Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ania172

niepłodnośc ... POLMED Wrocław

Polecane posty

Gość iza 9000
aniu u mnie wszystko w porządku, to już 25 tydzień ciąży, chodzimy już z mężem do szkoły rodzenia, co prawda ja i tak jestem skazana na cesarskie cięcie ale wiele dowiadujemy się o pielęgnacji dzieciaczka, odżywianiu itp. ;o) Jestem już na zwolnieniu lekarskim do końca ciąży, wreszcie odpoczywam, nie stresuję się i dzięki temu dużo lepiej się czuję ;o) A Ty za 3 tygodnie będziesz robić najważniejsze usg i jeśli mogę Ci doradzić to zrób je u dr Floriańskiego, jeśli będziesz chciała namiary to Ci je podam. Karolik ogromne gratulacje, ten topik staje się dowodem na to że w Polmedzie pracują naprawdę świetni fachowcy od niepłodności ;o) pozdrowienia dla pozostałych dziewczyn, trzymam teraz kciuki za wszystkie starające się ;o)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ogromne gratulacje KAROLIK!!!! czy którać z Was miała laparoskopię, jakie opinie czy moze pomóc???? ja czekam na @ i rejestruję się na lapo. mam jeszcze jedno pytanko : dziewczyny czy którać robiła test na przeciwciała plemnikowe czyli na jakieś białko które zabija kijanki:) gdzie i jak to sie robi? z krwi czy ze śluzu??? miałam test na wrogi sluz, w Polmedzie, ale to badanie na to białko to chyba cos innego Z góry dziękuję za odp MAGDA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
m31 ja robiłam sobie przeciwciała przeciwplemnikowe we krwi w laboratorium ALAB we Wrocku- czekałam na nie 10 dni. Mam już wynik, ale będę musiała go skonsultować w Polmedzie bo nie wiem o co chodzi. To badanie zrobiłam sobie dla zaspokojenia własnego sumienia nie dostałam na nie skierowania. Zobaczymy... A wcześniej też miałam badanie śluzu w polmedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny napiszcie mi ile się czeka na wyniki badań: HIV, HBS, HCV, WR, przeciwciała różyczki, toxsoplazmozy, cytomegalii?? i gdzie robiłyście te badania we Wrocławiu? Bo narazie znalazłam laboratorium ALAB we Wrocku, ale może polecacie jakiś szpital czy inne miejsce? I ile kasy mam szykować na tą przyjemność?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stokrotka77-cieszę się że już zaczęłaś...u mnie wyglądało podobnie...najpierw antyki,później decapeptyl,później stymulacja i punkcja no i transfer:-)...trzymam kciuki za ciebie:-) iza9000-tak, za 3 tyg mam ważne usg ale będę je robiła w polmedzie,przynajmniej tak mówił mi siejkowski i mam już ustalony termin na 6 kwietnia....to wspaniale że u ciebie wszystko ok....a dlaczego cesarka? karolik-gratulujęęęęęęęęęęęęęęęęęę:-D zrezygnowana-1980-w polmedzie będę tylko do 3 msc ciąży,później u siebie ,bo ja mam prawie 100km do wrocka więc to zbyt męczące Alicja77-mam nadzieję i wierzę że tobie też już niedługo będę mogła gratulować,TRZYMAM KCIUKI Z CAŁEGO SERCA:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje za gratulacje;-) muszę Wam powiedzieć że jakoś to do mnie nie dociera ;-)) en27 ja na wyniki czekałam do tygodnia bo byłam w laboratorium u siebie ale i tak krew wysyłana jest do Wrocka. Ja mam wspaniałego lekarza gin. na miejscu i on dał mi skierowanie na badania więc nic nie płaciłam a mąż oddał krew honorowo ( pisałam o tym wcześniej) i zaoszczędziliśmy ok 700 zł. Lecz widziałam jak w laboratorium we Wrocku na Powst. Śląskich "jedna z nas" przyszła na te wszystkie podstawowe badania potrzebne do IUI i IVF i płaciła ponad 400 zł. Ja polecam to laboratorium bo wyników nie trzeba odbierać oni współpracują z Polmedem i dzwonią z wynikami a później je przekazują sami do Polmedu. powodzenia i pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja za swoje badania do iui płaciłam ok. 200zł (mąż akurat robił te badania do pracy - więc mieliśmy szczęście i mniejsze koszty ponieśliśmy). Wyniki odebrałam na drugi dzień, a robiłam je w Zielonej w medkolu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EN27-DZIĘKUJĘ A ILE TO BADANIE KOSZTUJE????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My robilismy przeciwciała plemnikowe we wrocku - Ewa Zagocka, Pracownia Andrologiczna, ul. Kościuszki 108A/18, Wrocław (tel. 7872128); razem z badaniem nasienia i na obecność chlamydii zapłaciliśmy 320 zł. A komplet badań, które trzeba zrobić przed IVF robiliśmy w miejscu zamieszkania i wyszło 435 zł;/ (moje + męża). Wyniki były po 4 dniach. pozdrawiam! Też już bym chciała zacząć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobitki chcę dołączyć do Waszej zgranej paczki :)Ja Polmed znalazłam w necie troszkę poczytaliśmy i zdecydowaliśmy się chcieliśmy dostać się do dr Polaka ale trzeba było czekać ok 3 miesięcy zdecydowaliśmy się na dr Zosika o dzidzię staramy się prawie 5 lat do prowadzącego lekarza mam dziwne uczucia wszystko niby oki ale jakoś tak chaotyczne wszystko robi pierwsza wizyta super ( jeździmy do niego od listopada 2009) może dlatego bo przyszedł dr Polak rozluźnił atmosferę ale pierwsze co usłyszeliśmy od prowadzącego tyle czasu i nic to tylko in vitro ale jak można tak stwierdzić bez żadnych badań paranoja nie zgodziliśmy się ,kazano zrobić badania wyszły praktycznie w normie no poza prolaktyną (już jest w normie) i zwierzątka mają 48% ruchliwości ale mężuś bierze już witaminki niby wszystko wporzo a tu dalej nic miałam 2 razy robione hsg ostatnie 3 tygodnie temu byłam teraz w poniedziałek na kontroli bo na wypisie pisało że niby mam jedno ujście niedrożne i prawdopodobnie torbiel na prawym jajniku wystraszeni pomknęliśmy do doktorka bo w tym cyklu miałam mieć inseminacje i wiecie co śmiać mi się chciało bo dr Zosik po oglądnięciu zdjęć rendgenowskich stwierdził dwa jajniki niedrożne tylko in vitro i nawet nie zbadał mnie i nie wiem czy mam tą torbiel czy nie za chwilę przyszedł dr Polak rzucił okiem drożne kontrast się wylał i co zaraz mój prowadzący zaczął mieszać i Polak stwierdził można poddać się laparoskopi i będziemy bardziej pewni co do drożności a później zobaczymy co wyjdzie po badaniu zbaranieliśmy przepraszam Was że tak się rozpisałam ale musiałam się z Wami tym wszystkim podzielić wiem że laparoskopia to ostatnia deska ratunku( tak stwierdził lekarz) tylko męczy nas jeden fakt nie znamy przyczyny która nie pozwala nam zajść w ciąże a nie miałam tylko badania na wrogość śluzu mam też takie pytanko czy któraś z Was miała robioną laparoskopię u dr Pajaka bo tam mnie skierowano pozdrawiam cieplutko wszystkie kobitki na forum pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobitki chcę dołączyć do Waszej zgranej paczki :)Ja Polmed znalazłam w necie troszkę poczytaliśmy i zdecydowaliśmy się chcieliśmy dostać się do dr Polaka ale trzeba było czekać ok 3 miesięcy zdecydowaliśmy się na dr Zosika o dzidzię staramy się prawie 5 lat do prowadzącego lekarza mam dziwne uczucia wszystko niby oki ale jakoś tak chaotyczne wszystko robi pierwsza wizyta super ( jeździmy do niego od listopada 2009) może dlatego bo przyszedł dr Polak rozluźnił atmosferę ale pierwsze co usłyszeliśmy od prowadzącego tyle czasu i nic to tylko in vitro ale jak można tak stwierdzić bez żadnych badań paranoja nie zgodziliśmy się ,kazano zrobić badania wyszły praktycznie w normie no poza prolaktyną (już jest w normie) i zwierzątka mają 48% ruchliwości ale mężuś bierze już witaminki niby wszystko wporzo a tu dalej nic miałam 2 razy robione hsg ostatnie 3 tygodnie temu byłam teraz w poniedziałek na kontroli bo na wypisie pisało że niby mam jedno ujście niedrożne i prawdopodobnie torbiel na prawym jajniku wystraszeni pomknęliśmy do doktorka bo w tym cyklu miałam mieć inseminacje i wiecie co śmiać mi się chciało bo dr Zosik po oglądnięciu zdjęć rendgenowskich stwierdził dwa jajniki niedrożne tylko in vitro i nawet nie zbadał mnie i nie wiem czy mam tą torbiel czy nie za chwilę przyszedł dr Polak rzucił okiem drożne kontrast się wylał i co zaraz mój prowadzący zaczął mieszać i Polak stwierdził można poddać się laparoskopi i będziemy bardziej pewni co do drożności a później zobaczymy co wyjdzie po badaniu zbaranieliśmy przepraszam Was że tak się rozpisałam ale musiałam się z Wami tym wszystkim podzielić wiem że laparoskopia to ostatnia deska ratunku( tak stwierdził lekarz) tylko męczy nas jeden fakt nie znamy przyczyny która nie pozwala nam zajść w ciąże a nie miałam tylko badania na wrogość śluzu mam też takie pytanko czy któraś z Was miała robioną laparoskopię u dr Pajaka bo tam mnie skierowano pozdrawiam cieplutko wszystkie kobitki na forum pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MALWINNA75
Karolik ogromne gratulacje:)) dbaj teraz o siebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MIŚKA13 JA NIESTETY MAM PODOBNE WRAZENIE O DR ZOSIKU. PRAWIE OD POCZĄTKU SŁYSZAŁAM TYLKO IN VITRO, LAPAROSKOPIE ALBO ZROBIĆ ALBO NIE-ALE PEWNIE I TAK NIE POMOZE-SŁOWA DR. JA TEŻ MAM SKIEROWANIE DO PAJĄKA, ALE SKONSULTOWAŁAM SZPITAL NA KAMIŃSKIEGO Z INNYM GIN I ODRADZIŁ. POLECAM KLINIKI, Z TYM SKIEROWANIEM NA CHAŁBIŃSKIEGO3 DO PORADNI, ZAREJESTRUJ SIE DO LEKARZA (WEŹ WSZYSKIE WYNIKI BADAŃ JAKIE MASZ), LEKARZ PRZEMIŁY, JA BYŁAM W PONIEDZIAŁEK . TERAZ CZEKAM NA @ I DZWONIĘ I UMAWIAM SIĘ NA LAPO, TO TRZEBA ZROBIĆ W 1 FAZIE CYKLU.PAN DR POWIEDZIAŁ , ŻE JAK NAJBARDZIEJ ZROBIĆ LAPO BO DAJE DUŻO SZANSE NA POZYTYWNE WYNIKI ZAJŚCIA W CIĄŻĘ. POZDRAWIAM WSZYSTKIE ZACIĄZONE I OCZEKUJĄCE!!! MAGDA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MIŚKA13 JA NIESTETY MAM PODOBNE WRAZENIE O DR ZOSIKU. PRAWIE OD POCZĄTKU SŁYSZAŁAM TYLKO IN VITRO, LAPAROSKOPIE ALBO ZROBIĆ ALBO NIE-ALE PEWNIE I TAK NIE POMOZE-SŁOWA DR. JA TEŻ MAM SKIEROWANIE DO PAJĄKA, ALE SKONSULTOWAŁAM SZPITAL NA KAMIŃSKIEGO Z INNYM GIN I ODRADZIŁ. POLECAM KLINIKI, Z TYM SKIEROWANIEM NA CHAŁBIŃSKIEGO3 DO PORADNI, ZAREJESTRUJ SIE DO LEKARZA (WEŹ WSZYSKIE WYNIKI BADAŃ JAKIE MASZ), LEKARZ PRZEMIŁY, JA BYŁAM W PONIEDZIAŁEK . TERAZ CZEKAM NA @ I DZWONIĘ I UMAWIAM SIĘ NA LAPO, TO TRZEBA ZROBIĆ W 1 FAZIE CYKLU.PAN DR POWIEDZIAŁ , ŻE JAK NAJBARDZIEJ ZROBIĆ LAPO BO DAJE DUŻO SZANSE NA POZYTYWNE WYNIKI ZAJŚCIA W CIĄŻĘ. POZDRAWIAM WSZYSTKIE ZACIĄZONE I OCZEKUJĄCE!!! MAGDA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolik Gratulacje!!!masz szczęscie juz w sobie!!!dziewczyny ja miałam laparoskopie i też mowili mi ze po niej może sie uda a teraz znowu zrosty wrociły i na dodatek robiłam prywatni bo nie chciałam czekac i za laparo z histeroskapią zapłaciłam 5,5tyś kasa w błoto!mi też dr.zosik tak powiedział ze mozna sprobowac iui 2razy a jak nie uda sie to in vitro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
m31 ja za badania przeciwciał we krwi płaciłam 83zł, a badanie śluzu 50 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alicja77 - bardzo się cieszę, że będziemy mogły wymieniać się doświadczeniami!Jeśli możesz opisz mi w skrócie przyczyny Waszych problemów. W naszym przypadku słabe są parametry nasienia, mimo operacji żylaków powrózka nasiennego nic się nie zmieniło, wręcz pogorszyło dlatego podchodzimy do in vitro. Antyki brałam przez 28 dni (aby zabieg nie wypadł w święta). Teraz przez dwa tygodnie decapeptyl i 29.03 startujemy. Już nie mogę się doczekać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja 77
Stokrotka - u nas własciwie nie ma konkretnej przyczyny niepłodności, moze poza tym, że mam jeden jajowód niedrożny, ale z jednym przecież można zajść w ciążę. Jednak od 4,5 roku sie nie udaje. Nasienie męża jest w miarę dobre, wiec nie wiem, co jest nie tak. Może to kwestia psychiki. Miałam 3 nieudane inseminacje po kórych stwierdziliśmy, że nie ma na co czekać, bo lata lecą a dziecka nie ma. Ja tez juz nie mogę sie doczekać, ale jeszcze tylko tydzień i startujemy. Mam ogromną nadzieję, że obie będziemy już niedługo szalały z radości. Pozdrawiam :) Buziaki dla reszty dziewczyn!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miska 13
m31dokładnie te same słowa usłyszeliśmy ale człowiek łapie się każdej deski a jak to może pomóc a na pewno nie zaszkodzi to trzeba próbować |:) kochana a mogłabyś mi podać numer do tego lekarza ja już dzwoniłam do dr Pajaka ale on jest na urlopie do końca miesiąca więc następny cykl był by do tyłu bo @ przyszła w czwartek a jeszcze jedno mam pytanko czy musiałaś specjalnie jechać do tego doktorka od laparoskopi czy załatwiałaś to telefonicznie i czy płaciłaś za wizytę pytam bo do Wrocka mam ok 80 km a dobrą opinię też słyszałam o szpitalu na Dyrekcyjnej a Wy kobitki co sądzicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MISKA13 JA O DYREKCYJNEJ NIE MAM DOBREGO ZDANIA. ZŁE DOSWIADCZENIA W RODZINIE-BARDZO ZŁE!!!! DOBRZE BYŁOBY ŻEBYŚ W PONIEDZIAŁEK RANO PRZYJECHAŁA NA CHAŁBIŃSKIEGO 3, KLINIKI , TO JEST PORADNIA GINEKOLOGICZNO POŁOŻNICZA, BABECZKA A SZATNI POKIERUJE CIE GDZIE TRZEBA ODEJSC. WEJDZIESZ DO REJETRACJI TAM MIŁA PIELĘGNIARKA ZAŁOZY CI KARTĘ , MIEJ ZE SOBĄ BADANIA JEŚLI JAKIEŚ ROBIŁAS.WSZYSTKO JEST NA KASĘ CHORYCH, NIE PŁACISZ I NIE DZWONISZ PO PROSTU RANKO STAWIASZ SIĘ NA CHAŁBIŃSKIEGO3. POTEM TRZEBA CZEKAĆ W KOLEJCE DO LEKARZA, PAN DOKTOR WYZNACZA TERMIN, SKORO @ W CZWARTEK TO DOBRZE BYŁOBY ŻEBYŚ W PONIEDZIAŁEK POJECHAŁA , BADANIE ROBI SIĘ W 1 FAZIE CYKLU, WIEC NA PEWNO JESZCZE W TYM MIESIĄCU TO ZAŁATWISZ. JA SZYKUJĘ SIĘ NA CZWRTEK DO PRZYJĘCIA NA ODDZIAŁ-TRZEBA POŁOŻYĆ SIĘ NA 2 DNI. SŁYSZAŁAM ŻE PO LAPAROSKOPI NAHLEPIEJ DZIŁAĆ OD RAZU JEŚLI CHODZI O DZIDZIĘ. SZKODA CZASU DZIAŁAJ!!!!:) MAGDA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miska 13
Madzik muszę Ci powiedzieć ,że z nieba mi spadłaś postaram się pojechać w poniedziałek zobaczymy czy dadzą mi wolne ? ,powiedz mi kochana a od której doktorek przyjmuje ? a nuż może spotkamy się w szpitalu ? wiesz jestem taka podekscytowana tym co napisałaś że mogłabym już teraz jechać:) jeszcze raz wielkie dzięki słoneczko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MISKA13 PRZYJUMJE OD 9, BĄDŹ OKOŁO 8.30, REJESTRACJA, KOLEJKA. KOBITKI DO PRZYJECIA NA ODDZIAŁ , WIEC WARTO SOBIE ZAREZERWOWAĆ DZIONEK. JA JUTRO DZWONIĘ I UMAWIAM SIĘ NA PRZYJĘCIE, CHCIAŁABYM NA CZWARTEK. PO TYCH WSZYSTKICH HORMONACH W TYM MIESIĄCU @ MI SIE WYDŁUŻA.JAK COS BĘDĘ WIEDZIAŁA TO DAM ZNAĆ, MOZE SIE SPOTKAMY NP W CZWARTEK. POZDROWIENIA MAGDA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki dzięki już mam wolne na jutrzejszy dzionek jadę z samego rańca wydaje mi się że ja też załapię się na laparoskopie w tym tygodniu też Ci życzę kochana powodzonka jutro dam znać pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miska 13
I jak tam Madzik dzwoniłaś dz kliniki ? ja dzisiaj byłam i mam zgłosić się w środę na oddział na 8 15 mam też zrobić szereg badań dobrze ,że byłam na czczo więc załatwiłam to od ręki ,miałam też wziąść szczepionkę na żółtaczkę ale lekarz pierwszego kontaktu stwierdził ,że nie ma sensu bo i tak nie będzie nic działać lekarz był bardzo fajny ździwił się że lekarz tak szybko zalecił mi laparoskopie bo 3 tygodnie temu robione miałam hsg i ździwiony był też że nie miałam robione badanie na wrogość śluzu a to podstawa daj znać jak tam u Ciebie kochana pozdrawiam cieplutko moja dobra duszyczko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MISKA13 JA MAM NA CZWARTEK NA OKOŁO 8. FAJNIE BYŁOBY SIĘ SPOTKAĆ. WYŚLIJ NUMER TELEFONU NA MAILA KING1122@WP.PL, JA ODEŚLĘ CI SWÓJ. MIŁO BYŁOBY SIĘ SPOTKAĆ W CZWARTEK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miska 13
Pewnie kochana, że się spikniemy musimy :) już wysyłam Ci mój nr telefonu to do czwarteczku ja już bym chciała być po to ciał pa pa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelka76
Cześć Dziewczyny! Wczoraj miałam punkcję, dzis dzwoniłam i zapłodniło się 6 komórek. Mam pytanie to dużo czy mało??? Bo nie wiem. Transfer mam w piątek i już cały czas myśle:/ Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MALWINNA75
Ewelka 6 jest ok:) ja miałam 5, 3 zostały zamrożone:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelka76
Malwinna dzięki za info ale i tak już wcześniej zadzwoniłam do kliniki, taka już jestem niecierpliwa:) Napisz jak się miewasz, mam nadzieję że się dzielnie trzymasz? Pozdrowionka gorące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×