coś mi kiepsko idzie. Katarynkaa dzisiaj mam 32 dc ale mam jakieś brązowe plamienie, u mnie przeważnie do wstęp do @. Tak że małpa pewnie już tuż tuż :( . No ale cóż poradzić. Fragolcia dzieki za meila. Ascha dzięki za zaprosznie. Wyślijcie mi na NK ten przepis na rafaello. Dziewczyny orjentujecie sie czy IVU można robić jeden cykl za drugim? Chociaż @ jeszcze nie nadeszła mnie już to dręczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eewka
miało być ivi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jakies leki stymulujace jajeczkowanie bierzesz przy ivi? My podchodzilismy 3 razy pod rzad,bralam zastrzyki ale zabij mnie nazwy nie pamietam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszka a nie widzisz na nk ze zawiazalysmy znajomosc z ewa? ja tak ja wysledzilam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eewka
Dziewczynki super wyglądacie, zamiast coś robić to ja oglądam Was na NK. Ja od niedawna jestem internutką i narazie nie mam zdjęć, ale też muszę sobie coś dołożyć, szczególnie z moim mężulkiem :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja zaprosiłam Cię Ewo :) ja też miałam chęci sporo ugotować na święta i wigilię, ale idziemy do moich rodziców i do teściów, w 1 dzień Świąt praktycznie też, a w 2-gi jedziemy do Torunia na chrzciny, więc skończylo na tym, że robię 1 sałatkę, ugotuję kapustę wigilijną i zrobię chlebek biłgorajski z kaszy gryczanej, twarogu i ziemniaków...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja zaprosiłam Cię Ewo :) ja też miałam chęci sporo ugotować na święta i wigilię, ale idziemy do moich rodziców i do teściów, w 1 dzień Świąt praktycznie też, a w 2-gi jedziemy do Torunia na chrzciny, więc skończylo na tym, że robię 1 sałatkę, ugotuję kapustę wigilijną i zrobię chlebek biłgorajski z kaszy gryczanej, twarogu i ziemniaków...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja zaprosiłam Cię Ewo :) ja też miałam chęci sporo ugotować na święta i wigilię, ale idziemy do moich rodziców i do teściów, w 1 dzień Świąt praktycznie też, a w 2-gi jedziemy do Torunia na chrzciny, więc skończylo na tym, że robię 1 sałatkę, ugotuję kapustę wigilijną i zrobię chlebek biłgorajski z kaszy gryczanej, twarogu i ziemniaków...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eewka
ja od 1 do 25 dc brałam po 1 tab. encortonu 5 mg i od 4 do 9 clostilbegyt. IVI miałam robine 15 dc na niepękniętych pęcherzykach L 22 mm a P 26 mm, widać nawet było że zaczynają pękac, endometrium też niezłe, nawet w 23 dc progesteron wysoki 47,82 ng/ml i co z tego :( ? Wielkie buły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eewka
ja od 1 do 25 dc brałam po 1 tab. encortonu 5 mg i od 4 do 9 clostilbegyt. IVI miałam robine 15 dc na niepękniętych pęcherzykach L 22 mm a P 26 mm, widać nawet było że zaczynają pękac, endometrium też niezłe, nawet w 23 dc progesteron wysoki 47,82 ng/ml i co z tego :( ? Wielkie buły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eewka
zapomniałam o pregnylu, brałam w 14 dc. Nie przejmujcie się, na mój brzuch tez zerkaja, mnie najbardziej bierze przy dzieleniu sie opłatkiem, przeważnie ryczę. Wiadomo czego mi życzą a ja w kazde swięta mam nadzieję że może w następne już nie będziemy sami a tu nic :( już szóste Boże Narodzenie bez dzieciaczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eewka
Dobranoc dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matka 2ki
no i co kretynko przytaczasz link do topiku gdzie sie dziewczyny poklóciły , juz o was tam tez pisały , a kilka was czytało , idiotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matka 2ki
a wogóle co was to obchodzi , nie macie dzieci to siedźcie cicho na tym swoim ubolewającym topiku , opłakujcie sie nawazajem wredne małpy , na tamtym topiku przynajmniej mają dzieci nie tak jak wy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buahhhhaa
matka 2ki świete slowa....idiotki napierdalac potrafia tylko o śluzach i innych obrzydliswtach...głupie baby....chciałoby sie dzieciaczka co???? a guuuuuuuuuuuuuuuuuuzik.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Co sie tutaj dzieje co to za bzdurne posty? Sisi dzieki za zyczenia na nk:) Mam nadzieje ze dzisiaj przyjdzie moja borowina. Zycze wszystkim milego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×