Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ania172

niepłodnośc ... POLMED Wrocław

Polecane posty

HEJ dziewczyny !!! jak zwykle w weekend trochę cicho :D mnie jakoś zaczyna strach ogarniać przed kolejną wizyta czy wszystko będzie dobrze :D o niczym innym nie potrafię myśleć, a M co jakiś czas dostaje opieprz za byle co :D ale taka jego rola żeby to teraz znosić i na szczęście już nie zwraca na mnie uwagi tylko przytula a nie obraża się :D tak jakoś mi się zebrało :D miłego kolejnego tygodnia starań wszystkim życzę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, Barbera nie jesteś sama, ja mam takiego nerwa, że masakra, wszystko mnie drażni! Z emkiem się kłócę, do tego z byle powodu mi się płakac chce, normalnie jakieś zawirowania hormonalne, gorzej bo on tego nie rozumie i jeszcze bardziej mnie tym denerwuje:( Ale podejście Twojego to Ci zazdroszczę:) Nie martw się na pewno wizyta będzie ok, cóz może być nie tak?:) podpowiem, że stymulacja się rozpoczyna jak estradiol jest niżej 50 a LH( chyba to trzeba zbadać) poniżej 3:)Więc już przed wizytą mając w ręku badania będziesz wiedzieć czy jesteś gotowa, no chyba, że robisz na powstańców a wynik idzie prosto do lekarza:) Kiedy ta wizyta w środę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no liska M to kochany mój jest na maxa, ale nie zawsze tak było to teraz taki jest, bo wie, że mogę mieć huśtawki :D no wiem, że raczej wszystko bedzie dobrze tylko pewnie podświadomie denerwuje się do przodu czy wogóle coś z tego wyjdzie :D a ty jak się ogólnie czujesz ? jakies objawy dodatkowe po punkcji doszły czy raczej bez zmian ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raczej bez zmian, brzuch czuję ale nie jest to mocny ból, czuję jakby coś się tam działo i to raczej mnie uspokaja:) Ale dziwne rzeczy się dzieją z moim nosem, nigdy nie byłam wyczulona na zapachy a dziś siedząc kawalek od stołu poczułam wodę z tulipanów, które na nim stoją:) Ja mam kolejną wizyte w piątek, muszę zbadać progesteron i estradiol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
liska z tym nosem to bardzo dobry znak ! byle tak dalej :D trzymam kciuki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
m84 skoro u Ciebie przyczyną poronień były bakterie u męza to myślę, że bez sensu czekać na wyniki genetyki. Ja w każdym razie bym spróbowałam podejść do IUI na Twoim miejscu. A poprzednie ciąże też były po IUI?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam. Jestem tu nowa, ale cały czas was poczytuję. Ja leczę się w Invimedzie, ale zastanawiam się nad wizytą w Polmedzie by zweryfikować badania. Stwierdzono u mnie zmniejszoną rezerwę jajnikową i dlatego ciężko jest mi zajść w ciążę (Inhibina B 10,00 a AMH 0,2):( Na wizycie w środę badanie wykazało wzrost endometrium i pęcherzyk 13mm. Dziś endo obniżyło się z 9mm do 6,3mm a pęcherzyk częściowo się wchłonął. Wiem, że ciężko będzie u mnie wystymulować jajeczka dlatego zdecydowaliśmy się na AZ. Czy wiecie może jak długo czeka się na AZ i jaki jest jego koszt? Z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam !!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam. Jestem tu nowa, ale cały czas was poczytuję. Ja leczę się w Invimedzie, ale zastanawiam się nad wizytą w Polmedzie by zweryfikować badania. Stwierdzono u mnie zmniejszoną rezerwę jajnikową i dlatego ciężko jest mi zajść w ciążę (Inhibina B 10,00 a AMH 0,2):( Na wizycie w środę badanie wykazało wzrost endometrium i pęcherzyk 13mm. Dziś endo obniżyło się z 9mm do 6,3mm a pęcherzyk częściowo się wchłonął. Wiem, że ciężko będzie u mnie wystymulować jajeczka dlatego zdecydowaliśmy się na AZ. Czy wiecie może jak długo czeka się na AZ i jaki jest jego koszt? Z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam !!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj margi77 nie znalazłam w cenniku Polmedu, ale myślę, że będzie to tak jak za mrożenie zarodków czyli 800 zł za dwa lata plus podanie 1200 zł plus ewentualne leki. To jest takie moje obliczenie bo nie mogą zarabiać na zarodkach, ale najlepiej zadzwonić bo nie spotkałam tu jeszcze dziewczyny, która by korzystała z tego pozdrawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj barbera, w Invimedzie koszt AZ to 1500 zł a czas oczekiwania to ok 6 m-cy. Chciałabym jednak trochę wcześniej podejść do AZ. Czas ucieka, a młodsza już nie będę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
margi najlepiej umówić się na wizytę i zobaczyć co lekarz powie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, albo po prostu zadzwonić i zapytać, na pewno udzielą odpowiednich informacji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, Ja znów dziś mam urlop,bo bylismy rano we Wrocku zrobic wszystkie badania już potrzebne do in vitro. Roblismy grupe krwi,morfologie, EKG, przeciwciała w kierunki toxoplazmozy, różyczki, cytomegalli, HIB, HCV, HBS... czy wy tez robiliscie te wszystkie badania? Czy może sięzdarzyc taka sytuacja, że coś wyjdzie nie tak? Ja mam już jakąś uraze do tych wszystkich wyników :-) Tak jak wspomniałam robiłam te badania w prywatnej klinice na karte medyczna, za badania nic nie płaciłam, tylko za M płacilismy. Jak mielibysmy zapłacic za wszystkie badania to by uzbierała się spora suma. Naprawde polecam skorzystanie z takiego dodatkowego ubezpieczenia medycznego. Bardzo szybko to trwało, wszystkie badania zrobione naraz, super, szybko i sprawnie... Za 3 dni musimy zgłoscic się po odbiór wyników, z tymi wynikami i z cała dokumentacja mamy się zgłosić do Polmedu, ale to dopiero w 14 dniu cyklu, wiec jeszcze troche poczekamy. @ dostane jużw ten weekend, wiec zaczne brac tabletki anty, a pozniej wizyta. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrozpaczona dokładnie takie same badanie wszystkim zlecają i na pewno wszystkie wyniki będą dobre :D pewnie dostałaś całą rozpiskę, umowę i kilka innych papierów związanych ze znieczuleniem :D ale super, że u ciebie też zaczyna się coś dziać będzie za kogo trzymać kciuki :D a jak już zaczniesz brać antyki to poleci szybciutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj liska, pani w recepcji nie była w stanie jednoznacznie określić jak długo się czeka na AZ, więc chyba umówię się na wizytę. Kogo polecacie na ten pierwszy raz?;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie to każdy z lekarzy jest dobry a główny to dr Polak do którego długo się czeka na wizytę, ja chodzę do dr Elias a Liska do dr Siejkowskiego a do nich możesz się umówić w ciągu tygodnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że oboje są sympatyczni, dr Elias jak już pisałam wywarła na mnie wrażenie milutkiej, dokłądnej osoby a dr Siejkowski konkretnego faceta:) hehe wybór należy do Ciebie, nie moge powiedzieć, które z nich jest lepszym lekarzem, bo zbyt dlugo nie jestem ich pacjentką i mam nadzieję nie zostanę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m84
teryiaki dzięki za odpowiedz;)co do IUI jeszcze nigdy nie podchodziliśmy dwie ciąże były naturalne ;)też tak myśle ze nie będę czekać tylko umówię się na wizytę,a ty do kogo chodzisz??ja pierwszą wizytę miałam u dr.Polaka ale nie chce długo czekać ,akurat jadę do wrocka 10 marca więc mogłabym sie umówić na ten dzień tylko do kogo??Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
m84, lekarze przyjmuja na zmianę jeden rano a drugi po południu, może zdecyduj, na którą możesz się umówć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moha76
Witam! Pisze pierwszy raz ale już od jakiegoś czasu zaglądam systematycznie na tę stronkę. Moja przygoda z polmedem zaczeła się 1 czerwca 2010, wtedy to dr Siejkowski zlecił szereg badań i na olejnej wizycie zaproponował in vitro. My ze względów finansowych zaczeliśmy od inseminaci, niestety nie powiodła się. Dziś jestem na 7 dniu przyjmowania tab. anty. Moja wizyta jest zaplanowana na 7.03. i dlatego postanowiłam zadac kilka pytań. Co planuje sie na tej wizycie, bo jak widac z wpisów niektóre z Was już takowe przeszły. Czy dr już daje leki albo zastrzyki na najbliższy czas czy jest to wizyta informacyjna. I z jakim kosztem należy się liczyć przy okazji tej wizyty. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moha 76 witamy serdecznie:) na tej wizycie będzie zapewne wyznaczony termin, w którym otrzymasz wyciszać, jeszcze to zależy jakim protokołem idziesz. dalej 2 tygodnie czekania, w między czasie@, potem badanie estradiolu i rozpoczęcie stymulacji, polega ona na codziennym braniu zastrzyków, przez około 10-14 dni, w zależności jak będą rosły pęcherzyki, potem zastrzyk z pregnylu i po 36 h, punkcja, pobierają pęcherzyki, wtedy widać ile w rzeczywistości jest dojrząłych komorek, które zostają zapłodnione i po 3 lub 5 dniach bezblesny transfer i 2 tygodnie oczekiwania na wyniki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) to tak w skrócie:) na pewno masz więcej pytań więc śmiało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Czytam Wasze forum mniej wiecej od roku, wtedy interesowaly mnie te wszystkie badania, wizyty itp, ale jakos nie mialam odwagi napisac, bo mialam cicha nadzieje, ze nie bedzie mnie to wszystko dotyczylo, ze w koncu sie uda..:( Staram z sie z moim M. od ponad roku, zrobilismy juz serie badan: HSG, nasienie, hormony itp. 2 tyg temu uslyszalam w Polmedzie, ze jedyna szansa to in vitro.:/ Chcielismy to skonsultowac, wiec umowilismy sie na wizyte do Invimedu, ale nic nowego nie dowiedzielismy sie:/ Takze teraz musimy zdecydowac ktora klinika. Czy mozecie cos powiedziec na temat Invimedu? czy sa jakies statystyki, w ktorej z nich wiecej takich zabiegow konczy sie sukcesem? wiem, ze wiele z was stara sie juz kilka lat, a ja dopiero rok, ale dla mnei to jest AZ rok i mam dosc tego wszystkiego:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozecie napisac w skcrocie jak wyglada to cale in vitro, ile w sumie trwa to wszystko od przygotowania do samego zabiegu? czy to jest bolesny zabieg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy:) To jest kochana POlmedowy wątek, więc większość z nas chodzi do Polmedu, ale niektóre może miały styczność z Invimedu. Jeśli chodzi o statystyki to polmed ma chyba je ogłoszone na stronie internetowej. Ja osobiście uważam, że nie ma reguły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zazdroszcze Wam, że jestescie juz PO i oczywiscie 3mam za Was kciuki:) ja jeszcze czekam na moj wynik badania genetycznego i dopiero bede mogla zaczac ta stymulacje.. czemu to wszystko tak dlugo trwa:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie martw się jak juz zaczniesz to się nie obejrzysz a już będziesz po wszystkim, tak było u mnie, że po transferze usiadlam i powiedziałam sobie " to już?" a wydawało mi się, że te całe przygotowania trwają w nieskończoność:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za slowa otuchy:)najgorsze jest wlasnei to czekanie, juz moglabym brac tabl. antyk. ale kazali mi czekac jeszcze na wyniki genetyczne:/ a jak sie w ogole czujesz po tym zabiegu? kto przeprowadzal ten zabieg? ja sie lecze u dr Elias

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×