Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KIKI09

Historia podobna do mojejnadzieja na dziecko

Polecane posty

Fragolus tak jak pisalam wyzej ide 13 tego na usg i zaczne wtedy robic zastrzyki stymulujace pecherzyki. Nie chce za duzo tutaj wypisywac o icsi zeby nie zapeszac,mam nadzieje ze nikt sie nie obrazi ;) Rozumiem Ewcie ze nam nie powiedziala ze szykuje sie na iseminacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Ascha najlepiej to chciało by się zrobić niespodziankę i dopiero jak będą rezultaty powiedzieć o wszystkim, prawda? :) Fragolka fajnie że coś u Ciebie rusza :) Kiki może coś z tego leczenia wczorajszego będzie ;) Sisi domek narazie czeka na swoją kolej, jeszcze nic nie robiliśmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Laski! Bylam dzisiaj u lekarza po tabletki na tarczyce i chcialam zrobic badanie krwi ale cipy na recepcji powiedzialy ze moge dopiero w lipcu :( Musialam sie tlumaczyc ze mi na tym zalezy bo niedlugo robie in vitro i musze wiedziec czy hormon tarczycy jest ok. I lekarz byl tak mily i pobral mi krew:) U nas piekna pogoda 20 stp. Od kilku dni mam koszmary zwiazane z moim cialem,lekarzami i icsi :( Wybywam na spacer i zycze milego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki maiałam dzisiaj taki sen okropny że masakra czuję że coś będzie niedobrego :( Mianowicie w snie moim spotkałyśmy się wszystkie!!!siedziałysmy przy jakimś olbrzymim stole i co najgorsze nie miałyśmy o czym ze sobą rozmawiać!!!!:( a potem ktoś kazała nam sprzątać jakieś piwnice pod ziemią i jakiś pomyje sprzatać-masakra!!!!! Bużka dla was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmarła babcia mojej szfagierki znałam ją a ona mi ostatnio duzo o niej opowiadała-miała odjętą noge no i po babce:( dlatego mi sie wysnilło a ja czarownica w końcu! Ale ten sen był wstrętny i my wszystkie przy tym stole:-Omówię ci Eewka mam nadzieję że to koniec na tym:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo , co tam robicie? U mnie nic ciekawego, smęty , po prostu smęty cos musze w tym życiu wymyślic. Gneralnie to chodze na siłke , i zre zdrowe zarcie bo mi sie przybrało pare kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość padneeee
Takich bzdetów dawno nie czytałam,wierzyć w sny.... Szkoda mi takich osób,uważają się za katoliczki a wierzą w głupoty,same sobie zapczeczacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc:) Ja mam juz weekend! Dzisiejsze kilometry juz odbebnione,wiec wieczor wolny:D U nas rowniez cieplo,ale zle biega sie w takiej pogodzie:P Kiki az mi ciarki przeszly....moze juz nie snij?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Jestem jestem, tylko jakos nie mam nastroju. Dobrze, że wróciłyście, wiecej nas :) Ostatnio jakos pesymistycznie jestem nastawiona do wszystkiego, nie wiem chyba moje hormony szaleją, albo sie starzeje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja to cała wystraszona wstałam dzisiaj rano:) Ja nie lubie jak mi sie cos sni nie dobrego bo przewaznie sie sprawdza ale bez przesady?! Mnie zaczyna brzuch boleć nie wiem dlaczego pewno dostane wczesniej okres i dupa zbita ale niczego sie nie spodziewalam mam 20 dc!!! Uciekam kobietki :) Planujemy wakacje moze gdzies odlecę :) DO Jutra! Ciesze sie ze jestescie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny mam dylemat. Termin na usg we wtorek a to bedzie 6 dc czy to nie zapzno na rozpoczecie stymulacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy lekarka sie nie pomylila? Sisi ty jestes specjalistka od in vitro,co myslisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem Fragolciu, tylko że mam robotę :( Musiałam przynieśc sobie pracę do domu bo mam sprawozdanie i muszę niestety to zrobić. Wskoczyłam tylko żeby zobaczyć co z tym snem. Kiki nie wiem jak to jest z tymi snami ale jak mi się śni moja Śp babcia to zawsze mam jakieś kłopoty typu kłótnia z M albo M z moimi rodzicami itp. Ascha nie mam pojęcia jak to wygląda z in vitro ale normalnie tabletkami clo to ja zaczynam zawsze stym. od 3 do 9 dc. Może inaczej jest z zastrzykami Kochane muszę lecieć bo mnie północ zastanie z tymi papierzyskami :( Miłej nocki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to teraz sie posram , doładowali mi godzin pracy ,że hej. Niby dobrze ale ja jestem umyslwoy pracownik i musze sie zresetowac bo pracuje ze specyficzną grupą ludzi. A wogole pare postów wyżej jakies "sumienie katolickie sie odezwało" zrób se czarnego nicka to pogadamy piździucho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak masz mozliwosc to dzwon tam dzisiaj,chyba pielegniarka pomylila sie i to bardzo,moze zapisala cie na usg kontrolne a zapomniala ze lekow jeszcze nie bierzesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Wlasnie dzwonilam do kliniki. Jakos dziwnie to wszystko robia,niby wszystko ok,bo biore ten spray ktry blokuje owulke i wtedy mozna stymulacje zaczac w dowolnym czasie i 6 dc nie jest zapzno. Konowaly,cos mi tu smierdzi ale nic nie moge zrobic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ascha nie przejmuj sie ,widocznie taki program maja ,ale dla mnie to nowosc?;) dziwne? teraz ciekawe ile czasu beda cie stymulowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rownie dobrze mogla bys odstawic spray i zaczac stymulacje ale widocznie dla nich tak wygodniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duall
Witam dziewczynki, nie odzywałam się bo .... w ogóle mam doła. Wczoraj byłam na wizycie gina i prawdopodobnie czeka mnie laparoskopia. Jeśli któraś z Was to ma za sobą napiszcie swoje doświadczenia i czy były jakieś efekty. Pozdrawiam serdecznie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc duall! U mnie robiono laparoskopie przed 1 inseminacja. A po laparo i 2 insemie zaszlam:) Jak masz jakies zrosty to oni moga to od razu usunac i bedzie dobrze,tak bylo u mnie. Jak sa lekko sklejone jajowody to podczas laparo odklejaja sie,poniewaz sa wypelniane plynem czy gazem. Laparo jest robiona pod pelna narkoza,robia 2 malutkie szwy. 1-2 dni moze lekko bolec,przez pozostalosci gazu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duall
dzięki za odpowiedź, u mnie stwierdzono endometriozę a przy okazji sprawdzą drożność jajowodów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duall
a jakie miałaś samopoczucie po zabiegu, bolało Cię długo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duall nie wiem jak w Polsce,moze trzymaja kilka dni w wszpitalu. Ja po wybudzeniu pojechalam do domu,ale zle sie czulam,mialam bl przy chodzeniu i lezalam w lzku. Na drugi dzien czulam sie dobrze. O Endometriozie nie mam doswiadczenia. Ale wiem ze jesli zrobia zabieg musisz jak najszybciej prbowac zajsc. Trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×