Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agus*

King MJ... przyznac sie kto sie popłakał ogladajac to...

Polecane posty

OSTRA :D piękne zdjęcie. U mnie właśnie wszystko zaczęło się od Black or white:) ale on mi się wtedy podobał:P chciałam zostać jego żoną jak dorosnę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie też od black or white...mieliśmy nagrany ten teledysk na kasecie za jakimś filmem...w kółko leciał i leciał....tak poznałam MJ:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostra, przeoczyłam Twoją odp. :O Jak lepiej to już coś :) Za to ja dzisiaj miałam big doła. Ale gdzieś już polazł gad jeden, więc ok :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Community, szczerze mówiąc nigdy nie świętowałam jego urodzin... więc pewnie nie będę...pomodlę się za niego w ten dzień czy coś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.kozaczek.pl/fotki_gwiazd.php?idfot=43991&u=michael+jackson on wygląda jak no nie wiem kto, jest piękny, doskonale piękny, wygląda jak jakiś przesłodki zwierzak którego chce sie tylko kochać i przytulać. http://www.kozaczek.pl/fotki_gwiazd.php?idfot=43899&u=michael+jackson jakby w wieku 50 lat chciał mnie za żonę, zgodziłabym się nie wiem czy on wykreował mój ideał faceta czy sie wpasował w już istniejący - szczupla sylwetka, wysoki, długie włosy, i coś z kobiety jakiś akcent, a no i uwielbiam tajemniczych don pedro czyli wszelkie czapki, daszki, kapelusze, to takie pociągające. Te jego kapelusiki. No i gajerki. Cmok cmok cmok M.J. 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odpowiem jeszcze tylko na pytanie... W urodziny Michaela...bedę świetować również moje urodziny... Normalnie wypadaja troszkę wcześniej, ale z pewnych niezależnych ode mnie powodów w tym roku będzie to 29 sierpnia... :-D Papa do jutra, dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smooth, ja Ci dam emerytkę! Dobranoc Kochana 🌻 Ja też nie świętowałam... Zobaczymy co media wymyślą... Aż się boję :O Jak znowu puszczą bashira to się wkurzę na maksa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Apropo urodzin, skrycie licze na to, że w innym ew. kinie dadzą jakiś inny koncert...może wspomnę coś o tym na facebooku, ale to raczej zalezy od góry a nie od nas. Oby dali jakiś fajny program o nim, uświetniający jego osobę. O, ja miałam jechac na Air show w Radomiu, właśnie 29, w takim razie zostaje w domu. Lecę spać, dobranoc drogie kobietki 🌼 Miłych snów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dirty pięknie powiedziane, nic dodać nic ująć... laski ja zawijam, bo znowu będę spać do 13:o chyba sobie budzik nastawię żeby wcześniej wstać, bo wstyd branoc, śnijcie o MJ❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rata tuja
Rmf podalo ze do konca roku ma wyjsc plyta MICHAELA z nowymi piosenkami.pisza o tym na forum mjpolishteam. ponoc nawet jakis fragment piosenki byl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AliceSTACY
Czy którąś z was miała jakieś dziwne zdarzenia po jego śmierci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AliceSTACY
Czy którąś z was miała jakieś dziwne zdarzenia po jego śmierci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diana - jakbys mogla to wyslij mi te skany moonwalka na inny adres. Scarlet21@wp.pl . moze te pliki sa zbyt duze jak na poczte onetu i to dlatego byly problemy. Z gory dzieki. Pozdrawiam:) milego dnia wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość screm Janet
A ja mam takie pytanie: ktora piosenke MJ uwazacie za najmniej udana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Aleście niektóre miały tu chcicę wczoraj :classic_cool: :D Na mnie też on działa, mimo że mężata i dzieciata jestem ;) Też wpisał się w mój ideał mężczyzny, a może wyobrażenie ideału powstało dzięki niemu :P Smooth lub 126p, jeśli można to poprosiłabym ten dzwonek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A propos dużego przyrodzenia: u nas się mówi, że jak mężczyzna ma duży nos, to jest bogato obdarzony przez Naturę :P Ale nie wiem, jak się sprawy faktycznie mają, bo nie sprawdzałam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dirty a może bys to przesłała na serwer a my sobie juz same ściągniemy? Bo ja nie dostalam 1 części:(. Może spróbuj na http://wyslijto.pl/ albo na mój inny adres: aneta.o@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim... Dziewczyny ja dostałam wczoraj pierwszą część Moonwalka i w miarę mozliwości postaram się nim dzisiaj z Wami podzielić... Sprawdzajcie skrzynki:-D Kałamarnica a dla ciebie dzwonki:-D Tylko bądźcie proszę cierpliwe, bo ja dzisiaj muszę troszkę w edytorze tekstu popracować,a juz sie boję czy mi sie to przy was uda:-P Może sie po prostu odłącze od netu,żeby mnie tu nie sciągało...:-D Dobrego Dnia wszystkim:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lacze_kredytyw_jeden
Smooth Diana, a czy mogłabym i ja liczyć na Moonwalka?? karolinandfvhjnf@wp.pl Proszę :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie, macie może jakieś okładki dvd z Michaelem Jacksonem? Ściągnęłam trochę filmów (chyba wszystkie :D ) z M.J., chcę wypalić na płytkę i ładnie oprawić, ale nie wszystkie mogę znaleźć. Jak byście miały jakieś okładki to proszę tu: red_dress@o2.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O dzięki :) NI emam tego wywiadu, ale ściągnę. Brakuje mi okładki dwustronnej najlepeij do UNMASKED albo inny tytuł UNKNOWN STORY, do MOONWALKER, Living with M.J. TAKE TWO, MEMORIAL SERVICE, wiem ze do niektorych moze nie byc np. do ostatniej. A ghost mam taka malą i bedzie kiepska jakosć :( ale co zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×