Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ania172

niepłodnośc ... POLMED Wrocław

Polecane posty

moch przykro mi ze jednak sie nie udało:( ale nie matrw sie nastepnym razem na pewno sie uda. cos tu ostatnio smutno sie zrobiło:( mam nadzieje że rozpoczne dobra passe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelka a jakie leki bierzesz? Irenn,a Ty jakie? tak dobrze się stymulujesz,że jestem ciekawa na jaki lek tak reagujesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co, mi lekarz odradzał,ale zrobisz jak uważasz...jak sie potwierdzi ,że jesteś w ciąży to poczekaj do pierwszej wizyty i wtedy o wszystko wypytasz lekarza czy nie ma przeciwskazań itd.;to taka sugestia,ale zrobisz jak uważasz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia ja biorę gonal. Pierwsze cztery dni dawka 150 a kolejne po 225. Jutro 9 dzień stymulacji i zobaczymy co dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny chyba oszaleję, M odebrał moją betę nie porwała mnie, ale jest 23? Nie wiem sama co o tym myśleć? Dziś 13dpt. Do południa cały czas ryczałam. A mrozaczków nie mam, bo wbrew pozorom ładnie się dzieliły tylko te z ivf, te przeznaczone icsi to były fatalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monch!!!! dobrze ,ze poczekalam...mialam takie przeczucie,by poczekac na twoja bete,,,,gratulacje!!!!!!w poniedzialek napewno nastepna weryfikacja.... ciesze sie z toba!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monch widzisz cały czas myślałam o Tobie bo pisałaś o tym plamieniu, żebyś nie odstawiała tych leków bo okresu nie dostaniesz biorąc luteinę. Mogło to być plamienie implantacyjne, przyznam że trochę poczytałam dzisiaj w necie i dziewczyny tak miały. Zadzwoń do Polmedu i zapytaj:)Czy robiłaś zastrzyk 10.04 ?zazwyczaj później spadała dziewczynom przy niskiej becie jak robiły drugą weryfikacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalinka właśnie brałam 10.04 1/8 ovitrellu i myślę, że to spowodowało taki wynik. Jestem już głupia. I znów 2 dni wewnętrznej histerii ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monch tak jak pisałam wcześniej, że niektórym wolniej rośnie i karzą zastrzyk robić. Jeszcze pamiętam jak się pytałam w Polmedzie po I ivf czemu ten zastrzyk robimy i właśnie mówili o tym, ze czasem każą drugi przy niskiej i ciąża jest:)Trzymam kciuki kochana, ale tak jak mówię zadzwoń i spytaj.Miałam teraz 3 dni wolnego to zaglądam i Ci kibicuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irenn
Anulka126,ja bylam na 20 ale prosili przyjechac wczesniej, wiec bylismy juz po 19:00, weszlismy dopiero o 20:20. A ty na kt mialas???Jutro tez mamy wizyte na 13:00 a o 14:00 mamy slub znajomych i wesele:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irenn
Ewelka, w sobote mam na 13:00 a stymulacje tez zaczelam 6.04:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie to mnie zastanawia bo po drugim zastrzyku spadała beta dziewczynom, a tobie urosła, także coś się tam dzieje w brzuchu.W ten dzień co robiłaś I bete mogły się dopiero zagnieżdżać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irenn
Kalinka, tak, nie mam wyboru, nie dalo sie inaczej:) slubu znajomych nie przelozymy:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irenn
Monch Ja mialam przy 1 podejsciu zatrzyk 1/8 ale i tak pozniej beta byla 1,22. wiec myzle ze wynik jest dobry, aby tak dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irenn
Monch, glowa do gory!!!!!!!!!!!! Duzo wiary i nadziei ci zycze:)trzymaj sie cieplo.trzymam kciuki!!!!!!!!!!:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monch czytam czytam i oczom własnym nie wierzę:) Bardzo ładny wynik bety,jest odpowiedni poziom przyrostu od ostatniego badania...super:)Trzymam kciuki za dalszy piękny wzrost:) Wiesz co...to co się dzieje u Ciebie jest bardzo zagadkowe...mam nadzieję,że finał będzie szczęśliwy!!!Ściskam Cię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Irewen nie dziekuje za kciuki ale na pewno sie przydadza. Monch to super wiadomosc jeszcze nie wszystko stracone jest nadzieja:) trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sytuacja u Monch wygląda tak: 01.04 transfer 10.04 pierwszy wynik bety: 6 13.04 drugi wynik bety: 23

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monch a dzwoniłaś do polmedu?i jeśli tak, to co ci powiedzieli>?ja sie ruszyć nie mogę tak mnie cały brzuch boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×