Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KIKI09

Historia podobna do mojejnadzieja na dziecko

Polecane posty

Fragolka może jeszcze za wcześnie i nie wyszło na teście, poczekaj jeszcze ze 3 dni i powtórz test z innej firmy. Grunt to brak @! Będzie dobrze :) U nas wczoraj i dzisiaj upał nie do wytrzymania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Topik padł czy co? Dziewczyny gdzie jesteście? U mnie upał nie do wytrzymania, ledwo dysze ;) Fragoluś jak u Ciebie? Przyszła ta franca@? Byłaś u lekarza? Ascha jak się czujesz? Kiki jak Tadeusz? Ewcia remonty trwają? U mnie tez się zaczynają dzisiaj remonty w związku z powstaniem kuchni na górze :) Dziewczyny napiszcie coś!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UF jak gorąco!!!!!!!!! Cześc laski:) Właśnie byłam u fryzjera zmienilam fryzzz!:) Nic po za tym ciekawego jestem na dniach @ Byłam u wróżki wiem wiem głupie przesądy ale namówily mnie w pracy dziewczyny no i pierwszy raz babe na oczy widziałam i ona mnie i wszystko mi powiedziała jak moje życie wygląda przeswietliła mnie jak rendgen bylam w szoku!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! U mnie ostatnio bylo nie ciekawie. Od niedzieli mam plamienia. W poniedzialek bylam u gin,zrobila usg stwierdzila ze dzieci zyja i rosna,mam lezec w lozku i brac magnez. Nie chciala mi dac zadnych lekow na podtrzymanie. Twierdzila ze dzieci sa na tyle rozwiniete ze nie powinno im nic zagrazac. Wiec leze prawie non stop w lozku i o dziwo plamienia ustaly:) Fragola co u Ciebie rostopilas sie od tych upalow czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie zacne Damy coś Wam dzis powiem : Uważajcie na te wrózki , bo one czasmi nakładą do głowy róznych rzeczy i potem tego ciężko sie pozbyć z podświadomosci . To działa na zasadzie SAMOSPEŁNIAJĄCEJ SIE PRZEPOWIeDNI- JUZ tłumacze : wrózka coś gada , a my potem tak bardzo w to wierzymy ,że zaczynamy podświadomie wypelniać przepowiednie. Tłumacząc to jeszcze większym uproszczeniu - sami pwodujemy niektóre fakty. Wiem ,ze to brzmi jak hokus pokus , ale to stary psychologiczny trick. Ja nie mówie , żeby nie chodzić do tych kobiet tylko mówie ,żeby sobie tego co one przepowiadją "tak do serca nie brać". Mam w rodzinie mojej drugiej polówki taką dziewczyne ktora wlasnie chodzi po wrózkach , szamanach i innych takich , powiem Wam ze z niej cieżki przypadek. Ale ja mam czasmi taki ubaw ,że hej , na przykład laska opowiada o elfach , poprzednim życiu , a najlepiej lubie jej opowiesci o cywilizacjach poza ziemskich i o tym jak to UFO porywa ludzkie kobiety i ma z nimi potomstwo po to żeby zawładnąc planetą Zimią ! ... już nie wspomniając o mikrochipach pod skórĄ! Powiem Wam tylko ze laska , robi magistra , ma 32 lata , 2 dzieci , męża - typowy przypadek kliniczny ... hm cóż wesoło nie ma co pozdro Wujek "Kej"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Ja miałam małego dołka :( W poniedziałek przyszła @@@ :( Zawsze mam pecha takiego,dwa dni po zrobieniu testu @ się pojawia! Po @ idę zrobić cytologię,mąż na własną ręke zrobi spermogram no i pójdę do gina jak nie zacznie nic działać to będziemy szukać innego! Tu jest z tym nie dobrze bo ci lekarze mówią że ja jestem młoda,że mam czas na dzieci! Kurwa mać a czy ja muszę robić tak jak oni mi karzą? To że Włoszki rodzą po 40 to nie znaczy że i ja mam tak rodzić!!! Wkurza mnie wszystko! Ale puki co to żyję wakacjami nie chcę na razie się wkurzać i myśleć co dalej! Sisi co u Ciebie? Ewa i reszta co z wami? Kiki wrzucaj zdjęcie z fryzurką! :p Ascha leż i nie przemęczaj się kochana!!! Masz jakieś objawy? Jak ogólnie się czujesz? Pozdrawiam was i życzę miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Kargul wiem wiem jak to jest doceniam twoją radę ale ja sobie nic nie przybieram do glowy po prostu kobieta w skrócie powiedziała mi jak to wygląda nic po za tym :)spoko :) Ja już dzisiaj chyba dostanę @ mam już plamienia i brzuch mnie boli a piersi to masakra juz od 18dc mnie bolą Fotkę może wrzucę ale nie mam czasu na razie bo jeszcze muszę na 4godz do pracy jechać do piątku na 11 :) Znowu upał ale dobrze przynajmniej pogoda dopisuje :) Nie wiem jeszcze co z tą inseminacją mąż milczy wypadła by mi pod koniec sierpnia:) Zobaczymy!!!! Uciekam Ascha wypoczywaj !! Dziewczynki milego dnia!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki :) U mnie wszystko bez zmian. Teraz często przebywam na budowie i jakosnie chce mi sie nawet włanczać kompa, ale pamietam o Was i myślę co tam słychać. Narazie to czekam na piątku bo od przyszłego tygodnia idę na urlop, huraaaaa Tylko dwa tygodnie pryśnie jak bańka mydlana. We wtorek jedziemy do lekarza, zobaczymy co mi powie. Jakoś ostatnio przestałam wierzyć że we mnie może rozwinąc się nowe życie. Także Fragolciu ja też mam trochę dołka, no może nie takiego jak Ty bo ja w tym cyklu na nic nie liczyłam. Moja siostra własnie dzisiaj kupiła parę rzeczy dla maleństwa, miedzy innymi taką maleńką czapeczkę. Jak ją oglądałam to myslałam że sie popłaczę. Jak wszystko dobrze pójdzie to za jakieś trzy, cztery tygodnie będziemy mieć dzieciątko w domu :) dopiero wtedy będzie mnie brało na żale. Tylko nie zrozumcie mnie żle, bardzo się cieszę ze szczęścia mojej siostry :) ale za serce ściska. Daj Boże żeby jej dobrze poszło i zeby całe i zdrowe wróciły do domu. Ascha uważaj na siebie :) Dobrze że plamienia ustały. Dzieciaczki dzielnie się trzymają :) Aga nie puchną Ci nogi, bo moja siostra ostatnio przez te upały ma zapuchnięte. Kiki przekonaj męża do iui, przecież to nie jest taki wydatek jak in viro a czasem może się udać. Przecież niektórym się udaje :) Pozdrawiam piszące i nie piszące, oraz wujka Kargula. Mądry z Ciebie chłopczyk wujku. Chyba chłopczyk :) bo do końca to się nie ujawniłeś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia nie wolno ci tak myslec,ze nigdy nie rozwinie sie w tobie nowe zycie! Wyobraz sobie ze ja tak samo myslalam .Ze jestem taka beznadziejna ze nie moge osiagnoc najnormalniejszej rzeczy na swiecie jaka jest macierzynstwo. Przestalam sie nawet czuc jak 100 % kobieta. Dzieki Bogu mialam mozliwosc podejscia do icsi. Trzymam za was wszystkie kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! U nas tez gorąco, na szczęscie mi nogi Ewcia nie puchną póki co ;) Ale fajnie ma twoja siostra, już niewiele jej zostało. Ascha nie nudzisz się? Masz jakieś objawy? Wiecie teraz juz mam przeczucie, że to chłopak na 100%, bo wcześniej jakos jeszcze się łudziłam a teraz czekam na Jasia... Ascha a propo wybrałaś jakies imiona z mężem? Kiki wstaw jakies fotki, napewno czadowo wygladasz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hela z hela_a
czytam fora o staraniach i niestety macie wszystkie nie pokolei w glowach a juz stwierdzenie ze dzieki invitro czujecie sie kobietami to jakies nieporozumienie-placisz masz-to nie to samo co zajscie droga naturalna..ale durnota opamietajcie sie-to nie jest najwazniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Hela jest wybitną znawczynią i myśli ze in vitro to jak kupowanie w sklepie i ze zawsze jak zaplacisz to masz. Ty Hela jestes matołem i zamknij paszcze bo sie muchy zleciały. Jedź na Hel , podejdź do samego brzegu i skocz na klif :D dzis byl ciezki dzien , bardzo ciezki to chociaz sie Heli oberwalo a co ja tez sie wyżyć musze What's up?! thumbs up !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Kargul nerwusie bravo! bravo!:classic_cool: Zagladam do was czesto,nie pisze bo w sumie u mnie nic sie nie dzieje,ostatnie 2 tygodnie znow pracowalam po 2 zmiany jeszcze tylko dzis i urlop:) Miesiac temu zrobilam cytologie i na szczescie cicho...jest chyba dobry wynik! kamien spadl mi z serca. Duzo biegam,staram sie minimum 3 razy w tygodniu...po ostatnich dawkach hormonow troche mi sie przytylo waga wskoczyla do 57 kg....dwa kilogramy juz zniknely ,ale stanelo na 55 i dalej chyba nie ma zamiaru spasc.Jak na moj "mini" wzrost to duzo ostatni raz wazylam tyle jakies 15 lat temu. Ewa skarbie-- nie wolno ci myslec negatywnie,pamietaj ze jak drzwi sa zamkniete,zawsze znajdzie sie jakies OKNO!!!;) Fragolinko wierze ze bardzo przebolalas ostatnie dni....dobrze ze siostre masz przy sobie,to napewno szybciej oddalilo smutek:) Trzymajcie sie dzielnie zwlaszcza "ciezarne" w te Afrykanskie upaly:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć laski:) Ja dzisiaj ostatni dzień w pracy jeszcze 3 godzinki i dopiero 30 08:) U mnie nic nowego ja dostałam @ dzisiaj mam 3dc Mój chyba zdecyduje się na tą inseninację ale już powiedział po raz ostatni a ja też przytaklam to nie ma sensu czas najwyższy się pogodzić..... Nudzę się a jestem sama w pracy więc siedzę na necie Dzisiaj nie ma upału na szczęscie:) ok to trzymajcie się laski miłego dnia!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Kargul ;) U mnie plamienia calkowicie zniknely. Odstawilam calkowicie kawe do sniadania i pije mleko. Tylko upaly mnie dobijaja.Siedze w ciemnym pokoju z wentylatorem. Wychodze rzadko,tylko z koniecznosci sie dotlenic i najchetniej wieczorem. Ktos tu pytal o obiawy. Mam duzy brzuch jak na 12 -13 tydz. Piersi tylko nieznacznie sie zmienily. Caly czas mam mdlosci i brak apetytu. Niedawno dowiedzialam sie ze moja kolezanka tez jest w ciazy w 8 tyg! Starala sie z mezem kilka lat,2 razy poronila az wkoncu sie udalo. Wydaje mi sie ze tez robila in vitro bo chodzila do kliniki leczenia nieplodnosci i maz mial b.slabe plemniki. Fajnie Sisi ze sie odezwalas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ascha ja też siedzę w domu, upały sa straszne, a brzuszek wydaje Ci się duży, bo u szczupłych kobiet szybciej widać. Ja to mam balon :) Jasiek rośnie jak drożdżach ;) W poniedziałek mam wizytę u gina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc laski! U nas dzisiaj pada deszcz i jest burza.Hura! Aga ja nie jestem taka znowu szczupla. Ten brzuch mialam na poczatku przez wode i cysty a teraz chyba bo beda blizniaki:) Na kiedy masz termin bo chyba nie pisalas? Ja mam kilka wabranych imion ale nie chce mowic bo ostatnio przynioslo mi to pecha. Powiem tylko ze imiona beda miedzynarodowe. Fajnie sie patrzy na usg jak dzidzia jest juz wieksza;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ascha ja mam termin na 6.10 a ty na kiedy? Mojemu mężowi chyba dysk wypadł w kręgosłupie, musze go zawieźć żeby mu wstawili :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga ja mam termin na 20 stycznia ale mam przeczucie ze blizniaki przyjda miesiac wczesniej na swiat. Fajnie jakby byly spod znaku koziorozca:) Ja dzisiaj znowu jadlam salatke z dodatkiem pietruszki. Ale mialam maly wypadek przy pieczeniu ciasta. Mialam ochote na ciasto jadgodowe. Dzis jestem jakas nerwowa i palec wkrecil mi sie w mieszadlo:( Poleciala mi krew z okolic paznokcia,mam nadzieje ze nie bedzie mi schodzil:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gorąco............... jedziemy jutro z psem i dzieciakiem nad wode

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Ja spędziłam sobotę nad wodą troszkę się poopalałam wróciliśmy po poludniu ja oczywiscie z takim bólem glowy że musiałam mieć zawiniętą w mokry ręcznik i jeszcze musialam lezec taki ból... Jutro tez jadę nad wode ale już w swoje rodzinne stronki wrócimy dopiero w poniedziałek a w środę pojade z moim pieskiem na dłużej do rodziców muszę oddychnąć od tych tesciów bo mne zbiera już na wymioty jak ich cały dzień widzę jeszcze leżą pod moimi oknami przez cały dzień na leżakach -masakra!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jak moja fryzzzzzzzz??? taka sobie??? Mój mąż nie jest zadowolony chciał żebym się na krótko obcieła! Bużka kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cieszę się że piszecie kolezanki :) Reszta dziewczyn też niech się odezwie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kargul napisz jak było nad wodą ???:) Fragola a ty co porabiasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak gorąco że nie ma czym oddychać :-P Ja musze się umówić na wizytę do gina tak mi sie nie chce juz bym chciała raz na zawsze z tymi doktorami skończyć:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tu jeszcze cały tydzień taki ma być tylko że z deszczykiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie kupiłam sobie w piątek japonki no i słuchajcie mierzę jednego i mówię do laski zeby mi znalazła drugiego bo wezmę je no i spakowała mi je do reklamówki zapłacilam i poszłam .... w domu wyciągam je a tu jeden inny a drugi inny dość że jedem z jakimś brokatem a drugi zwykły biały to jeszcze takie kamyki na tym klapku inne rany muszę je jechać wymienić:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A za tą sukienkę co reklamowałam to mają mi zwrócić kasę Uciekam :)pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć laski. Ja to nawet nie mam czasu usiąść do kompa. Nie mówie nic o upale!!! U nas juz 4 dzien z kolei jest 47 stopni!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Mówię wam jaka męczarnia!!! Nie ma czym oddychac,cały dzień żaluzje zasłonięte i wiatraki na maxa pracuja! Wierzcie nie mam na nic siły... moja siostra też mi się rozchorowała na ospę wietrzną. Wczoraj byliśmy z nią u lekarza,musi leżeć zero wychodzenia na świeże powietrze.Cieszę się że już troche zwiedziła,bo pewnie z tydzień jeszcze poleży w domu :( Co za pech!!! A co do starań to już nawet nie mam ochoty pisać.Postanowiłam że jak zajdę kiedyśśśś w ciążę to napisze a inaczej nic innego nie będę pisała.... Ascha jak tam palec? Ja też dopiero teraz piekłam ciasto bo w dzień to nic nie mogę zrobić.Ale z jagodami też bym zjadła :) Tylko że u nas jagód nie ma,jedynie dżem w sklepach. Rano wstaje i obiad gotuje lub wieczorami coś pichcę jak się ochłodzi. Kiki fryzurka świetna,myśle że w krótkich też by ci ładnie było! Kurde ale się rozpisałam...Ni do rymu ni do taktu :p Mam nadzieje ze rozumiecie mnie :p Pozdrawiam was bardzo serdecznie.buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×