Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agus*

King MJ... przyznac sie kto sie popłakał ogladajac to...

Polecane posty

Gość dziwne.
a czy on wcześniej nie mówił przypadkiem, że dowiedział się o tym, że coś się dzieje z Michaelem od jakiegoś fana?????? że do niego zadzwonił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwne.
straszne to:O biedny Michael

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co to takiego jeeest
Gość michel 24
Witam Was :) Już chyba z milion razy oglądałam trailer z "THIS IS IT" i nadal nie mogę się napatrzec :) ... na pewno wybiorę się na ten film do kina. A Wy? Codziennie Was czytam ... i jakoś w głębi duszy wierzę, że Michael jednak żyje. PO prostu mam takie przeczucie. On zawsze wydawał mi się nieśmiertelny ... wierzyłam głęboko że moje dzieci będą jeszcze słuchac Jego muzyki ... i tak poniekąd jest tyle że Jego już nie ma :( ... Moja 3-letnia córeczka uwielbia tańczyc do piosenek MJ :) Fajnie że jesteście 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raczej to jego poduszka wyrzucona do fanów, wtedy kiedy nie mógł się pokazać czy cuś...zresztą to jego słowa, pismo, przesłanie... http://www.voila.pl/441/7wozg/index.php?get=1&f=1 kurcze, gdybym mogła usiąść obok niego na tej kanapie i wtulić się w ta klatę :P:P:P MJ wyleczył mnie z pudelka...Nie bywam, nie kręci mnie, od jego śmierci, tak zmyślone rzeczy jakie tam wypisują, tak wyssane z palca i tak raniące i niszczące jego osobę, że nie mam już do nich szacunku, nie chce przykładać palca do oglądalności zawszonego pudla. Dobrze obejrzeć MJ z samego rana, nakręca na cały dzień ;) 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widziałam go we Wrocławiu
Huston smooth Criminal coś nie tak z tym linkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widziałam go we Wrocławiu
Już ok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widziałam go we Wrocławiu
Właśnie obejrzałam. Kto by pomyślał, że kiedyś słowa tych dzieciaków z jego klipu przekażą zupełnie coś innego. Bo "tam" On zaraz wrócił, tu niestety nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widziałam go we Wrocławiu
Ooo, muszę zaserwować kolacje mojej drugiej połówce jabłka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto przetłumaczy mii
przetłumaczy ktoś mi ten fragment? chodzi bardziej o końcówkę “Anyone else would probably be dead now, or a junkie, with what I’ve been through, Shmuley”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeyorek
moze gdyby tam nie bylo divy M.C to bym sie popłakała. Kocham Michaela i nawet mialam byc na 2 koncertach, mam tatuaz jego na plecach ale nienawidze tej pustej lali wyjacej jak mój pies na dzwięk domofonu więc wyszłam z you tube jak tylko usłyszałam wycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ zniknęłam z topa bo mam obronę na głowie i nie pozostaje w niej miejsca na nic innego....ale nadrobię zaległości;) 🌻 dla fanów MJ:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po co ty
niefanka tu zaglądasz ... przecież cię tu wszyscy wkurzają i uważasz że to banda zaczadzonych Michaelem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widziałam go we Wrocławiu
Witam zjednoczonych! :-) Dostałam wiadomość z Heliosa, że niestety, ale szybciej niż w niedziele nie będzie możliwe kupienie biletu i rezerwacji miejsca na This is it. Trudno trzeba poczekać. Ponoć Ortega tłumaczył się, że ze względu na przewidywany duży popyt wytwórnia zdecydowała się na sprzedaż biletów dopiero w przed dzień emisji filmu. Bez sensu, co ma piernik do wiatraka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.
MNIE TEZ za bardzo tu nie ma, ale myslami tu jestem ciesz sie, ze topik jest czytalam dzis o tych telefonach ujawnionych przez shumleya- czy slyszalyscie, czy sa dostepne???? na youtube??? 32 godziny- hm, zaraz bede sprawdzac własnie spałam, jak tylko sie obudzilam zaraz mysle o Michaelu narazie jeszcze net jest pełen nowych informacji o nim gorzej będzie, jak to wsyzstko minie bedzie tak, jak o Elvisie- tylko z okazji rocznic cos rzucą no i jak sugerowałam czytałyscie tez- material udostepniony przez faceta, ktory pomagał mu pisac autobiografię Michael nie mial dobrego zdania o rodzinie- juz wtedy w latach 80-tych to dlatego tak sie od nich odseparował oczywiscie był zmuszony ich utrzymywac a teraz??? jakie koszta utrzymania wystawia matka...no ale matka, to matka, tak? przperaszam, moze juz o tym pisałyscie zerkne, poczytam witaj Ostra!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.
ACHA, DZIEWCZYNY, KTOS PYTAŁ (zajrzałąm na przedostatnią stronę) co oznacza dopise 1998, przy jego autografie kiedys, duzo wczesniej, niz w 1998 wrózka przepowiedzialą MIchaelowi, ze umrze w roku 1998 aby temu zapobiec michael mial pisac i pisał te date przy autografie i faktycznie robił tak przez wiele lat poprzedzajacych 1998 rok tak to pamietam, a czytałąm o tym baaaaaardzo dawno temu lece na youtube

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wątpię żeby Michael dokładnie wiedział co Hitler wyprawiał. Chwalił tylko jego zdolności jako przywódcy , mówcy i tyle. Pewnie nie wiedział że dzieci ktore przechodzą pod drutem idą do gazu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość są gdzieś te nagrania od Shmul
eya??? nie mogę znaleźć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×