Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KIKI09

Historia podobna do mojejnadzieja na dziecko

Polecane posty

Dziewczyny! Zdrowych i Wesołych oraz Spokojnych i Miłych Świąt!!! My też już po śniadaniu. Spaliśmy z meżem do 10 bo spać poszliśmy po 2 w nocy! Byliśmy pierwszy raz w naszym kościele na pasterce i było pięknie :) a dziś na obiad do teściów a jutro jedziemy na chrzciny do Torunia! tak więc jeszcze raz spokojnych i Radosnych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem wam cos
Wszystkie, które sie załamujecie! Powiem wam coś. MOja ciocia z wójkiem byłi po słubie 18 lat i nie mogli miec dzieci. Ale im sie udało. Po 18 latach. Fifi jest teraz ich największym szczesciem. Wierzcie!! Wiara czyni cuda. A skoro wiara czyni cuda, trzeba wierzyc ze sie uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Wszystkie świętują :) Ale pustki normalnie, ale jutro mam nadzieję wszystko wróci do normy. My wróciliśmy właśnie, byliśmy dzisiaj u męża babci a później u mojeje babci i znowu jeden wujek do męża zawalił że słabo się stara bo u mnie brzucha nie widać... :( Ale cóż jak ktoś nie wie to tak jest. A Wy dziewczynki gdzie jesteście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Wröcilam z pracy,stress:( Ale ogölnie jestem zadowolona:) Czemu tu nikt nie pisze?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eewka
Cześć Ascha, czytałam sobie trochę jak szczęśliwe przyszłe mamy konsultują się między sobą. Kurczę, ja ubolewam że w poniedziałek trzeba iść do pracy a Ty w święta musisz pracować :( Ascha Ty też masz pco, powiedz jakie ziółka pijesz i wogóle jak tam Twoje leczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eewka
Chyba wszyscy już śpią, na mnie też już czas. Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Ewa ja bralam kilka lat tablatki anty zeby zlagodzic pco. Podczas inseminacji bylam stymulowyna lekami a tak to nic mi nie dawali:( ziola pije te co fragola i jak sie nie myle mania? Z internetu ziola na owulacje ojca klimuszki. Dopiero 3 tydzen,kuracja trwa do 3 miesiecy. Jak dotad w 23 dc owulki nie bylo:( Nic nowego. Aga ja caly tydzien mam wolny a na weekend robie. Narazie mi to nie przeszkadza bo rok siedzialam w domu bez pracy. Zycze milej niedzieli;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chrzciny ok, choć nie ukrywam, że łza zakręciła mi się podczas kazania. Staram się nie zadawać sobie już pytań kiedy ja i dlaczego ja. Żyję nadzieją wszczepioną podczas tych Świąt i mam nadzieję, że magia nie zagaśnie wraz z nowym rokiem. Czego i Wam serdecznie życzę! Ascha ja piłam zioła półtora cyklu, później robiłam przerwę ze względu na leczenie antybiotykiem. Za kilka dni skończy mi się cykl i zaczynam nowy już z castagnusem! Pozdrawiam P.S. My dziś dalej świętujemy...u rodziców i z chrześniakiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Mnie te święta doprowadzają do szału, wszędzie tylko małe dzieci, a my co? Nadal nic, ja przed @ więc humor lepiej nie pisać. Jestem tak nabuzowana że hej! Ale nie smuce Wam już. Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dziewuszki! Agnieszka dokładnie tak samo się czuję-małe dzieci tu i tam:( No i teść życzył mi przy opłatku dzieciaka!!Jaka jestem zła na wszystko. Cieszę się,że już po świetach:) Kochane to teraz czekamy na Sylwka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Plemniki mogą uciec z coli
Plemniki mogą uciec z coli Niedawno (jak podała stacja tvn24.pl) pojawiła się teoria, że cola potrafi też... zabić plemniki. Ogłosili to chemicy: Sheree Umpierre, Joseph Hill i Deborah Anderson. Potem ich koledzy z branży: C.Y. Hong, C.C. Shieh, P. Wu i B.N.Chiang udowodnili, że to... nieprawda. I wszyscy zgarnęli za to antynobla, czyli nagrodę przyznawaną za najbardziej niepotrzebne i bezsensowne badania i wyniki. Ale (dalej czytacie na własną odpowiedzialność - red.) na wszelki wypadek na stronie antykoncepcja.pl zamieszczono długaśne ostrzeżenie, że to tylko plotka, iż ,,kwas w coli jest zabójczy dla plemników, a charakterystyczny kształt butelki umożliwia zastosowanie jako wygodnego, działającego w systemie "wstrząśnij i strzel" aplikatora''. Poza tym czytamy, że płukanki po seksie też niewiele dadzą: ,,W naszym badaniu zmieszaliśmy colę z ludzkim nasieniem w stosunku 5:1 i stwierdziliśmy unieruchomienie plemników w ciągu 1 minuty. Kolejne przeprowadzone badanie toksykologiczne wykazało nikłe działanie plemnikobójcze coli. Plemniki mogą uciec z coli.''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Mam nowine ;) Nie jestem pewna ale möj test owulacyjny wyglada jakby byl pozytywny! Pierwszy raz bez leköw tylko po ziolach i borowinie! Nie jestem pewna bo ten test taki delikatny i göwniany. Ale wyglada inaczej niz wczorajszy! Jutro zrobie jeszcze raz. Zycze milej nocki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz ASCHA:D Ale extra!!!!!!!!!!!;))) Jestem pewna,że natura ma w sobie wielką moc;) Kochane-ale ja czuję się ociężała po tych świętach. Jutro biegam biegam i jeszcze raz biegam:) Dobrej nocki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz ASCHA:D Ale extra!!!!!!!!!!!;))) Jestem pewna,że natura ma w sobie wielką moc;) Kochane-ale ja czuję się ociężała po tych świętach. Jutro biegam biegam i jeszcze raz biegam:) Dobrej nocki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eewka
Cześć dziewczyny, Ascha to fajnie, może akurat uda się. Ja czasem sama aplikowałam sobie clo i luteinę. Dostałam @ akurat w Wigilię i niestety nie dodzwoniłam się do mojego lekarz, tak że z mojej stymulacji w tym cyklu nici. Sama dowitaminizuję się trochę wit. E, A, olejem z wiesiołka, no i trzeba by zgubić trochę kilogramów bo to przede wszystim należy zrobić przy pco, a ja jak na ironię tak lubię słodycze. Ascha a Ty stosujesz jakąś dietę? Katarynia przydałoby się pobiegać razem z Tobą :) trochę przesadziłam w te Święta, a przed ivi tak się starałam i wydaję mi się że dieta ma zasadniczy wpływ na owulację. No ale samo gadanie nic nie da, niestety ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eewka
Kobitki a co sądzicie o suplemencie diety FEMIFERTIL na portalu jestem płodna, wydaje mi się że to nie taki głupi wspomagacz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fragolinkaaaa
hey kochane.Ja byłam z mężem dziś na długim spacerze po kolacji :D Bo tez chyba przesadziłam z jedzeniem :P Ascha Słonko życzę Ci aby ta owulacja była prawdziwa!!! bardzo się ciesze ze pomagają ci te zioła i boro! Trzeba wierzyć ze nam się uda! A kto tu wyskoczył z tekstem o coca coli? Nawet w święta pomarańcze grasują :D Ewa nie obraz się.Bo Ty tez na razie masz pomarańczowy nick ale to nie o Ciebie chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fragolinkaaaa
hey kochane.Ja byłam z mężem dziś na długim spacerze po kolacji :D Bo tez chyba przesadziłam z jedzeniem :P Ascha Słonko życzę Ci aby ta owulacja była prawdziwa!!! bardzo się ciesze ze pomagają ci te zioła i boro! Trzeba wierzyć ze nam się uda! A kto tu wyskoczył z tekstem o coca coli? Nawet w święta pomarańcze grasują :D Ewa nie obraz się.Bo Ty tez na razie masz pomarańczowy nick ale to nie o Ciebie chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fragolinkaaaa
hey kochane.Ja byłam z mężem dziś na długim spacerze po kolacji :D Bo tez chyba przesadziłam z jedzeniem :P Ascha Słonko życzę Ci aby ta owulacja była prawdziwa!!! bardzo się ciesze ze pomagają ci te zioła i boro! Trzeba wierzyć ze nam się uda! A kto tu wyskoczył z tekstem o coca coli? Nawet w święta pomarańcze grasują :D Ewa nie obraz się.Bo Ty tez na razie masz pomarańczowy nick ale to nie o Ciebie chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa ja pomimo pco i niedoczynnosci tarczycy nie mam nadwagi. Lubie slodycze ale nie objadam sie. Mysle ze spalam wszystko przez nerwy. Jestem juz po ziolach(dzieki Katarynia) i po borowinie. Jutro rano musze jeszcze zglosic sie do urzedu pracy:( Fragola gdzie jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny Ewuś uda się, na pewno ... nie umiem pocieszyć w takich momentach jak któraś z Was dostaje @ ... :( O Femifertil tylko słyszałam, ale osobiście nie stosowałam. Trudno mi się wypowiadać w tym temacie (czy to aby nie za dużo właściwości jak na jedną pigułe? ) Ja teraz łykam falvit dla kobiet, czyli kompleks witamin i minerałow + dodatkowo kwas foliowy i linocomplex, a za chwilę od nowego cyklu dorzucam castagnus - czyli zioło niepokalanek mnisi w tabletce i mam nadzieję, że z tym zaciążę, chociaż jeszcze teraz nie zacznę starań tylko po 2-3 miesiącach... Byłam dziś u rodziców i tam jest moja siostra z mężem i synkiem, moim chrześniakiem, no i bawiłam się z małym ile wlazło, ale on przyjechał przeziębiony i.... właśnie mnie rozkłada, chyba maluch mnie zaraził, bo ciocia oczywiście nie mogła oprzeć się przytulaniu chrześniaka :P.. :/ P.S. Dziś u rodziców czytałam książkę o żywieniu, którą dostali od "Mikołaja". Zaciekawił mnie temat jak polepszyć jakość, ilość i ruchliwość plemiorów, bo o tym też była mowa:) .Według badań wynikło, że mężczyźni, którzy codziennie prze 60 dni dostawali bardzo dużą dawkę witaminy C (aż 1000mg!) "odmłodzili " swoje plemniki i wyniki polepszyly się o kilkadziesiąt procent i zapłodnili swoje żony. Ci, którym dostarczano dziennie 200 mg witaminy C też mieli lepsze wyniki ale na rezultaty trzeba było czekać dłużej...ciekawe, ja mojemu podrzucam od jakiegoś czasu witaminkę C w postaci rutinoscorbinu a to tylko 100 mg, bo mój mężuś ma za mało A i B...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Jeszcze raz obejzalam moje testy i jednoznacznie wczoraj byl pozytywny. Nie wiem czy to duzy sukces bo slyszalam ze przy pco pecherzyki i tak nie pekaja. Ale pomalutku;) Teraz mam duzo stresu ,jak zawsze z nowa praca,gdzie wszystko jest nowe. Ja wröcilam z urzedu pracy i wszystko pozalatwialam . Pogoda u nas paskudna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po świętach. Ja mam jeszcze dzis wolne potem sylwester i tydzien po jedziemy na urlop do PL. Juz nie moge sie doczekac. Ja tez w prezencie swiatecznym dostalam @ to tak jakby rózga tylko nie wiem za co :P Wczoraj dowiedziałam ,się że kolejna koleżanka jest w ciąży. Pokazała mi brzuszek na skypie, życze jej jak najlepiej ale niestety to mnie zabolało. Nie chce byc taka nie chce zazdrościć ale nic na to nie poradze. Niecierpie sibie za to nigdy taka nie byłam, nigdy nie byłam zawistna ani zazdrosna co sie ze mną stało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mania mój M od ok 8 miesięcy bierze witamine c+cynk to podobno dwa najbardziej potrzebne plemnikom składniki. Witamina c je"odmładza" a cynk wpływa na ruchliwość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×