Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Violik

5KG W DÓŁ. kto się przyłaczy?

Polecane posty

Gość waga _cienszka
Hej laski! Na jakiej diecie jestescie_ 1000 kcl_? ja tesh marze o schudnieciu co najmniej 5 kg w miesiac ;( takie zycie podle, przytylo sie 6 kg w 2 tygodnie, a zrzucac trzeba miesiacami:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7.10
melduje sie pierwszy tydz za mna dzis na wadze 57.0 czyli o 1.3 kg mniej nie odchudzam sie raczej powiedzialabym ze jem troche zdrowiej cwicze i nie jem kolacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7.10
mam jeszcze 5 tygodni zeby schudnac i marze zeby na wadze bylo 53

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7.10
tak realnie dobrze ze w pore wskoczylam na wage tak cos przeczuwalam ze za duzo waze ale ciesze sie ze nie pale juz prawie 3-mce a kilogramy zgubie postaram sie o to. nigdy sie w zyciu raczej nie odchudzalam wiec nie korzystam z zadnej diety cud trzeba troche ruchu wprowadzic i Mż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ktos ma mało do zrzucenia to wystarczy a jak troche wiecej w mało czasu to trzeba bardziej sie postarac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viooolik
cze ja sie melduje:) dieta u mnie wczotaj i w niedziele poszła w odstawke bo tak jak pisałam wesele u kolezanik to kto by mogł nie popróbowac tego wszystkiego, tychb pyszności. ale dzis znowu wracam do diety nodule---->wiesz czemu każe ci littleblack pisac na poczte?? bo ona ma sekte i wszystkich na inny topic zwołuje tylko ze niby chce to zrobic po cichaczu:) żałosne ale cóz są i tacy:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to u gory to ja:) jakis nick mi głupi sie stworzył:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) jestem, dieta narazie ok:) violik ile masz wzrostu jaką wagę i ile lat;p? i jaki cel?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie! :D ja niestety przez remont nie bede mogła tutaj z wami pisać, nie bede miała neta :/ kurde... chyba ze gdzies tam wskocze na momencik by napisac co u mnie :)to potrwa jakieś 7-10 dni :/ mam nadzieje że po tym czasie bede mogła wam sie pochwalic, ze nie schrzaniłam dotychczasowej roboty... trzymam za was wszystkie kciuki, nie poddawajcie sie! :):) a i jeszcze do Violik - w tych mailach pisałam żebysmy sie przeniosły na inne forum i daawałam link, bo różowa larwa nas tak wszystkie bardzo wkurwiała ale widze że dała sobie spokój, albo przez te kompleksy popełniła samobója:P także ok, możemy tu pisać :) i nie jestem z żadnej sekty :/:P:P:P buziaki, do kiedyś tam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. od jutra wracam na topic juz na stałe:) wię proszę się meldować:) a narazie mówię wszystkim zagladajacym tutaj DOBRANOC i do jutra POZDRÓWKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja jestem:) cały dzień tak zerkałam na topic i sprawdzałam czy ktos jeszcze o nim pamięta. ja od jutra biore się mocno za ćwiczenia i staram sie dalje trzymac dietkę:) obecnie nie wiem ile ważę. ważenie mam aż za tydzień w poniedziałek i postram się aby było jakos mniej:) pozdrówki i do jutra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem:) ciekawe czy osiągne moj cel do połowy sierpnia .. ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja już po śniadanku. Może mało to dietetyczne, ale ja głownie chcęsie skupić na regularnych posiłkach i ćwiczeniach. śniadnko bułka zwykła+parówka+pomidor:) kolejne jedzonko o 12:) a teraz biorę się za cwiczenia:) nodule----> jak się czegos bardzo chce to zawsze się to osiąga:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem juz po cwiczeniach i 2posiłku. zjadłam pare truskawek i malin:) pychota. czuje sie dziwnie głodna, ale wytrwam do 15:) Zapraszam nowe osobki do nas bo troche tu nas mało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam (chociaz nie wiem czy jeszcze ktos to czyta:( ) ja dzis już mam sniadanko za sobą. I standardowo bułka zwyłka + parówka + pomidor teraz biorę sie za ćwiczenia Błagam niech tu ktos dołaczy:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem wszystko; ok:) przyłączmy sie gdzies indziej bo tak we dwie to smutno troche;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×