Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ania172

niepłodnośc ... POLMED Wrocław

Polecane posty

Gość nikola78
Witajcie właśnie wrociłam z badań dziś mój 6 dpt odebrałam wyniki moje hcg to 6.82 ;-(strasznie malunie sama nie wiem co mam myślec lekarz kazał powtórzyc w wigilię i nic nie powiedział progesteron 120 i estradiol 1443 miała któraś z was podobna sytuację strasznie się boję Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nicola,już tu pisałysmy ,że nie beta jest najważniejsza w pierwszej weryfikacji,a progesteron i estradiol.U Ciebie są całkiem ładne te wyniki także poczekaj cierpliwie do kolejnego badania.Wiem ,że to oczekiwanie nie jest łatwe,ale dasz radę:)Ścisakm i trzymam kciuki za dobre wyniki:) Monch,kiedy będziesz znała wyniki,bo ja juz nóżkami przebieram???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pracuję do 15.30 i pojadę prosto po wyniki. W domku będę ok 17. Cała w środku płonę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikola78
sylwia0406 dziękuje ja się nie znam zupełnie nic na tych wynikach i dlatego strasznie się boję ;-( marzymy o dziecku już 10 lat a to oczekiwanie na wyniki jest najgorsze o czym wiesz ;-) jeszcze raz dziękuje pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikola- jeszcze nic pewnie straconego jak pisze Sylwia..... trzymam kciuki za wigilijny prezent:)) Monch- czekamy!!!!!!!!!!!!!! :)))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MONCH tak mi przykro Kochana!!! smutne i frustrujące to! Bardzo mi z tego powodu zle i nie wiem co napisac. Napisac nie poddawaj się to teraz nie na miejscu.... trzymajcie sie cieplo ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monch tak mi przykro aż się popłakałam bo przypomniałam sobie wszystko jak to boli jak mi się nie udawało. Twoja historia przypomina mi troszkę moją: też miałam torbiel jajnika wyciętą w 2010 - endometrioza, potem wycięty jajowód. Luty 2012 inseminacja, marzec 2012 inseminacja, maj ivf, i dopiero teraz w listopadzie się udało i też miałam tylko dwa zarodki. Dlatego Tobie strasznie kibicowałam i kibicuję dalej bo wierzę że Ci się uda i będziesz walczyć dalej. ściskam Cię mocno!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monch120 tak mi przykro :( przytulam Cię mocno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monch,bardzo mi przykro:(Wiem,że żadne słowa nie ukoją Twojego bólu...musisz się jakoś z tym uporać,choć wiem,że nie będzie łatwo:( Ściskam Cię kochana i życzę dużo siły i wytrwałości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monch bardzo mi przykro ciężko to wyrazić słowami:(Trzymaj się słonko, wierzę, że w końcu Ci się uda. Przytulam mocno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję dziewczyny. Byłam przygotowana, że się nie uda, bo zarodki, które mi podali były beznadziejne. Tym razem cała procedura nie przebiegała jak powinna, więc wiedziałam, że się nie uda. Tak po prostu - wiedziałam. Pozdrawiam i trzymam kciuki za pozostałe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niska beta
monch - kurczę,przykro mi, myślałam, że napiszesz dobre wieści :( Tym bardziej, że ja jestem w takiej samej sytuacji. U mnie tez będzie lipa, brzuch mnie boli juz od kilku dni jak na @. Jutro powtarzam betę, ale tylko po to, żeby sie upewnić i odstawić leki. Cholera, trzecie in vitro i trzecia porażka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niska beta nie przekreślaj podejścia. Ja nadal trzymam za Ciebie kciuki :) Napisz po jakim czasie podchodziłaś trzeci raz. Bo ja jeżeli będę, to czekam ok pół roku, bo trzeba uzbierać fundusze, a i może coś w połowie roku ruszy się od rządu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odebrałam wyniki 15,7 ,ten wynik to na pewno pozostałości zastrzyku :( będę walczyć aż się uda ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M84,ja tam nie chcę się wymądrzać,ale po pierwsze miałaś zbyt ładne hormony,po drugie Twoja beta się podwoiła w ciądu dwóch dni...zasada jest taka,że beta hcg ma przyrastać tak:66% po 48 godz i 114% po 72 godz. Na mój rozum Ty masz przyrost o 100 % w ciągu 48 godzin więc jest dobrze. Powtórz badanie,takie jest moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
m84 ja tez dalej kciuki trzymam i Sylwia ma racje, nie warto tracic nadziei :))))) niska beta! Ty równiez nie mysl negatywnie, trzeba miec zawsze pozytywne podejscie, to duzo pomaga :) Monch-BUZIAKI KOCHANA:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niska beta
monch - ja teraz miałam długą przerwę, bo dwa lata. Ale drugie in vitro robiłam jakies pół roku po pierwszym. A powiedz mi jeszzce, jaki miałaś progesteron? m84 - ja powórzyłabym na twoim miejscu betę w poniedziałek. Może będziesz miała piękny prezent pod choinkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M84 ja trzymam kciuki dalej. dziewczyny mają rację, beta podwojona ;) niska beta estradiol 1569 progesteron >80 i tak klapa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za ciepłe słowa ,zapaliłyście we mnie iskierkę nadziei,trzecią weryfikacje mam zrobić 27.12 czyli po świętach niska beta a ty kiedy robisz drugą weryfikację ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikola78
m84 witaj w którym dniu robiłaś pierwszą weryfikację mi kazali w 6 dpt i wyszła tylko 6,82 strasznie malutko powiedzieli że mam zrobic 1/8 ovitrelle i w Wigilie zrobic jeszcze raz ;-( mam strasznego doła i dużo myśli że się nie udało na przemian z wiarą i nadzieją że jednak może się udało to czekanie jest straszne i ta niepewnośc ale jakoś musimy wytrzymac ;-) życzę ci aby twoja beta powaliła tak jak marzysz i żeby zabiło pięknie malunie serduszko pozdrawiam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monch bardzo mi przykro.... m84, a może w wigilię zrób kolejna betę? w ten.dzień dzieją się cuda:-) a na poważnie to beta podwojona książkowo....:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikola78
Witajcie dziś odebrałam kolejną weryfikację strasznie malunia ale nadzieja i modlitwa do Bozi może wynagrodzi mi 10 lat starań ;-) i zrobię męzowi piękny prezent pod choinkę ;-) 6 dpt hcg 6,82 8 dpt hcg 16,1 miała któras z Was kochane podobne wyniki i sie udało proszę o odpowiedz dziękuje i pozdrawiam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesołych Świąt dla Wszystkich,spełnienia marzeń....Lecz nikt nie może tracić z oczu tego, czego pragnie. Nawet kiedy przychodzą chwile, gdy zdaje się, że świat i inni są silniejsi. Sekret tkwi w tym, by się nie poddać.( Paula Coelho "Piąta góra" )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nicola,ja Ci dam malunią betę;)Kobieto,masz ładny przyrost,bo ponad 100 % w ciągu 48 h.Nie masz powodu do smutku! Zrób jeszcze kolejną weryfikację i wtedy już będzie wiadomo na 100%.Jak dasz rade to najlepiej w poniedziałek,wtedy minie od dziś kolejne 48 H.Powodzenia:) Ania Wesołych Świąt:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICOLA przyrost dobry, wiec powinno byc super:) trzymam kciuki za poniedzialkowa III-ecią weryfikacje :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niska beta
cześć dziewczyny! jestem w takim szoku, że nie mogę pisac bo ręce mi sie trzęsą. Moje hcg dzisiaj 112! Byłam pewna, że to pomyłka, bo przeciez nie mogło aż tyle wzrosnąć. ZAdzwpniłam do kliniki i położna powiedziała mi,że jest to możliwe i pogratulowała ciąży. Matko, nie uwierzę dopóki nie zrobię trzeciej bety, bo to przeciez cud!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×