Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość toni24

bole brzucha po owulacji,ciaza?

Polecane posty

Gość mili1788
tez bym chciala wam napisac dobra wiadomosc...kurcze tak bardzo bym chciala byc mama. Dlaczego to takie trudne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anitak87
GUNIA35 są szanse więc trzeba być dobrej myśli :-) Mili1788 i Gunia35 jeszcze wszystkie napiszemy tu o dobrych wieściach ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćGUNIA35
mam taką nadzieje:) dziewczynki życzę sobie i wam pięknych i zdrowych fasolek:)!!! Tylko musimy trochę poczekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bet77
beta wyszla 212 wiec wychodzilo by ze to 4 tydzien;) za tydzien lece do larza. oby wszytsko bylo dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćGUNIA35
bet77 cudnie,dbaj o fasolke i odzywaj sie:) jak sie czujesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bet77
srednio;) boli mnie podbrzusze tzn tak ciagnie jak bym miesiaczke miala... spac mi sie chce goraco mi bardzo czasami. i nie mam apetytu w ogole. zaczyna mi sie robic nie dobrze i czasami mam takie metaliczny posmak. mam nadzieje ze usg pokaze mi moja kochana fasolke i bedzie wszytko dobrze!<3 to jest dla mnie teraz najwazniejsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam jestem tu nowa ,mam też takie bóle brzucha a w pierwszy i drugi dzień płodny kochałam się z chłopakiem i zrobił to we mnie ,czekam na dzień miesiączki wtedy się okaże ,ale dodam że moje piersi mnie nie tyle że bolą ale rwą ...dziwnie to brzmi ,,,hmm ale tak jest .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tablietq
joanna ja czekam juz 3 dni na @ i narazie nic, mam identyczne objawy jak bet77 nigdy wczescniej sie taknie czułam a juz jedno dziecko mam, teraz chciałam dziewczynke a wiadomo ze najlepiej starac sie przed owulacją no i takie objawy sa na dziewczynkę, a co odczuwasz podobne symptomy?? zawsze miałam brzuch wzdety przed @ a tu płasko do teraz. Wieczorami czuje ze w podbrzuszu cos sie dzieje jezdzi mi tam konkretnie ale nie jest to ból, do tego ta zgaga i metaliczny posmak. Czuje ciążę nie wiem dlaczego kobiecy instynkt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elua
czesc wszystkim. u mnie na razie bez zmian, 24 dc, wczoraj mialam caly dzien bole podbrzusza, klucia jajnikow, i nawet jakies delikatne jednorazowe plamienie ale bardzo slabe, mam duuuzo sluzu co jest dziwne w tym dc...jak zwykle sie łudzę, ale jednoczesnie jak zwykle mysle ze na pewno sie nie udalo :( do tego mam duzy stres w pracy i jakos tak kiepsko sie czuje z tym wszystkim :( gratulacje dla ciezarnej :) i powodzenia dla calej reszty!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tablietq - robilas test??? mi od razu wyszlo ze jestem na 3 testach :) noi tego samego dnia beta -poziom 212. ja mam nadzieje ze z moja fasolka wszystko dobrze bo mowia ze czasami zdarza sie pusta ciaza:( i tego sie najbardziej boje:( boli mnie doł brzucha czuje jak bym miala miesiaczke + biale upławy nie jest ich jakos dużo ale sa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w piatek polece chyba na kolejna bete czy hormon sie podnosi bo lekarz mowil ze jesli wzrasta jest fasolka, ale jesli minimalnie sie podnosi to moze to byc cos niepokojacego. bole w dole brzucha to chyba norma???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bet77 powiem Ci ze ja tak miałam z malutkim że do 10tyg nie było wiadomo czy serduszko bije bo jak bylam u gina to w 8tyg mówił że nie widać także możecie sobie wyobrazić ten stres przez 2tyg. Myślałam że oszaleje, ale ważne jest pozytywne myslenie zamartwianie nic Ci nie da. Trzeba wierzyc ze jest ok, a co ty sie boisz bólem tam na dole sie teraz dzieją takie rzeczy że nie jesteś w stanie tego kontrolować. Uszy do góry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak wiem ale mysle sobie czy to steżenie bthcg jest ok. miesiaczke mialam ostatnuio 26 Wrzesnia czoraj stężenie 212. czekac musze tydzien na badanie i kolejna bete:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo bym chciala zeby bylo dobrze... maz oczywiscie szczesliwy pochwalil sie juz i tym sie obawiam tez ze nie powinno sie mowic tak wczesnie, chociaz co ma byc to bedzie.... najwazniejsze pozytywne myslenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mili1788
patka a ty jak? Co taka cichutka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patka122
czekam , czekam .... cierpliwie dziewczynki.. do piątku już nie długo... gratulacje dla ciężarnych -) buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mili1788
ja niestety taka cierpliwa nie jestes.wczorajszy test negatywny tak wiec czekam na @ ktora moglaby juz przyjsc bo sie wykoncze...mam wszystkie objawy okresowo-ciazowe haha brzuch boli a zgaga to nie wspomne. Czekam na nastepny cykl pelna nadzieii. Buzki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćGUNIA35
u mnie dziewczynki ok powiedzmy jestem 2 dni po potencjalnym zapłodnieniu:) żadnych plamien co mnie cieszy:) żadnych bóli (bo zapewne za szybko)jestem dobrej myśli:) testuje w następny wtorek (bo jestem niecierpliwa:)mam test PINK co zawsze wychodził po 6 dniach od zapłodnienia:) ZOBACZYMY pozdrawiam zaciążone i staraczki.PS trzymajcie kciuki ja zawsze za was trzymam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćGUNIA35
patka mam rozumieć że w piątek robisz test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patka122
Tak w piątek testuje o ile nie nadejdzie @. Dziewczynki buziaczki, trzymam za was kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mili1788
a ja za ciebie i reszte. buziole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tablietq -witam mam dziwne uczucie bólu podbrzusza piersi mnie bolą po bokach ,ale jestem smutna bo przed okresem miałam taki sam ból ja muszę czekać na test aż do 7 listopada,,, I gratuluję wszystkim mamą ,ten stan ciążowy jest cudowny ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bet77
A wiec mam za soba pierwszy ranek mdlosci i metalicznego posmaku... ale zamieszanie robi tam na dole:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patka122
Lucrezia .... spokojnie, już nie długo dołączę do ciebie ... u mnie dziś 27 dc jutro powinnam dostać @ . buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny bedzie dobrze.. my z mezem jak sie staralismy nic nie wychodzilo. A teraz pdpuscilismy i prosze czekam na pierwsze usg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patka122
No i oczywiście wielkie Nic test nie pozostawił żadnych wątpliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam mam problem I proszę o pomoc w środę 29.10 miałam owulacje ( wiem bo mam cykle regularne 28dn i przy owulacji kuja mnie jajniki) kochałam się z chłopakiem na drugi dzień po owulacji o 5 rano po 2 dniach zaczęło pobolewa mnie podbrzusza do dziś jest to uciążliwe co może to oznaczać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×