Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ania172

niepłodnośc ... POLMED Wrocław

Polecane posty

ale myślę, że jak się pojawią dziewczyny to ci powiedzą co i jak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a nie wiecie czy na badanie genetyczne trzeba być na czczo i czy dzien przed można spożyć alkohol?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anulka nie trzeba by na czczo i raczej nie powinnaś pic alkoholu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byc, coś mi nie wystukuje wszystkich polskich znaków :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki margi ale jak mój mąż wypił pół piwa to chyba nic sie nie stanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślę, że nie ;) jak ja byłam na badaniu genetycznym, to krew miałam pobraną miesiąc później,bo tylko raz w tygodniu pobierali próbki a jak odbierałam wyniki w styczniu to lekarka która mnie przyjmowała sama ją już pobierała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulka nic się nie stanie:) Myszka, taka liczba plemników jest wskazaniem do ICSI. U mojego M było bardzo podobnie, pierwsze badanie 0,8x10 do 6 a w drugim 1,6x 10 do 6. To jest niestety sytanowczo za mało na naturalne poczęcie, i do IUI niestety też. Jeszcze zależy jaki procent prawidłowej budowy itd, możesz wprowadzić caly wynik, to wtedy na pewno pomożemy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze liska dziękuje.Podaje resztę wyników :ruchliwość plemników: *ruch szybki postępowy(typa) 25% *ruch wolny postępowy ( typ b) 10% *plemniki nieruchome 45% żywotność- 55% a norma to > 58% plemniki o prawidłowej budowie 10% plemniki o patologicznej budowie 90% liska wiesz co bo dr powiedział coś o inv ale nasieniem dawcy, a u ciebie jak był, jeśli mogę zapytać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dziewczyny czytam regularnie tylko niestety na razie nic się u mnie nie dzieje. Dzisiaj byłam na badaniu hormonów no i teraz muszę czekać 10 dni na wyniki więc jutro umawiam wizytę do Polmedu bo komplet badań zrobiony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i oczywiście gratuluję serdecznie wszystkim dziewczynom, którym się udało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIKOL witaj:) to my mialysmy w tym samym dniu robione HSG :) Mozesz mi przypomnic wyniki Męża nasienia ,bo widze,ze sa prawidlowe..? Chodzi mi tylko o ilosc plemnikow w mln ruchliwosc i te 3 rzeczy... chyba,ze pisalas na ktorejs stronie to sprobuje znalezc... Hormony wyniki i heja ... ciekawe jak dr.Was bedzie leczyl tzn prowadzil... Bralas juz jakies tabletki czy zastrzyki czy narazie nic ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyniki nasienia już pisałam na którejś stronie, a jeżeli chodzi o leczenie to kiedyś brałam clo przy stymulacji i to wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilia123!
hej, jestem jestem moja wizyta serduszkowa w piątek, odezwę się Sylwia, Liska macie już wybrane imie? pozdrawiam 2008-2011 bezowocne starania listopad 2011-pierwsza wizyta w Polmedzie listopad 2011- słabe plemniki emka 26 grudzien- diphereline 9 styczeń 2012-start stymulacji 24 styczeń-punkcja 28 styczeń-transfer 2 zarodków 7 dpt-Hcg - 38,66 -:) 10 dpt- Hcg - 139,10 -:) 13 dpt - Hcg - 525,60 -:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikol znalazłam chyba na 450str jakos tak:) haha A jakie hormony robilas i ile CIe to kosztowalo?? Ciekawe czy Wam nie zaproponuje inseminacje... bo tez sie sporo staracie i nic a mi na HSG dr,wojciechowski mowi"ja tam proponuje insemincje" a ja od poronienia bylam wtedy 11 miesiecy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz to patrze,ze bylam rok juz od poronienia...ale ten czas leci.... a tu ogolnie juz w sierpniu bedzie 2 lata od poczatkowych staran...:( Ale teraz odpoczynek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalinka,nie gniewaj się,że Ci nikt nie odpisał, ale chyba żadna z nas nie korzystała z metody selekcji plemników i dlatego nasza wiedza na ten temat jest znikoma.Najlepiej lekarz Ci wytłumaczy. Jeśli chodzi o luteinę to ja miałam naprawde problem z tą dowcipną,kompletnie nie radziłam sobie ze swędzeniem i pieczeniem,w nocy ciągle się budziłam ,bo wszytko mnie tam palilo.W efekcie miałam uszkodzony naskórek,który czasami podkrwawiał.Powiedziałam doktorkowi,że ta luteina mnie do szału doprowadza i zmienił mi na doustną.Mam sobie łączyć dowcipną z doustną tzn.dawka ma być wzięta ,ale w jakiej kombinacji to już moja sprawa.Smakowo rewelacji nie ma,ale to inna bajka.Kilka minut krzywienia sią ,a potem spokój, a dowcipna nie dała mi zapomnieć o sobie ani na chwilę;(Także ja narazie nie narzekam i mam nadzieję,że mi nie obrzydnie;) Nikol,informuj nas o wszystkim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Emilka:) Już Ci zazdroszcze,że niedługo się zobaczysz z maluszkiem/maluszkami:)))Ja muszę czekać do 1 marca,a tak strasznie tęsknię do dzidziulka:) Właśnie w kwestii imion...ostatnio z emkiem debatowałam długo i emocjonalnie i wybraliśmy imiona;)Jak będzie dziewczynka to Julka,a jak chłopczyk to Oskarek:)Nie wiem czy nam się nie odmieni,bo jeszcze sporo czasu,ale na obecna chwilę te imiona jakoś tak nam do naszego maluszka pasują:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No a Liska to musi troszkę dłuższą listę imion sporządzić i to w róznych kombinacjach;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co tam w Polmedzie słychać coś się zmieniło bo ostatnio któraś pisała,że nowe pielęgniarki są już nie ma tamtych:(ja raczej w kwietniu planuje wizytę, ale jeszcze zobaczę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj dzieje sie dzieje;)Pomed nam się rozbudowuje,rośnie kolejne piętro;) Co do pielęgniarek to nie wiem czy się zmieniły,bo odkąd ja tam byłam pierwszy raz /listopad 2011/ to tylko jedna jest nowa,w dodatku widziałam ją pierwszy raz w ubiegły czwartek.Tak myślę,że przyszła na zastępstwo za tą,która w ciąży jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamkrzem też jestem ciekawa czy zaproponuje nam IUI ale to będzie zależało od wyników hormonów. Wyniki hormonów kosztowały mnie 320zł, a robiłam TSH, LH, FSH, AMH, Prolaktyna, Estradiol, CA 125.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba nie zauważyłyście najważniejszego, że Polmed już się tak nie nazywa tylko Polmedis :) chyba tytuł wątku trzeba będzie zmienić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko,ilość plemników już wiesz,że jest za mała.Norma jest od 15 x10 do potęgi 6/ml. Pozostałe parametry są w porządku,norma zachowana,ale niestety w odniesieniu do bardzo małej ilości plemników całośc badania wypada słabo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie,a jeszcze kilka dni temu jak wchodziłam na ich stronę to było jak zwykle czyli Polmed. Niby nazwa się niewiele zmieniła,ale ja jestem przywiązana do starej i nie wiem czy wejdzie mi do głowy Polmedis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak gdybam, że może musieli zmienić , bo jest centrum medyczną pod tą samą nazwą typu lux med, ale tak tylko się domyślam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×