Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KIKI09

Historia podobna do mojejnadzieja na dziecko

Polecane posty

tego nie wiem tak lekarz powiedzial ale to nie on bedzie podejmowal decyzje tylko jeszcze inna klinika do, ktorej nas skieruja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fragola a co tam u Ciebie bo nie chce mi sie wszystkiego czytac . Mialas miec laparoskopje i co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Ja już wstałam chociaż jestem chora :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytam że wczoraj odezwala się nasza Zadra :)witaj skarbie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny odnośnie tych adresow to nie chcę się narzucać ale jeśli ktoraś z was ma ochotę mi przesłac na N-K to to proszę odeślę swoj w zamian :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Ja tez juz na nogach :) Mj maz pojechal na uczelnie biedaczek :( ale ma weekend. Zadra mam nadzieje ze bedziesz sie czesciej odzywala. Jak dojdzie do in vitro u ciebie to mozemy powymieniac sie doswiadczeniami. ale u nas kiepska pogoda,ciemno,mokro bleeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! My też się bierzemy za sprzątanie, słoneczko świeci ale znowu śnieg padał :( do znudzenia! Mania nasz rozrabiak ma 37mm :) Ciekawe jak malutka? A Aniołek tez nic nie pisze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u nas okropnie,paskudna pogoda,zimno..brrr Zadra skoro mąż zdrowy,to ciekawe co jest nie tak? I dziwne,że raz wychodzą źle wyniki,a następnym idealnie. Pewnie podobnie było u Agnieszki. Aga ale macie fajnieeeeeeeeeeeeeeee :) Jaki malutki jest jeszcze ten Wasz dzieciaczek;)Ale ta natura jest niesamowita;) Fajnie,że zaczęłyście pisać,rozkręca się. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fragolka a jeśli chodzi o krągłości to przytyłam zaledwie 1 kg więc jeszcze nie mam czym się chwalić ;) później nadrobie pewnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też mi się wydaje, że nasienie może się szybko zmienić, wystarczy trochę ruchu, jakieś specyfiki i co 3 miesiace może być inny wynik bo co tyle tworzą się nowe plemniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka. ja robię barszczyk czerwony i krokiety z mięsem i z peiczarkami:) Jutro cały dzień będziemy to wcinać,bo narobię sporo.Mój pojechał na mecz i nie będzie go cały dzień,a więc pozostała mi kuchnia i spacer do lasu,gdzie wywalę resztki jedzenia z całego tygodnia;) Buziaki slę. Papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny:) Wiecie co nie wytrzymalam i zrobilam ten test. I nie wiem czy mi juz cos padlo na wzrok ale widze taka baaaaaardzo bledziusienka druga kreske! Nie wiem co robic. Test zrobilam w poludnie, nie z pierwszego porannego moczu:( Nie wiem czy ja juz sobie nie wmawiam tej drugiej kreski:( Porownywalam ten test z poprzednim ktory robilam chyba w listopadzie( bo jeszcze go mialam) i na tamtym nie ma nic a tutaj wydaje mi sie ze jest cos bardzo bladego. Boze nie chce sie nakrecac, nie wiem czy pokazac mezowi zeby sie wypowiedzial, bo nie chce znow go rozczarowac. Ide w poniedzialek na dodatkowe badania na tarczyce to odrazu zrobie bete. Wole byc pewna ze jednak nie jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku Malutka nie chce Cię nakręcać ani siebie ale powtórz test jutro z porannego moczu i z innej firmy test kup. Dużo dziewczyn tak pisało, że ta druga kreska może być taka bladziutka, ważne że jest!!!!!! Przeciez @ nie ma, więc jest nadzieja!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga ale wlasnie czytalam ze moze byc tak ze w miejscu gdzie jest wynik moze poprostu byc taki blady slad:(:( w sumie na tamtym tescie nie ma czegos takiego ale ten przeciez moze byc inny:/ I jak tu sie nie nakrecac:/ Nie przezyje kolejnego rozczarowania:( No nic nie smece juz tu, poprostu w poniedzialek ide na bete i tyle:) Milego dnia kochane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga smacznego:D Ja z tego wszystkiego az stracilam apetyt:/ A teraz tesciowa mnie na obiad zaprosila wiec jade:( Buziaki, do pozniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie to niemożliwe, ta kreska musi być z jednego powodu-dzidziusia!!!! Dobra, bo się sama nakręcam, będę czekać na wieści,chociaz na twoim miejscu nie wytrzymałabym,żeby nie zrobić drugiego testu. Choć wiem, że to trudne.A ile dni się spóźnia@? Bo plamienie miałaś i się skończyło, tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutka na razie nie gratuluje ale ciesze sie ze nas powiadomilas o tescie:) Slonko czemu nie robilas z ranca?:( Ja ci powiem ze moje testy ciazowe byly bez zludzenia negatywne,zadnych bladych kresek,tylko jedna gruba krecha. Dziewczyny ale fajnie by bylo jakby co 1-2 miesiace ktras zaszla;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Malutka:D Wszystko jest jednak mozliwe...kurcze oby beta POTWIERDZILA :D Dzis zdobylam srebro w turnieju tenisa stolowego:) Moj byl lepszy wywalczyl zloto :) zabawa byla swietna no i dzien w sumie udany,teraz jestem padnieta ,robie obiad. Bede myslala o Malutkiej az do nastepnego testu :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale się fajnie porobiło;) Malutka zatem 3mamy ciuki.Powiedz Nam jeszcze ile to by łącznie było cykli,miesięcy itp jak się starałaś? Miałaś w tym cyklu jakieś "wspomagacze"oprócz wiesiołka?? Buziaki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co pisałam stronę,dwie temu? "Albo któraś zaciązy albo topik upadnie"-Fragolinko Twoje słowa stają się prorocze!!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sisi nie wiedzialam ze z ciebie taka sporciacha ;) No wlasnie malutka przypomnij jak to bylo z toba bo ja juz sie gubie. Ile sie staracie i co bralas? Ja nie zapeszam i nikogo nie nakrecam. Ale obydwa kciukasy trzymam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ile się Sisku tego uczyłaś? jak Ci się udaje odbić piłeczkę,bo ja to noga w takie rzeczy i zawsze niecelnie odbijam paletką:O:O:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny nie chce o tym myslec, ale nie umiem sie na niczym innym skupic:( Aga nie zrobie drugego testu bo nie mam i nie chce mi sie jechac po niego i po prostu boje sie ze bedzie jedna krecha. Poza tym nie chce sie ludzic, a beta jest najbardziej wiarygodna. 10 marca byl 28dc i zaczely sie plamienia, 11 marca mialam dostac @ i mial to byc 1dc i chcialam zaczac brac tabletki tzn clo, metformax i bromegon. Ale znow byly plamienia. Wczoraj caly dzien praktycznie nic tylko lekkie slady plamien i dzis to samo - juz nie ciemnobrazowe tylko takie brazowe i tak jakby takie rozowe drobinki miedzy tym na wkladce. Test zrobilam popoludniu bo rano dopiero kupilam. No i nie wiem czy tylko ja widze ta blada kreske, ale tak jak pisalam nie chce nic mowic mezowi zeby znow go nie rozczarowac:( Poza tym przed tymi plamieniami mialam duzo bialego sluzu, a przez te ostatnie dni tez mam wrazenie mokrosci. No i temperatura dzis 36,9. Boje sie ze sobie to wkrecam bo przeciez lekarz w 12dc powiedzial ze pecherzyki sa, ale male:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny to byl moj pierwszy cykl z clostilbegytem i wiesiolkiem. No i lekarz powiedzial ze nie ma reakcji na lek:( A tak ogolnie to praktycznie w ciagu naszego 4 letniego zwiazku tylko przez 1,5 roku bralam tabletki a tak ciagle bez zabezpieczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję, że beta wyjdzie pozytywnie i będziemy skakać z radości razem z Tobą Malutka :) Wiem, że człowiek tylko o tym myśli, ja też latałam z termometrem bo temka wydawała mi się zbyt wysoka i piersi wydawały mi się jak balony, jakbyście mnie widziały jak sprawdzałam co 5 min swoje piersi to byście padły ze śmiechu ;) Trzymam kciuki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×