Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KIKI09

Historia podobna do mojejnadzieja na dziecko

Polecane posty

Ascha mój Rak:) 30cha jeszcze 20 i 50tka!!!!hahaha;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny:) A gdzie wy sie podziewacie? U nas mialo dzis padac ....ale pogoda dopisala,jest slonecznie. Jeszcze jutro do pracy i weekend,juz nie moge sie doczekac:P Fragolka fajnie ci w tych wlosach:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie, gdzie wszyscy? Ascha jak się dzisiaj czujesz? Ja jutro muszę podzwonić i zapisać się na usg 4d, podobno fajna sprawa :) U nas już lepsza pogoda, ciekawe jak dlugo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć laski:) Internet mi nie działa! A tak w ogóle to mnie nie bylo nie dawno wróciłam do domu jestem padnięta!;) Pozdrawiam! Do jutra!głowa mnie boli!Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc laski. ja tez prawie caly dzien spedzilam poza domem. Teraz prysznic zimne piwko i do lozka. U nas juz takie upaly sie zaczynaja ze szok.Od trzech dni 30 na termometrze :D Ascha co u ciebie? Pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"......Nie jest najlepiej mam już 30 lat i moje życie jest balon z którego uszło już powietrze.............." WŁAŚNIE NIE SKOMETUJE , sama skomentuj -nie musisz na forum odpowiedz sobie na pytanie czy to jest oby prawda czy jdnak sa jakies pozytyw w Twoim życiu które zdajesz sie olewać ?! pozdro lece znowu do pracy lol aisha gratki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc laski. Pisalam do Aschy smsa i odpisala ze znowu jest w szpitalu,ma wode w plucach i sercu ale nie jest zle tak napisala. A i ze podejrzewaja zapalenie macicy albo wewnetrzne krwawienie w brzuchu.Tyle co wiem to wam pisze. Szkoda mi tej Aschy tyle sie wycierpi dopiero co wrocila do domu i znowu do szpitala. Oby tylko nic zlego sie nie stalo i zeby wrocila szybko do zdrowia.Modle sie o zdrowie dla niej. Ja tymczasem wybywam z domu na swieże powietrze. U mnie juz 17 dc.Nie wiem czy owulacja byla czy nie...Staranka oczywiscie jeszcze trwaja...A teraz czekam albo na dwie kreski albo na @@@...Milego dnia laski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc.....:) Fragola masz rację nasza Ascha jest biedna ile ona sie namęczy żeby tylko wszystko było ok ja to jestem w szoku że przy in vitro takie rzeczy wychodzą ??? Kargulku !!!!!!!a jednak skomentowałeś???masz racje w 99% masz racę;) ;) Gdzie jesteście kobiety? Ja dzisiaj byłam w Galerii w Krakowie chciałam jakieś butki kupić ale kiszka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć laski. Co tam u was słychać? Ja dziś całą noc nie spałam nos zapchany,niesamowity ból gardła :( Poszłam do lekarza bo głową nie mogłam ruszać,a kaszel jak u konia :D Mam przewlekłe zapalenie oskrzeli :( Nie życze nikomu. A odnośnie naszej Aschy ...Dostałam dziś wiadomość.Bedziemy wirtualnymi ciotkami bliżniaków :D :D Ascha jest w ciąży bliżniaczej. Pisała ze zostanie conajmniej do poniedziałku w szpitalu... Dostała jakiś nowy antybiotyk i zapalenie mija,ale z tarczycą się pogorszyło....A no i jest w 7 tygodniu ciąży (bliżniaczej) Ciesze się że udało jej sie zjaść i myślę że teraz jak wyjdzie ze szpitala to juz do końca ciąży bedzie wszystko ok. Aga jak tam znalazłaś lekarza żeby zrobił ci usg 4 D ? Jak się czujesz? Sisi nasza pewnie odpoczywa cała para? :) Ewa co u ciebie? Dziewczyny odezwijcie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no w szoku jestem , tak a propo ciąży , antyoncepcji ... Właśnie pojawił sie artykuł na onecie ze jakis 19 letni głąb pomógł swojej17 letniej dziewczynie usnąc ciąze , aplikując jej środki na stawy ,dziewczyna była juz w paromiesiecznej ciąży !!!!!!!!! Urdziła w wannie zywe dziecko , które zmarło na skutek nie udzielnia pierwszej pomocy ! !9 latek został oskarzony a 17 latka leży w szpitalu , A JA SIE PYTAM CZEMU DO TEJ PORY W TYM CIEMNYM KRAJU OJCA RYDZYKA NIE MA WYCHOWANIA SEKSULANEGO W SZKOŁACH ?????????????????????? Czemu młodzież ma taką nikłą wyobraźnie , i brak konkretnej informacji o antykoncepcji brrrrrrrrrrr pozdro sie kargul , wnerwił z rana ps. aw ogole u nas długi weekend sie zaczyna wieczorem , ale na razie smiagam do pracuni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiki chyba nie wszystkie kobiety tak cierpią jak nasza Ascha po in vitro.Widzisz ona miała od zawsze PCOS,tarczyca też nie daje jej spokoju a wiec to wszystko razem sie połączyło i biedna cierpi.Ale jak urodzi śliczniutke dzieci to zapomi o wszystkim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurde to jednak bliżniaki , kargul był pierwszy z tą ideą ! !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiki ja też się cieszę,wychowa dwoje na raz. Kargul a tych bezmyślych dzieciach piszą ciągle.. Szkoda słów....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem co napisać w takim szoku jestem???????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po prostu mi szczenka opadła na sam dół!!!!!!!!!!!:) Ale jej fajnie:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dziewczynki, jak zwykle przepraszam że się nie odzywam. Ale same wiecie jak to jest. Obiecuję się poprawić :) Chociaż się nie odzywałam to jednak cały czas myśle o Was i poczytuję. Strasznie sie cieszę że Ascha jest w ciąży i to bliźniaczej :) oby jak najszybciej doszła do siebie i spokojnie cieszyła się urokami błogosławionego stanu. Fragolciu to ładnie Cię wzięło. Pytasz co u mnie? Jak zwykle, szpikuję się lekami, tylko inny zestaw. Biorę całay czas Metformax, od 5-9 1 tab. Clo i 1 tab. Femary, 11 i 12 dc zastrzyki Fostimon i oprócz tego jeszcze Bromergon bo wyszła mi wysoka prolaktyna, z tym że nie wiem czy to ze stresu czy rzeczywiście mam podwyższoną. Z obciążeniem nie robiłam. Jutro 15 dc i idę na usg, zobaczymy co tam się dzieje. Mój M wypił już opakowanie ProxeedPlus na poprawę żołnierzyków i tak to się wszystko kręci. Jak to Kargul powiedział cały czas wszystko wokół jednego. Kargul masz całkowitą rację. Podobało mi się bardzo to co napisałeś. Fragolciu mam jeszcze do Ciebie prośbę. Ten preparat Proxeed Plus produkowany jest we Włoszech, gdybyś mogła sprawdzić ile u Was kosztuje. W Polsce jest drogi ponad 200 zł 30 saszetek a powinno się brać 2x1 :( Trzeba mieć fortunę na te leki :( Jeszcze co do stymulacji, Mania po małej dawce Clo dostała prawie hiperstymulacji a ja ma końskie dawki ;) Dziewczyny obyśmy się kiedyś cieszyły tak jak Ascha z upragnionej ciąży, a jeżeli nie, no cóż, jesteśmy młode, piękne, mamy wspaniałych mężów, co Nam więcej potrzeba ;) Ja będę dalej próbować iui a jeżeli nie będzie długo wychodzić to będę molestować męża żeby pomyślał o adopcji.Jakoś narazie nie dopuszcza do siebie tej myśli, nawet nie chce na ten temat rozmawiać. Ale się dzisiaj rozpisałam, pozdrawiam wszystkie sStaraczki, nasze dwie Ciężarówki i Ciebie Kargul

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. ewa to masz troche tych lekow. Chyba nasza Mania tez bierze lub brala Bromergon. Wiesz właśnie na włoskiej stronie sprawdziłam to te saszetki Proxeed Plus kosztuja 54,50 Euro czyli chyba tak samo jak w Polsce po przeliczeniu. Ale tu czesto duzo lekow jest refundowanych.Ja pamietaj ze np.dufaston i lutenyl to w ogole nie placi sie.A w Polsce chyba duphaston kosztuje 40 zl? Musialabym sie zapytac lekarza czy sa refundowane. Ewcia na razie nie mysl o adopcji może akurat sie uda. Na każdego przyjdzie czas. Widzisz jak nie mozna miec dzieci to nie mozna a jak sa to od razu bliżniaczki :D Taki zarcik ale i troche prawdy. Ok kochane lece pic kawe.do pozniej i milego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fragolka wracaj szybko do zdrowia:) Wczoraj poleniuchowalam na maxa........ Dzis nie mam pojecia co bede robic,wiem ze musze lodowke zapelnic bo na sniadanie juz nawet nic do chleba nie bylo:P Ale numerrrr bliznieta :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Ale wieści wspaniałe!!!!! Bliźnięta super sprawa!!! Ascha Widzisz warto było czekać tyle lat. Kochana całuje Was mocno! Fragolka otóż jedziemy do Gniezna na usg i doplera, sprawdzi wszystko na tych badaniach, przepływy w żyłąch, serduszko, płuca. Z jednej strony nie mogę się doczekać a z drugiej mam cykora, żeby się nie okazało że coś nie tak :( Ale się cieszę z tych bliźniaków! Wow! :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski. Ja dziś już lepiej się czuje,tak mnie wzięło na sprzątanie że chyba bym mogła na całej ulicy ludziom domy sprzątać :D Do 17 tak chodziłam ze scierka i mopem :O Teraz juz wykąpana i może gdzieś wybędziemy z mężem...Ale nic pewnego. Sisi odpoczywaj kochana,tyle czasu na dwie zmiany to się napracowałaś! Aga nie martw się wszystko będzie dobrze.Zobaczysz że jak wrócisz z badania to będziesz szcześliwa i spokojna. Nie pisałam dziś do Aschy,ciekawe co u niej? Może jutro się skuszę i coś napisze. Miłego wieczorku kochane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Fragolciu, myślałam że u producenta będzie taniej. Żeby to chociaż było takie skuteczne ;) Ja to jakoś nie mam zapału do sprzątania, aż Ci zazdroszczę takiej werwy :) Aga, napewno z maluszkiem wszystko ok, nie martw się na zapas. Pozdrowienia dla wszystkich, szczególnie dla Aschy. Trzymaj sie kochana, albo lepiej ;) niech sie trzyma cała trójka :) : ) :) Miłej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Niemożliwe, żadna dzisiaj tu nia zaglądnęła. W sumie ładna pogoda, to nie ma co siedzieć przed komputerem. My dzisiaj byliśmy w Łańcucie, mamy bliziutko bo 13 km, ale zawsze tak schodzi. Myślę że słyszałyście o tym mieście. Jest tam piękny zamek, park i co roku odbywa się festiwal muzyczny. A Wy co porabiałyście? Pozdrowionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć laski. Jak tam po weekendzie? Ewa to fajnie spędziłaś niedzielę. My bylismy wczoraj u znajomych posiedzieć... I tak jakoś mineła ta niedziela. A dziś prawdopodobnie nasza Ascha wychodzi ze szpitala. :D Kiki,Ag,Asia i reszta dziewczyn co u was? miłego dnia życze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej! Ewcia też bym pojechała na jakąś wycieczkę, ale u nas od dzisiaj pogoda do dupy, tylko deszcz i deszcz ;( Wczoraj pojechaliśmy tylko do mojej mamy a moi faceci na basen poszli. Ascha wracaj do nas szybko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ascha wróciłaś już? Aga a gdzie Ty mieszkasz że ciagle u was tak pada? Chodzi mi o region?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fragolka ja w wielkopolsce, teraz się trochę wypogodziło ale zapowiadają deszcz na cały tydzień :( Nudy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Jestem w domu ale zapalenie nie minelo. Mam dalej brac antybiotyki i w srode rano zrobic ponownie badania krwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do blizniakw to jeden zarodek ladnie widac a drugi cos nie wyrazny,poczekamy zobaczymy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×