Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ania172

niepłodnośc ... POLMED Wrocław

Polecane posty

no mdłości mogą jeszcze niestety dojść, ale jakoś apetyt mi dopisuje i to bardzo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barbera -śliczna jest Twoja fasolka:) Też liczę na taką:) Ja jestem po wyciszaczu, tyłek mnei torche boli, ale poza tym ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
messi fasolki :D t malutka po prawej stronie jeszcze całkiem nie jest skreślona, ale na razie czarne dziury :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie tak mi sie wydawalo ze jeszcze jedna mniejsza tam jest ale nie byłam pewna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka mała fasoleczka :-)...super.... Fajnie takie uczucie jak mozna powiedzieć rodzinie o tym, że jest się w ciązy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tym bardziej po tylu latach :D i wszystkim cioteczkom, które ciągle pytały czemu jeszcze nie mamy dzieci moja mama teraz się chwali :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barbera-dzięki za gratulacje, jak zobaczyłam Twój skanik to cieplutko na serduchu mi się zrobiło, pamiętam swój pierwszy wydruk, potem wizytę serduszkową-emocje jedyne w swoim rodzaju, do końca życia nie zapomnę :-) Betę mam zrobić rzekomo w czwartek przed wizytą aby porównać obraz USG z mianem bety, jednak ja zrobię w poniedziałek i czwartek-to jest 72 godzinki różnicy, więc już w czwartek będę wiedziała czy dobrze przyrasta. Jak dzisiaj dzwoniłam do kliniki i podawałam betę to usłyszałam, że jest BARDZO DOBRZE!!! więc się teraz spróbuję trochę wyciszyć, poleniuchuję trochę w łóżeczku, jutro mam wolne! więc wydłużony weekend. A za WAS wszystkie trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny , jak tam samopoczucie naszych dziewczynek po transferach i kłujących się ? mi się od wczoraj zaczęły mdłosci na szczęście bez zwracania jeszcze, ale do przyjemnych rzeczy to nie należy :( najgorzej jak coś śmierdzącego poczuje jak wczoraj w spożywczym to masakra , na szczęście perfumy tak na mnie nie działają bo uwielbiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
barbera, lat29 niepł, męska, czekamy na wyniki wizyty serduszkowej 1,2 a może3 liska25, lat26 niepł. męska.I ICSI nieudane, kwiecień/maj lecę po mrozaki moha76, lat 34 niepł. męska,10kwietnia punkcja, czekamy na transfer zrozpaczona1984, lat26 niepł. męska, rozpoczęta stymulacja 11 kwietnia Susanka lat34 niepł męska, ICSI nieudane, criotransfer 19 kwietnia messii82, lat29, niepł męska, od 14 kwietnia wycisza się teryiaki lat29 niepł. niejednoznaczna(obniżone parametry nasienia i poskręcane jajowody).......czekanie na cud poczęcia margi77 lat 34.obniżona rezerwa jajnikowa, czekanie na @, decyzja podjęta AZ, tinaw76 lat 34.wszystko w normie..po IUI, mamy betę madziara076 lat 35...wyniki na granicy PCO...planowany wyciszacz 14 kwietnia m84 lat 26...niby wszystko ok,ale dwa poronienia...czekanie na wyniki badań genetycznych Donata27lat 29, brak jajowodu drugi niedrożny liczne zrosty w brzuchu......Decyzja IVF zbieranie funduszy!5lat starań arita lat 36, drożny 1 jajowód po laparo, beta 40, czekamy na przyrost ata-13 po dwóch nieudanych in vitro, na antykach, czekamy na wynik toxo nikol4, 32, na razie wszystko ok, czekanie na @ aby zrobić badania bkasia- 4 kwietnia wyciszacz słoneczko11, 30lat, 3 lata starań, niepł.męska,5 iui, decyzja o IVF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny w ten piękny, wiosenny dzień! Ja juz rano byłam na pobraniu krwi, badanie estradiolu, wyniki odbieram po pracy, a na 18. jedziemy na wizyte do dr. Siejkowskiego,. Zobaczymy czy sa jakieś postępy :-) Ciekawe czy podniósł sie poziom hormonu :-) Trzeba przeżyć ten piątek w pracy i weekend hurra:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrozpaczona na pewno ci się podniósł estradiol i będą piękne pęcherzyki :D daj znać jak będziesz po wizycie ile wyhodowałaś już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam piątkowo, Susanka dzięki za uzupełnienie jednak trzeba też całą resztę dziewczyn uaktualnić, zaraz się tym zajmę:) Mam do Ciebie prośbę, czy możesz mi rozpisać w jakie dni miałaś wizyty do crio, jak często, i w którym dniu cyklu wypadł Ci transfer. U mnie @ się dziś rozkręciła więc wracam do gry, tylko muszę mieć wszystko rozplanowane, wszystkie wizyty wypadają mi chyba w święta, w weekend majowy, w każdym terminie mam zaplanowany wyjazd, choć na jeden chcę pojechać i muszę wszystko dokładnie wyliczyć. Arita o której wynik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moha przepraszam siedzicie :D liska super, że wszystko zaczyna ci się klarować :D już zaczynam mieć stresa za ciebie :D a ja zaraz uciekam do domciu bo niestety kiepsko się czuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
barbera, lat29 niepł, męska, są dwie fasolki:) JUPI!! liska25, lat26 niepł. męska.I ICSI nieudane, kwiecień/maj lecę po mrozaki moha76, lat 34 niepł. męska,10kwietnia punkcja, transfer 13 kwietnia, planowana beta... zrozpaczona1984, lat26 niepł. męska, rozpoczęta stymulacja 11 kwietnia Susanka lat34 niepł męska,criotransfer 19 kwietnia:) messii82, lat29, niepł męska, od 14 kwietnia wycisza się, planowana punkcja 10 maja teryiaki lat29 niepł. niejednoznaczna(obniżone parametry nasienia i poskręcane jajowody).......czekanie na cud poczęcia margi77 lat 34.obniżona rezerwa jajnikowa, czekanie na @, decyzja podjęta AZ, tinaw76 lat 34.wszystko w normie..po IUI, mamy dużą betkę, czekamy na przyrost:) madziara076 lat 35...wyniki na granicy PCO...planowany wyciszacz 14 kwietnia m84 lat 26...niby wszystko ok, genetyka też, lecą do EGIPTU!!:) Donata27lat 29, brak jajowodu drugi niedrożny liczne zrosty w brzuchu......Decyzja IVF zbieranie funduszy!5lat starań arita lat 36, drożny 1 jajowód po laparo, beta 40, czekamy na przyrost ata-13 po dwóch nieudanych in vitro, na antykach, czekamy na wynik toxo nikol4, 32, na razie wszystko ok, czekanie na @ aby zrobić badania bkasia- stymuluje się słoneczko11, 30lat, 3 lata starań, niepł.męska,5 iui, decyzja o IVF bobika, 13 kwietnia? punkcja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liska już wszystko opisuje. Pierwszą wizytę miałam w 10dc 05.04. Potem 8.04 sprawdzaliśmy jak rośnie moja komórka i dr S. zlecił wykonanie testu owulacyjnego żeby ustalić dzień owulacji. Mój cykl trochę się wydłużył i owulacja się przesunęła. Pisałam że poprzedni mój cykl miał 45 dni.11.04 następna wizyta i podglądanie komórki oraz endometrium. Testy owulacyjne miałam dodatnie więc nie musiałam robić sobie zastrzyku Ovitrille na pęknięcie komórki. Wczoraj już komórki nie było więc pękła i dr E. ustaliła termin transferu na wtorek czyli 5 dzień po owulacji. W sumie szybko to poszło i do tego aż dziwne bez żadnych leków. Aż muszę zadzwonić żeby się upewnić czy na pewno nie muszę niczego brać przed transferem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm kurczaki....., widzisz mi się ta @ prawie nie spóźniła, tylko wczoraj plamienie a dziś normalna, więc pewnie cykl też się nie wydłuży, szkoda, że dokładnie nie da się wyliczyć;/Ale bardzo Ci dziękuję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liska transfer powinien być u nas 5 dni po owulacji. Ale wiadomo każda ma inny cykl wiec nie da się tego co do dnia wyznaczyć. Przy cyklu 28 dni owulacja powinna być ok 15 dnia + 5 dni do transferu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok bardzo Ci dziękuję, zadzwoniłam do Polmedu, wizyta w piątek:) zaczynam odliczać czas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Barbera siedzimy, bo mężuch ma urlop i dlatego zdecydowalam się na L4, co będzie sam wypoczywał. Więc tak sobie siedzimy ja, mąż i piesek. Chyba go zagonię do porządków przedświątecznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kobietki! już po kolejnej becie - rewelacji jak zwykle nie ma - beta 49,60. W poniedziałek kolejna i podjęcie decyzji przez Dr. o odstawieniu leków :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moha miałam jeszcze kogoś innego na myśli :D arita to jednak ciąża biochemiczna, kurcze szkoda bo przy takim wyniku kto by się spodziewał :D ale masz mrozaczki i będzie dobrze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
liska 25, zadam głupie pytanie? skąd masz takie dane dotyczące dziewczyn? przecież w stopkach nikt nie podaje wieku...sory, wiem, że głupio pytam, pierwszy raz wchodzę aktywnie na forum :-) Jak chcesz mnie uzupełnić to jest 29 lat, 3 lata starań, 3 lata temu powiedzili nam, że nie mamy szans bez invitro, ale myśleliśmy, że nas naciągają....niepłodność męska, brak dawki inseminacyjnej, 17.04.2011 będzie transfer (jeszcze nie namyśliłam się czy jednego czy dwóch :-), ale może jednak dwóch )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arita przykro mi naprawde!Ja ostatnio nie mam siły na nic złe dni nie chcą mnie opuścić!!!Pozdrawam i Gratuluje dziewczynom ktorym się udało!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie tak jak ty tak wszystkie dziewczyny podały swoje dane i stworzyłyśmy taki spis dziewczyn żeby wiedzieć na którym etapie która jest :D witaj wśród czarnych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×