Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ania172

niepłodnośc ... POLMED Wrocław

Polecane posty

Gość wrocka
Jejku dziewczyny kochane jestescie :) :) dziekuje Wam z calego serca! albo bede plakac ze szczescia albo rozpaczac z butla wina bo mam wolne jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spadaj trolu
Gościu spiepszaj. Czepiasz się jak kleszcz psiej d**y.won stąd wieśniaro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mohjito
Wrocko trzymam kciuki cały czas!!! :) Nie wiem co mam myśleć o tych Twoich sikańcach ale mam nadzieję że ten dzisiejszy już nie kłamał :) Na bóle bierz sobie No spę która działa rozkurczowo :) Takie skurcze nie są dobre dla dzidzi więc lepiej aby ich nie było :) Czekamy na oficjalne dobre wieści :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina999
mohjito a co u ciebie :) u was :) Ty pewnie odliczasz czas do wizyty :) pozytywnie ci zadroszczę i nie mogę się doczekać kiedy ja będę na wizytę czekała :) ba najpierw na sikańca, bete, usg... rozmarzyłam się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monch120
A mojego posta ktoś usunął :( Wrocka ja Tobie wiesz jak strasznie kibicuję. ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spadaj trolu Ty to masz coś z główką, albo duże problemy życiowe bo normalni ludzie nie wyzywają innych na takim forum, ale widocznie twoja niepłodność cię tak zmieniła, że na innych ludziach się wyżywasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrocka
hcg 9,1 czyli ciazy brak pewnie bo zastrzyk byl w zeszly czwartek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrocka
na 12 dpt to stanowczo za malo ale zrobie weryfikacje we srode dla pewnoci jeszcze. Strasznie jestem zawiedziona.Znow swiat sie zawalil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziara
Wrocka nie wiadomo jeszcze Mi po ovitrele wyszło 3.1 i była lipa. Moim zdaniem masz jeszcze szansę 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrocka
Maja do mnie oddzwonic z kliniki za pare minut.Nie mam juz nawet sily zadzwonic do meza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrocka
Kazali powtorzyc hcg we czwartek i powiedzieli ze wynik jest standarowy ale pewnie nie chca stresowac.Nic , kluje sie dalej i pojde na ta bete we czwartek.Jak tu zyc do czwartku? Czy ktoras z was miala tak niska bete i byla ciaza? Moze moj fasolek walczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie pamiętam już nicków trzeba by poczytac ale były na forum oczywiście takie przypadki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrocka choć beta mała ja przy pierwszej ciąży miałam betę 6 (choć to była ciąża pozamaciczna :( ). Życzę Tobie, aby twoja ruszyła z kopyta i w czwartek będziemy Tobie gratulować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrocka
W zeszlym roku mialam bete 12,5 tez pozostalosc po zastrzyku wiec sie juz nie ludze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrocka
"standardowy", co to wogole za slowo jest? wkurzylo mnie to slowo strasznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa21
wrocko przykro mi.U mnie test negatywny.Beta hcg <2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość espaniolaola
Ja mialam betę chyba cos kolo 12 ....kurcze musiala byś cofnąć i poszperać i ciaza byla !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrocka
u mnie 12dpt wiec raczej zludzen nie ma .Gdyby bylo ponad 15 to juz cos ale Ovitrelle byl w zeszly czwartek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość espaniolaola
Wrocka kurcze przykro mi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na forum była dziewczyna z betą 8 i ciąża była:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrocka
Ech pojde I zrobie bete we srode bo mi z praca koliduje we czwartek.Pewnie 1 dzien nie zroobi roznicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psioszka
Wrocka, ja dalej wierzę! Mi zawsze mówiono,że ciąża powyżej 5, nie denerwuj się jeszcze! Walczymy dalej! I ja i Ty i reszta dziewczyn!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny a po co ten ovitrelle po punkcji wstrzykujecie? Nie spotkałam się nigdzie z tym, w innych klinikach się tego nie robi a sorki za szczerosć ale chyba rezultaty mają lepsze niż tu. To tylko zaburza wam wyniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mohjito
Wrocko ja nadal trzymam kciuki :) Pisałaś wynik swojemu lekarzowi? Co do powtórki to właśnie w środę powinno się ją zrobić a nie w czwartek :) Musi minąć 48h aby wynik tzn przyrost był wiarygodny. A co do ovitr...to nie mam pojęcia dlaczego go podali. Nie spotkałam się w Invi z przypadkiem aby zastrzyk podawali tak późno. Wrocko u kogo jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nova przykro mi :( nina dziękuję że pytasz :* czuję sie bardzo dobrze...mdłości brak :) czasami mnie cos zakuje i tylko tyle ;) wizytę mam w piątek i już się nie mogę doczekać...oczywiscie boje się jak cholera :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrocka
Ja tez sie spotkalam pierwszy raz z tymi zastrzykami po po transferze.Nigdy ich nie bralam wczesniej.Nie mam motywacji do dzisiejszego klucia sie.Ten przeciwzakrzepowy zastrzyk mnie dobija, nie to ze bolesny jak szlag to mam po nim 100 siniakow. apropos bety to tez nie wiem dlaczego powiedzieli czwartek a nie srode.Jade jutro tak i tak.Jak wyjdzie cos to we czwartek tez dam rade. Az sie z lozka dzisiaj nie chcialo wstawac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×