Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agus*

King MJ... przyznac sie kto sie popłakał ogladajac to...

Polecane posty

umarlam tutaj ze smiechu wyobrazajac sobie moje Slonce w takim zlotym wdzianku:D:D:D:D a ile ja bym sie nasluchala wyrzutow, podejrzen :o wlacznie z nekrofilia:o :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chcialam body wydziergac, nie gacie to bym dopiero miala wrazenie, ze obcuje z dzieckiem czujecie faceta w takich spiochach ? woman jestem zabita śmiechem z tego postu!!! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, Smooth masz racje... co gorsza, powiem Ci, ze moj facet, ktory z racji na to, kim jest zawodowo, powienien kojarzyc sie ze sztywniakiem.... robi z siebie czasem takiego glupka (publicznie!), ze.... mnie to akurat smieszy, ale widze wzrok innych ludzi:D:D faceci to ogolnie maja wieksze inklinacje do tego, by dziecmi w srodu pozostac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
woman to nie mów mu dlaczego ma je załozyć-powiedz,że podczas jego nieobecności miałaś takie fantazje erotyczne;);) A jakbyś połaziła po lumpexach to pewnie byś natrafiła na orginalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w srodku* Dalia, no ale moj wie, ze ja od zarania slucham MJ, a teraz w jeszcze wiekszym nasileniu:o wie przeciez, ze takie ciuchy to MJ nosil... :o nie uszloby mi to na sucho:o no nic.... zamiast dziergac body, poogladam sobie Mike` a w golden gaciach przez pol nocy:) :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Woman takie zachowanie świadczy tylko o dojżałości i dystansie Twojego faceta... Mądry gość !, że sie innymi nie przejmuje... Opinia innych mu przynajmniej nie odbiera radości życia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobietki, opuszczam szanowne towarzystwo, mówiąc kolokwialnie...morda mi się pruje:o także tego....miłych pogaduszek o tym i o owym;) 🖐️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chciałam tylko powiedzieć że jestem w trakcie rozwodu i od 2 lat nie miałam faceta więc takie foty...no cóż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liberian-girl
no nic, ja tez sie zbieram, milych ploteczek i do sklikania :) woman- i jaka diagnoza z tym moim linkiem?,hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liberian 🌻 dla Ciebie :D wiecie, ja mysle, ze wrazenie, ze TEGO jest TAM TYLEEEE!!! powoduja wlasnie te zlote gacie; one odbiaja swiatlo i wszystko chyba wydaje sie wieksze nieco :P ale zdjecia sa jakby to powiedziec... przepyszne:D Smooth, tak, moj facet jest faktycznie bardzo madry; czasem mam nawet wrazenie, ze zbyt:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liberian-girl
:) hahah no nic, dobranoc, pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podobno tak jest z murzynami,ja jako dziecko kochałam się w takim murzynie Africu Simonie,bylam nawet na jego koncercie całkiem blisko i uuuuuuuuu dużo dużo. A czytalam,że Jimi Hendrix jak grał swoje koncerty to kobiety w ostatnim rzędzie świetnie widziały jego wielkie genitalia (przez obcisłe spodnie ma sie rozumieć);)Ale podobnież murzyni mają nieprzyjemny zapach skóry,ja miałam na rece malą mulatkę i też jakoś tak dziwnie pachniala jak sierść psa-nasze dzieci tak ladnie pachną dzieckiem a tamto nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toż to czarna nekrofilia
:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj, biedny faktycznie............:( nie no, ja bym nie chciala zyc Jego zyciem, tyle Wam powiem... ja bym tego nie mogla udziwgnac... chyba bym zapodala sobie, nie tylko zloty stroj, ale i zloty strzal :( jak On to wszystko znosil? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym nie prosila o autograf-co mi z autografu,ja bym urwała mu guzik albo obcięla pukiel włosów;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×