Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość toni24

bole brzucha po owulacji,ciaza?

Polecane posty

Gość mili1788
Dziewczynki! Nauczylam sie czegos w tym miesiacu. Nie warto robic testu w 25 dc. Dzis moj 30 dc a spodziewanej @ dalej brak...powtorzylam test i jest pozytywny! !!! Nie moge w to uwierzyc ze jestem w ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elua
mili ogromne gratulacje!!!!!!!! cudownie :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mili1788
elua dzieki wielkie....tak naprawde to jeszcze w to nie wierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patka122
Mili cudowna wiadomość :-):-):-) napisz czy i jakie miałaś odczucia. Gratuluję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elua
Ja mam termin @ na jutro, mam test w domu i mnie kusi ale nie wiem czy go robić czy cierpliwie czekać.... Na razie nic nie czuje,nie mam żadnych bóli, dosłownie NIC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mili1788
Dzieki Patka...naprawde jeszcze to do mnie dociera. Chyba potrzebuje kilku dni zeby sie oswoic. Co do odczuc to mocniej niz zwykle bolal (i nadal boli) mnie brzuch....no i straszna zgage mialam. Myslalam ze znowu sobie wkrecam, zwlaszcza ze pierwszy test wyszedl negatywny. Poza tym coraz bardziej czuje sie zmeczna i czasami mam ochote zabic meza hahah Jestem mega szczesliwa i ogromnie przerazona...trzymajcie kciuki zeby wszystko bylo dobrze.buzki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mili Wielkie gratulacje !!!! Dbaj o siebie i daj znac jak zrobisz Bete,Usg :) Nie zapominaj o nas..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mili1788
dziekuje Lucrezia. Napewno o Was nie zapomne. A mozecie mi dziewczynki powiedziec kiedy najwczesniej moge zrobic usg? buzki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćGUNIA35
dziewczynki gratulacje dla zaciążonych:) a ja dziś rano robiłam test (po 8 dniach od potencjalnego zapłodnienia) i.....druga krseka słabiuteńka ale widoczna!!!!nie chce cieszyc sie za szybko ale strasznie sie ciesze:) jutro test powtarzam a do gina akurat ide 27. 11. 14 i wtedy dowiem sie na sto procent!! ale i tak sie już ciesze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patka122
Z tego co pamiętam to w 6 tc juz na usg będzie potwierdzenie fasolki :-) przyłączam się do prośby Lucrezi - nie zapomnij o nas.... u mnie rozkręca się @ wiec nici z fasolki :-( za resztę trzymam kciuki. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gunia Tobie tez gratuluje!!!! Pamietaj daj znac jak ciaza bedzie potwierdzona . Dziewczyny piszcie o swoich ,pierwszych objawach zmianach w organizmie :) Mili Bete HCG mozesz zawsze zrobic i powtarzac, czy wzrasta co pare dni a na USG poczekaj do 6,7 tygodnia, wczesniej nie widac duzo i bedziesz sie tylko denerwowac. A w 7,8 tyg. juz zobaczysz bijace serduszko i bedziesz najszczesliwsza na swiecie . Patka Tez wczoraj tak sobie pomyslalam ,teraz kolej na nas haha....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćGUNIA35
dziewczynki jestem załamana dziś test negatyw!!!!!!!!!!!!!! nie wiem o co chodzi?!!!! ja głupia tak sie cieszyłam !!!!:( może za szybko a może ja przekwitam!!!!!!!!!!!!!!!!!!! moja mama przekwitała jak miała 39 lat a ja mam 35 !!!! boże tylko nie to!!!!!!!!!!!!! Już nawet moje dzieciaki sie cieszyły! co ja im teraz powiem!!!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patka122
zrób za 2-3 dni z porannego , powinno wyjść!!!! powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćGUNIA35
wiesz co patka ja tak sie wkurzyłam ze pojechałam kupiłam 8 różnych testów (w 3 aptekach) i po jednym od jutra będę robić aż do @!!!!!:) wiem pomyślisz że to głupe ale czuje sie jak dziecko któremu odebrano lizaka!!!chce mi sie wyććććć:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elua
Gunia przecież testy różnych firm mogą różnie wychodzić na tak wczesnym etapie więc bez paniki. Test pozytywny nie wychodzi bez powodu :P Trzymam kciuki :) Jak myślicie robić ten test jutro czy czekać na @...? Ja jakoś nie jestem taka szybka do robienia testów bo już kilka robiłam i za chwile @ przychodziła i jakoś mnie ten widok negatywnego testu bardziej dobija niż sama @... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patka122
Gunia , ja też bym tak zrobiła... Daj znać jakie będą wyniki. Jaki masz dc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patka122
Elua jak masz termin @ to zrób. :-) u mnie dzisiaj zawitała @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćGUNIA35
patka 10dc mam Jutro rano robie test :) dam znać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mili1788
gunia35 wiem ze to trudne ale najlepiej poczekac....ja zrobilam w 25 dniu cyklu i wyszedl negatywny....stracilam nadzieje i czekalam na @ a tu niespodzianka. Az sama nie moge w to uwierzyc.Po ponad roku nam sie udalo. Lucrezia, Patka teraz wasza kolej! Czekam i trzymam kciuki. Jutro wybiore sie przechodni i dowiem czy moge zrobic bete. Z tego co wiem to w tym kraju wierza ci na slowo haha Dziekuje Wam kochane za wasze wsparcie. Dalyscie mi sile i napewno o was nie zapomne. buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćGUNIA35
od wczoraj wieczorem mam lekkie bóle w podbrzuszu jak na @ ale chyba nie dostane @ po 15 dniach!!!! plamien żadnych a test dziś negatyw!!!!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bet77
ja dzisiaj miałam pierwsze usg. z obliczen lekarza wynika ze jest to 5 tydzien, poniewaz owulacje mialam 16 dnia cyklu. Lekarz widzial pęcherzyk ciążowy 8 mm z ciałkiem zółtym. stwierdzil ze jest troszke za wczesnie zeby pokazal sie w calym zarysie zarodek wiec mam przyjsc za tydzien. oczywiscie stwierdzila ze jesli ejst ciałko zółte to wszystko powinno byc dobrze i ciaza na dany tydzien rozwija sie prawidłowo. w całku żółtym stwierdzila ze na boku jest mocniejszy zarys i tam moze pojawic sie wlasnie zarodek. martwia mnie tylko bole podbrzusza czy to nie za wczesie?:(lekarz stwierdzil ze jesli nie jest to silny bol z plamieniami nie ma sie czym przejmowac i czekac do za tydzien az bedzie widac zarodek. mam nadzieje ze go zobacze bo szczeze mowiac myslalam ze juz dzisiaj go ujze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mili1788
bet77 a ktory to dzien cyklu? Ja bylam dzis u siebie w osrodku i mam czekac do 8 tygodnia na spotkanie z polozna...uwielbiam ten kraj pod tym wzgledem. Na szczescie lece w sobote do polski i mam zamiar wybrac sie do lekarza w poniedzialek i mam nadzieje cos zobaczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anitak87
Mili serdecznie gratuluje :-) trzymaj kciuki za mnie ja jutro testuje. Robiłam test w niedziele 26 dc ale negatyw. Jutro 29 dc zobaczymy :-) GUNIA35 @ jeszcze nie zawitała więc są szanse... Daj znać:-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bet77
mili dzien cyklu 39 ale lekarz powiedziala ze zarodek pokazuje sie liczac od dnia owulacji i to jednym pokazuje sie w 6 a innym nawet w 7 tygodniu. u mnie troszke wczesnie jest ale jest zółtko wiec pozytyw;) lekarz mowila ze bez zółtka nie moze powstac zarodek tak wiec trzymam kciuki!:) i rozpieszczam fasolke witaminami:D a ty mili tez jestes w ciazy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mili1788
ja wybieram sie w poniedzialek. ..mam nadzieje ze juz cos zobacze. Czasami tez mnie boli brzuch jakbym @ miala ale nie jest zle...wogole to czuklje sie dobrze...czasem tylko zgaga mnie meczy.Az martwie sie ze zadnych objawow nie mam haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:) u mnie w brzuszku serduszko juz bije jestem w 8 tygodniu ciązy ale objawy sa ehh hehe poranne mdłosci z wymiotami i wczesniej wsstret do jedzenia wszystko niedobre juz nawet w ciagu dnia nudnosci ale czego to sie nie robi dla dzidzi ,duzo owoców i jakos trzeba sobie radzic przekaskami drobnymi:) mili wielkie gratulacje kochana oby sie potwierdziło twoje malutkie szczescie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bet77
Ja za tydzien ide na kolejne usg. Mili daj znac po badaniu czy wszystko dobrze. Mnie boli podbrzusze jak na miesiaczke ale w sumie caly czas. Na szczęście nie jest to mocny bol. Noi rano duze mdlosci a pozniej wraca apetyt:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elua
Postanowiłam że jutro robie test. Trzymajcie kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×