Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ania172

niepłodnośc ... POLMED Wrocław

Polecane posty

Gość espaniolaola
Madziara a z jakim problemem nieplodnosci sie borykasz?jeju nam pierwszy raz nie wyszel i nawet do transferu nie doszlo....jestem zalamana jak to bardzo boli...i ze wcale to nie jest tak kolorowo ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziu, nawet nie myśl jeszcze negatywnie. Zrób powtórne badanie hcg. Bywa naprawdę różnie z przyrostem, a początki mogą mieć niższe poziomy, dużo czytam na forum i naprawdę bywa zaskoczenie i to jak najbardziej pozytywne.:) czego Ci życzę z całego serca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja w 12dpt beta 409 ❤️ :) bywałam tu na forum 2 lata temu to był mój piąty pełny program (nigdy nie miałam mrozaczków). Nie mogę w to uwierzyć....... Warto mieć nadzieję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Espaniolaola przyczyna moich niepowodzeń nieznana. Maz ma super nasienie wiec wina leży po mojej stronie. Miałam 3 iui bo wg Invimedu przyczyna był wrogi śluz (miałam to badanie) ale dowiedziałam się,ze śluz nie zawsze jest wrogi czyli przyczyna jeszcze inna. Teraz po pierwszym nieudanym in vitro nadal nie wiadomo o co chodzi bo zarodki były ładne. Wrócę po mrozaki jak wylecze torbiele oczywiście i jak znów się nie uda pomysłów mi braknie w szukaniu przyczyny. Sabinko betę mam zrobić w poniedziałek jeszcze - dr Siejkowski zadecydował no i normalnie brać leki itd bo reszta wyników jest ok. A ja i tak juz nie wierze w powodzenie i się pogodziłam z tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrocka
Dziewczyny, ja jestem tez przypadkiem niewyjasniionym medycznie.Czekam na nr 5 I nigdy nie mialam mrozakow a 2 razy wogole ttransferu niebylo.Wczesniej 3 inseminacje.Zostala jednak nadzieja mimo dlugow I bolacego serducha.Wy tez sie niepoddawajcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość espaniolaola
Zaczyna mnie to przerastać ....u mnie leży problem po męskiej stronie i tak sie zastanawiam ile razy będzie trzeba to przejść by uzyskać wymarzony cel:( moze inseminacja z nasieniem dawcy:( boże jakiego mam dola jak czytam te fora:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrocka
Espaniolaola, zawsze jest jakies wyjscie I tego sie trzymajmy.Dola to ja mam od 5 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość espaniolaola
Juz pic lat sie starasz? Po ile próbach juz jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrocka
4 x icsi I dalej bede probowac tylko kasy brak narazie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wrocka a nie łapiesz się na fundysz? Mnie ostatnie piąte podejście kosztowało 3200 zł oczywiście w Invimedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heliotrop
faktycznie to forum zrobilo sie jakies dziwne dziewczyny powinny załozyc gdzies własne bo tu sie nie da normalnie pogadac, ani przebic z wlasnymi pytaniami jest sobie zamknieta grupka osób, ktore nikogo nie dopuszczaja do siebie i bron boze cos negatywnego powiedziec bo zaraz zjedza a gosc ma racje z konsekwencjami zdrowotnymi a wam te zarodki juz mozg wypalily chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrocka
Kazda z nas chce zeby sie jej udalo I kogo to obchodzi jakim kosztem? Jak pakujemy w siiebie kupe lekow to sie nikt niepyta czy to ma wpplyw na zdrowie.Oczywiscie ze ma i to duzy a jesli chodzi o zarodki to kwestia indywidualna kto, ile, itd.To forum jest chyba po to zeby wymieniac doswiadczenia I sie wspierac a nie krytykowac.Jeslli ktos chce ryzykowac to jego sprawa I w czym problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heliotrop
w czyms innym w tym ze nie dopuszczacie innych do tego forum i gadacie tylko o swoich sprawach dlatego uwazam ze administrator powinien zamknac ten watek a wy sobie gadajcie na swoim prywatnym forum i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrocka
Ja ci kilka razy odpisalam na twoje pytania ale jakos nie zauwazylas chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrocka
Dla przypomnienia strona 451, 452.Nie podjelas tematu dalej.nie bardzo rozumiem w dalszym ciagu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heliotrop
bo sie nie opłaca tutaj cokolwiek pisac tak zasypujecie i zasmiecacie forum własnymi sprawami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heliotrop jeżeli o mnie chodzi to o co masz żal ??? Doświadczenia w in vitro nie mam a na pytania które nie znam odpowiedzi po prostu nie odpisuj****ardzo nieładnie napisałaś,że zarodki wypalają nam mozg - mnie ten tekst w*****ł a może przeszkadza Ci też ze Kasia o balonie pisze - bo to nie in vitro??? Ze ja o wynikach pisze itd Luminko co u Ciebie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heliotrop
Takie jest moje zdanie i go nie zmienię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zasmiecajcie forum czymś takim dziewczyny Ze ktoś jest w centrum uwagi lub nie Nie ma tak wszystkie mamy ta sama dolegliwość i mamy się wspierać a nie wytykać Dobra juz nic nie pisze Sabinko jeszcze napisz o samopoczuciu i Ty Kasia też Wrocka ;) spadam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heliotrop
9.36 to nie ja pisałam widac nie tylko ja mam takie zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heliotrop
I poranne wpisy też ja nie pisałam Hurrrra ktoś mnie popiera jednak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrocka
Gdyby ktos mi powiedzial ze jak zlize G z ulicy to pomoze to bym to zrobila i mam w D czyjes zdanie.To jest dramat wielu kobiet i nie miejsce tu na takie chore dyskusje o ilosci zarodkow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez tu kiedys pisałam i racja dziewczyny przeginaja, nie mozna sie brzebic przez to grono troszke szkoda, ze nie dopuszczacie innych załuzcie sobie gdzies indziej prywatne forum i porownujcie sobie tam wyniki itp to nie miejsce na takie pisanie tu chce kazdy pisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrocka
Lumino, kiedy druga beta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrocka
a ja chetnie podczytuje i ciesze sie ze dziewczyny pisza o wynikach bo czasami czlowiek od lekarzy wychodzi i zapomina sie dopytac z tego wszystkiego.Jak sukces jest albo porazka to tez pomaga. Bo rodzina juz nie slucha jak wczesniej a mezowi tez uszy wiedna.Jesli nie o tym to o czym? to przeciez forum Polmedu wiec jak wychodzi sie z tamtad to dzieli sie spostrzezeniami.Przestancie juz truc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Heliotrop pisanie raz jako gość a potem pod swoim nikiem jest juz nudne i żałosne Nikt nie zmusza Cię do czytania przecież Idź truj cztery litery na innym forum Zawsze znajdzie się taka co namiesza Zapis sobie jakiś topik i już i bądź tam kierowniczka. Problem z głowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cuuud
Gosc i heliotrop.O co wam chodzi a o czym wy chcecie tu pisac napisz bo to miejsce jest jak najbardziej do tego aby pisac o tym o czym pisze sie tu czyli np jakie leki jakie wyniki itd itd a wy czepiacie sie niewiadomo czego kazdy pisze akurat o tym na jakim etapie jest a wy jak jestescie z innej bajki to nie piszcie to znajdzcie sobie pasujace do was forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×