Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ania172

niepłodnośc ... POLMED Wrocław

Polecane posty

hmmm kurcze już nie pamiętam, ale nie mają oni drogo nie wiem czy w sumie koło 40 zł nie wychodzi, ale nie dam sobie ręki urwać, ja na początku robiłam koło siebie w szpitalu na Kamieńskiego ale okazało się, że tam jeszcze wszystko duuużo droższe niż na powstańców! za sam estradiol płaciłam u na kamieńskiego o 8 zł więcej. Chyba na powstańców 28 zł a ja dawałam 36 czy coś w tym stylu. więc nie jest tam drogo to na pewno, wyniki szybkie i z telefonem do kliniki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
liska25 w tej chwili bardziej skłaniam ku Polmedowi ze względu na to, że jest troszkę tańszy no i godziny otwarcia są dłuższe od Invimedu. Po za tym dużo pozytywnych opinii słyszałam o Polmedzie. Nie liczę na to, że u mnie coś się zmieni, bo z taką rezerwą jak u mnie ( a raczej jej brakiem ) nie uda się wystymulować dużej ilości pęcherzyków. Na razie będę kontynuować leczenie podjęte w Invimedzie ale w Polmedzie będę chciała podejść do AZ :) Zobaczę co mi powie lekarz na 1 wizycie. barbera - trzymam kciuki za udaną punkcję w środę:) niech się ładnie zapłodnią wszystkie pobrane jajeczka :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję wszystkim za to, że tu jesteście :D dużo łatwiej to wszystko się znosi :D duża buźka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze jest się wygadać tu na forum:D bo niestety nie wszyscy są w stanie zrozumieć przez co my przechodzimy, nie wiedzą ile musimy znieść by zostać mamami, podczas gdy innym przychodzi to z łatwością. Eh życie :( przez tą mgłę to chyba doła załapałam, już wolę jak świeci słońce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie babki, barbera trzymam kciuki za jutro, na pewno się boisz, ale będzie dobrze. Jeśli chodzi o ten zastrzyk,który masz miec o 1.45 to musisz jechac chyba do szpitala prawda? ale ci wyznaczyli godzine:-) Ja mam wizyte 21 marca, ciekawa jestem kiedy dr. Siejkowski wyznaczy mi termin tego zastrzyku na wyciszenie, mam nadzieje, że na 28 marca, tylko to bedzie mój 21 dzien cyklu, nie wiem czy za pózno, bo w weekend mi nie pasuje, bo wyjeżdzam na Słowacje.Tak się złożyło....jak uwazacie bedzie za póżno czy ktos miał zastrzyk w 21 dc? Jesli chodzi o samopoczucie to strasznie bolą mnie i swędzą UU, masakra przez te tab.anty! Mój mąż jednak umówił sie do Invimedu, będziemy mieli porównanie, bo pierwsze badanie robił u Zagockiej, wiecie dziewczyny, ile czeka się tam na wynik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrozpaczona już jestem po zastrzyku, a robiłam go w takiej przychodni co ma dyżur bo u nas w szpitalu przyjmują jak się umiera :D a ta przychodnia jest w takiej nie ciekawej dzielnicy, a do tego dzisiaj w radiu słyszałam, ze parę godzin wcześniej jakiś koleś chodził po tej ulicy i rozbijał szyby w autach :D masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a godzina jest uzależniona od tego o której ci będą robić punkcję, ja mam na 12.15, a liska miała ok 9 i wcześniej robiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA jak narazie jestem bardzo zadowolona z Polmedu, taka domowa atmosfera tam panuje:)Punkcja to na prawdę nic strasznego nie ma się czego obawiać:)boli jedynie wbicie igły jak do pobrania krwi a reszty już nie pamiętasz:)Potem troszkę trzeba poleżeć, wszyscy będą pytć jak się czujesz, i to tyle:) JA nie mam pojęcia jak jest z badaniami nasienia w Invimedzie. Zrozapczona musisz lekarza dobrze dopytać czy możesz dzień później, mam przeczucie, że to nie będzie jakiś wielki problem ale mogę się mylić. A ja pregnyl miałam podany o 22 i punkcja po 9. A tak w ogóle to witam w ten zachmurzony dzionek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć liska u nas też pochmurno :( brzuch mnie boli nadal jak bym miala zapalenie pęcherza a jak siku mi się zachce to prawie po czworakach idę do ubikacji , mam nadzieję, że to normalne, ale piję dużo wody :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrozpaczona my na wyniki nasienia w invimedzie czekaliśmy chyba tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co Barbera, u mnie nie było tak źle, na siku normalnie chodziłam, po transferze dopiero miałam lekki problem, bolało lekko przy sikaniu, ale też nie było strasznie, gorzej z wypróżnieniem. Może to też dlatego, że masz większe pęcherzyki i zapewne więcej niż ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
liska no mam nadzieję, że wszystko jest dobrze, ale jedyne co mnie pociesz to to ,że dziewczyna na innym forum też dostała hiperkę i beta rośnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, z dworca głównego jakim tramwajem można najbliżej się dostać na partynicką ? 17-tką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
margi77 z dworca to najlepiej tramwajem 17 ewentualnie autobusem 133 i późneij i tak kawałek będziesz musiała podejść, bo tak w osiedle to chyba nic nie wjeżdża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmykam, bo czas do roboty się zbierać ;):D Miłego popołudnia życzę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam!!! czytam już od roku wszystkie posty pań , dzięki wam dowiedziałam się o Polmedzie. Jestem pacjentką od roku i obecnie na etapie stymulacji..chciałabym wszystkim panią serdecznie podziękować , bo ułatwiłyście mi podjęcie trudnej dla mnie decyzji....nie wiem dlaczego dopiero teraz odważyłam się napisać , może potrzebuję wsparcia od kogoś, kto przeżywa to co ja...kto rozumie i nie zadaje zbędnych pytań..? pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arita witaj serdecznie ! cieszymy się, że mogłyśmy komuś pomóc i sobie na wzajem również :D dopisz się do tabelki, a w którym dniu stymulacji jesteś i jak się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam!dziewczyny co myslicie o klinice w Białymstoku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
barbera jak się czujesz po zastrzyku? czy jestes dziś w pracy czy odpoczywasz w domu? jak tam pewnie masz duży brzuch od tych pęcherzyków. Nie moge sie doczekac twojej jutrzejszej relacji po punkcji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję za miłe przyjęcie....jestem w Idniu stymulacji...ogólnie czuję się ok , tylko jestem lekko rozdrażniona , nie wiem czy to efekt tych zastrzyków ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arita ja też tak miałam z tym rozdrażnieniem, może to być efekt zastrzyków, ale myślę ,że bardziej tego czekania i niewiadomej co będzie dalej. Później jest lepiej więc trzymaj się i dawaj znać co u ciebie :D Zrozpaczona nie czuję żadnych skutków zastrzyku po za wielkim brzuchem i bólem jak zapalenie pęcherza :D ale nie stresuj się za wczasu moimi objawami u ciebie może być inaczej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję barbera masz rację , ta niepewność i strach o to czy się uda, ma na pewno większy wpływ na moje samopoczucie.W piątek mam kolejną wizytę i dowiem się, czy stymulacja przebiega prawidłowo ,dam znać o wynikach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tutaj wszyscy już śpią :D Mój brzuch już lepiej mogę normalnie funkcjonować :D tak sobie myślę, że ten zastrzyk z nocy zaczął działać i pęcherzyki przestały rosnąć, więc jestem znowu dobrej myśli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×