Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ania172

niepłodnośc ... POLMED Wrocław

Polecane posty

Gość monika18nuna
Cześć Asiu. Hmmm... Już jestem po wizycie... Nie jestem do końca zadowolona z moich postępów..:( W 12dc mam małe pęcherzyki i tylko jeden dominujący ma 9mm:( W sumie po tamtych 5 zastrzykach miał tylko 7mm,więc jest lepiej.....ale myślałam,że hmmm.... Będzie troszkę lepiej... Dostałam jeszcze 4 zastrzyki na każdy dzień i w wtorek mam mieć kontrolę... Zapłaciłam 400zł:( Ale jak zaczynałam leczenie to wiedziałam na co się pisze.... Ale posiadanie dziecka jest bezcenne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniczko nie jest źle:))jest sukces:) może akurat urosną? jamam jutro wizyte wiec zobaczymy aleraczejsięniełudze:P wiem ,że koszty są duże ja ostatnio za same zastrzyki zapłaciłam800zł ale starczają mi na ok 2 cykli a jak nazywają się tezastrzyki co masz? ja biore puregon musimy się wspierać vna pewno zostatniemy matkami:) mam do ciebie jeszcze pytanie po tych lekach pogorszyła ci się cera? bo mi tak:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika18nuna
Asiu ja biorę fostimon podskórnie... Nie zauważyłam,żeby działo mi się coś z cerą... Tylko wydaje mi się,że apetyt mam większy...:) A przy moich ''gabarytach'' to raczej nie wskazane:) A ile tych zastrzyków było za 800zł???? Daj znać po wizycie:P Ciekawa jestem jak u Ciebie postępy... Trzymam mocno kciuki :**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) Nadziejka w tej chwili mam brać Progynovę 3x1tab (od 1 dc), 8-10 dzień cyklu wizyta. Co do ilości zarodków, to mam zarezerwowane 2, a jeżeli po rozmrożeniu zostanie 1 lub 0 to wezmą następną fiolkę z zarodkami ( w jednej fiolce przechowywane są 2-3 zarodki) :) Maxymalnie mogę mieć podane 3 , a jeśli będzie ogólnie 4 zarodki dobrej jakości to podane zostaną 2 a te 2 następne zamrożone ( procedura jak u Was - 800 zł za przechowywanie na 2 lata - zarodki są wtedy moje i w każdej chwili będę mogła mieć crio)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
margi trzymam kciuki za Twoje zarodki. Wiesz już mniej więcej kiedy transfer? Ja wczoraj zawitałam na izbie przyjęć, bo zaczęłam krwawić:( Okazało się że to ten mój krwiak. Na szczęście jego umeijscowienie nie zagraża dzieciom. Dziś już mam tylko lekkie plamienie, mam nadzieję że już krwawienie się nie powtórzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny, mam jeszcze pytanie odnosnie Waszej kliniki. Ile kosztuje IUI plus cala otoczka przy zalozeniu, ze i u mnie i u meza wszystko jest ok? Chyba nieplodnosc idiopatyczna, czyli bez widocznej przyczyny.. Ja jeszcze nie podchodzialm do IUI, niedlugo mialam miec pierwsza w Szczecinie, dopiero skonczylismy wykonywac wszystkie badania, no poza hsg, bo juz nie zdazylam, ale jak pisalam wczesniej, z powodu przeprowadzki, musze zmienic klinike. Tam juz widzialam, jak to wszystko wyglada, przeczytalam tone postow o tamtej klinice, a teraz musze zaczac wszystko od nowa:-) Ktoras z Was wyzej napisala, ze na NFZ nie bardzo. Hmm, tez tak zawsze myslalam, ale w Szcz. wszyscy lekarze z mojej kliniki pracowali w jednym szpitalu i wygladalo to tak, ze od rana byli w szpitalu i na NFZ wykonywali swoim pacjentkom z prywatnej kliniki IUI, a po poludniu drugi etat w klinice, gdzie znowu wykonywali IUI, z tym, ze juz za kase, byli pewnie bardziej zmeczeni, itd. Takze w tym jednym wypadku NFZ naprawde mi sie podobal:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) Teryiaki - jak wszystko pójdzie OK to pod koniec sierpnia :):) 3mam kciuki aby krwawienie nie pojawiło się już u Ciebie do końca ciąży :) i cieszę się że maluchom nic nie zagraża :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika18nuna
I jak tam po wizycie Asiu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Moniczko a więc tak ta ampułka puregonu za 800zł starcza na ok 10 zastrzyków oczywiście zależy jaką dawke się ma ja miałam najpierw 50 a tera 75. Moje pęcherzyki urosły mają po 19mm)) dzisiaj jest mój 13 dzień cyklu więc pan doktor powiedzialże ładnie dzisiaj wzięłam ostatni zastrzyk z puregonu i dostałam zastrzyk na pęknięcie pęcherzyków mam go sobie zrobić w poniedziałek i dziłać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika18nuna
Oj...to ja już nie wierzę,że moje urosną,bo 9mm miały 12dc:(:(:( Nie widzę szans.... mimo tego,że teraz mam barć co dzień przez 4 dni:(( Ale cieszę się,że u Ciebie urosły....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika18nuna
Właśnie,a na pęknięcie pęcherzyków co dostałaś?? Zastrzyk?? Ile kosztował??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lena82 jak widać co miasto to inne zwyczaje. Sam zabieg IUI kosztuje chyba 650zł. Mnie z lekami, wizytami i badaniami które miałam zlecone przed (HIV, WR, HBs, HCV u mnei i męża) całość kosztowała ok 1500zł. Wszytsko zależy od tego ile wydasz na leki do stymulacji. CLO to są groszowe sprawy, ale nie u wsyztskich działa dobrze, ja musiałam brać dodatkowo zastrzyki których koszt to ok. 80-100zł za 1 zastrzyk. Wszytsko zależy od organizmu. Ale wg mnie powinniście zacząć od HSG. Szkoda wywalać kasę jeśli okazałoby się że Twoje jajowody są niedrożne, czego oczywiście nie życzę:) Poza tym po samym tym badaniu łatwiej zajść w ciąże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniczko a skąd wiesz ,że nie urosną?? A może właśnie urosną ja byłam przekonana ,że w tym cyklu też się nie uda, a będę chociaż mieć owulacje,czy nam się uda to nie wiem bo mąż ma obniżone parametry nasienia ale chociaż wiem na jaką dawke leku reaguje a mój cykl leczenia wyglądał tak w tym cyklu od drugiego dnia cyklu clo 2 tab przez 5 dni od 8 dnia cyklu 4 zastrzyki z puregonu i w poniedziałek zastrzyk ovirtelle( czy jakoś tak) kosztował równe 100zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika18nuna
Asiu,ale to 4 zastrzyki po 100zł i później ten drugi? Myślę,że nie urosną,bo w 12dc miałam 9mm a niby 2mm rosną dziennie,więc nie widzę szans.... a możliwe jest np zapłodnienie przy pęcherzykach np. 15mm????? A ile miałaś pęcherzyków?? Ja tylko jeden:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniczko mam 3 pęcherzyki jeden miał 18 drugi 19 a trzeci 17 niestety pęcherzyk musi mieć te 18mm żeby był dojrzały ostatnio urósł mi do 17mm i niechciał ruszyć dalej i pani dr powiedziała ,że brakuje mu tego jednego milimetra. Moniczko ja kupiłam calą ampułke puregonu która kosztuje 800zł starczyła mi równo na dwa cykle a ten zastrzyk na pęknięcie to co innego i za niego zapłaciłam 100zł,Moniczko to dopiero twój drugi cykl spokojnie na razie masz ustalaną dawke leku jak nie w tym cyklu to w następnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika18nuna
Asiu miałam dziś wizytę:) Jestem bardzo zadowolona. Pęcherzyk urusł do 16mm... mam jeszcze wziąść 2 zastrzyki dziś i jutro... i od jutra się starać:P teryiaki Hey... nie byłaś przypadkiem dziś w klinice?:) Przed 13,00?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak byłam ok. 12.20. To Ty czekałaś w poczekalni? Monika skad wiedziałaś że to ja? U mnie krwawienia powróciły i musiałam sprawdzić czy wszytsko ok z dziećmi. Na całe szczęśćie krwiak nie zagraża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz a tak się martwiłaś!!!:))ciese się ogromnie:) u nas starania trwają:) jutro mam kontrolle czy pękły pęcherzyki a ty jeszcze masz w tym cyklu wizyte?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika18nuna
teryiaki Hehehe... Tak to ja:) Ja wszystko wiem:D Zobaczyłam 6 nóżek:D Żartuje...Rozmawiałam z doktorem,że piszę na takim forum...itp. I,że jedna dziewczyna z tej kliniki ma trojaczki i tak od słowa do słowa się domyśliłam:D Spostrzegawcza jestem:D Asiu cieszę się niesamowicie... Dostałam jeszcze 2 zastrzyki dziś i jutro. Miałam kupić testy owulacyjne i robić 2 dziennie i działać od jutra a zrobiłam już jeden test dziś i wyszło,że będę miała owu:D dwie kreski a w czwartek idę do kontroli czy pękły,jak nie to dostane zastrzyk na pęknięcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To gratuluję spostrzegawczości! Ja ilekroć jestem w klinice i widzę jakąś dziewczynę to się zastanawiam czy się znamy "wirtulanie". Monika skoro test wyszedł pozytywny to nie pisz na forum tylo do roboty i pracuj nad swoją trójką:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika18nuna
teryiaki Oj... mam zamiar,ale raczej 3 nie będzie,bo jest tylko jeden pęcherzyk,ale jak by było 3 to też bym się cieszyła,oby tylko zdrowe:) Ja też zawsze jak jadę,to się zastanawiam,czy kogoś znam,czy nie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika18nuna
Asia a Ty przypadkiem nie jesteś z Jeleniej Góry?? Bo nie pamiętam,bo jeżeli tak,to też Cię któregoś dnia widziałam... Blondynka??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondynka 170 raczej szupła -52 kg ale nie z zielonej góry tylko z wrocławia. Bierz męza do roboty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika18nuna
Cześć Asiu. I co tam? Miałaś dzisiaj wizytę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadziejka 27
Hej dziewczyny, Liska co tam u Ciebie? na jakim etapie jestes? My znów działamy, zobaczymy co z tego wyjdzie...uważam, że podjelismy słuszną decyzje teraz tylko czekam na efekty i mam nadzieje, ze niedługo pochwale się ciążą :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemka, Nadziejka jak działacie?? Kolejne podejście do ICSI? Kiedy, gdzie i czemu dopiero o tym piszesz??:)hehe U nas żadnych postępów jak narazie, oddaliśmy krew i czekamy ok 3 tygodnie na wyniki z genetyki, chciałam zacząć już w tym cyklu brać antyki, ale wstrzymam się jeszcze jeden cykl, bo po remoncie może na jakieś wczasy wyskoczymy, a jakbym zaczęła teraz to nici z urlopu. Teraz to liczymy na naturalsa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liska po wielu wspólnych rozmowach i rozmowie z dr. Elias , która nam wszystko pięknie wytłumaczyła zdecydowalismy się na inne rozwiązanie, czuje, że tak miało byc i ciesze się bardzo...jestem pełna nadzieji....bardzo duzo dała mi rozmowa z panią doktor, jestem pod wrażeniem jej podejścia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadziejka trzymam kciuki za powodzenie waszego planu. Czekamy na dobre wiadomości od Ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika18nuna
Dziewczyny byłam dzisiaj na wizycie. Pęcherzyk jeszcze urósł. Ma prawie 20mm. Mam robić testy owu i jeżeli do jutra nie będzie,to mam wziąść zastrzyk ''ovitrelle''. Teraz moje pytanie... ten zastrzyk jest na pęknięcie pęcherzyka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MOnika dokładnie ovitrelle jest na pęknięcie pęcherzyka. Nadziejka to ja też mocno trzymam kciuki za powodzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×