Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agus*

King MJ... przyznac sie kto sie popłakał ogladajac to...

Polecane posty

Dalia :( 😭 moze w tej galerii to zdjecie gdzies jest? ja jej calej nie widzialam..... nie wiem jak Wy?......... uzaleznilam sie chyba od morphine... :o zawsze mialam sklonnosci ku niej, ale wolalam unikac tej piesni ... a teraz juz sie nie udalo.... cudowna jest.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Dalia...:-( Nie będzie stóp???? Tapety tez sa nieciekawe szczerze mówiąc...więc daruje Wam te linki... No...ale te stopy... Dalia ... coś Ty narobiła... Było nam nie mówić...:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mały Moron
i love him more:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeleciałam 2 razy i z 70 stron zostało 15 więc musiało zostać usunięte,bo jakieś łupy były zbulwersowane tym,że dziewczyny kwiczą do rónych części ciała M złaszcza tych widocznych w zlotych spodniach;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuujjjj
ale opisz to zdjęcie. ile miał lat mniej więcej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mały Moron
żartujesz........ dobrze wygląda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I pamiętam że dziewczyny analizowały rozmiar genitaliów M pod kątem dużych Jego stóp,że niby mial duże stopy to i duże genitalia haha i usuneli te strony- ale zdjęcie było po prostu za-je-bis-te choc mnie tam niczyje stopy nie ruszaja. Ale gdzieś napewno to zdjęcie musi byc w necie-będę szukać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale dziewczyny oczami wyobraźni widziały duże... dlatego też wmówiły sobie duże stopy haha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O matulu! Ale się wystraszyłam! 😭 Odpalam sobie jak zwykle kompa a tu mi wyskakuje brak połączenia z netem! 😭 Już myślałam, że dzisiaj tu nie zajrzę, a ja przecież uzależniona jestem... :O ;) Hehehe, Dalia :D Rozbawiłaś mnie tym tekstem :D Cytuję : "Przeleciałam 2 razy i z 70 stron zostało 15 więc musiało zostać usunięte,bo jakieś łupy były zbulwersowane tym,że dziewczyny kwiczą do rónych części ciała M złaszcza tych widocznych w zlotych spodniach" ;) Czyli nie jesteśmy jedyne ;) A teraz spadam Was poczytać :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
community🖐️ kurcze, prawda jest taka, ze musze isc juz spac :o bo rano nie wstane... no nic, rankiem Was poczytam... moze uda Wam sie znalezc bose stopy MJ ;) pozdrawiam, do jutra :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mały Moron Świetne foty...DZięki...:-D Idę sobie tez , bo rano wstaję do pracy...ale ta noc przez stopy Michaela bedzie najprawdopodobnie bezsenna:-D PAPA do jutra wszystkim:-D 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×