Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ania172

niepłodnośc ... POLMED Wrocław

Polecane posty

to naprawde super nie kracze ale bete będziesz miała naprawde wysoka!kochana jesteśmy w równym wieku 29 fajnie ciekawe kiedy moja kolej?Ciesz się naprawde!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to donatka ten rok należy do nas !!! :D trzymam za ciebie kciuki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieję, że jak mi wyjdzie to Was wszystkie zarażę i się posypie teraz :D tak mi dzisiaj gorąco, że chyba padnę, sił mi brak jakbym była po grypie i szybko się męczę masakra, ale warto :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaaaa super:))))) Barbera, też się bardzo cieszę i wierzę, że zaczęłaś dobrą passę :) to teraz pytanie tylko ile dzieciaczków nosisz pod serduchem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie odpoczywa sobie:) mnie dzis chyba dopadlo przesilenie wiosenne, jakiś dół mnie złapał, wszędzie widzę małe dzieci albo ciężarne kobitki:( jeszcze czytam na necie o tym in vitro i czasem takie rzeczy piszą że odechciewa mi się wszystkiego:( Sorry, że marudzę Wam tu, jakis kiepski dzien mam:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spoko messi po to jest to forum :D a ja dzisiaj rano jeszcze patrzę przez okno i mówię do M , że wszyscy wylegli z tymi cholernymi wózkami :D a on mnie opieprzył, że nie mam przez okno patrzeć a ja od dwóch dni nie byłam na dworze bo się tak kiepsko czuję :D a przez to czytanie można się nieźle nawkręcać, ale co ma być to będzie bo na niektóre rzeczy nie mamy wpływu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem, mnie moj M. tez ochrzanil ze siedze i czytam i wyszukuje tylko negatywne rzeczy, zamiast patrzec na pozytywy, czyli np to ze Tobie i wielu osobom sie udalo:)) ech, jakis taki dzien..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
messi nie chce zapeszać, ale też nie wierzyłam, że może wyjść za pierwszym razem a jednak jest jakaś szansa :D ale jednak tak całkiem poczekam do bety z radością :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale krecha jest wyraźna jak cholera :D i nie da się ukryć , że to ciąża bo już nawet sprawdzałam na google zdjęcia testów i mój to jest super przy niektórych a wskazywały ciążę :D a też piszą, że leki nie mają wpływu na te testy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zależy od stymulacji w samej klinice mnie wyszło ze wszystkimi zastrzykami jakieś 6800 i dolicz do tego badania wstępne i dodatkowe tabletki po to mi wyszło bez mrożenia jakieś 8500 i to jest bardzo mało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny!!! jestem , jestem, żyję :) bałam się okropnie ale chyba się opłaciło...odlot po jasiu odjechany :) 7 jaj pobranych , 5 dojrzałych i zapłodnionych, 2 dojrzewają :) wiem ,bo miałam małe komplikacje z dojściem do siebie , przedłużyłam dniówkę całej ekipie o 2 godziny.Dopiero w drodze do domu zwymiotowałam i wszystko minęło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
barbera , to chyba najcudowniejsze dwie krechy jakie w życiu widziałaś i ja też tęsknię za nimi !!! gratulacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arita super !!! to trzymam kciuki żeby teraz jaja się ładnie dzieliły :D ja nie wymiotowałam, a nawet na frytki do maka pojechaliśmy bo miałam taką ochotę już przed i nic mi nie było :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arita moje pierwsze dwie krechy w życiu !!! nigdy nawet cień mi się nie pokazał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barbera- gratulacje jeszcze raz, cieszę się z Tobą, zazdroszczę Ci i też takie 2 krechy chce!!!!!!!! :D Arita- co to za komplikacje, po tej narkozie było Ci niedobrze? najważniejsze, że już doszłaś do siebie, teraz już będzie tylko lepiej, Tobie też zazdroszczę, że jesteś już po:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziara076
barbera gratulacje!!!!!!!! nawet nie wiesz jaki usmiech u mnie wywolalas na twarzy:)) ciekawe ile dzieciaczkow bedziesz miala:) liska dzieki za rozjasnienie sytuacji z tym protokolem, troche mnie przeraza znowu to jezdzenie chociaz i tak nie mam zle w porownaniu do niektortch dziewczyn, bo ja mam ok. 70 km i to autostrada. arita Tobie zycze pieknych podzialow! messi a Ty umowilas sie juz na ta wizyte ok 14 dc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziara076
liska powiedz mi jeszcze na podstawie czego ustalaja czy sie dobrze wyciszam ? usg? bo zadnych wynikow hormonow nie mialam zaleconych. I po tym zastrzyku mam dostac@?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziara o ile pamiętam to trzeba zrobić w dzień wizyty estradiol i LH po wyciszeniu i usg na wizycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! przepraszam, że tak późno ale cały weekend miałam pełne ręce roboty a to goście, to zakupy i tak zleciało ale w końcu jest chwila na odpoczynek, siadam na neta a tu takie wiadomości!!! BARBERA MOJE OGROMNE GRATULACJE, TAKICH WIADOMOŚCI MI WŁAŚNIE POTRZEBA! Przywrociłaś mi wiarę, że jednak się udaje:) Jesteś kochana, a ja tak Wam po ciuchutku zdradzę, że mam kolejną czutkę, że będzie to mnoga ciąża, a przypomnę, że czutka o Twoich dwóch krechach mnie nie myliła:)Ale super! Więc zakładaj moja droga kolejne forum, narazie popiszesz sama do siebie ale już nie długo wszystkie do Ciebie zawitamy:) Madziara dokładnie po 14 niach diphereliny robisz LH i Estradiol, jeśli LH jest chyba poniżej 3 a estradiol poniżej 50 to można zacząć stymulkę:)A @ ja dostałam 3 dni po odstawieniu antyków, więc normalnie. Arita no to teraz wielkie kciuki za ten seksik na szkiełku, oby się wszystkie ładnie dzieliły:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
liska dziękuję, ale jutro najpierw beta a później będziemy opijać :D mój M musiał wyluzować i się trochę upił i wreszcie do niego dotarło że mogę być w ciąży :D do mnie to cały czas nie dociera :D a twoje mrozaczki zostaną już z tobą przez kolejne 9 miesięcy i jak widzisz jest to możliwe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm to Ty kochana teraz musisz skorzystać z tych winek bezalkoholowych albo na sok jabłkowy się przerzucić:) Oj a emek to się jutro albo pojutrze jak będziecie mieli wynik dopiero upije hehe:) A może skusi go to teraz, żeby jutro do głogowa jednak podjechać:) Ja tez mam wielką nadzieję, że może kolejne zechcą ze mną zostać na zawsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mesii, po narkozie nie mogłam dojść do siebie, zawroty głowy , zimne poty, drętwienie rąk itp. nic groźnego :) ale poleżałam trochę na kozetce- poznałam z M cały personel (chyba), świetna ekipa, wspaniali ludzie, mili, życzliwi, o takie opiece zawsze się marzy :) liska- wierzę, że ten *** na szkiełku będzie ostry :), około 11 zadzwonię i dowiem się ile jest koniczynek :) dziękuję Wam wszystkim za wsparcie i za troskę - z WAS to dopiero jest ekipa!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×