Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agus*

King MJ... przyznac sie kto sie popłakał ogladajac to...

Polecane posty

Gość Jokes Calm China
to było w lipcu. dziwne,że administratorzy zablokowali tę osobę. pisała ona też coś o Germanii, nie "Germany"... i żeby zwrócić uwagę na datę 1 sierpnia. ktoś napisał,że w tym dniu MTV pomyliło się pisząc datę urodzenia i śierci Jacksona. napisali 1858-2009, z czego by wynikało, że MJ żył 150 lat :P a wiadomo, że on kiedyś powiedział,że tyle właśnie chciałby żyć. ot taka ciekawostka:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Kobietki 🖐️ ja na chwile, bo wiadomo dzis golden pants eksploduja:D ja juz pisalam ile mam lat:P Smooth, jestem poruszona do glebi, poniewaz DM to moja milosc obok MJ. Niesamowite!!!! :) Zobaczylam ten filmik ze sztokholmu - wrazenie naprawde niesamowite, az za gardlo mnie cos scisnelo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jokes Calm China
* to znaczy pomylili tylko datę urodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smooth a skad Ty te dzwonki wyytrzaskujesz? Jak masz jakies na stanie, to mozesz mi podeslac na @. Bede dozgonnie wdzieczna:) ❤️ Z mojego tel juz pobrzmiewa MJ :D Thx:) 🌻 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liberian super link :D Pisalas o Madonnie, ja jej moge sluchac tylko w czasie gdy cos robie: rower, sprzatactwo, gotowanie itd. I nie przemawia ona do mnie jako osoba. Juz chyba wspominalam o tym. Jeszcze tu do Was zajrze dopoki bede mogla:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jokes Calm China
OSTATNIA PRÓBA. niby wypowiada jakieś dodatkowe słowa w TDCAU "the spoken words between those minutes. “in what will go down in history as the biggest/greatest demonstration for freedom in our nation” Somewhere along those lines…It's also a song in whuch Michael speaks about all the injustices that he is going through." "http://www.youtube.com/watch?v…..qE22UOlQts In that video, at about 1:14, Michael says, “They dipped me in fire, I'm here/dead to remind you.” Those words are nowhere in the actual lyrics, nor are they said in either of his “They Don't Care About Us” videos. Makes me wonder…" "Good catch atomvseve, why is he adding different spoken parts to his songs? This one and , “will you be there” at the memorial. " "OH CRAP…..I`m listening to MJ`s They don`t care about us, I just downloaded it from limewire and sure enough it says “you dipped me in fire, I`m dead here to remind you“. DAMN IT! " http://www.michaeljacksonhoaxdeath.com/?page_id=293/hoax-death/they-dont-care-about-us-rehearsal-clip

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jokes Calm China
aa jednak były te słowa w więziennej wersji. ja uwielbiam WHY z 3T;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narCOMAnka
klamka od zakrystii - dokładnie :) jestem uzależniona od COMY :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.
they dipped mi in fire, im here to remind you- ciekawe, to, o czym piszesz.. a jeszcze o madonnie wiecie, ze pierwotnie piosenka la isla bonita była napisana dla Michalea, ale ja odrzucił... oczywiscie miala inne słowa, była lamentem potem wzieła ja madonna chcialybyscie, zeby to Michale zaspiewał? ja w sumie tak chociaz on na bad miał tyle hitow i swoje swietne piosenki odrzucał... on chciał zrobic z tego 2 plytowy, ale q jones sie nie zgodzkł, tez szkoda....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej P.Y.T... Dziękuję za życzenia:-D... Wiedziałam ,że La Isla Bonita było dla Michaela... Byc może gdyby Michael to wtedy zamiescił na swojej płycie...to bym tę piosenkę w jego wykonaniu uwielbiała, ale po Madonnie... nie chciałabym tego usłyszec z jego ust... Ja jej po prostu nie trwię! Nie chciałabym żeby Michael śpiewał piosenki po Madonnie...Zresztą on by tego nie zrobił:-D A sowją droga co myślicie o tym show z tancerzem udającym Michaela na koncetrach Madonny, o tym jej hołdzie wobec Michaela. Ona to podobno włączyła do trasy koncertowej i dzisiaj na Bemowie też się to odbędzie... Jak to oceniacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.
Diana oczywiscie mozna mec mieszane odczucia, ale reasumujac mysle, ze jest to bardziej pozytywne, niz negatywne jej słowa na wiad o smierci, ze płacze cały dzien tez mi w jakims sensie pomogły... hold jemu oddaje wielu muzyków, nawet U2 czego bym sie nei spodziewała, lenny krawitz Michael to naprawde historyczna postac i on z tego całego bajzlu zostanie za sto, czy 200 lat ja wiem, ze nie interesuja mnie zadni impersonatorzy, ani zadne gwiazdy spiewajace jego muzyke... ale wiem, na sto procent, ze Mi chaelowi o to chodziło nawet w kolejnej ksiazce facet pisze, ze Michael wciaz mowil o "legacy" dla niego to było wazne on nawet widział w Madgie zagrozenie w latach 80-tych wiec dla niego byłoby to rzecza niezwykła zobaczyc, jak ona oddaje mu honor nie musiałaby tego robic, tu ja doceniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smooth: Bardzo,ale to barrrrrrrrrrrdzo dziękuję Ci za zrobienie tych dzwonków i jeszcze jaki wybór mi dałaś :) Kochana jesteś 🌼 "it's Michael Jackson" rewelka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smooth wlasnie spr poczte - dzieki wielkie !! nabardziej mi sie podoba bad mix 🌼 jestes kochana Klamka - witaaaj znow ! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgoda P.Y.T... różni artyści oddaja hołd MJ... ale zauwaz w ajki sposób... A jak zrobiła to Madonna? Moim zdaniem udawanie ,że to MJ we własnej osobie, tańczy na jej koncercie, jest dużym nietaktem... Pomijam fakt ,że MJ za życia nigdy by się na takie coś nie zgodził !!! Co Ona sobie z niego zrobiła maskotke jakąś na tych koncertach??? Sorry ale dla mnie to żaden hołd... Być może jestem stronnicza przez fakt,że jej porostu nie lubię- nie wykluczam tego. Ale uważam,że przez wzgląd na jego smierć, na to ,że jego już nie ma... udawaniem ,że On jest nadal wśród nas, że widzimy go na scenie, że tańczy jak dawniej...PRZEGIĘŁA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello Wszystkim :D O, Klamka :D Miło Cię znowu "widzieć" 🌻 Smooth - ja osobiście bym wolała, żeby Madonna puściła na telebimie prawdziwego Michaela (np. jakiś clip lub wstawkę z koncertu). A jeśli chodzi o jej intencje - to nie wnikam... Mam jednak nadzieję, że kieruje się szczerymi uczuciami. P.Y.T. - piszesz m.in. o Mariah Carey. Jesli o mnie chodzi, to bardzo lubie jej piosenkę "My All". Jeśli ktoś chciałby posłuchać to poniżej daje linka. Po 1:50 odpływam nieco ;) Tekst również niezły, chociaz banalny może się wydawac ;) http://www.youtube.com/watch?v=4SvA90J-YqM Aaliyah'ę i jej "More Than A Woman" również pamiętam. Lubię ten utwór, chociaż wydaje mi się w dziwny sposób smutny... :( Sama nie wiem czemu. Pamiętam, że niektórzy mówili, że katastrofa, w której zginęła, to nie był zwykły wypadek... Ktoś ją zabił?? :( P.Y.T. wiesz cos na ten temat?? No i rzucam linka z Aaliyah, gdyby ktoś chciał zobaczyć: http://www.youtube.com/watch?v=3NLUthL6-BU A jeśli chodzi o Michaela to utknęłam przy "Who Is It" :) Boże, ile emocji w Jego głosie... Tu wersja acapella. Od 2:34 to już w ogóle można się rozpasc na kawałki :( Niesamowicie porusza. http://www.youtube.com/watch?v=ruVhMi1xZyQ I wiecie co, dzisiaj sobie śmigam po allegro i oglądam podkłady. Natknęłam się na odcień "golden" i od razu przed oczami pojawiły mi się goldengacie :O Chyba źle ze mną 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spirit: a myślałam,że to ja mam świra :D:D:D dzięki za "who is it".Nie słyszałam tej wersji. Dodane do ulubionych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.
Community- w zasadzie nie interesowałam sie aaliyah na chwile przed jej smiercia wtedy była popularna mysle, ze to zwykła katastrofa, leciała krecic jakis film generalnie nic o tym nie wiem... ale mowilo sie, ze ona zrobi wielka kariere piosenki more than a woman i jeszcze jakies timbaland skopiował z bollywodzkich, lub temu podobnych, dlaetgo moze tak dziwnie brzmia, ale mi sie bardzo podobaja... jesli chodzi o madonne i jej hołd- ja tez nie lubie madonny ale mysle, ze Michael bylby zadowolony jesli ktos ubiera sie tak, jak on, tanczy nasladujac go, nawet robi sobie operacje itd to nie moze byc wikszego komplementu dla artysty, Michael wielokrotnie o tym mówil... zyje własnie w ciałach tych tancerzy oczywiscie, mi by sie bardzo smutno zrobiło w tym momencie na tym koncercie, bo jestem fanka Michaela ale pomysl, sa fani madonny, ktorzxy na przykład nie lubia Michaela tak, jak my i wtedy taka madonna na swoim koncercie przypomina im o nim mysle, ze to dobry gest z jej strony ona w ten sposob promuje nie siebie, lecz jego naprawde ludzie, ktorzy tam ida ida na nia, anie na MIchaela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Community... Mariah Carey uderzyłaś w mój czuły punkt...:-) Ta piosenka....popłynęłam... Uwielbiam Mariah z tego okresu... Mam tę płytę Daydream i następną Butterfly... Płyty pt: Mariah Carey, Music Box, MTV Unplugged uważam za genialne... No i ... w genialny sposób zaśpiewała I'll be there...szczególnie w wersji unplugged: http://www.youtube.com/watch?v=GxlK78exPjg Ze nie wspomnę o Hero i Whitout you...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
P.Y.T ja wiem ,że idą na nią a nie na Michaela... Mnie sie po prostu nie podoba TAKA FORMA oddawania hołdu, bez względu na to czy chodzi o Michaela , czy jakiegokolwiek innego artystę... Nie zgodzimy się w ym temacie P.Y.T... zostawmy to zatem...:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DeeLayla
wytłumaczcie mi co tam robiły 2 AMBULANSE??? jeden odjeżdża z MJ a gdy ten busik bez dachu z turystami zbliża się do brami i przed tym jak się zatrzymuje, widać za bramą drugi czerwony ambulans wjeżdżający wgłąb podwórka, po czym brama się zamyka:O o co chodzi?:O po 45sekundzie http://www.youtube.com/watch?v=EXdeNnTnYN4 dla porównania film wykonany przez tych turystów (oni nie uchwycili tego 2 ambulansu, ale pokazuje,że nie było tam nic montowane w pierwszym filmie, poza jednym cięciem-gdy karetka odjechała,kamera nagle znów znajduje się przed bramą) http://www.youtube.com/watch?v=Z_VWCpIgrJI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DeeLayla - ja to już nie mam siły zastanawiac się nad tym wszystkim. Zbyt dużo niejasności się pojawiło i mój umysł już tego nie ogarnia :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×