Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agus*

King MJ... przyznac sie kto sie popłakał ogladajac to...

Polecane posty

Cholerka... ja nie wiem czy się pzrznawać do miasta... Juz tak wiele rzeczy tu o sobie powiedziałam... Chyba to pozostanie moją tajemnicą... powiem tylko tyle ,że blisko Aden:-D Aden:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liberian-girl
Woman - tak, ja mam zielone...miau miau I pisze z Chorzowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hyves hyves
Be careful. Knowing someone takes valuable time. We all want to know that person from the inside. We know how fast people can seem nice but only have lied. I want to know you so much, but be careful with my tender heart, don't make me cry. I've been hurted so many times, don't lie. Be careful with me , and don't break my heart.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WOMAN i Liberian żartujecie????? No to ... ja nie wiem, ale... Liberian, Aden, Ja i Woman= MY się musimy kiedys spotkć:-D!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liberian, do Ciebie tez mam niedaleko:D Smooth.... dziekuje :) ja sama siebie podziwiam i nie poznaje, bo dotad to bywalo roznie, a teraz umiem wytrwac, odmowic itd. sama jestem dumna z siebie:D jak mowie nogi- boskie!!!!!!!!!!!!!- MJ mi pomagaja:D On te nogi mial naprawde fascynujace- dlugie, proste... szok;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pipa grochowa...
woman a w jakiej branży pracujesz?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liberian-girl
hehe no to widac,ze nie mamy do siebie daleko :) az kusi zeby zorganizowac jakis zlocik fanek :)) :)) a tej fotki jeszcze nie widzialam: http://www.mjanimations.com/images/Michael%20Jackson%20blood%20on%20df.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liberian-girl
Smooth zwrocilas uwage w 0:38 sekundzie w tym linku, który podalas nam?? Czy to E Casanova???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja Breslau ;) tak piszecie jaka, która by chciała być, ja chciałabym być szczuplejsza i wlasnie jestem na drodze do osiągnięcia tego celu - pochwalę się, że już mam za sobą 10kg mniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sykstinajn witaj :) wypoczęta, ale jak pomyślę, że jutro do pracy... oglądałam ostatnio ten film fabularny o Majkelu nie pamietam dokladnie tytułu, ale aktor, który grał główną rolę zagrał tak (tak pewnie chcieli to przedstawić), jakby Mike był upośledzony umysłowo :o oglądałam i się wściekałam, porażka :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liberian... no nie zwróciłam na to uwagi... zrobiłam teraz nawet zrzut z ekranu,żeby maksymalnie go pzyblizyć...ale jest bardzio niewyraźny... Hm...mozliwe ,że tak... Michael mógł mieć dubllera...tym bardziej że facet jest identycznie jak Mike ubrany w tym clipie... albo to jestjakis choreograf... Nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liberian, widzialm to zdjecie:) On mial od zawsze tyle wdzieku i uroku w sobie... z tym trzeba sie urodzic... :) Casanova w 0:38? nie zwrocilam jakos uwagi.... obejrze jeszcze raz.... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o film fabulany... Ja zdecydowaniie polecam: Jacksonowie- Spełnione marzenia z 1988 roku, zdaję sie... Współscenarzytą był Jermine i film naprawde bardzo wiernie ( zgodnie równiez z autobiografia Michaela ) historie zespołu Jackson 5 do trasy Victory... Warto zobaczyć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
womaninthemirror masz rację co do tego wdzięku i uroku :) z tym się trzeba urodzić... szkoda, że niektórzy dostrzegli to teraz, kiedy już Go nie ma... chociaż niektórzy twierdzą, że żyje i ja tam bym nie miala nic przeciwko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smooth ja oglądałam ten, który ma w tytule "historia króla popu" a reszty nie pamietam i wolę nie pamietac ;) jeszcze musze sciagnac "Michael Jackson The Story Unmasked" oglądałyście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soul, blagam.... nie przywoluj dzis watki o tym, ze MJ zyje... bo tu dzis juz bylo niezle zamieszanie na tym tle:o :) :) ja ostatnio dalam tutaj link z wywiadu z Jackson 5- Mike byl tam tak cudowny, mozna w tej malej postaci rozpoznac Jego doroslego - podobne miny, usmiech itd. Slodkie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liberian-girl
Woman -mowisz o zlocie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×