Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ania172

niepłodnośc ... POLMED Wrocław

Polecane posty

witam dziewczyny dawno nie pisałam duzo pracy i tak często nie mysle o wszystkim odłożyłam na miesiąc albo dwa starania w maju sprobujemy inseminacji.Malwina75 kochana trzymaj sie wiem ze to cięzko ja byłam w ciązy 6lat temu tylko 7tyg. i od tego czasu nic tez czesto widze kobiety w ciązy wózki reklamy wszystko czasami sie kojarzy i to uczucie że sie nie sprawdzamy jako kobiety ale tak nie mozemy myslec bo zwariujemy!pozdrawiam dziewczyny czekajace na wynik!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelka76 trzymam mocno kciuki!!!Ja sie deneruje a co dopiero ty!ale czuje ze bedzie dobrze!!!Pozdrawiam gorąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak na rozluźnienie i poczytanie czegoś optymistycznego. Dziś byłam w szpitalu na KTG ponieważ moje bobo było dziś baaardzo leniwe. I okazało się że mimo że termin mam za 2 tyg już mam dość intensywne skurcze (także pewnie niedługo przytulę swoje tak oczekiwane bobo).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki - WSZYSTKIEGO NAJ, NAJ, NAJ... Z OKAZJI ŚWIĄT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MagdaMegi
Pogodnych Świąt Wielkanocnych, pełnych wiary, nadziei i miłości. Radosnego, wiosennego nastroju oraz serdecznych spotkań w gronie rodziny i wśród przyjaciół :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdrowych, Pogodnych Świąt Wielkanocnych, pełnych wiary, nadziei i miłości. Radosnego, wiosennego nastroju, serdecznych spotkań w gronie rodziny i wśród przyjaciół oraz spełnienia tego szczególnego marzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdrowia, szczęścia i radości, w pierwsze święto dużo gości. W drugie święto dużo wody - to dla zdrowia i urody. Dużo jajek kolorowych, świąt wesołych no i zdrowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, stało się. W piątek zostałam mamą :D Moje szczęście ma 3130g i 55cm. Dziś wyszłam ze szpitala. Jestem przeszczęśliwa i życzę wam tego samego jak najszybciej. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiunia82 - gratulacje dla świeżo upieczonych rodziców! Alicja77-jak tam Twoja stymulacja?Jeśli chodzi o mnie to dzisiaj rano badałam estradiol - wynik 692,2. Także powoli przyrasta. Wyhodowałam 13 większych pęcherzyków i kilka małych. W środę kolejna wizyta, na której powinnam się dowiedzieć, kiedy nastąpi punkcja. Z tego co mówił lekarz to między piątkiem a niedzielą. Napisz proszę co tam słychać u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MagdaMegi
Basiunia wieelkiee gratulacje. Cudnie :) Wspaniale, ze masz już maleństwo przy sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja 77
cześć dziewczyny! Basiunia - wielkie gratulacje!! Ale fajnie, jesteś juz mamusią :) Stokrotka - dziękuję, że o mnie pytasz :) ja miałam dzisiaj ostatnią wizytę przed punkcją, punkcja w piątek o 8:30. Niestety mam tylko 7 pęcherzyków, co mnie troche martwi. No ale ważne, żeby były dobrej jakości. Ty masz 13, to prawie jeszcze raz tyle. Fajnie, że aż tyle wyhodowałaś, zawsze to wieksze szanse na powodzenie. Może będziemy miały punkcję w tym samym dniu :) Trzymam kciuki za ciebiei i pozdrawiam! Napisz, jak będziesz po jutrzejszej wizycie. Pozdrawiam resztę dziewczyn!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MagdaMegi
Byłam dziś na HSG. Jajowody super drożne :) ale lekarz zauważył mięśniaczka. Powiedział, ze według niego on napewno nie jest przyczyną tego, ze nie mogę zajść w ciążę i że nie muszę go usuwać. Mówił, że może na starość może urosnąć i wtedy się go usunie. Ale i tak troszkę sie zmartwiłam. M był dzis na badaniu nasienia - wyniki za tydzień. Pani jak zobaczyła M poprzednie wyniki, to powiedziała ze super, ze moze być dawcą :) Czyli wychodzi na to, że wszystko jest ok :) to w czym problem?... Dr Siejkowski na ostatniej wizycie mówił, ze jak do maja się nie uda to moglibyśmy zacząć przygotowania do inseminacji, ale rozmawiałam z M i chyba będziemy narazie jeszcze próbować naturalnie i ewentualnie od lipca, sierpnia inseminacja. Co o tym myślicie? Pozdrawiam serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Basiunia serdeczne gratulacje ;-) U mnie to już 8 tydzień;-)) byłam na pierwszej wizycie wszystko jest ok na razie dalej luteina i progynowa i za tydzień wizyta ;-) czuję się różnie tzn. najczęściej jest mi słabo i mdłości ale nie wymiotuje ( jeszcze) teraz jestem na L4 miałam zamiar wrócić do pracy ale już się zastanawiam czy dam rade... powodzenia dla pozostałych staraczek trzymam kciuki. A gdzie pozostałe ciężarne??? co u Was słychać? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Basiunia serdeczne gratulacje ;-) U mnie to już 8 tydzień;-)) byłam na pierwszej wizycie wszystko jest ok na razie dalej luteina i progynowa i za tydzień wizyta ;-) czuję się różnie tzn. najczęściej jest mi słabo i mdłości ale nie wymiotuje ( jeszcze) teraz jestem na L4 miałam zamiar wrócić do pracy ale już się zastanawiam czy dam rade... powodzenia dla pozostałych staraczek trzymam kciuki. A gdzie pozostałe ciężarne??? co u Was słychać? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam i gratuluję Basiuni82:-D trzymam kciuki za was wszystkie ale szczególnie teraz za Alicję77 bo to już lada chwilka i za Stokrotkę 77,modlę się za was i musi się wam udać U MNIE RAZ LEPIEJ RAZ GORZEJ,to już 14 tydzień,wczoraj miałam ważne usg,które wyszło ok:-) i robiłam to badanie genetyczne z krwi,wynik za 2 tyg...oby wszystko było dobrze...dzieci mają po 8,5 cm,to już małe wielkoludy...pozdrawiam wszystkie dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MagdaMegi
:( :( Dziewczyny doktor Wojciechowski przysłał mi opinie na maila. Ten mięśniak to mięśniak podśluzówkowy. No i oczywiście zaczęłam czytać w necie :( kurcze już się martwię :( 14/04 idę do Polmedu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MALWINNA75
Basiu ogromne gratulacje:))) Alicja i stokrotka trzymam kciuki:)) dajcie znać po punkcji. Ewelka co tam u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania172 - Dzięki za wsparcie. Nie chce mi się wierzyć, że to już 14 tydzień. Trzymam kciuki za wyniki badania genetycznego! MagdaMegi - nie przejmuj się, poczekaj cierpliwie na wizytę. Kiedyś miałam taką sytuację, że jeden ginekolog powiedział mi że mam mięśniaka, co oczywiście bardzo mnie zmartwiło. Postanowiłam zweryfikować to u dwóch innych ginekologów, którzy go wykluczyli, także jak widzisz nie wszystko przesądzone!Powiedz mi proszę od kiedy staracie się o dzidziusia? Alicja77 - moja punkcja wypada w sobotę o 9 rano. Ciekawa jestem jak się wszystko ułoży...Oczywiście w piątek będę trzymać kciuki za Ciebie. Kochana, ten dzień zbliża się wielkimi krokami! Pozdrowienia dla pozostałych dziewczyn!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MagdaMegi
Stokrotka77 - z kontrolą dni płodnych i owulacji od grudnia 2009, ale nie zabezpieczam sie już ok 8 lat. Chciałabym, żeby ten mięśniak okazał sie pomyłką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelka76
Basiu, ogromne gratulację:) Malwinna, dzięki że pytasz o mnie. Mam złe przeczucia, brzuch mnie nie boli już tak samo jak na początku i pewnie przez ten stres się nie udało:( Jutro robię HcG, tak bardzo bym chciała żeby się udało. Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelka76
Malwinna, dzięki że pytasz o mnie. Mam złe przeczucia, brzuch nie boli mnie tak samo jak na początku, mam tylko jakieś skurcze, czuję że przez ten stres się nie udało:( Jutro robię HcG, tak bardzo bym chciała żeby się udało. Pozdrowoinka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja 77
Aniu - bardzo dziękuję za kibicowanie :) Pozdrów ode mnie maluszki :) MagdaMagi - nie martw się na zapas, wszystko będzie dobrze. Mięśniaki to nic strasznego, zresztą pójdziesz do lekarza, to wszystkiego sie dowiesz. Pozdrawiam:) Malwina - tobie równiez dziękuję za kciuki :) Ewelka - ja trzymam za ciebie kciuki i myślę, że jednak będzie dobrze, że udało ci się. Jutro wszystko będzie wiadomo, czekam z niecierpliwością na wynik. Trzymaj się. Stokrotko - i jak po wizycie? Kiedy masz punkcję? Ja już jutro, ale mam stresa! Pozdrawiam resztę dziewczyn, papa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja 77
kurczę, kafe coś szwankuje. Dopiero teraz pojawił sie wpis Stokrotki. Czyli w sobotę masz punkcję. Ja również będę mocno trzymać kciuki. Jutro dam znać, jak poszło u mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelka spokojnie mnie prawie wale nie bolał brzuch i też mi się udało więc to nie ma reguły.. Trzymam kciuki powodzenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdamegi uważam, że jeżeli jesteś w stanie poczekać z iui do wakacji to jak najbardziej jestem za. Przecież w ten sposób wcale nie zostawiasz tematu, ale dajesz szanse naturze :) - może ona potrzebuje troszkę "czasu do namysłu" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiunia 82- gratulacje i powodzenia w nowej roli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×