Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość toni24

bole brzucha po owulacji,ciaza?

Polecane posty

Gość bet77
u mnie sie chyba nie udalo:( czekam na @ ale piersi nie bola jakas szczegolnie czuje sie normalnie tylko brzuch ciagnie jak to przy @. tak wiec kolejny miesiac staran przede mna... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Drogie Panie :) zrobiłam ten test w czwartek a w pon ma dopiero przyjsć @ oczywiście wyszedł negatyw, ale to 4 pełne dni takze mogło byc za szybko, w mojej pierwszej ciąży cien cienia wyszedł w dzien @. Nie nastawiam sie ze sie udało bo spokojnie nie spieszy sie :) ale denerwuje mnie ciągła zgaga i nudności. Co prawda nie biegam do ubikacji, ale jest to wqrzające. Nie wiem co o tym mysleć bo z synkiem czułam sie rewelacyjnie, chyba ze to jakiś wirus :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkarolina
Wlasnie dostałam @ czyli nici z tego, ale mam jeszcze czasu wiele wiec mam nadzieje ze w następnym miesiącu sie uda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bet77 głowa do góry, jeszcze 2 tygodnie i kolejne starania, na pewno będzie miło :P długo już się staracie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lucrezia mam do ciebie pytanko :) przeczytałam w wątku że szaleje Ci TSH jak zajdziesz w ciąże, chciałabym się dowiedzieć w jakie dni robisz badania i czy dzień cyklu ma tu znaczenie? No i jak lekarz zdiagnozował że tak się dzieje, dał skierowanie na badanie czy sama robiłaś? Pytam Cię o to wszystko bo właśnie analizowałam moje wyniki TSH, no i po poronieniu 2 tyg TSH było podwyższone ok 4. Lekarka kazała powtórzyć badanie i po 3 tygodniach TSH w normie ok 1,5. Pod jej sugestią doszłam do wniosku, że to błąd w laboratorium. Czytając Twoje wypowiedzi, jestem skłonna powtórzyć jeszcze TSH dla pewności... Nie wiem jak się do tego zabrać aby wynik był wiarygodny... Jak to jest u Ciebie? Pozdrowionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gu
U mnie owu 15/10 potwierdzona testami owu + lekko różowe plamki na bieliźnie. Seks z mężem do 14 -go codziennie. (Też chcemy córkę). Cykle nieregularne ok. 33 dni. Od paru dni boli mnie podrzusze, kują jajniki, bolą piersi ... no i mam zgagę. Boję się strasznie bo podobne obiawy miałam w pierszej ciąży, w sierpniu poroniłam ( 10 tydzien) i to nasz pierwszy cykl starań. W poprzednią ciążę zaszał w pierszym cyklu. @ powinna przyjść 30-go. A ja schizuje i zastanawiam czy nie wmawiam sobie tych objawów ... a na testowanie za wcześnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elua
mili a dlaczego macie czekać aż do grudnia??? Przecież w każdej klinice leczenia niepłodności robią takie badanie prawie od ręki!!! gdzie macie wykonać to badanie że tyle musicie czekąc?? Podzwoń i popytaj na pewno uda się szybciej! Szkoda czasu! U mnie dziś 20 dc, kłują mnie jakoś jajniki na przemian no i mam dużo śluzu (?!) ale nic sobie nie wmawiam, czekam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mili1788
elua mam ten problem ze mieszkam w uk a tu sie niestety czeka. Prywatnie moglabym to zrobic duzo szybciej ale niestety kosztuje to majatek np prywatna wizyty u gina z usg okolo 800-1000 zl. Moze bedzie szansa wyskoczyc do Polski na kilka dni to moze sie uda. U mnie @ powinna przyjsc czwartek, piatek.Mam Mocne bole brzucha ale nie oczekuje zbyt wiele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GU
Nie wytrzymałam i zrobiłam rano test, choć @ powinna być 30-go. U mnie obiawy się potwierdziły. Na teście druga kreska nie tak mocna jak pierwsza, ale jest. Obiawy i przeczucie i tym razem nie wyprowadziły mnie w pole :) Dziewczyny powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćGUNIA35
ja jestem dzien po @ niedługo testy owu i do dzieła:)GRATULACJE GU:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mili dziekuje za mile slowa :) Anitak-Ja mieszkam we Wloszech Mnie Lekarz Endo, mowil w ktore dni mam zrobic i ide do lekarza domowego wypisuje mi skierowanie i robie badanie. Robil mi badanie w 17dc dwa dni po owulacji i w 25dc 2,3 dni przed miesiaczka. U mnie Tsh podnosi sie w miesiaczke w 28 dc mam ponad 3 i jesli wychodzila beta pozytywna dochodzilo do poronienia. We wczesniejszym cyklu zmienial mi czesto dawke leku ,ale ciazy nie bylo. W tym cyklu zrobie tsh i bete w czwartek 25 dc jesli wyjdzie negatywna podchodze do inseminacji w szpitalu w ktorym pracuje moj lekarz Endo i beda na biezaco kontrolowac juz mi powiedzieli ,ze po inseminacji mam zostac 3 dni na obserwacji w szpitalu. Moj maz tez ma problem ma niski poziom plemnikow, rzadko dochodzi do zaplodnienia a jak juz dojdzie to w dni miesiaczki podnosi sie TSH i dochdzi do poronienia ,wiec my nie mozemy juz dluzej czekac i liczyc moze zajde ,moze nie.Bede w szpitalu pod obserwacja i MOZE w koncu sie uda .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mili1788
GU gratulacje i zyczek wam duzo zdrowka. Dziwczynki a jak u Was? Piszcie i dawajcie nam nadzieje. buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mili1788
lucrezia! Glowa do gory! Daj znac jak najszybciej i pisz jak bedziesz potrzebowala pogadac albo sie wyzalic. Buzki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mili1788
u mnie dzis 25 dzien cyklu...test negatywny wiec czekam na @. Naprawde bym chciala wiedziec co jest nie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bet77
Mi sie udalooo!!!!!! 2 testy pozytywne z rana czekam na wynik bety:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćGUNIA35
gu i bet77 wielke gratulacje!:) a u mnie -w sobotę ostatni dzien@ pod koniec sluz rózowy i jak kurze jajko! poczytałam na necie i jest możliwe ze owu jest zaraz po @!!!więc w niedziele zrobiłam test owu-negatyw a już wczoraj owu pozytywny!!!no i igraszki z męzem w nocy i będę czekać:)test zrobie po 7 dniach może wyjdzie:)przy 2 poprzednich ciążach słabe kreski były:) a ja szukałam owu 13-17 dc! to bym sie niedoczekała:)dziewczynki może i u was tak jest?!sprawdzajcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tablietq
witam u mnie narazie bez zmian ale wam dziewczyny gratuluje :) wczoraj powinna przyjsc @ no ale narazie jej nie ma, wczoraj robiłam test - negatyw. Czekam wiec na tą niechcianą @, jedyne co mnie meczy to to że od jakiegos czasu meczy mnie zgaga i nudnosci bez wymiotów. Nic mnie nie boli nic mi nie jest tylko ta zgaga nawet nie mam podbrzusza wiekszego płasko cos. Piersi tez sa normalne tak jak zawsze. Szkoda ze to odrazu nie wiadomo co i jak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mili- Jeszcze raz dziekuje Ci za slowa pocieszenia, jestes bardzo mila :) Wlasnie dzis myslalam ,ktorej w tym cyklu sie uda a tu , juz dwie fasoleczki mamy,SUPER :) Dziewczyny Gu i Bet GRATULACJE !!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anitak87
gu i bet77 ogromne gratulacje :) Dbajcie o siebie i fasoleczki :) Ja dalej czekam 21 dc :) Lucrezia - dziękuję, że odpisałaś - jeśli chodzi o mnie to spróbuję powtórzyć badanie dla spokoju i zobaczymy czy też to tsh skacze... Trzymam za Was kciuki, żeby inseminacja się udała. Odezwij się po :) Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bet77
to najcudowniejszy dzien w zyciu! oby beta potwierdzila tak jak dwa testy!!!!! :):*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasienia29
Dziewczyny, nie poddawajcie się i cieszcie seksem! U mnie mija własnie 10 tydzień ciąży i czujé sie wspaniale. Moze niektore z Was mnie pamietaja - Kłucia jajnikow po owu u mnie oznaczaly ciażę. Pamiętajcie, że najwżniejsza w tym wszystkm jest spontaniczność :) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedzcie mi jeszcze jak silne są te kłucia jajników ?? bo ja pare razy miałam tak że myslalam ze zaraz sie przewróce pare sekund i spokój na jakiś czas, a wy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w tym cyklu miałam bardzo silny ból, który mnie nieźle zwinął w kłębek ale tak silny ból trwał ok 5 min później przez ok 30 min stawał się taki tępy. To było 16 dc, więc może owulacja... teraz nie mam bóli czasami coś zakuje, ale to chyba niezwiązane ;) więc chyba ten cykl mój nie będzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćGUNIA35
mam dosyć!!!!! mam plamienia ale dość mocne ze śluzem rozciągającym!!!! zrobiłam test owu i znowu wyszedł pozytyw ale co z tego jak mam krwawienia!!!!!!!CZEMU ? JUŻ NIC NIE ROZUMIEM!!!! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anitak87
Jak się nie rozkręci to same plamienia mogą być implementacją, ja miałam tak w 2 ciąży której nie donosiłam. Moja siostra miała w zdrowej ciąży zakończonej dobrze :-) poczekaj jeszcze jak @ i testuj jesze. Tak z ciekawości od którego dnia można test owu robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćGUNIA35
anitak to krwawienie było jednorazowe umyłam sie i już kilka godzina nic nie ma jestem dobrej myśli:) testy owu robi sie od 10-11 dc to zalezy czy @ jest regularna;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GUNIA35 dzięki za info jak w tym cyklu się nie uda to w kolejnym spróbuje jeszcze z testami. Nie mogę wyłapać dokładnie tej owu, mierze temperaturę mam zazwyczaj dwa dni spadku poźniej skok a ból brzucha złapał mnie w tym cyklu dwa dni po skoku, wtedy już śluzu płodnego ledwo. Był to 17 dc patrząc na długość cykli mogła to być owu znowu patrząc na temperatury mogła być 2 dni wcześniej. Sama nie wiem... A Wy jak wyliczacie dzień owu? GUNIA35. Tak mi przyszło do głowy jeszcze plamienie owulacyjne :-) podobno u niektórych występuje, ja osobiście nie miałam. Glowa do góry są szanse :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćGUNIA35
anitak87-ogólnie to pisza ze owu jest 14 dni przed następną @dlatego ważne są regularne@ ja zaczełam testy od 10 do 17dc i same negatywy już myślałam ze mam bezowulacyjne! a zrobiłam 2-go dnia po@ i pozytywny był 2 dni a dzis już negatyw.czytałam ze to możliwe przy nieregularnych@i to prawda!A w ostatniej ciąży- 10 lat temu-to nie wiedziałam o testach owu i prubowaliśmy 10-18dc codziennie:) i nie mogłam zajść a potem jeden raz po @i byłam w ciąży! więc może teraz sie uda :) tylko matwi mnie te dzisiejsze krwawienie:( zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mili1788
bet77 serdeczne gratulacje. ..trzymajcie sie zdrowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×