Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość *Scarlet*

Dziewczyny gdzie kupujecie fajne torebki ????????????

Polecane posty

Ogólnie na allegro, chociaż swoją najnowszą torebkę z Batycki udało mi się kupić bardzo tanio dzięki zbieranym punktom w Polomarket :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak już to najlepiej w internecie bo można znaleźć bardziej oryginalne niż w tych wszystkich sieciówkach gdzie każdy kupuje. Ja w ogóle zaczęłam sama je szyć i polecam bo to wcale nie takie bardzo skomplikowane. Trzeba tylko pamiętać żeby kupować dobre materiały i dodatki kaletnicze (jak te z DKAL www.dkal.pl). Pytanie koleżanki ‘Gdzie kupiłaś taką fajną torebkę’ – bezcenne ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja lubie mango lub massimo dutti, ostatnio jak szukam torebek to wole wydać więcej i mieć coś porządnego, skórzanego na dłużej niż co pół roku wydawać na nową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
http://f.kafeteria.pl/temat/f1/blagam-pomozcie-p_6461704 - jest nas tyle na kafe że jakby każdy wysłał tego jednego smsa to szybko uzbierałabym potrzebną sumę na operację. Bardzo wszystkich proszę o pomoc. Błagam o smsy oraz przekazywanie 1 % Chętnie się odwdzięczę w jakiś możliwy sposób (mogę np. rozliczyć pit-a w zamian za wysłanie sma i wpisanie w formularz pit 1% podatku dla mnie) lub może coś zaproponujecie? Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W swoim mieście jakim jest Poznań mam swoją ulubioną galerię Maltę i ulubiony sklep Puccini , w którym kupuje dobre torebki. Teraz jest 20% promocja na torebki, nie mogłam się powstrzymać, by kupić kolejną do kolekcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fajne skórzane torebki można znaleźć w sklepie plentymore.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Również polecam sklep Plenty More. Zwłaszcza torebkę ROOK http://plentymore.eu/produkt/101/. Jest rewelacyjna, z kontrastowymi przeszyciami, niklowanymi ozdobami i przede wszystkim starannie uszyta z dobrej gatunkowo skóry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na torebunie.pl są super torebki i cała galanteria skórzana w przystępnych cenach polecam i przy zamówieniu dają 10% rabatu wpisując ten kod 081985 dodatkowo maja darmowa przesylke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biedroneczkazkropeczką
zamiast sprawdzać tysiące sklepów i adresów można wejść w aplikacje qpony i w jednej chwili sprawdzić, gdzie są dostępne, w których galeriach są w tej chwili promocje, oczywiście wszystkie z rabatami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Raia
no jasne że z rabatami innych nie było by przecież sensu ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S1drogawolna
nawet galerie mają swoje qpony w tej aplikacji, np janki, normalnie duże centrum, całego na raz nie zejdziesz, a jak masz wyświetlone gdzie i po co warto zajrzeć to oszczędzasz czas i kase

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość she_30
Witajcie! Wiecie może, gdzie w Lublinie mogę dostać i kupipłócienneludowymi z nadrukami, np z wzorami ludowymi?? Dzięki za wszystkie informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do wszystkich ludzi dobrej woli!! Bardzo prosimy o pomoc! Zainteresujcie się naszą historią i przyłączcie się do nas w naszej grupie i naszym funpagu. Nasz synek jest chory i próbujemy dotrzeć do jak największej liczby osób, aby zebrać pieniążki na jego leczenie i rehabilitację. Wpłać proszę chociaż złotówkę na jego leczenie, liczy się dla nas każdy grosz. Wszystkie informacje na naszym funpagu: facebook.com/malywojownik/ Każdy może wpłacić symboliczną złotówkę również na koncie na zrzutka.pl/leczenie-mikolaja-dawidczyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bardzo nie lubię pospolitych rzeczy i tego jak idąc ulicą można spotkać 3 kobiety z taką samą torebkę. Dlatego zawsze staram się szukać czegoś co do mnie pasuje jak i jest rzadko spotykane. Ostatnio torebkę kupiłam sobie w http://www.supergalanteria.pl. Mają naprawdę duży wybór zarówno torebek jak i galanterii, a przede wszystkim nie są to rzeczy, które można kupić w każdym kolejnym sklepie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kupiłam na arena.pl, fajne i duży wybór. i mają możliwość zbieranie punktów za zakupy, ja to akurat lubię, podoba mi się:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JankAnna
wcześniej też głównie przez neta i allegro, ale w końcu stwierdziłam, że tam jest ograniczony wybór i w normalnych sklepach są lepsze, poza tym już mam dość siedzenia przed kompem w pracy, wole ruszyć tyłek normalnie na zakupy, przejść się, pogadać ze sprzedawcami, zobaczyć coś ciekawego, najczęściej jeżdżę do centrum janki, bo jest wszystko w jednym miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaula
ja też jestem za zakupami w stacjonarnych sklepach, trzeba zobaczyć z jakiego materiału coś jest wykonane i rzeczywiście większy wybór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KingaQ
na necie też można znaleźć coś unikalnego, ale czasem trzeba spędzić długie godziny nad tym, pewniej wybrać się na targi modowe, ostatnio są cykliczne np misz masz, i przyjeżdża wielu polskich niszowych projektantów, u nas w Warszawie i pod często można trafić, ceny są normalne a rzeczy niepowtarzalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
torebki Puccini

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hompera
Przez merg.pl - pierwszy raz się obawiałam, bo bez oglądania na żywo, bez dotykania, ale i ten pierwszy i wszystkie kolejne zakupy zdecydowanie się sprawdziły. I prawda jest taka, że w sieci znacznie łatwiej o wybór czegoś ładnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wiele prawdziwych "perełek" znajduję w second handach. Trzeba co prawda wiedzieć gdzie szukać, ale bardzo polecam Wam czasem takie polowanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja znalazłam idealną torebkę dla siebie w Nico w Krakowie. Ładna z prawdziwej skóry, dobrze wykonana i całkiem niedroga jak na skórzaną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karin83
Nie wiem czy miałyście okazję tu kupować http://www.brytyjka.pl/ . Ja trafiłam ostatnio na ten sklep przypadkiem i zakochałam się w ich listonoszkach. W ogóle lubię torebki, ale te różnokolorowe listonoszki podbiły moje serce :) Śliczne, eleganckie, stylowe. Jeśli będzie okazja to z pewnością zamówię, bo uwielbiam torebki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej, jeśli szukacie coś w stylu Monnari, David Jones lub Pierre Cardin to polecam sklep www.mooo.pl . Super torebki z nowych kolekcji w naprawdę hurtowych cenach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja polecam sklep www.brytyjka.pl mają tam rewelacyjne torebki w naprawdę niskich cenach :D Ja muszę już lekko przystopować z zakupami bo posiadam już ogromną kolekcję torebek z tej strony :D W każdym razie super solidne, wytrzymałe i tanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×