Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agus*

King MJ... przyznac sie kto sie popłakał ogladajac to...

Polecane posty

tak się czasem zastanawiam, czemu on zrezygnował z kręconych włosów.. peruka musi mieć proste włosy? mógł być kręcony zawsze😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liberian-girl
Smooth a takie sandalki sobie wlozyl :p hihi Uciekam , bo moj juz mnie jakis czas wola a nasze pozycie calkiem zaniknie :P Zamiat rozwkitac dzieki fenomenowi goldn gaci! Dobrej nocki Wam zycze :) Do klikania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
caly image MJ z Bad to masterpiece:) sprytny byl ten, co to wymyslil... no ale M. wkurzalo , ze ma opinie w prasie goody-goody, jak pisze w Moonwalku... no to sie odzial odpowiednio, zeby ja zmienic:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do fundacji Heal the World... Nie jestem pewna czy to dobry pomysł... Oni zdefraudowali bez wiedzy Mika jakies spore pieniądze... Nie wiem czy ta fundacja jeszcze istnieje... ale był czas że strasznie Mika zawiedli...:-( To było chyba w 2002...o ile dobrze pamiętam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liberian-girl
Smooth Ty jestes zdaje sie ze slaska tez jak ja?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie znam szczegółów z dzialalnosci fundacji ale skoro tak mowisz Smooth... to moze niech to bedzie po prostu Mike'owe HEAl THE WORLD i tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no wiecie co... ja mysle, ze Mike celowo tak sie nie ubral... pewnie znow byl spozniony do sadu i z nerwow zapomnial buty zalozyc;) tak jak ta pizama... to ze szpitala wracal wtedy... a prasa juz podniosla larum, ze ciekawe jak beda inne pizamy wygladac... Bosheee:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liberian-girl
no pamietam wlasnie :) te ZANDALE mnie zabily!! Dzieki i kolorowych snow,pa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Smooth, ja wiedzialam, ze on prawie dzien po dniu... ja nie umiem sobie tych nerwow, tego napiecia, stresu, zalu, poczucia krzywdy, niesprawiedliwosci wyobrazic... :o :( i te dzieci biedne:( no po prostu koszmar.... tam jest jedno zdj z czasu procesu, na ktorym Michael ma taka mine, jakby resztka sil powstrzymywal sie od placzu... wg mnie to najbardziej smutne zdjecie Michaela... po prostu jest tragiczne:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×