Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ania172

niepłodnośc ... POLMED Wrocław

Polecane posty

ja już spadam , żołądek mam z nerwów pod gardłem :).Jadę po wyniki- co ma być to będzie ! :) na razie dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arita trzymamy kciuki za ciebie:-) mam nadzieje, że Ci się uda... daj znać jak najszybciej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beta - 46,80 jestem załamana, w tej chwili żyć mi się nie chce :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arita to jeszcze nie koniec świata powtórz za dwa dni bo może było rzeczywiście było podwyższone trochę od ovitrelle to i tak by się zgadzało, a przyrost i tak jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak , dzwoniłam i jak w piątek nie ruszy znacznie to moja ciąża jest biochemiczna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, a co to własciwie znaczy ciąża biochemiczna? Bo ja słyszalam o tym pojęciu, ale nie wiem co to znaczy w praktyce....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
barbera- super wieści, teraz tylko do następnego usg i bicie serduszka Cię uspokoi arita- może faktycznie w ostatniej becie jeszcze działał ovitrelle, jeszcze nic straconego. nie załamuj się- wiem, łatwo napisać ale jak to zrobić to już wyższa szkoła jazdy? no właśnie dziewczyny co to ciąża biochemiczna? i jeszcze jedno-ilu dniowe zarodki podają w polmedzie bo zapomniałam zapytać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi zabrakło głosu w chwili rozmowy z p. Olą, więc nie dopytałam co to jest dokładnie ale przeczytałam, że to stan w którym zapłodnione jajo nie zagnieżdża się.. a druga wersja to że zagnieżdża się, ale następuje naturalne poronienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy możecie napisać jak wygląda kolejne podejście z mrozaczkami ? jaki czas musi upłynąć od nieudanego transferu ? ile to będzie kosztować ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie wiem dokładnie co to ciąża biochemiczna trzeba to sprawdzić dokładnie w googlach:) Ale ja bym sie na Twoim miejscu nie łamała, trzeba czekac spokojnie do piątku, może faktycznie ruszy to wszystko:)Wiem, że najgorsza jest niepewność ale ile można dzięki temu zyskać:) Na mrozaki trzeba cykl przeczekać , czyli dostajesz @ potem kolejną i potem czekasz na owulkę, robisz podglądanie, czekasz, aż pęknie pęcherzyk i odpowiednio do ilości dni w ktorych dniach masz mrożone zarodki masz transfer, kosztuje chyba 1200zł.Ale trzymam kciuki, żeby Ciebie to kochana nie tyczyło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HAPPY HAPPY HAPPY! Betka równa 126!!! super, że wzrosła o ponad 74 !!! czyli niezły przyrost-czytałam gdzieś, że to na bliźniaki :-) Wpisałam te dane do kalkulatora i jest "NORMAL" jakbyście chciały skorzystać podaję linka: http://www.babymed.com/tools/hcg-calculator Od wczoraj aplikuję sobie luteinkę-i dzisiaj jakieś leciutkie plamienie-jutro dzwonię do Polmedu i zapytam co to takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tinaw masz rację, że mogą być bliźniaki bo mi wg tego kalkulatora wychodzi max i dwa pęcherzyki jak na razie są :D ale super gratuluje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tina76 SUPERASTO!!! Gartuluję:):) A może trojaczkowa?:>:>hihih Kiedy kolejna próba? i USG?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
liska-nie wiem kiedy robić teraz betkę, jutro zapytam, a co do USG to w wielki piątek może coś już będzie widać-bo widać fasolkę jak beta jest ok.1500 :) Trojaczki-bardzo chętnie-tyle zastrzyków wzięłam, że może i urosło i dojrzało więcej jajeczek; przy bliźniakach czeka nas kupno łóżka piętrowego, a przy trojaczkach-dobudujemy jeszcze jedno piętro, bo chyba w sprzedaży nie ma takich modeli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko pytanie pozostaje czy mieszkacie w wysokiej królewskiej kamienicy żeby to trzecie piętro weszło:)Ale będą newsy świąteczne dla rodzinki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Królewska to ona nie jest ta nasza kamienica, ale poniemiecka-na zielonej wyspie :) dla chcącego nic trudnego-damy radę, zrobimy dziurę w sufice co najwyżej Ja jestem ostrożna w informowaniu o naszym szczęściu-już doświadczenie nas tego nauczyło-tylko dwie psiapsiółki wiedzą no i Wy na forum Zawsze było tylko jedno wiodące jajeczko widoczne podczas monitoringu, więc to byłby łut szczęścia gdyby to było mikrorodzeństwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe czy sąsiedzi byliby zadowoleni z dziecka w podłodze:) Zielona wyspa?? hm a gdzie to taka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tinaw teraz w poniedziałek, wtorek na przyszły tydzień zrób kolejną, ale niestety może być widać tylko pęcherzyk/ki jeszcze raz wielkie gratulacje !!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiatm! już po transferze, wzieliśmy 2 komóreczki 7A i 8A a teraz to najgorsze czekanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moha trzymam kciuki oby tobie się udało !!!!! u mnie wygląda na to ,że moje fasolki obumarły :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moha trzymam kciuki żeby się ładnie wgryzały :D arita zrób jeszcze jedną betę dla pewności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
barbera , zrobię jutro betę, boję się poznać prawdę, emocje , które towarzyszą przy odbiorze nie są miłe...jestem już tym wszystkim zmęczona.... cieszyłam się bardzo podczas transferu, bo komórki były piękne i dobrze się czułam, no i objawy miałam podobne do Twoich. w tej chwili mam nadal upławy a brzuch już nie boli tylko kuje czasami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arita mnie też kuł brzuch poczekaj i zrób bete i będziesz miała pewność albo w jedną albo w drugą stronę , trzymaj się :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny!odebrałam wyniki badań genetycznych są ok:) bardzo się cieszymy, z mężem stwierdziliśmy ze czas na odpoczynek ,kupiliśmy wycieczkę na 6 maja do Egiptu lecimy się odstresować i naładować akumulatory przed rozpoczęciem starań na nowo ,teraz zaczynam myśleć pozytywnie !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
m84 super !!! Egipt super my byliśmy na misiacu miodowym, ale teraz bym się nie odważyła tam jechać biorąc też pod uwagę choróbska,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napiszcie kiedy i jaike miałyście objawy po transferz, bo u mnie nic... Po punkcji to chociaz cos obolewało a teraz cisza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×