Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agus*

King MJ... przyznac sie kto sie popłakał ogladajac to...

Polecane posty

Gość jut657
dzięki za linka ale ja tam nie widzę by się ktoś podnosił.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzenaaaaaaaa
Stopka Dali smutna ,ale zyciowa :(sama prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niestety macie rację :( Ale w końcu nie będziemy żyć wiecznie na tym świecie... Ale Was pocieszyłam :O Trzeba się trzymać dobrych chwil i doceniać to, co się ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemacie🖐️ przestancie wklejać te linki! nic nie robie, tylko siedzę i oglądam:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzenaaaaaaaa
oj dziewczynki nadrobicie,wierze w Was:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc wszystkim :) Community ja tez tak mam ,ze jak gdzies slysze michaela (np. w sklepie to nie wyjde dopóki sie nie skonczy :D. Nawet dzisiaj pisalam ze jak bylam na imprezie w ten weekend i dj puszczal MJ to szalałam normalnie jak opętana hehe. A jesli chodzi o osoby ktore wchodza tu zeby tylko nas obrazac i krytykowac to proponuje je calkowicie ignorowac. Ja juz dzisiaj jej odpowiedzialam ale jak widac to tylko ja nakreca do dalszych wywodów :/. Takze całkowity IGNOR :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.
fiat, fajnie, ze wkleilas ale juz kiedys do tego przypadkiem dotarłam- heeh aaa, przy okazji - kupiłam sobie ten album o M w POlsce zdjecia i kilka wspomnien tylko szkoda, ze to fatki z 2 wizyty w Polsce.... buuuu bo to robil jeden fotograf.... a ja bym chciala, zeby obie wizyty był w Polsce... a tak, to troche bez sensu no i wiele fotek w masce.... ale za to na tle polskich krajobrazów- czyli jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam taką zagdadkę do rozwiazania, otóż: dlaczego Michael Jackson zawsze mówil I love youuuu, podreślając to youu ?? :D tak nie kończąc akcentu tylko go zaczynając? :D Mój brat go kiedyś pariodował właśnie, jak tak krzyczał i love YOUUUU, tak jakos dziwnie. Śmieszy mnie to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zupka chińska z radomia
słuchajcie a waszym zdaniem w 200wats i Shout to czysty nie przerobiony głos Michaela???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam dzisiaj odebrac bilety na koncert w czwartek :D :D :D Jestem straaaaasznie podekscytowana ,i pewnie to troche glupie bo to przeciez tylko nagranie z koncertu a nie prawdziwy koncert ale i tak strasznie sie ciesze i nie moge doczekac :). Jest tylu chetnych ze otworzyli 2 dodatkowe sale czyli razem jest az 5 !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyznaję się....:( zdradzam dzisiaj Michaela z Adamem Ostrowskim....ale miesiąc go nie słuchałam i zgłodniałam:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.
feterynka- 5 sal?!!!! to sei bedzie działo, zazdrroszcze czekam na relacje, ale moze jeszcze kiedys cos bedzie z Michaelem, ooo na pewno powinni moonwalkera i ghost dac oraz te proby!!!!! Ostra- hehe ja nie slucham Michaela, to znaczy ograniczam sie do minimum naprawde ja sie przy nim pograzam shout- sluchaląm tylko raz czy jego glos jest zmieniony? trudno powiedziec, teraz sa takie mozliwosci... ze na sekudne w 2000 moze jest cos robione z glosem, by uatrakcyjnic nagranie tez kiedys myslalam o tym i love YOUUU ale czesto i w filmach słysze wlasnie akcent na you generalnie akcentujemy to, co jest najwazniejsze w calej wypowiedzi on nie chcial, zeby to you gaslo, tylko, zeby rozbrzmiewalo, zeby ludzie sei cieszyli, tak mysle wiecie...ja sluchalam duzo Michaela i przed jego smiercia słuchałam jackson five tez ogladałam teledyski ale kiedy widzialąm te zdjecia Michaela na wozku...i jego słaba, szczuplutka postac to ostatnio juz od jakiegos czasu mialam wrazenie ze Michael odszedł.... to znaczy, on był ale jakby, jakby nie ten wiedzialam, ze tego, co widze na klipach juz nie ma... (chociaz fragment proby...normalnie stary dobry Michael niemal...poprostu dawał z siebie wsyzstko) ale ja juz wczesniej, nawet jak zyl bylam taka smutna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Community w linku, który wkleiłaś Janet jest dumna z Michaela a... Michael z Janet... Zauważyłaś w tej wersji Dangerous Michael wykorzystał fragment piosenki Janet Pod tytułem: Rhytym Nation?:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hiena pazernaa
Gość wiki patyki
"I love youuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu":D rzeczywiscie tak śmiesznie przeciągał:P fajnie to brzmi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×